Путешествие не через агентства. Великобритания.

made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення made_in_ukraine »

Наталья писав:
made_in_ukraine писав:
Наталья писав: а пока все в стадии изучения...
А бюджет-сами посчитайте, если мне этот сайт более-менее подходит.
ну от, знову... Як я повинен встановити ваш планований бюджет за посиланням на онлайн агенцію, де можна забронювати готелі з діапазоні від 10 до 10000 дол. США за ніч. Окрім того, невже так важко чітко написати цифру, а не задавати задачки учасникам форуму. Очевидно, що ви не маєте гадки скільки ви в змозі витратити на подорож. Прикро, адже тут вам могли б допомогти, а так - просто blah blah bla...
GURU
A380
Повідомлень: 1691
З нами з: 06 березня 2012, 13:30
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення GURU »

Наталья , для самостоятельного путешествия ВЫ ошиблись в выборе страны (тем более на носу Лондонская Олимпиада !). Для начала, разумнее для ВАС ,выбрать для путешествия безвизовую (или с визой по прилету) страну.
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

GURU писав:Наталья , для самостоятельного путешествия ВЫ ошиблись в выборе страны (тем более на носу Лондонская Олимпиада !). Для начала, разумнее для ВАС ,выбрать для путешествия безвизовую (или с визой по прилету) страну.
Конечно, вы правы на 100%. Я уже в принципе выбрала. Великобритания-это на отдаленное будущее. Но я хочу знать всю технологию заранее. Планирую не ранее,чем через год туда. А до этого, подойдет и Турция. :grin:
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

ну от, знову... Як я повинен встановити ваш планований бюджет за посиланням на онлайн агенцію, де можна забронювати готелі з діапазоні від 10 до 10000 дол. США за ніч. Окрім того, невже так важко чітко написати цифру, а не задавати задачки учасникам форуму. Очевидно, що ви не маєте гадки скільки ви в змозі витратити на подорож. Прикро, адже тут вам могли б допомогти, а так - просто blah blah bla...[/quote]
Двое взрослых, 6-7 ночей с ВВ- можно найти за 4-5 тысяч гривен. Есть и другие сайты. Например,http://www.visitlondon.com/accommodatio ... ouse&area= и еще многие другие. Здесь я нашла двухзвездочную гостиницу с ВВ за 35 фунтов-ночь. Есть и отдельные комнаты в центре от 28 и выше долларов(не фунтов).А вы говорите бла-бла-бла! И вообще, The devil is not so black as he is painted :grin: :grin: :grin:
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

кстати, на otpusk.com тур на 8 дней на 2 человека + ВВ( 2 звезды) стоит 1556 евро. входит перелет, трансфер, номер стандарт и ВВ. если интересно.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення made_in_ukraine »

Наталья писав:кстати, на otpusk.com тур на 8 дней на 2 человека + ВВ( 2 звезды) стоит 1556 евро. входит перелет, трансфер, номер стандарт и ВВ. если интересно.
Ммда... за 8 днів платити 1600 євро.... Це взагалі жах! За такі гроші можна двічі подувати у Лондоні, якщо самостійно планувати.
І знову ж таки картина не повна... То ви говорите, що вам треба бюджетно і 80 фунтів за ніч - дорого. Аж раптом розглядаєте пропозицію за 1600 євро... 80 фунтів=100 євро. Множимо на 7 ночей, додаємо по 200 євро за переліт. Отримаємо 1100 євро. Ще 100 на трансфери; у сумі - 1200 євро (і це надзвичайно грубі підрахунки, бо переліт можна зробити дешевше, готель теж, те саме і про трансфер і т.д.).

Потім пропонуєте варіант за 5000 гривень на 6 ночей (тобто 70 фунтів/ніч). Ну а кімнати за 28 фунтів у центрі... ну-ну... Бажаю приємного перебування серед тарганів та подальших проблем з розшуком особистих речей АБО ж доїздом з "центра" квартири до Лондона, котра триватиме до 1 години.

Висновки очевидні - ця вельмишановна пані в кінцевому випадку, мабуть, буде піарити якусь туристичну агенцію, яка, на її думку, пропонує найкраще співвідношення ціни та якості і, зрештою, є представником цієї агенції.
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

Ммда... за 8 днів платити 1600 євро.... Це взагалі жах! За такі гроші можна двічі подувати у Лондоні, якщо самостійно планувати.
І знову ж таки картина не повна... То ви говорите, що вам треба бюджетно і 80 фунтів за ніч - дорого. Аж раптом розглядаєте пропозицію за 1600 євро... 80 фунтів=100 євро. Множимо на 7 ночей, додаємо по 200 євро за переліт. Отримаємо 1100 євро. Ще 100 на трансфери; у сумі - 1200 євро (і це надзвичайно грубі підрахунки, бо переліт можна зробити дешевше, готель теж, те саме і про трансфер і т.д.).

Потім пропонуєте варіант за 5000 гривень на 6 ночей (тобто 70 фунтів/ніч). Ну а кімнати за 28 фунтів у центрі... ну-ну... Бажаю приємного перебування серед тарганів та подальших проблем з розшуком особистих речей АБО ж доїздом з "центра" квартири до Лондона, котра триватиме до 1 години.

Висновки очевидні - ця вельмишановна пані в кінцевому випадку, мабуть, буде піарити якусь туристичну агенцію, яка, на її думку, пропонує найкраще співвідношення ціни та якості і, зрештою, є представником цієї агенції.[/quote]
По поводу 1600 евро-я написала просто,для сравнения. И,как я писала уже выше-я учитель,а не представитель агенции. И, честно говоря, мне надоело вам что-то доказывать.К чему споры? поэтому,когда что-то конкретно узнаю, тогда и напишу.
Кстати, а вы не представник какой-нибудь агенции?Может вы попиарить ее решили? ;-)
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення made_in_ukraine »

Наталья писав: И, честно говоря, мне надоело вам что-то доказывать.К чему споры? поэтому,когда что-то конкретно узнаю, тогда и напишу. Кстати, а вы не представник какой-нибудь агенции?Может вы попиарить ее решили? ;-)
Я не прошу нічого мені доводити, але я дуже прошу поважати час та зусилля тих учасників форуму, котрі вирішили вам допомогти. Ви, зі своєї сторони, бавитись з ними в ігри типу "порахуйте самостійно, скільки грошей я в стані витрати на подорож та готелі", "напишіть мені все про візу до Великобританії і ще не забудьте детально описати де, як, коли, за яких обставин, і якою а\к летіти, ну і звичайно, а як там переліт в Амстердам." Я не стверджував, що ви представник агенції; вживши модальні частки "мабуть" та "зрештою" я лише зробив припущення, що за жодних обставин не кваліфікує його як твердження. Я вважаю себе людиною раціональною, тому, якщо ваша ласка, проясніть наступне:

(1) зазначивши, що для вас 90 доларів за ніч - занадто дорого, для чого вам знадобилась інформація про помешкання за 80 фунтів?
(2) попросивши зорієнтувати у вашому бюджеті для того, щоб допомогти вам оптимізувати витрати, при цьому максимально зберігши якість, для чого ви подали посилання на booking.com, а не навели конкретну цифру (або принаймні не зазначили діапазон суми, яку готові витратити)?
(3) для чого писати інформацію про 7-денний тур за 1600 євро чи за помешкання, котре коштує 5000 гривень, якщо такі цінові рамки не відповідають вашим, поки що досить утаємниченим, витратам?
(4) саме що у візових питаннях спричинило "кашу" у вашій голові? (чи ви бажаєте згодом copy-paste інформацію, котру розмістять для вас тут просто-на-просто скопіювати і розмістити на іншому веб ресурсі)?

Це лише вибраний перелік питань, котрі автоматично, принаймні у мене, виникають, спостерігаючи за вашими постами.
Наталья писав: когда то-то конкретно узнаю, тогда и напишу.
Наталья писав:Я уже в принципе выбрала

Також не розумію цього... То ви пишете, що вже знайшли та визначились, то тепер все ще у пошуках...Ось тому мої пости такі категоричні.

Ну і щодо мого псевдопіару... Вкажіть, саме де, у котрому пості, я "піарю" конкретну агенцію?
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

Уважаемый Мэйд ин Юкреин!
Я уже писала, на какую сумму я рассчитываю. Если вы не увидели, то я повторю: приблизительно на 5-6 тысяч проживание с ВВ.нашла жилье по 28 долларов(комната в доме).что не понятно здесь? а на букин ком дала ссылку, потому что вы попросили.
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

made_in_ukraine писав:
Наталья писав: И, честно говоря, мне надоело вам что-то доказывать.К чему споры? поэтому,когда что-то конкретно узнаю, тогда и напишу. Кстати, а вы не представник какой-нибудь агенции?Может вы попиарить ее решили? ;-)
Я не прошу нічого мені доводити, але я дуже прошу поважати час та зусилля тих учасників форуму, котрі вирішили вам допомогти. Ви, зі своєї сторони, бавитись з ними в ігри типу "порахуйте самостійно, скільки грошей я в стані витрати на подорож та готелі", "напишіть мені все про візу до Великобританії і ще не забудьте детально описати де, як, коли, за яких обставин, і якою а\к летіти, ну і звичайно, а як там переліт в Амстердам." Я не стверджував, що ви представник агенції; вживши модальні частки "мабуть" та "зрештою" я лише зробив припущення, що за жодних обставин не кваліфікує його як твердження. Я вважаю себе людиною раціональною, тому, якщо ваша ласка, проясніть наступне:

(1) зазначивши, що для вас 90 доларів за ніч - занадто дорого, для чого вам знадобилась інформація про помешкання за 80 фунтів?
(2) попросивши зорієнтувати у вашому бюджеті для того, щоб допомогти вам оптимізувати витрати, при цьому максимально зберігши якість, для чого ви подали посилання на booking.com, а не навели конкретну цифру (або принаймні не зазначили діапазон суми, яку готові витратити)?
(3) для чого писати інформацію про 7-денний тур за 1600 євро чи за помешкання, котре коштує 5000 гривень, якщо такі цінові рамки не відповідають вашим, поки що досить утаємниченим, витратам?
(4) саме що у візових питаннях спричинило "кашу" у вашій голові? (чи ви бажаєте згодом copy-paste інформацію, котру розмістять для вас тут просто-на-просто скопіювати і розмістити на іншому веб ресурсі)?

Це лише вибраний перелік питань, котрі автоматично, принаймні у мене, виникають, спостерігаючи за вашими постами.
Наталья писав: когда то-то конкретно узнаю, тогда и напишу.
Наталья писав:Я уже в принципе выбрала

Також не розумію цього... То ви пишете, що вже знайшли та визначились, то тепер все ще у пошуках...Ось тому мої пости такі категоричні.

Ну і щодо мого псевдопіару... Вкажіть, саме де, у котрому пості, я "піарю" конкретну агенцію?
ну от, знову... Як я повинен встановити ваш планований бюджет за посиланням на онлайн агенцію, де можна забронювати готелі з діапазоні від 10 до 10000 дол. США за ніч. Окрім того, невже так важко чітко написати цифру, а не задавати задачки учасникам форуму. Очевидно, що ви не маєте гадки скільки ви в змозі витратити на подорож. Прикро, адже тут вам могли б допомогти, а так - просто blah blah bla...[/quote]
Двое взрослых, 6-7 ночей с ВВ- можно найти за 4-5 тысяч гривен. Есть и другие сайты. Например,http://www.visitlondon.com/accommodatio ... ouse&area= и еще многие другие. Здесь я нашла двухзвездочную гостиницу с ВВ за 35 фунтов-ночь. Есть и отдельные комнаты в центре от 28 и выше долларов(не фунтов).- это все написано выше.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення made_in_ukraine »

Наталья писав:Уважаемый Мэйд ин Юкреин!
Я уже писала, на какую сумму я рассчитываю. Если вы не увидели, то я повторю: приблизительно на 5-6 тысяч проживание с ВВ.нашла жилье по 28 долларов(комната в доме).что не понятно здесь? а на букин ком дала ссылку, потому что вы попросили.
Я бачив ось цей пост
Наталья писав:Двое взрослых, 6-7 ночей с ВВ- можно найти за 4-5 тысяч гривен.
, який для мене не є відповіддю на питання, бо я не питав, що можна знайти, а цікавився величиною вашого бюджету!
Тепер є ось цей пост
Наталья писав:приблизительно на 5-6 тысяч проживание с ВВ
. Наступний пост буде продовжувати збільшувати бюджет в арифметичній прогресії з фіксованою різницею між попередніми та наступними сумами у 1000 гривень, так?

Ну і апогей, так ось приписування мені цього
Наталья писав:а на букин ком дала ссылку, потому что вы попросили
... Поясніть мені, де саме я просив вас про цю послугу? Ось саме на таких дрібницях і будується моє враження про вас як про дописувача, котра просто морочить голову, а кінцевого результату не буде... Десь щось там вхопили, десь щось там - а потім результат: безглузда стаття десь в неті з посиланням (а шивдге всього без нього) на avianews.

Я вже мовчу про конкретні питання, котрі я вам поставив... Якщо вже не про готелі, то принаймні про "візову кашу" можна було б прояснити (але це звісно за умови, що каша?,як така, була).

Але менше з тим... Дякую усім за дискусію... Для мене ця тема залишатиметься закритою до тих пір, поки не побачу якогось конкретного результату чи питання, чи принаймні відповіді. Ще раз, шановна пані, перепрошую, якщо мої пости для вас виявились дратівливими та категоричними.
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

Тепер є ось цей пост
Наталья писав:приблизительно на 5-6 тысяч проживание с ВВ
. Наступний пост буде продовжувати збільшувати бюджет в арифметичній прогресії з фіксованою різницею між попередніми та наступними сумами у 1000 гривень, так?

Ну і апогей, так ось приписування мені цього
Наталья писав:а на букин ком дала ссылку, потому что вы попросили
... Поясніть мені, де саме я просив вас про цю послугу? Ось саме на таких дрібницях і будується моє враження про вас як про дописувача, котра просто морочить голову, а кінцевого результату не буде... Десь щось там вхопили, десь щось там - а потім результат: безглузда стаття десь в неті з посиланням (а шивдге всього без нього) на avianews.

Я вже мовчу про конкретні питання, котрі я вам поставив... Якщо вже не про готелі, то принаймні про "візову кашу" можна було б прояснити (але це звісно за умови, що каша?,як така, була).

Але менше з тим... Дякую усім за дискусію... Для мене ця тема залишатиметься закритою до тих пір, поки не побачу якогось конкретного результату чи питання, чи принаймні відповіді. Ще раз, шановна пані, перепрошую, якщо мої пости для вас виявились дратівливими та категоричними.[/quote]
Бюджет - это не фиксированная сумма, как я полагаю.И разбежность в 1000 грн считаю нормальной. Поэтому, учитывая расход средств на жилье и питание, перелет в обе стороны, надеюсь вложиться в 10 тысяч. Вас устраивает такой подход? И еще, по поводу booking.com. Вы попросили написать, где я нашла жилье-я написала. И так как поездка в ВБ-дело хлопотное, то считаю правильным узнавать все заранее(я повторяюсь в который раз). Когда все сделаю, обязательно все расскажу. Спасибо за советы! Извините,если что-то не так.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Olek »

Наталья, о чем спор?
Напишите по пунктам, что вам неясно, и вам ответят. А сейчас вы тратите свое и чужое время для выяснения отношений :)
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

Olek писав:Наталья, о чем спор?
Напишите по пунктам, что вам неясно, и вам ответят. А сейчас вы тратите свое и чужое время для выяснения отношений :)
Эконом вариант жилья в Лондоне меня интересует.2 взрослых на 5-7 дней.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення made_in_ukraine »

Наталья писав:
Olek писав:Наталья, о чем спор?
Напишите по пунктам, что вам неясно, и вам ответят. А сейчас вы тратите свое и чужое время для выяснения отношений :)
Эконом вариант жилья в Лондоне меня интересует.2 взрослых на 5-7 дней.
Пардон, але не можу не втриматись... Ну що таке економ? Зрозумійте, такі розмиті поняття - це неповага до учасників форуму та їх часу, адже для усіх них участь у цьому форумі - справа, яку роблять у неробочий час. Для мене економ саме для Лондона - 80 фунтів/ніч зі сніданком та у відносному центрі Лондона. Для іншої особи ця сума буде або смішно-малою, або непосильною. Напишуть вам варіанти, а ви потім будете говорити - занадто дорого, не у центрі, без сніданку і т.д. А відповідь вимагає пошуку, який в свою чергу вимагає часу.

Другий аспект - дати... Адже ви усвідомлюєте, що у такому місті, як Лондон, ціна варіюється в залежності від періоду. Шукати та бронювати на 2013 немає сенсу, оскільки готелі вам не дадуть нормальну ціну на такий перед. Приватні помешкання я б теж так рано не проплачував, адже все може змінитись. Та і за рік нові пропозиції, очевидно, з'являться.

Третій аспект...Щодо бюджету... Саме ваша остання відповідь, як на мене, є найбільш повною. Ви маєте 10000 грн, з яких 5-6000 ви можете витратити на проживання разом зі сніданком. 6000 грн= 500 фунтів. За такі гроші ви без проблем знайдете готель у відносному центрі. Але тоді для чого були всі пости про 2 зірки за 35 фунтів десь на кінці Лондона? Ви визначтесь що для вам принципово: чи якомога дешевше переночувати (у відповідно пропорційно ціні умовах умовах) і привезти питому вагу з 10000 грн назад до України/витратити у Лондоні на інші речі, чи прожити десь коло центра Лондона (витративши половину бюджету на готель), не витрачаючи гроші та час на переїзд.

Четвертий аспект... якщо вас бюджет на проживання складає 5000 гривень, то чому ви написали, що 80 фунтів за ніч дорого?

Ну і зрештою по п'яте, будьте дуже обережнішими з вашим бюджетом. Для посольства Британії (як і для буль-якого іншого посольства) не цікаво бачити, скільки грошей ви маєте станом на певну дату. Для них, особливо для німців для британців, важливо зробити висновок, виходячи з вашої сумарної щомісячної зарплати, що ця подорож вам "під силу" і не спричиняє фінансових незручностей. Тому якщо ваш сумарний місячний дохід разом з чоловіком (і ви не маєте дітей та володієте помешканням) складає суму, ідентичну тій, котру ви плануєте витратити за 5-7 днів у Лондоні, виникає питання: а на що ви будете жити після повернення з Лондона (особливо для першої візи)? Досить оптимальним є варіант, якщо ви з вашого щомісячного доходу можете відкласти певну суму і доведете, що ви це робили протягом певного періоду на основі довідок про щомісячні депозити на рахунок. Зважте, що у всіх посольствах в Україні консули мають приблизний розрахунок щомісячних витрат середньостатистичного українця, тому маючи сумарний дохід, скажімо, у 5000 грн, ви, з їхньої точки зору, не в стані відкласти більше, ніж 500 грн на місяць (за умови, що вас двоє, без дітей і т.п). На а за 5000 грнЮ котрі можна назбирати за рік, вам швидше всього візу на дадуть, бо за 5000 грн ви не зможете довести правдивість вашого перебування у Великобританії протягом тижня.
Наталья
Airbus A318
Повідомлень: 36
З нами з: 02 липня 2012, 18:09
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Наталья »

made_in_ukraine писав:
Наталья писав:
Olek писав:Наталья, о чем спор?
Напишите по пунктам, что вам неясно, и вам ответят. А сейчас вы тратите свое и чужое время для выяснения отношений :)
Эконом вариант жилья в Лондоне меня интересует.2 взрослых на 5-7 дней.
Пардон, але не можу не втриматись... Ну що таке економ? Зрозумійте, такі розмиті поняття - це неповага до учасників форуму та їх часу, адже для усіх них участь у цьому форумі - справа, яку роблять у неробочий час. Для мене економ саме для Лондона - 80 фунтів/ніч зі сніданком та у відносному центрі Лондона. Для іншої особи ця сума буде або смішно-малою, або непосильною. Напишуть вам варіанти, а ви потім будете говорити - занадто дорого, не у центрі, без сніданку і т.д. А відповідь вимагає пошуку, який в свою чергу вимагає часу.

Другий аспект - дати... Адже ви усвідомлюєте, що у такому місті, як Лондон, ціна варіюється в залежності від періоду. Шукати та бронювати на 2013 немає сенсу, оскільки готелі вам не дадуть нормальну ціну на такий перед. Приватні помешкання я б теж так рано не проплачував, адже все може змінитись. Та і за рік нові пропозиції, очевидно, з'являться.

Третій аспект...Щодо бюджету... Саме ваша остання відповідь, як на мене, є найбільш повною. Ви маєте 10000 грн, з яких 5-6000 ви можете витратити на проживання разом зі сніданком. 6000 грн= 500 фунтів. За такі гроші ви без проблем знайдете готель у відносному центрі. Але тоді для чого були всі пости про 2 зірки за 35 фунтів десь на кінці Лондона? Ви визначтесь що для вам принципово: чи якомога дешевше переночувати (у відповідно пропорційно ціні умовах умовах) і привезти питому вагу з 10000 грн назад до України/витратити у Лондоні на інші речі, чи прожити десь коло центра Лондона (витративши половину бюджету на готель), не витрачаючи гроші та час на переїзд.

Четвертий аспект... якщо вас бюджет на проживання складає 5000 гривень, то чому ви написали, що 80 фунтів за ніч дорого?

Ну і зрештою по п'яте, будьте дуже обережнішими з вашим бюджетом. Для посольства Британії (як і для буль-якого іншого посольства) не цікаво бачити, скільки грошей ви маєте станом на певну дату. Для них, особливо для німців для британців, важливо зробити висновок, виходячи з вашої сумарної щомісячної зарплати, що ця подорож вам "під силу" і не спричиняє фінансових незручностей. Тому якщо ваш сумарний місячний дохід разом з чоловіком (і ви не маєте дітей та володієте помешканням) складає суму, ідентичну тій, котру ви плануєте витратити за 5-7 днів у Лондоні, виникає питання: а на що ви будете жити після повернення з Лондона (особливо для першої візи)? Досить оптимальним є варіант, якщо ви з вашого щомісячного доходу можете відкласти певну суму і доведете, що ви це робили протягом певного періоду на основі довідок про щомісячні депозити на рахунок. Зважте, що у всіх посольствах в Україні консули мають приблизний розрахунок щомісячних витрат середньостатистичного українця, тому маючи сумарний дохід, скажімо, у 5000 грн, ви, з їхньої точки зору, не в стані відкласти більше, ніж 500 грн на місяць (за умови, що вас двоє, без дітей і т.п). На а за 5000 грнЮ котрі можна назбирати за рік, вам швидше всього візу на дадуть, бо за 5000 грн ви не зможете довести правдивість вашого перебування у Великобританії протягом тижня.
Большое спасибо за полный ответ! ;-) По поводу цен на жилье-все равно хочется сэкономить, искать дешевле. Вчера разговаривала с подругой, у нее знакомые живут в Лондоне, напротив Биг Бена. Она сказала, что спросит у них. Они живут там уже лет 5, все-таки, может и посоветуют что-нибудь подешевле.
Аватар користувача
Dima
Airbus A319
Повідомлень: 162
З нами з: 21 квітня 2009, 01:50
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Dima »

Я когда был в Лондоне, то этот бронировал апартмент за 70 фунтов (если не ошибаюсь) по этой ссылке http://www.holiday-rentals.co.uk/p423362
Приличное и тихое место. В принципе не далеко от центра города. Мы взяли експресс поезд с Хитроу до Paddington (где-то 15 минут). Потом в первый же день прогулялись от нашего апартмента через Hyde Park и James Park к Биг Бену. Назад ехали на метро.
Если опять буду в Лондоне, то скорее всего буду бронировать апартмент через эту контору. Они берут 100 фунтов предоплату. Я звонил по телефону и дал им номер своей кредитной карты. К сожалению, они еще берут 6% если платишь American Express:) То есть пришлось заплатить 106 фунтов, но это уже такое дело :)
Vova1
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 18 листопада 2012, 21:36
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення Vova1 »

Наталья писав:Всем привет! :smile:
Кто ездил самостоятельно в ВБ? Как найти эконом вариант жилья? Собираемся вдвоем(пара), поэтому хостел не устроит. Просмотрела большое количество сайтов,но там в основном, только телефоны, а мыла нет. Несколько писем правда отослала с просьбой прислать прайсы. Может, кто-то даст проверенный сайт с ЭКОНОМ вариантом жилья??? Уж очень хочется поехать. :oops:
Вообще то в хостелах есть отдельные номера, но если вас не устраивает такой вариант, то воспользуйтесь популярной британской системой Bed and Breakfast. Это мини-отели пользующиеся огромной популярностью у туристов со всего мира, плюс как бонус весьма лояльная стоимость и домашнее питание.
Вот тут есть на русском языке отели Bed and Breakfast: london.kiev.ua/bed-and-breakfast/
Заказать номер можно в любом бюро B&B (например bedandbreakfast.com), расплатившись по безналичному расчёту, без отправки каких либо электронных сообщений !
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Путешествие не через агенства. Великобритания.

Повідомлення v_volf »

ТС или админы, пожалуйста, исправьте ошибку в слове "агентства" в названии этой темы.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей