Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Rel »

ValNK писав: 08 жовтня 2021, 18:07 Додайте Верону - вона недалече.
Спасибо, но не в этот раз. Не в ту сторону, а город достоен большего, чем просто проезда. Да я и в Милан то, возможно, не сильно успеваю, только по касательной.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Rel писав: 08 жовтня 2021, 18:01 Посоветуйте, плиз, что посмотреть возле Бергамо за 4 дня. Предварительно я хотел бы посетить одно из озёр, переправиться по нему на пароме, покататься по канатке на Монблан или Ле Бреван (или проще поехать в местные горы на севере), а ещё заехать к ближайшему морю в Геную. Норм или есть идеи получше? Нет ли преград для пересечения границы Франции или Швейцарии?
Я відпочивав на озері Ледро. Там дуже красиво. На паромчику можна покататися по сусідньому озеру Гарда з містечка Ріва до зупинки в Торболе, а потім пішки повернутися назад вздовж північного узбережжя озера Гарда.
Біля озера Ледро є крафтова броварня - під час війни Австро-Угорщини з Італією за ці терени місцевих австрійська влада евакуювала в Богемію (Чехію) і вони там навчилися пиво варити. Так мені розповідав власник.
Туристи в основному німці-австрійці, тому багато де знають німецьку.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Rel »

Да, красиво. Ещё там есть прикольная лестница на гору https://www.google.com.ua/maps/place/Bu ... 4098?hl=ru
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ми з іншого боку по горам блукали. Був план дійти до села, а звідти на парковку через тунель автобусом повернутися.
Автобус в той день не ходив...

https://goo.gl/maps/DRqSjscGCH5z1kUb6
RegionPV
Airbus A318
Повідомлень: 81
З нами з: 30 липня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення RegionPV »

Я бы сказал,что четыре дня это оптимально для поездки по Гарде плюс Верона, можно и с Венецией на день, но сторона другая)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Rel »

Одного города хватит. Хочется не тесноты, а просторов. Хочется проверить, умеют ли они готовить вкусную пиццу и пасту, мороженое ) И дать вину ещё один шанс. Ещё не встречал вкусного вина кроме кагора.
Поэтому я хочу первой остановкой сделать Шамони. И Верона совсем не по пути.

По Франции, как и Италии и Польше прописаны мутные правила относительно детей:
Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).
Діти віком до шести (6) років завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності.

А у моему 7... Насколько я понял, ему нужно будет иметь ПЦР.
RegionPV
Airbus A318
Повідомлень: 81
З нами з: 30 липня 2013, 14:34
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення RegionPV »

Ну вы спрашивали про 4 дня возле Бергамо) Все таки Аоста с Монбланом и Францией это на мой взгляд совсем галопом, окрестности это имхо либо Гарда в одну сторону , либо Милан с Комо,Маджоре в другую, для четырёх дней самое оно
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Знайди французький сайт. Там, здається, до 12 не вимагають
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Rel »

RegionPV писав: 08 жовтня 2021, 20:22 Ну вы спрашивали про 4 дня возле Бергамо) Все таки Аоста с Монбланом и Францией это на мой взгляд совсем галопом, окрестности это имхо либо Гарда в одну сторону , либо Милан с Комо,Маджоре в другую, для четырёх дней самое оно
Поищу там поблизости горы и канатки. Может и правда не поеду. А вообще, это вопрос 3 часов дороги, из Мальпенсы было бы 2, это я тогда ещё задумал.
mischko писав: 08 жовтня 2021, 20:56 Знайди французький сайт. Там, здається, до 12 не вимагають
Может, на французском и так, а в Италии вот:
ENTRY OF MINORS

In addition to cases of exemption already mentioned in the relevant paragraph:

Molecular or antigenic test
Children from 0 to 5 years of age do not have to undergo a molecular or antigenic test.
From 6 up to 17 years of age: the test is mandatory, if requested according to the relevant rules depending on the history of travel in the 14 days prior to entering Italy.
Self-isolation
From 0 to 17 years of age, minors are exempt from the requirement of self-isolation if they are accompanied by a parent who is also exempt from such requirement because of the possession of a certificate of vaccination (or a certificate of recovery, if applicable based on the history of travel in the previous 14 days).
https://infocovid.viaggiaresicuri.it/re ... italy.html
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

А, так, я думав, ти за Францію
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

🛫 на 🇫🇮 HEL:

В Схіполі проходив по цифровому посадковому на мобілці для отримання якого треба було аплікухою сфоткати паспорт і заповнити декларацію про здоров'я: звичайна "не хворію, не контактував", кодів ніяких не питало. В аеропорту ніде фізичний паспорт не показував. Зразу йшов на гейт. Там лише просканував посадковий.

Цікаво, чи перевірятимуть мій статус вакцинації фіни по 🛬.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

В 🇫🇮 HEL все серйозно:
PXL_20211009_104757547_copy_756x1008.jpg
В лівій черзі по ходу роблять тести.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

А в Берлине вот так:
F99A0E9A-A5EA-4B94-ABB4-956FDC1126F7.jpeg
Ордунг. Социальная дистанция.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 09 жовтня 2021, 14:53 А в Берлине вот так:
F99A0E9A-A5EA-4B94-ABB4-956FDC1126F7.jpeg
Ордунг. Социальная дистанция.
Вспомнил такую же очередь на прилет во Франкфурте. Арабская мадам передо мной попросила маня соблюдать дистанцию, но сама со своми "замотанными" попутчиками чуть ли не терлись друг с другом.
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Carcassonne »

Rel писав: 08 жовтня 2021, 18:01
olegsl писав: 07 жовтня 2021, 10:11BGY
Кстати, на счёт BGY. Цены падают на глазах! Я покупал Мальпенсу за 2250 на троих.
Вчера была распродажа Wizzair. Цена была такая, что мне было бы выгодно сдать билеты с изменившимся расписанием, получить возврат около 2700 и купить те же билеты уже за 2150, всего по 720 грн на человека RT. Ryanair вчера стоил 3600.
А сегодня захожу в приложение глянуть - а цены все по 9,99. Купил за 2080 минус 63 кешбэк моно за путешествия все билеты уже с выбором мест (ребёнок и один взрослый получают выбор места бесплатно). 2000 втроём с местами, Карл! Таки надо лететь.

Там, правда, даже осенью отели дорогие, и больше нет реальной акции на okrentacar с VW Tiguan по 12 евро, сейчас по 43, но это уже решается. Да и в отзывах пишут, что лучше брать компактную, легче будет везде парковаться.

Жаль, конечно, что теперь не Мальпенса, она ближе к Франции, но виззовское расписание с вылетом в 6:30 утра просто издевательство: в 5 ночи быть уже в аэропорту невыспанными, и день пропадает.
Посоветуйте, плиз, что посмотреть возле Бергамо за 4 дня. Предварительно я хотел бы посетить одно из озёр, переправиться по нему на пароме, покататься по канатке на Монблан или Ле Бреван (или проще поехать в местные горы на севере), а ещё заехать к ближайшему морю в Геную. Норм или есть идеи получше? Нет ли преград для пересечения границы Франции или Швейцарии?
Як щодо Беллінцони? Миле місто, одразу три замки, чудові краєвиди. Ну і все ж Швейцарія, інші порядки, цікаво.
Для Швейцарії при в'їзді з ЄС треба щеплення і заповнити форму. Але на кордоні у мене не перевіряли.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Группа в ФБ по туризму и путешествиям. Информация, вопросы-ответы. Международная.

Россиянин №1: Как попасть в Европу обычному человеку, если нет визы?
Украинец №1: Обычный человек делает визу, прививки и едет
А если вы из России, тогда тур по России лишь остаётся.
Россиянин №2: Украинца издалека видать по комментам.
Украинец №2: Доброе утро! Неделю назад из Украины в Валенсию без визы прилетел, форму заполняешь и все (смайл)
Россиянин №3: без визы!? Эт как!? Что за форма?!
Немец: Украинский паспорт. У них безвиз.
Россиянин №4: И даже никакого приглашения не нужно? Просто купил билет и тебя не спросят на контроле ничего?
Украинец №2: Да, ничего не спрашивают (смайл на все зубы)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

🇫🇮HEL - 🇳🇱AMS

Жодної перевірки - ні паспортів, ні вакцинації, взагалі нічого - скануєш посадковий і все.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Додам також, що по прибуттю в Амстері теж ніхто нічого не перевіряв, принаймі на шенгенських рейсах
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Glucker »

LWO-BUD - у LWO на стійках реєстрації перевіряли наявність сертифікатів вакцинації (показав в "Дії"), ну і, звісно, видавали повноцінні посадкові талони. По прибуттю у BUD прикордонники просили показати сертифікат вакцинаці. Дивилися одним оком, ніхто не сканував.
BUD-LIS - жодної перевірки ні сертифікатів, ні португальської форми.
LIS-FNC - по прибутті при виході з аеропорту перевіряли і сканували форму острова Мадейра. Так, на Мадейрі правила відрізняються від континентальної частини Португалії і форма своя окрема. Ми разом з заповненням форми завантажували фото паперових сертифікатів вакцинації. До тих, хто не завантажував у форму документи про тести або вакцинацію, виникали додаткові питання, про подальшу долю тих пасажирів я не знаю. Єдиний момент - ту форму треба заповнювати вже після реєстрації на рейс, щоб вписати місце у літаку. Без заповненого місця у літаку або відсутньої ще будь-якої інформації завантажені документи ніхто не перевіряє. Якщо заповнене все, то хвилин через 10 з'являється позначка про те що сертифікат перевірили.
FNC-LIS - жодної перевірки ні сертифікатів, ні португальської форми.
LIS-VIE - по прибутті були тимчасові стійки з прикордонниками, які одним оком дивилися на сертифікати вакцинації, ніхто не вчитувався на кого вони видані і не сканував їх.
VIE-IEV - по прильоту прикордонники сканували сертифікати в "Дії". Пройшов одним з перших до прикордонників, тому все пройшов швидко. На відміну від аеропорту Борисполя, у Жулянах не було прикордонників до зони контролю, які "сортували" пасажирів, у яких є документи або встановлена "Дія", що явно могло стопорити черги безпосередньо біля кабінок паспортного контролю.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 10 жовтня 2021, 14:30 LWO-BUD
BUD-LIS
LIS-FNC
FNC-LIS
LIS-VIE
VIE-IEV
Какими авиакомпаниями и в каком классе летели?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 9 гостей