Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

Опять-таки, если я не ошибаюсь, Польша разрешила пребывать 18 месяцев тем, кто въехал после 24-го февраля непосредственно из Украины (если нет карты поляка). В Польшу должны пустить (хотя непонятно как сейчас относятся к тем, кто летает с украинским паспортом), но срок пребывания, скорей всего, будет 90 дней.
Ivan88
Airbus A318
Повідомлень: 27
З нами з: 29 квітня 2018, 12:07
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ivan88 »

chukinson писав: 18 квітня 2022, 23:05
Ivan88 писав: 18 квітня 2022, 22:21 Ні, в мене інший статус. Знаходжуся в Польщі по візі, термін якої закінчився після 24.02. поляки дозволили знаходитися по цій візі до 31.12 але без виїзду за межі Польщі. Я злітав в Італію туди й назад, вже коли віза закінчилася, тоді ще не знав про всі тонкощі свого статусу перебування. От тепер і думаю, чи не буде в мене проблем в майбутньому, чи не вспливе десь в прикордонників ця поїздка. Враховуючи те, що в Неаполі в аеропорті поліція брала скани паспортів у українців, пояснювали це тим - "щоб поліція знала де ми будемо знаходитися". Але жодних відміток в паспорт не ставили.
В законе написано до 31/12 без пересечения границы. Какой границы не обозначено. Может быть как граница Польши так и граница шенгена. Пограничного контроля при перелете в Италию нет, а следовательно и юридически подтвержденного факта пересечения границы нет.
Я бы советовал Вам написать письмо пограничникам с вопросом можно ли вам выехать в Италию в будущих месяцах.
Я звонив польським прикордонникам. Вони повідомили, що неможна виїзжати, навіть по шенгену. Але як вони можуть це відслідковувати?
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення chukinson »

АндрейМ писав: 18 квітня 2022, 23:07 Опять-таки, если я не ошибаюсь, Польша разрешила пребывать 18 месяцев тем, кто въехал после 24-го февраля непосредственно из Украины (если нет карты поляка). В Польшу должны пустить (хотя непонятно как сейчас относятся к тем, кто летает с украинским паспортом), но срок пребывания, скорей всего, будет 90 дней.
Не только тем кто въехал после 24/02.
А. Если срок нацвизы закончился после 24/02 - срок пребывания продлен до 31/12/2022 без пересечения границы
Art. 42. 1. Jeżeli ostatni dzień okresu pobytu obywatela Ukrainy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie
wizy krajowej przypada w okresie od dnia 24 lutego 2022 r., okres pobytu na podstawie tej wizy oraz okres ważności tej
wizy ulegają przedłużeniu z mocy prawa do dnia 31 grudnia 2022 r.
2. W przypadku, o którym mowa w ust. 1, w dokumencie podróży obywatela Ukrainy nie umieszcza się nowej naklejki
wizowej.
3. Wiza krajowa w okresie przedłużenia okresu pobytu oraz okresu ważności na podstawie ust. 1 nie uprawnia do przekraczania granicy.
Б. Если по безвизу (шенгенской визе) въехал до 24/02 и срок 90 дней выходит после 24/02 то статус легального пребывания разрешен до 18 месяцев, но ничего не написано о пересечении границы.
4) w ramach ruchu bezwizowego
– przypada w okresie od dnia 24 lutego 2022 r., a pobyt ten rozpoczął się przed tym dniem, jego pobyt na tym terytorium
uznaje się za legalny przez okres 18 miesięcy
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення chukinson »

Ivan88 писав: 18 квітня 2022, 23:34
chukinson писав: 18 квітня 2022, 23:05
Ivan88 писав: 18 квітня 2022, 22:21 Ні, в мене інший статус. Знаходжуся в Польщі по візі, термін якої закінчився після 24.02. поляки дозволили знаходитися по цій візі до 31.12 але без виїзду за межі Польщі. Я злітав в Італію туди й назад, вже коли віза закінчилася, тоді ще не знав про всі тонкощі свого статусу перебування. От тепер і думаю, чи не буде в мене проблем в майбутньому, чи не вспливе десь в прикордонників ця поїздка. Враховуючи те, що в Неаполі в аеропорті поліція брала скани паспортів у українців, пояснювали це тим - "щоб поліція знала де ми будемо знаходитися". Але жодних відміток в паспорт не ставили.
В законе написано до 31/12 без пересечения границы. Какой границы не обозначено. Может быть как граница Польши так и граница шенгена. Пограничного контроля при перелете в Италию нет, а следовательно и юридически подтвержденного факта пересечения границы нет.
Я бы советовал Вам написать письмо пограничникам с вопросом можно ли вам выехать в Италию в будущих месяцах.
Я звонив польським прикордонникам. Вони повідомили, що неможна виїзжати, навіть по шенгену. Але як вони можуть це відслідковувати?
Реально никак. Штампов и записей о пересечении границ нет.
На данный момент паспорт Украины во многом облегчает путешествия, но все равно лучше не рисковать. Всегда можно попасть на дотошного полицейского который увидев что виза закончилась захочет проверить Ваш статус более подробнее.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

Ivan88 писав: 18 квітня 2022, 23:34 Я звонив польським прикордонникам. Вони повідомили, що неможна виїзжати, навіть по шенгену. Але як вони можуть це відслідковувати?
Питання не у відслідковуванні, а в легальності перебування на території поза Польщею. І якщо б щось трапилося в Італії, то тоді такі питання би виникли в італійців з відповідними наслідками.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ostap »

Таке питання, може хтось стикався останнім часом. Рейс Люфтганзи з Цюриху до Варшави через Франкфурт. Люфтганзи прислала ковідні правила, що потрібно мати повну вакцинацію/тест, але сайт ІАТА каже, що для пасажирів з ЄС/ЄЕС цього непотрібно. ІАТА має пізнішу дату публікації. Хтось мав щось подібне?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

Ostap писав: 20 квітня 2022, 21:28 Таке питання, може хтось стикався останнім часом. Рейс Люфтганзи з Цюриху до Варшави через Франкфурт. Люфтганзи прислала ковідні правила, що потрібно мати повну вакцинацію/тест, але сайт ІАТА каже, що для пасажирів з ЄС/ЄЕС цього непотрібно. ІАТА має пізнішу дату публікації. Хтось мав щось подібне?
Вроде бы полную вакцинацию нужно иметь как минимум для точки пересадки.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення АндрейМ »

Якщо пасажир - громадянин України, я думав, що усі Ковідні вимоги в ЄС для них скасовані?
Saab
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 02 січня 2020, 21:58
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Saab »

Всі авіакомпанії які прилітають до Польщі повинні надавати дані пасажирів. Але, буває що не надають.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

🇧🇪 Брюссель Завентем - 🇪🇸 Барселона на борту Брюссельських авіаліній.

Ніяких перевірок кукарєкодів ні на виліт, ні на приліт.
Ніякої реакції на 🇺🇦 український паспорт. Резіденс не питали.
В літаку всі в масках, діти з 6р. мали би теж, але мої морозились і ніхто не зробив їм зауваження.
В Барселоні проганяють через коридор з термосканерами, моя донька в ньому кашляла - 0 реакції, показуха.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 24 квітня 2022, 18:44 В Барселоні проганяють через коридор з термосканерами, моя донька в ньому кашляла - 0 реакції, показуха.
Так он термосканер, а не кашлесканер. Была бы температура выше 38, были бы и вопросы. Может быть :)
Inguri

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Inguri »

Зараз будуть актуальні гепатосканери.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Я вперше на такий коридор попав в 🇹🇳 Тунісі в 2009-му. Тоді всіх шикували на виході з літака і попарно пускали під ту камеру. Хз, може це техніка так пішла вперед, але я не бачив, щоб когось зупиняли, чи щоб дівчата вдивлялися в екран, хоча народ валив досить масово за речима.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення makor »

да он запикает если что не так, чего на него смотреть
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Сьогодні повертався назад 🇪🇸 🛫🛬🇧🇪:
Навіть на борту ✈️, навіть 👨‍✈️👩‍✈️🧑‍✈️ були без 😷, вже мовчу за пасажирів.
Ніяких перевірок ніяких кодів.
В 🇺🇦 український паспорт ніхто не заглядав, дозволів не питали, що дивно, в 🇪🇸 на стійці раніше наш паспорт викликав цікавість.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Агентство з авіаційної безпеки Європейського Союзу (EASA) та Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) рекомендували з 16 травня дозволити пасажирам не одягати захисну маску в аеропортах та літаках.

Здобули!
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

- Командире, патрони скінчилися!
- Припинити вогонь!

По факту їх уже майже ніде і не вимагають, а там, де ще вимагають - їх можуть продовжувати вимагати і після 16-го, це ж лише рекомендація.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

В Нью-Джерси в PATH Train еще ходят иногда, раздают маски тем, у кого нет)). Буквально на прошлой неделе видел. Везде плакаты из серии Mask Up!)
При этом в метро Нью-Йорка маски вообще носят через одного и никто не трогает.
Сестра во Франции, говорит, что маски вообще никто нигде не требует.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

В суботу в BCN оголошували, що маски не обов'язкові, але їх рекомендується використовувати. В метро треба в масці, але ніхто не перевіряє і ми частину відпустки їздили без них, хоча переважна більшість місцевих у масках - нам зауваження не робили.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення manjeroke »

В Флориде уже и в медицинских учреждениях не требует никто. Носит маски менее 10%. Самое смешное что большинство носящих делает это неправильно :grin:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей