Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

For other foreign nationals who intend to cross the state the border, they must meet one of the following conditions:
Possess documentation proving the ownership of real estate located in the Republic of Croatia or a marine vessel (boat, yacht, etc) - (may also be the holder of a lease), or is travelling to attend a funeral in the Republic of Croatia (and possesses appropriate documentation proving this). If any of these conditions are met, these foreign citizens are allowed to cross the state border, are registered and the place / address where they will stay or where the property / vessel is located will be recorded, along with the contact phone number and time of stay – including the date they plan to leave the Republic of Croatia.
They have documentation proving the invitation by a business registered in the Republic of Croatia, the reason the business requires their visit to the Republic of Croatia, or an invitation to a business meeting. For these passengers crossing the border, it is necessary to enter the place / address where they will stay and the contact phone number and the duration of the stay – including the date they plan to leave the Republic of Croatia.
All other foreign citizens who have a business reason, which cannot be foreseen at this time, and do not have the appropriate documentation, are instructed to send their intention to cross the state border (entry into the Republic of Croatia) to uzg.covid@mup.hr and their request will be addressed in the shortest possible timeframe. In addition an online form in lieu of email and Q&A related to this and the above is available here.

Хорваты уже давно трактуют подтверждение бронирования отеля как invitation to a business meeting
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 21 червня 2020, 19:08 Хорваты уже давно трактуют подтверждение бронирования отеля как invitation to a business meeting
Правильно делают. Респект.
У многих людей, и у меня в частности, туризм - это самый что ни на есть essential reason.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення od.andrew »

хаха, ну чудово. а як швидко приходить дозвіл?

бачив за милі якийсь крейзі флайт на завтра - через франкфурт і лондон в загреб (LH in Y +Croatia Airlines in J), але дешево. на інші дні не було. буду моніторити що ще є)
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 21 червня 2020, 19:43
Ferrari писав: 21 червня 2020, 19:08 Хорваты уже давно трактуют подтверждение бронирования отеля как invitation to a business meeting
Правильно делают. Респект.
У многих людей, и у меня в частности, туризм - это самый что ни на есть essential reason.
Я б сказав, human right life rescue tourist live matter
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

CE21DD3F-1A37-4037-B32F-A6E0EB73BDA9.jpeg
72C4B702-8B5A-4D61-A28A-3670F270AE0B.jpeg
Дубай начинает прием туристов с 7 июля. Условие-справка о негативном тесте или тест по прилету
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Выгоднее сделать тест в стране вылета. Иначе сидеть 14 дней на карантине в Дубае будет дорого ))
Ivan Lotoshnikov
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 21 червня 2020, 21:01
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ivan Lotoshnikov »

Ferrari писав: 21 червня 2020, 13:22 Друзі привіт. Оскільки дуже багато запитань щодо отримання дозволу на вїзд до Угорщини транзитом та до Хорватії автомобілем.

Отже у нас заброньований готель на курорті Брелла. Ми отримали від готелю підтвердження, хоча оплата була часткова, і це було прописано у підтвердженні.

Дане підтвердження, а також лист на англійській мові: (I am the citizen of Ukraine and I have prepaid booking of the hotel in Brela on the 18th of June for 7 days. May I enter Croatia with my family by our own car? thank you for fast reply) ми надіслали на дану електррнну адресу: uzg.covid@mup.hr
З цієї електронної адреси нам прийшло посилання на онлайн анкети, які ми заповнили. В результаті заповнення отримали лист дозвіл із присвоєним номером (у вкладенні прикріпляю).

Також без надсилання листа на поліцію Ви можете одразу перейти за посиланням і заповнити анкети одразу:
In order to shorten the waiting time at border crossing point by collecting some additional data, it is recommended that foreign nationals who will come to Croatia, send additional data in advance via web address https://entercroatia.mup.hr/.
General and special recommendations and instructions are available at the following web address:
https://www.koronavirus.hr/recommendati ... roatia/633

Що стосується інформації, якщо це приватні апартаменти, а не готель, наша думка така, головне щоб помешкання могло підтвердити Ваше проживання в разі звернення до них, і звичайно щоб Вам надали таке підтвердження.

Підтвердження від угорської поліції!
Ми надсилали лист на !!! угорській мові!!! на електронну адресу: ugyfelszolgalat@orfk.police.hu
Після цього прийшов лист, щоб заповнити на кожну особу дані(навіть дівоче прізвище матері:-)

Посилання на заповнення: https://ugyintezes.police.hu//urlap?tok ... irect=true

Дана інформація поступає на прикордонну поліцію Угорщини. На протязі 12-24 години повинен прийти результат. Нам прийшов через 24 години.

Друзі, але наголошую, що на кордоні нам сказали, що правила вїзду для наших громадян транзитом спрощений, потрібне лише підтвердження від готелю перебування.

Документи, які ми мали із собою:
Біометричні паспорти
Підтвердження готелю
Дозволи від Хорватії та Угорщини
Медичне страхування, яке покриває Covid-19 (у нас Інго)
Зелена карта на автомобіль

Щодо транзитних годин в Угорщині.
Попередньо ми читали інформацію і при заповненні анкет на угорську поліцію, було вказано, що транзит дозволено з 10:00 ранку до 22:00 год.вечора. Але по факту на кордоні нам сказали обмежень по годинах немає.
Ми заїхали на кордон Тиса о 10:00, а на Захонь в 12:00 орієнтовно. Перетнули о 14:00 їхнього часу. І виїхали з Угорщини в Хорватію орієнтовно 21:30. Ніяких зауважень не отримували на рахунок цього.

!!!! На рахунок тестів на Covid-19 та довідки про негативний тест!!!
Цього не потрібно, і ніхто не запитував!
Спасибо большое за подробную инфомарцию! Возможно даже попытаюсь сделать тоже самое. Но есть один важный момент - что будет если я попытаюсь выехать из Хорватии в другую Европейскую страну? В заполнении формы указаны даты прибытия и отьезда со страны. Если я нарушу их, то что..?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Не знаю, сорри :drunk:
Ivan Lotoshnikov
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 21 червня 2020, 21:01
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ivan Lotoshnikov »

Ferrari писав: 21 червня 2020, 21:08 Не знаю, сорри :drunk:
не много не по этой теме еще вопрос, может кто-то что то знает про Испанию? Они еще давно говорили что пустят интернациональных туристов с 1 июля.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Ждем рекомендацию Еврокомиссии по внешним границам
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 19 червня 2020, 17:28 У кого какие планы на нынешний год?
У меня, например, Стамбул и Белград Туркишами и Эйр Сербией соответственно.
Міський голова Белграда Зоран Радоичич за пропозицією міського штабу з надзвичайних ситуацій ухвалив рішення про оголошення надзвичайного стану в столиці Сербії через ситуацію з коронавірусом.

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 3/7111776/
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 03 липня 2020, 12:07
Bagach писав: 19 червня 2020, 17:28 У кого какие планы на нынешний год?
У меня, например, Стамбул и Белград Туркишами и Эйр Сербией соответственно.
Міський голова Белграда Зоран Радоичич за пропозицією міського штабу з надзвичайних ситуацій ухвалив рішення про оголошення надзвичайного стану в столиці Сербії через ситуацію з коронавірусом.

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 3/7111776/
Я так розумію, що в нинішній час планувати подорож потрібно "на завтра".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ну, поки-що нічого страшного не сталося, але тенденція насторожує.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 03 липня 2020, 12:24 Ну, поки-що нічого страшного не сталося, але тенденція насторожує.
Так я от про Стамбул думаю. Чи не махнути туди в серпні, незважаючи на жарку погоду. Восени ж можуть знову всі країни заперти на карантин. Туристів буде менше, ніж літом, весь світ лякають другою хвилею...
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Я не думаю, что повторный жесткий карантин возможен.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ferrari писав: 03 липня 2020, 13:10 Я не думаю, что повторный жесткий карантин возможен.
кафе і бари можуть закрити, музеї можуть закрити
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Я имею в виду совсем жесткий - с остановкой транспорта, производства, с Тотальным закрытием грАниц и остановкой авиасообщения и т.п.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ну такого швидше од усього уже не буде. Але зробити подорож неприємною достатньо навіть таких дрібних обмежень. Я мовчу вже про закриття повітряного простору
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Ferrari писав: 03 липня 2020, 13:56 Я имею в виду совсем жесткий - с остановкой транспорта, производства, с Тотальным закрытием грАниц и остановкой авиасообщения и т.п.
А меня как раз больше беспокоит повторное закрытие границ без введения жестких карантинов внутри конкретных стран. Я так понял из событий последних месяцев, что именно туристов считают корнем зла в распространении вируса.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Я не думаю, что границы будут закрывать после открытия. Это путь в никуда
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей