Львів - Жешув (Ряшів)

Відповісти
Денис
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 10 липня 2012, 14:14
Контактна інформація:

Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення Денис »

Доброго дня,
я б хотів вилетіти з Ряшова, але сам там ніколи не був. Може в когось є якісь поради як туди краще доїхати зі Львова? Яким видом транспорту? Як добратися безпосередньо до аеропорта?
Буду вдячний за будь яку інформацію щодо цього питання )).
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення popTAB »

З Перемишля до Ряшева поїздом, там вони щогодини їздять. А в Ряшеві на вокзалі точно щось би мало бути до льотніска :)
Денис
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 10 липня 2012, 14:14
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення Денис »

Дякую, це я вже переглянув ) там дійсно дуже хороше сполучення. Поїзда відходять практично кожну годину. Розклад можна переглянути за посиланням:
http://www.polscha.travel/uk
Але от така ситуація, виліт в 08:00. Поїзда з Перемишля їздять, а от чи буде можливість вночі доїхати до аеропорта? (крім таксі)
І чи знає хтось чи їздять нічні маршрутки до Перемишля з кордону чи Львова?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення popTAB »

Перший автобус зі Львова на Перемишль в 6.20 зі Стрийської. Маршутка тільки до Шегинь, а далі через абізьяннік.
Абізьяннік не працює цілодобово, тому мало імовірно, що ним вдасця скористатись.
Краще останнім автобусом їхати до Перемишля, потім до Ряшева.
Ще тут колись пробігав якийсь ПП, що власним бусом робить трансфери в аеропорти Ряшева та Кракова. Пориськайте по форуму, може й телефон знайдете
Денис
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 10 липня 2012, 14:14
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення Денис »

Наразі дякую за поради.
Якщо хтось вже так їздив і захоче поділитися досвідом буду дуже вдячний )
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення Юрко-81 »

"Абізьяннік" здається працює цілодобово. Але дістатися до/від нього проблематично.
Шегинські маршрутки десь до 21:00. З Медики до Перемишля ще раніше припиняють їздити, десь 20:00 по нашому.

Як варіанти: потяг Київ-Вроцлав, правда він серед дня приїжджає до Ряшева.
Літаком Львів-Краків, тоді потягом назад в Ряшів.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення Krakowite »

airbus.com.ua/ пробують поставити трансфер пасажирів до аеропортів в Польщі на комерційну основу.

Або рейсові автобуси на маршруті Львів-Перемишль, Львів-Жешів, шукаються через bus.com.ua/ або www.voyager.pl/portal/a_bus_en.html
ivangor
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 24 травня 2014, 13:55
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення ivangor »

Krakowite писав:airbus.com.ua/ пробують поставити трансфер пасажирів до аеропортів в Польщі на комерційну основу.

Або рейсові автобуси на маршруті Львів-Перемишль, Львів-Жешів, шукаються через bus.com.ua/ або http://www.voyager.pl/portal/a_bus_en.html

Їздив цією компанією два рази до Кракова та Варшави. Мають мікроавтобуси рено трафік, ціни не погані, нові машини, до Варшави взяли 55 евро, мені зручно.
Аватар користувача
jurkok
A380
Повідомлень: 1066
З нами з: 07 квітня 2009, 14:18
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення jurkok »

ALushchevsky писав:
Krakowite писав:airbus.com.ua/ пробують поставити трансфер пасажирів до аеропортів в Польщі на комерційну основу.

Або рейсові автобуси на маршруті Львів-Перемишль, Львів-Жешів, шукаються через bus.com.ua/ або http://www.voyager.pl/portal/a_bus_en.html
Доброго дня! Часто їжджу зі Львова до Перемишля, найкращим для мене є сервіс дешевих білетів busfor.pl, раджу спробувати сервіс на високому рівні та і ціни не можуть не радувати. До Перемишля заїжджаю за 20 злотих, приблизно 130 грн. Скільки вже перепробував різних сервісів цей поки що найкращий.
І скільки часу йде на перетин кордону?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Львів - Жешув (Ряшів)

Повідомлення Labiann »

jurkok писав:
ALushchevsky писав:
Krakowite писав:airbus.com.ua/ пробують поставити трансфер пасажирів до аеропортів в Польщі на комерційну основу.

Або рейсові автобуси на маршруті Львів-Перемишль, Львів-Жешів, шукаються через bus.com.ua/ або http://www.voyager.pl/portal/a_bus_en.html
Доброго дня! Часто їжджу зі Львова до Перемишля, найкращим для мене є сервіс дешевих білетів busfor.pl, раджу спробувати сервіс на високому рівні та і ціни не можуть не радувати. До Перемишля заїжджаю за 20 злотих, приблизно 130 грн. Скільки вже перепробував різних сервісів цей поки що найкращий.
І скільки часу йде на перетин кордону?
в пути вообщем заявляют 4 часа за 100 км, значит 2,5 часа у них заложено на таможню грубо говоря, а там как пойдёт...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей