Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ant0xa »

думаете, государство очень волнуется за имунный ответ туристов(причем, не своих граждан)?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Собакевич »

Да, ведь оно надеется, что этот ответ предотвратит заражение и дальнейшее распространение вируса. Ну или снизит их вероятность.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Я поїхала зимувати на Балі, але приблизно місяць провела на обсервації через помилковий ПЛР-тест

https://www.the-village.com.ua/village/ ... y-plr-test
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ABC »

Надеемся о смене тренда

Регулярні бустерні щеплення проти COVID-19 можуть послабити імунну систему і втомити людей.

Про це заявили у Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) на брифінгу 11 січня, повідомляє Bloomberg.

"Бустери можна зробити один раз, можливо двічі, але це не те, що потрібно повторювати постійно", – сказав керівник відділу біологічних загроз здоров’ю та стратегії вакцин EMA Марко Кавалері.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vl1 »

подскажите пожалуйчта
пропадают билеты - купили на троих перелеты по италии потом в испанию
как попасть в италию? через франкфурт из шенгена пустят? или хендлинг увидев укр. паспорт начнет "разбираться"? или возможно по прилету?
хотя из шенгена в шенген проблем не должно быть?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1117
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення denya24 »

Читайте тему, тысячу раз уже было обмусолено. Летите в Италию с пересадкой разными билетами (не одним бронированием). Через Франкфурт или другой город в шенгене - неважно, на обложку вашего паспорта там всё равно.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Krakowite »

Фінська авіакомпанія Finnair оголосила про скасування 20% своїх рейсів у лютому через те, що все більше співробітників опиняються на лікарняному з коронавірусом або іншими ГРВІ
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення immie »

Джоковіча знову хочуть вигнати. Аргументи закінчилися, тепер заради public interest.
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення nix »

vl1 писав: 12 січня 2022, 17:22 подскажите пожалуйчта
пропадают билеты - купили на троих перелеты по италии потом в испанию
как попасть в италию? через франкфурт из шенгена пустят? или хендлинг увидев укр. паспорт начнет "разбираться"? или возможно по прилету?
хотя из шенгена в шенген проблем не должно быть?
Не будет проблем, прилетел вчера в Мальпенсу с Лондона. В Хитроу на стойке только посмотрели тест, на посадке ничего не смотрели.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення asu »

immie писав: 14 січня 2022, 11:08 Джоковіча знову хочуть вигнати. Аргументи закінчилися, тепер заради public interest.
Мені здається, влада просто не хоче публічно озвучувати основний аргумент - впевненість у тому, що команда серба підробила ковідні документи.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Лайфхак для тих, хто повертається з 🇸🇨 Сейшел за маршрутом, який вимагає тести. Як відомо, чи не єдине місце на островах де можна зарезервувати здачу тесту - pcrtest.sc
Їх флаєри роздають ще в аеропорту і там вказана мінімальна ціна на антиген - 35 євро. Однак, коли починаєш букати тест на сайті ціна зовсім не радує:
Screenshot_20220105-220019.png
А справа в тому, що найдешевший тариф доступний лише з 8 до 13 години з понеділка по суботу в клініці на районі Еден Айленд - це між аеропортом і столицею Вікторією. Район багатих віл, ТРЦ з паркінгом, гіпстерські кафешки зі смузі.
Тому треба вибрати цю точку для здачі тесту, якщо не хочете переплачувати
Screenshot_20220105-222037.png
На місці можуть роздрукувати результат, але в аеропорту вильоту приймають і з телефону. Був здивований дізнатися, що антиген тест - це звичайний касетний "домашній" тест, просто робить його людина в халаті. "Спасаєм жизні".
По прильоту ніде його не питали, хоча в будці французького прикордонника в CDG висить оголошення - "майте тести/вакцинацію наготові" - він на тест глянув одним оком, бо я сам показав, а вакцинацію взагалі не питав.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ABC »

mischko писав: 14 січня 2022, 11:53 Був здивований дізнатися, що антиген тест - це звичайний касетний "домашній" тест, просто робить його людина в халаті. "Спасаєм жизні".
В Украине, Франции, UK таким же образом делается антиген
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

ABC писав: 14 січня 2022, 13:21 В Украине, Франции, UK таким же образом делается антиген
Я вже до того робив антиген в Нідерландах - щоб потрапити на футбол в рамках Євро-2020. Але тоді просто взяли мазок, а як його аналізували я не бачив. А на Сейшелах прямо переді мною на стіл поклали наші з жінкою пробірки, касети, крапнули і можна в реальному часі спостерігати як "повзе" вгору рисочка. Потім лаборантка їх фоткає мобільним і скидає в якийсь чат. Десь через годину прийшов email з кукарєкодом. Вони там в Африці нікуди не поспішають :-)
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

asu писав: 14 січня 2022, 11:24 Мені здається, влада просто не хоче публічно озвучувати основний аргумент - впевненість у тому, що команда серба підробила ковідні документи.
Можно было просто из-за лжи в анкете попросить обратно. И я думаю, что положительный результат на Ковид аккурат к турниру был липовый. На что он рассчитывал, если бы не заболел? Вакцинироваться он бы не успел.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

АндрейМ писав: 14 січня 2022, 13:34 Можно было просто из-за лжи в анкете попросить обратно. И я думаю, что положительный результат на Ковид аккурат к турниру был липовый. На что он рассчитывал, если бы не заболел? Вакцинироваться он бы не успел.
Но для обвинений в липовости документа такой логики недостаточно. Подделка документов - серьезное преступление, и просто так обвинять в нем - верх непрофессионализма. Собственно, как я понимаю, именно поэтому австралийцы вслух такие обвинения и не произносят. Другое дело, что проверить их подлинность очень сложно. Т.е. проверить, что они выданы лабораторией Х и она действительно существует - легко, а вот был ли анализ - нет, медицинская тайна все еще существует.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення ABC »

mischko писав: 14 січня 2022, 13:28
ABC писав: 14 січня 2022, 13:21 В Украине, Франции, UK таким же образом делается антиген
Я вже до того робив антиген в Нідерландах - щоб потрапити на футбол в рамках Євро-2020. Але тоді просто взяли мазок, а як його аналізували я не бачив. А на Сейшелах прямо переді мною на стіл поклали наші з жінкою пробірки, касети, крапнули і можна в реальному часі спостерігати як "повзе" вгору рисочка. Потім лаборантка їх фоткає мобільним і скидає в якийсь чат. Десь через годину прийшов email з кукарєкодом. Вони там в Африці нікуди не поспішають :-)
Меня больше удивляла процедура сдачи обязательного теста по прилету в UK. По почте приходит- сам делаешь, отсылаешь фотку и тебе верят как джентельмену

PS Мой Киндер раза три вообще забывал делать и все ок
Востаннє редагувалось 14 січня 2022, 13:44 користувачем ABC, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

ABC писав: 14 січня 2022, 13:42 процедура сдачи обязательного теста по прилету в UK. По почте приходит- сам делаешь, отсылаешь фотку и тебе верят как джентельмену
в Нідерландах просто рекомендація самому на якийсь там день піти здати тест після повернення з-за меж Європи. Але це рекомендація, а не вимога.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Igoresha »

ABC писав: 14 січня 2022, 13:42 Меня больше удивляла процедура сдачи обязательного теста по прилету в UK. По почте приходит- сам делаешь, отсылаешь фотку и тебе верят как джентельмену
Это что. Мне, как участнику конференции, нужно было каждый день делать антиген тест, чтобы мне пришёл подтверждающий емейл с тем, что я не болен.
В теории звучит норм. На практике, я делал дома антиген тест (или не делал), заходил на свой профил на сайте NHS, вводил персональные данные, номер антиген теста (на коробочке теста) и вручную выбрать один из трёх вариантов: negative, positive или void. Всё. Даже фотографировать не нужно было.
А дальше приходил емейл, в которм писалось жирным шрифтом: дата, имя и NEGATIVE
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Ще згадав, що останні тести, які я робив - і ПЛР в Нідерландах, і антиген на Сейшелах - всюди брали мазок не лише з ніздрів, а й з горла.
Але коли робиш "домашній" тест - в інструкції немає "з горла", лише з ніздрів.

Десь читав, що Омікрон важче знайти в носі, тому треба ще слизову горла турбувати.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення chukinson »

Кстати об антигентестах. Собрался в Варшаву и надо сдать антиген. В лабораториях рядом предлагают по 300 и по 540грн. Какой из них надо? Поранцы польские пишут что ПЦР или антиген
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей