Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Вітер, розбалуваний американцями сервіс. Не виключай можливість локдаунів.
Аватар користувача
Han Solo
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 11 листопада 2021, 21:15
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Han Solo »

mischko писав: 28 листопада 2021, 15:56 Вітер, розбалуваний американцями сервіс. Не виключай можливість локдаунів.
Ну сами американцы вроде как раз с локдаунами - всьо, если они культурно близко, то надеюсь там тоже всьо. Разбалованный американцами сервис - проблема всех карибов, кроме Кубы. А что с ветром, можно больше деталей?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Знайди на ютюбі зимові відео звідти.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Стійкість Мексики вражає - жодних обмежень на в'їзд так і не було введено. Ну, і Колумбія невдовзі приєдналася до клубу вільних подорожей.
Дві країни.
І нічого, статистика не зіпсована.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 29 листопада 2021, 10:50 І нічого, статистика не зіпсована.
Зараз прибіжать активісти і розпишуть з графіками, на скільки більше людей загинуло в Мексиці в порівнянні з Фінляндією.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

Бразилія з антигеном теж дуже ок варіант. Тим паче, що з перельотами туди 0 проблем.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Доминикана аналогично после открытия. Летают вообще без ничего.
Но Мексика - топ.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

grzegorz писав: 29 листопада 2021, 10:53 Тим паче, що з перельотами туди 0 проблем.
Може знаєш, як туди з Європи подешевше на Різдвяні? Буду вдячний за будь-які поради.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

По идее, тапками проще всего. И дешевле лететь в Сан-Паулу, а не в Рио...
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення grzegorz »

mischko писав: 29 листопада 2021, 10:59
grzegorz писав: 29 листопада 2021, 10:53 Тим паче, що з перельотами туди 0 проблем.
Може знаєш, як туди з Європи подешевше на Різдвяні? Буду вдячний за будь-які поради.
На Різдвяні не підкажу. Тут на форумі раніше кидали люфтганза з Барселони в Ріо і Сан Пауло за 300 євро RT з лютого по травень. Не знаю чи ще актуально, я пару тижнів тому не встиг взяти Ріо, взяв СП. Друг 1.5 тижні тому взяв теж СП, але вже за 380. На лютий.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Ferrari писав: 29 листопада 2021, 10:57 Доминикана аналогично после открытия. Летают вообще без ничего.
Ні, там вже є пунктики, різного ступеня дошкульності. Для пересічного більш-менш, але ж не рівня 2019 року.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Ну, форму онлайн нужно заполнить, что не кашлял и в отношениях не состоял. В Мексике она, кстати, тоже уже появилась.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Не тільки форма. Наприклад, тразитом через Іспанію вже треба тест або вакцину.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Оу, этого не видел. Спасибо.
Мексиканцы молодцы, ничего не скажешь. Я уже в сентябре 2020 к ним летал.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення devmind »

Заїхав в Індію. ODS-AUH Wizz Abu Dhabi + AUH-CCJ Indigo.

В Одесі на чекіні спитали:
- форму для в'їзду в ОАЕ;
- сертифікат вакцинації;
- ПЦР тест.

Сертифікат не дивились, тест вивчали уважно. На QR код форми тільки глянули. Багато людей в черзі форми не мали. Таких реєстрували, відправляли багаж на стрічку, але не видавали посадковий поки не заповнять форму. Активно перевіряли розміри маленької ручної поклажі. Кілька людей пішли платити. При цьому пріоріті з додатковою великою ручною поклажею я купував по 220 гривень за сегмент, що зовсім недорого, нмд.

Літак зовсім новенький. Доволі комфортні крісла, тонкі, добра відстань між рядами. Була бортпровідниця, що говорила українською. Дозволили пересісти всім бажаючим, тільки попросили не пересаджуватись із задньої половини літака в передню і навпаки. Заповнений літак був десь відсотків на 40-50.

Indigo літає з того самого терміналу в Абу-Дабі Т1, але онлайн чекін недоступний, тож довелося перетнути кордон. Перед паспортним зробили безкоштовний ПЦР тест (мазок з носа, смс з результатом отримав через півтори години). На паспортному контролі ніяких питань, попросили тільки показати посадковий талон з попереднього рейсу. Фото, відбитки пальців обох рук (безконтактні сканери).

На чекіні на рейс в Кожикоде дивились:
- форма для Індії;
- роздруківка e-visa;
- тест;
- розруківка квитка :?

По формі просто перевірка наявності. Бланк ПЦР забрали, сказали, що в Індії можна буде показати з телефону. З квитка просканували PNR. Сертифікат не дивились.

В Індії по прильоту ще раз перевірили наявність форми. Треба було заповнити невеличку іміграційну форму (ім'я, рейс, адреса готелю). Індійці пішли стояти в чергах на звичайні стійки. Перед стійкою e-visa - куди я пішов сам-один з усього літака - на мене чекав зручний стілець :) Прикордонник мене привітав, висловив радість з приводу того, що туристи повертаються в Індію. З документів взяв тільки роздруківку e-visa. Фото, відбитки пальців (тут вже прикладав пальці до скла).

Візу в Індію оформив онлайн безкоштовно, як і було обіцяно.
Востаннє редагувалось 29 листопада 2021, 12:24 користувачем devmind, всього редагувалось 1 раз.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vito »

Inguri писав: 29 листопада 2021, 10:50 Стійкість Мексики вражає - жодних обмежень на в'їзд так і не було введено.

І нічого, статистика не зіпсована.
всі ті мексиканці, кого я знаю (а таких багато), кажуть, що насправді в Мексиці дуже погано з ковід:
офіційна статистика по інцидентності дуже занижена:
* тести небезкоштовні (IMSS (Instituto Mexicano del Seguro Social) та ISSSTE (Instituto de Seguridad y Servicios Sociales de los Trabajadores del Estado), якими кристуються "низи" - потерпають від фінансової кризи; "середній клас" кристується Private healthcare, які включено до пакету Beneficios laborales - типу відомчі клініки накшталт PEMEX (Petroleos Mexicanos) і т.п.)
* на це також вказує така статистика:
- Deaths / 1 M pop - одні з найвишчіх у світі (2,246 Death / 1 M pop)
- Tests / 1 M pop - одні з найнижчіх у світі ( 90,449 Tests / 1 M pop)
- % позитивних тестів (cases/tests) = 33% (тобто кожний 3-й тест - позитивний) - входить в топ-5 у світі (разом з Algeria, Syria, Brazil, Honduras)
- летальність (Deaths / Cases) = 7.5% (тобто 1 із 13 хворих - помер) - входить в топ-3 у світі по летальності (разом з Yemen та Peru)
- також (Deaths / Tests ) = 2.5% (тобто 1 із 40 протестованих - помер) - входить в топ-3 у світі по Deaths / Tests (разом з Syria та Algeria)

P.S.
локдауни та обмежень на в'їзд там не вводять (хіба що, навчання у всіх школах досі дистанційно - вже більш, ніж 1.5 року), бо тоді чимало вимре від голоду: бо живуть від свого малого бізнесу та ледве зводять кінці з кінцями
а соц."плюшок" типу furlough - там нікому не дають ("спасіння потопаючих - справа рук, самих потопаючих")

P.P.S.
ніхто не стане стверджувати, що летальність ковід сягає аж 7.5% ? чи не так?
якщо летальність 7.5% - це свідчить, що діагностують в рази менше хворих, ніж є насправді
(бо "голод - не тітка")
Востаннє редагувалось 29 листопада 2021, 12:37 користувачем vito, всього редагувалось 2 разів.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

devmind писав: 29 листопада 2021, 12:19 Заїхав в Індію
Розкажіть, будь ласка, як там зараз туристу - чи вільне пересування між штатами, відкритість музеїв чи куди там ходять, тощо.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

vito писав: 29 листопада 2021, 12:23 Deaths / 1 M pop - одні з найвишчіх у світі (2,246 Death / 1 M pop)
https://ourworldindata.org/grapher/tota ... =~OWID_WRL

Не нада "ля-ля". Смертність там на рівні Молдови і Латвії. Нижче за "масочну" Бельгію і "спасающую жизні" за рахунок туризму Грузію.
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

vito писав: 29 листопада 2021, 12:23
всі ті мексиканці, кого я знаю (а таких багато), кажуть, що насправді в Мексиці дуже погано з ковід:
пруфів в мене нема, але вважаю, що саме вільний туризм цю статистику не псує.
Так, втім, вважало ВООЗ до пандемії, так вважає і зараз.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення vito »

mischko писав: 29 листопада 2021, 12:36
vito писав: 29 листопада 2021, 12:23 Deaths / 1 M pop - одні з найвишчіх у світі (2,246 Death / 1 M pop)
https://ourworldindata.org/grapher/tota ... =~OWID_WRL

Не нада "ля-ля". Смертність там на рівні Молдови і Латвії. Нижче за "масочну" Бельгію і "спасающую жизні" за рахунок туризму Грузію.
по Deaths / 1 M pop - (2,246 Death / 1 M pop) - Mexico на 24-му місці (з 224 краін та територій)
https://www.worldometers.info/coronavirus/
але облишимо це - див. нижче:

Mexico займає такі "почесні" місця:
- на 5-му місці по % позитивних тестів (cases/tests) = 33% (тобто кожний 3-й тест - позитивний)
- на 3-му місці по Deaths / Tests = 2.5% (тобто 1 із 40 протестованих - помер)
- на 3-му місці по летальності (Deaths / Cases) = 7.5% (тобто 1 із 13 хворих - помер)

чи Ви станете стверджувати, що реальна летальність ковід сягає аж 7.5% ?
де Ви ще бачили, що кожний 3-й тест - позитивний? (окрім Algeria, де майже всі (90%+) тести позитивні, та Syria, де майже половина (46%+) тестів позитивні)
ковід-летальність 7.5% вказує на те, що в Мексиці діагностують в рази менше хворих, ніж є насправді
Востаннє редагувалось 29 листопада 2021, 12:56 користувачем vito, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей