Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Собакевич писав: 17 жовтня 2021, 10:39
В кого нема багажу - перевіряють на гейті, нас уже з браслетом не трогали.
А вот тут интересно, пикают сканером или читают текст на экране?
По ходу просто дивляться, не пікають. В мене за весь час пікнули лише один раз - на стадіо в Амстері.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

На початку жовтня індонезійські чиновники оголосили, що Балі незабаром знову відкриється для міжнародних мандрівників, і на цьому тижні острів знову почав приймати туристів – але тільки з декількох країн.

“Ми дали дозвіл 19 країнам, щоб вони могли подорожувати на Балі і острова Ріау”, – заявив в середу міністр морських справ і інвестицій Лухут Бінсар Панджайтан, повідомляє CNN. Ці країни, обрані за низький рівень позитивної реакції на COVID-19, – Бахрейн, Китай, Франція, Угорщина, Індія, Італія, Японія, Кувейт, Ліхтенштейн, Нова Зеландія, Норвегія, Польща, Португалія, Катар, Саудівська Аравія, Південна Корея, Іспанія, Швеція і Об’єднані Арабські Емірати. Всі іноземні мандрівники повинні бути повністю вакциновані, мати страховку, яка покриває лікування коронавіруса, здати негативні аналізи і пройти карантин за свій рахунок протягом п’яти днів після прибуття.

Хоча міжнародний аеропорт технічно відкрився 14 жовтня, на той момент не було заплановано жодного міжнародного рейсу, повідомляє AP.

“Все це вимагає часу. Цим країнам і відвідувачам потрібен час”, – сказав губернатор Балі І Вайан Костер, повідомляє Reuters. “Ми сподіваємося, що не пізніше кінця жовтня з’являться рейси, що прибувають, будь то чартерні або комерційні, як ознаки початку відновлення туризму на Балі”.

Резидентам Польши и Венгрии можно пробовать?
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Sirko Production »

Пару слів про Венецію з минулого тижня.
По прильоту і поверненню(в Тревізо) детально перевіряли наявність сертифікатів про вакцинацію, з нашими(роздрукований з Дія) проблем не було.
В місті багато людей навіть на вулицях ходять в масках. В закладах якщо хочеш знаходитись в приміщенні за столом завжди питають про грінпасс(наші доки теж підходять).
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

До речі, в мене в Римі тільки-но теж запитали. Сканували у нас з дружиною з телефону
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

maxim8998 писав: 18 жовтня 2021, 07:50 Рига-Таллінн, по прильоту є перевірка, щось типу паспортного контролю ... запитали мету поїздки.
Шенгенская зона :facepalm:
mischko писав: 18 жовтня 2021, 14:14 До речі, в мене в Римі тільки-но теж запитали. Сканували у нас з дружиною з телефону
А що там у Римі з готелями?
У мене там бронювання. Планую в'їхати з Іспанії, і протягом 36 годин вилетіти до України.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Я зняв апартаменти на букінгу. Нічого власниця не питала.
36 годин транзит - це ж лише індивідуальним транспортом.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 18 жовтня 2021, 15:14 36 годин транзит - це ж лише індивідуальним транспортом.
То что, из Испании нельзя прилететь в Италию, переночевать в отеле, и в течение тех же 36 часов вылететь на родину?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Можна, але в такому разі треба відповідати правилам в'їзду в Італію. Безумовний транзит протягом 36годин лише за умови подорожі особистим транспортом.
Але контроль тут не суворий. Нас в Чампіно взагалі не перевіряли, так що головне, щоб в Іспанії тебе посадили.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Собакевич »

То что, из Испании нельзя прилететь в Италию, переночевать в отеле, и в течение тех же 36 часов вылететь на родину?
придется сделать тест перед вылетом.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Собакевич писав: 18 жовтня 2021, 15:45 придется сделать тест перед вылетом.
Сделаю, конечно. Мой испанский отель предлагает такую опцию.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення mischko »

Зробити тест - півсправи, ще треба, щоби він був негативним. Я цей раз нічого в Римі не букав до отримання негативного результату дитячих тестів
Madl
Airbus A318
Повідомлень: 41
З нами з: 03 серпня 2021, 12:08
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Madl »

В Німеччину обов’язково роздруковувати електронний формуляр PDF file https://upload.einreiseanmeldung.de чи можна показати на телефоні фото тих 3-х сторінок що заповнила (та їм відправила напередодні в’їзду)?
Madl
Airbus A318
Повідомлень: 41
З нами з: 03 серпня 2021, 12:08
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Madl »

Що з check-in не так на Люфтгазі офіційному сайт та у додатку App ?! Неможливо зарієструватись на літак за 23 години , просить Візу підтвердити- я підкреслюю графу що немає візи, а він ігнорує й не веде мене далі до завершення процесу Check-in, це просто жахливо, сервіс немає жодного контакту по Е -Майл -не доступний та тел.не доступний, ніхто трубку не бере. Я думала що у МАУ сервіс най паскудніший ((( завжди було просто у Люфтганзи реєструватись - зараз показились..
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення asu »

Madl писав: 18 жовтня 2021, 20:11 В Німеччину обов’язково роздруковувати електронний формуляр PDF file https://upload.einreiseanmeldung.de чи можна показати на телефоні фото тих 3-х сторінок що заповнила (та їм відправила напередодні в’їзду)?
Показували з телефона. Жодних питань не було.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Glucker »

https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/18/7310836/
ЄС видалить Україну зі списку безпечних держав через спалах коронавірусу – ЗМІ
Цілком передбачувано. Якщо чесно, думав що ми ще декілька тижнів тому покинемо цей список.
Цікаво, які країни ЄС для нас закриються, а які дозволять поїздки за наявності вакцинації.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Ferrari »

Думаю, с вакцинацией будут пускать все. Ну, или практически все
Madl
Airbus A318
Повідомлень: 41
З нами з: 03 серпня 2021, 12:08
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Madl »

Все це чудово, але що далі робити якщо не можливо зареєструватись на рейс, тел. не відповідає? Їхати в аєропорт та на стійці реєстрації Люфтганзи платити евро не знаю скільки за реєстрацію? Всі підтвердження є для перетину кордону- формуляр PDF для в’їзду в Німеччину, Купленний авіа-білет с номером booking code, міжнародн.сертифікат вакцин.
Їхати раніше ніж за 2 години?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Glucker »

Madl писав: 18 жовтня 2021, 21:37 Все це чудово, але що далі робити якщо не можливо зареєструватись на рейс, тел. не відповідає? Їхати в аєропорт та на стійці реєстрації Люфтганзи платити евро не знаю скільки за реєстрацію? Всі підтвердження є для перетину кордону- формуляр PDF для в’їзду в Німеччину, Купленний авіа-білет с номером booking code, міжнародн.сертифікат вакцин.
Їхати раніше ніж за 2 години?
В чому саме полягає проблема з реєстрацією? Якась суто технічна проблема, чи видає якусь помилку?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда?

Повідомлення Bagach »

Madl писав: 18 жовтня 2021, 21:37 Все це чудово, але що далі робити якщо не можливо зареєструватись на рейс, тел. не відповідає? Їхати в аєропорт та на стійці реєстрації Люфтганзи платити евро не знаю скільки за реєстрацію? Всі підтвердження є для перетину кордону- формуляр PDF для в’їзду в Німеччину, Купленний авіа-білет с номером booking code, міжнародн.сертифікат вакцин.
Їхати раніше ніж за 2 години?
Я бы приехал в аэропорт стандартно, за 2 часа до вылета. Подойдите на стойку регистрации, конечно. Они проверят билет, паспорт, ковидные документы, и выдадут вам бумажный посадочный. И какая плата за регистрацию в аэропорту? Люфтганза же не лоукост.
Я летел в августе Люфтганзой во Франкфурт. И хоть и зарегистрировался через приложение в смартфоне, но на стойке после проверки документов, мне выдали бумажный посадочный.
Madl
Airbus A318
Повідомлень: 41
З нами з: 03 серпня 2021, 12:08
Контактна інформація:

Re: Путешествия в пандемию. Чем? Куда

Повідомлення Madl »

Glucker писав: 18 жовтня 2021, 21:44
Madl писав: 18 жовтня 2021, 21:37
В чому саме полягає проблема з реєстрацією? Якась суто технічна проблема, чи видає якусь помилку?

Потребує система онлайн підтвердження візи , візу сканувати тощо.. я нажимаю «не має візи» й далі видає помилку… як за звичай то завжди це було завершення успішне реєстрації але не зараз коли можливо Україна у зоні ризику.
CA7390CE-9E28-4EE5-8743-9A28C0BB369C.jpeg
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей