Kiwi.com

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення makor »

Так зайдите через ВПН.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення artml »

вже намагався, але там дуже багато жабаскрипту на сайті, впн його ріже
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення andrewcrow »

makor писав: 26 серпня 2018, 21:49 что плохого в покупке билетов у Тикетсов за 150 грн :P
Поделитесь опытом
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення Oleksii »

artml писав: 27 серпня 2018, 11:54 вже намагався, але там дуже багато жабаскрипту на сайті, впн його ріже
Попробуйте установить их мобильное приложение SouthWest Airlines и воспользоваться ВПН
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення makor »

andrewcrow писав: 27 серпня 2018, 12:02
Поделитесь опытом
Уже кончилось.

А впн нормальный возьмите, я спокойно захожу на сайт SouthWest, все работает
VALweb
Airbus A319
Повідомлень: 128
З нами з: 10 липня 2009, 20:57

Re: Kiwi.com

Повідомлення VALweb »

Моя епопея закінчилася. З великим скрипом мені повернули усю суму. Від моменту звернення до повернення коштів пройшло 14 днів.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення aviarivne »

таке діло, купив на ківі раянів.
але зачекатись дасть за 2 дні до вильоту, але пише. що саме мене зачекає...
мені номер мого квитка, щоб я сам зачекався на сайті не дає і типу саме мене зачекає якось .... там без траблів вийде? бо я буду в дорозі і нету не буду мати.. а зачекатись раніше за плату не можу, щоб бути спокійним бо номеру броні раянів не показує...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Kiwi.com

Повідомлення Valdys »

Якщо вони не «забули» викупити Ваші квитки у Раяна, то все буде ок і Вас зачекинять автоматично і пришлють квитки на пошту
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення DIMMka »

aviarivne писав: 22 вересня 2018, 09:46 таке діло, купив на ківі раянів.
але зачекатись дасть за 2 дні до вильоту, але пише. що саме мене зачекає...
мені номер мого квитка, щоб я сам зачекався на сайті не дає і типу саме мене зачекає якось .... там без траблів вийде? бо я буду в дорозі і нету не буду мати.. а зачекатись раніше за плату не можу, щоб бути спокійним бо номеру броні раянів не показує...
Ни разу проблем не было, и в маршрутной квитанции, которую вам прислали на почту, точно есть локатор Райан. Посмотрите внимательно.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Kiwi.com

Повідомлення Valdys »

DIMMka писав: 23 вересня 2018, 13:04
aviarivne писав: 22 вересня 2018, 09:46 таке діло, купив на ківі раянів.
але зачекатись дасть за 2 дні до вильоту, але пише. що саме мене зачекає...
мені номер мого квитка, щоб я сам зачекався на сайті не дає і типу саме мене зачекає якось .... там без траблів вийде? бо я буду в дорозі і нету не буду мати.. а зачекатись раніше за плату не можу, щоб бути спокійним бо номеру броні раянів не показує...
Ни разу проблем не было, и в маршрутной квитанции, которую вам прислали на почту, точно есть локатор Райан. Посмотрите внимательно.
Раяни окрім pnr ще просять пошту для перевірки бронювання, а ківі створює якусь свою пошту спеціально для Вашого замовлення, і Ви її ніяк не знаєте, тому саме раяни складно перевірити.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення aviarivne »

а ківі створює якусь свою пошту спеціально для Вашого замовлення, і Ви її ніяк не знаєте, тому саме раяни складно перевірити.
саме так.

нас було двоє, один посадочний прислали, інший забули:(
прийшлось писати у фейбук у лічку і лише тоді надіслали інший.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Kiwi.com

Повідомлення Valdys »

aviarivne писав: 01 жовтня 2018, 18:39
а ківі створює якусь свою пошту спеціально для Вашого замовлення, і Ви її ніяк не знаєте, тому саме раяни складно перевірити.
саме так.

нас було двоє, один посадочний прислали, інший забули:(
прийшлось писати у фейбук у лічку і лише тоді надіслали інший.
Добре, що прислали інший, а ще краще, що вони його не забули купити)))
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення aviarivne »

Valdys писав: 01 жовтня 2018, 18:45
aviarivne писав: 01 жовтня 2018, 18:39
а ківі створює якусь свою пошту спеціально для Вашого замовлення, і Ви її ніяк не знаєте, тому саме раяни складно перевірити.
саме так.

нас було двоє, один посадочний прислали, інший забули:(
прийшлось писати у фейбук у лічку і лише тоді надіслали інший.
Добре, що прислали інший, а ще краще, що вони його не забули купити)))
та я після того ніяких ківі чи інших посередників, лише сайт авіакомпанії
pilot5
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 21 березня 2017, 11:00
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення pilot5 »

VALweb писав: 26 серпня 2018, 20:56
manjeroke писав: 26 серпня 2018, 20:52 Могу сказать Вам только одно: никогда не берите билеты на сайте АК, экономьте каждый евро. Берите билет у такой фирмы, про которую куча плохих отзывов и которые могут вообще Ваш билет не выкупить.
Бесплатный сыр только в мышеловке, вот Вы и попались
ніколи в житті не купував квитків у агрегатора - завжди на сайті авіакомпанії. це - досвід.
А как вы без агенств брали билеты в города, куда нет билетов на сайте авиакомпании - не летали в такие, или брали отдельные билеты на сайтах разных авиакомпаний и, соответственно, риски пересадок на себя?
Востаннє редагувалось 02 жовтня 2018, 03:40 користувачем pilot5, всього редагувалось 1 раз.
pilot5
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 21 березня 2017, 11:00
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення pilot5 »

aviarivne писав: 22 вересня 2018, 09:46 таке діло, купив на ківі раянів.
А вы перед тем, как брать билет, отзывы о них смотрели, на предыдущей странице, например? Вы их не нашли, не читали, или решили, что у вас все будет с Kiwi нормально, в отличие от ~2500 людей, которые очень ими недовольны?
aviarivne писав: 22 вересня 2018, 09:46 зачекатись дасть за 2 дні до вильоту, але пише. що саме мене зачекає...
мені номер мого квитка, щоб я сам зачекався на сайті не дає і типу саме мене зачекає якось .... там без траблів вийде? бо я буду в дорозі і нету не буду мати.. а зачекатись раніше за плату не можу, щоб бути спокійним бо номеру броні раянів не показує...
Если Kiwi пишут, что сами зачекинят, то вовсе не факт, что это правда. Я уже писал, что они примерно за 3 дня до запланированного вылета могут написать "напоминаем, зачекиньтесь" о рейсе, который был отменен примерно за 2 недели до того. И много чего другого могут написать, что правдой не является.
Если номер билета не дают, где подтверждение, что они вообще купили билет для вас у Раянов?

"там без траблів вийде?" - может, да, а может, и нет. Возможно, есть те, у которых было все нормально, но, судя по отзывам, есть такие, у кого регистрация не проходила, а деньги за оплату багажа Киви оставляли себе.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення manjeroke »

pilot5 писав: 02 жовтня 2018, 03:27
VALweb писав: 26 серпня 2018, 20:56
manjeroke писав: 26 серпня 2018, 20:52 Могу сказать Вам только одно: никогда не берите билеты на сайте АК, экономьте каждый евро. Берите билет у такой фирмы, про которую куча плохих отзывов и которые могут вообще Ваш билет не выкупить.
Бесплатный сыр только в мышеловке, вот Вы и попались
ніколи в житті не купував квитків у агрегатора - завжди на сайті авіакомпанії. це - досвід.
А как вы без агенств брали билеты в города, куда нет билетов на сайте авиакомпании - не летали в такие, или брали отдельные билеты на сайтах разных авиакомпаний и, соответственно, риски пересадок на себя?
это какие города? Я такого пока не встречал честно говоря или не понял о чем Вы. На свои направления ни разу не видел билетов через агрегаторы больше чем на 3% дешевле. Из-за 5-10$ рисковать? Это не по мне. Лучше чуть-чуть переплатить, но иметь прямой договор с поставщиком услуг. ИМХО
Про "гарантированную" пересадку от киви тут уже писали...
pilot5
Airbus A318
Повідомлень: 30
З нами з: 21 березня 2017, 11:00
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення pilot5 »

manjeroke писав: 02 жовтня 2018, 04:01
pilot5 писав: 02 жовтня 2018, 03:27
VALweb писав: 26 серпня 2018, 20:56 ніколи в житті не купував квитків у агрегатора - завжди на сайті авіакомпанії. це - досвід.
А как вы без агенств брали билеты в города, куда нет билетов на сайте авиакомпании - не летали в такие, или брали отдельные билеты на сайтах разных авиакомпаний и, соответственно, риски пересадок на себя?
это какие города? Я такого пока не встречал честно говоря или не понял о чем Вы.
Это такие города как, например, Minneapolis (USA), Regina (Canada), Malmo (Sweden). Вы не найдете билетов из Львова, Харькова, Днепра в эти города на сайте МАУ и, думаю, ни на одном сайте какой-либо авиакомпании.

Вы не летали в такие, или брали отдельные билеты на сайтах разных авиакомпаний и, соответственно, риски пересадок на себя?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення Victor H »

pilot5 писав: 02 жовтня 2018, 06:47 Это такие города как, например, Minneapolis (USA), Regina (Canada), Malmo (Sweden). Вы не найдете билетов из Львова, Харькова, Днепра в эти города на сайте МАУ и, думаю, ни на одном сайте какой-либо авиакомпании.
Я два роки тому літав Львів-Мінеаполіс єдиним квитком взятим на сайті КЛМ. По факту це були МАУ і Дельта туди і ЕйрФранс І МАУ назад.

Львів - Реджина продається на сайті ЛОТа (кодшер з Ейр Канадою).

Львів - Мальмо - на сайті Австрійців (кодшер з SAS).
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення Igoresha »

pilot5 писав: 02 жовтня 2018, 06:47 Это такие города как, например, Minneapolis (USA), Regina (Canada), Malmo (Sweden). Вы не найдете билетов из Львова, Харькова, Днепра в эти города на сайте МАУ и, думаю, ни на одном сайте какой-либо авиакомпании.

Вы не летали в такие, или брали отдельные билеты на сайтах разных авиакомпаний и, соответственно, риски пересадок на себя?
В прошлом году летал к друзьям в Мальмо. Посмотрел нужные варианты - туда Виззом через Будапешт, обратно с Копенгагена тоже через Будапешт. На Визз покупал билеты отдельно на сайте, обратно (Norwegian+МАУ) - киви, но можно было бы и отдельно. А в чем проблема самостоятельной пересадки? Киви вам тоже не гарантирует пересадки
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Kiwi.com

Повідомлення manjeroke »

pilot5 писав: 02 жовтня 2018, 06:47
Это такие города как, например, Minneapolis (USA), Regina (Canada), Malmo (Sweden). Вы не найдете билетов из Львова, Харькова, Днепра в эти города на сайте МАУ и, думаю, ни на одном сайте какой-либо авиакомпании.

Вы не летали в такие, или брали отдельные билеты на сайтах разных авиакомпаний и, соответственно, риски пересадок на себя?
А Вы чувствуете с "гарантией" киви себя спокойно? Да они могут вообще билет не купить.
Летал однажды с незащищенной пересадкой в BKK HKT-BKK-IST-KBP тайцы+турки. Естественно взял стыковку 5 часов, но тем не менее повторять не хочу. Только не пойму почему вдруг покупка у киви меня спокойнее бы сделала? Я сам все контролировал и не зависел от фирмы с темными делами, что делало меня намного спокойнее.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей