Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Відповісти
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення Юрко-81 »

Є ідея летіти в Пн.Америку з Варшави, а не зі Львова. Можливо це буде вигідніше з фінансової точки зору та й львівський аеропорт ніби на літо хочуть закрити.
Як краще туди добиратися і скільки це буде коштувати?
Колись був автобус з Стрийського автовокзалу, що їхав прямо у Варшавський аеропорт. Чи існує він зараз і коли повертається з Варшави?
Наскільки безпечно так їхати? Який часовий запас треба мати, щоб не спізнитися на рейс?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення popTAB »

Краще порівняйте пропозиції всіх авіакомпаній зі Львова, бо застрягнути на кордоні і нікуди не полетіти буде набагато дорожче ніж переплатити $50. Та й шенген потрібен, якщо звичайно ви Штатівський сітізен :)

LOT зараз отримав потужного конкурента у вигляді люфтів по американському напрямку. Закривати аеропорт не будуть, люфти пересідають на Авро, якому обрізаної полоси вистачатиме. Про ЛОТ не в курсі.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення popTAB »

WAW-NYC, $711 на червень, Finnair
LWO-NYC, $701 на тіж дати світом
KBP-NYC, $674, ті ж дати, ірафлот

треба вам тої варшави, а?
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення Юрко-81 »

Просто розглядаю як варіант.
Шенгенська віза є.
Власне цікавить не NYC, а ORD. А там, на жаль, трохи інші суми (правда шукаю на липень).
Можливо підкажете інші дешевші варіанти мандрівки.
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення gast »

Рано ще, дуже рано на липень шукати, тому й ціни скажені. Почекайте трохи, десь місяців за 2 до польоту ціни значно нижчі, навіть на завтра ціна на 250 Є дешевша ніж на липень...
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення Собакевич »

От Люфтганзы как раз пришла сегодня очередная рассылка, в числе акционных предложений Нью-Йорк - самый дешевый.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення popTAB »

Каяк от свій Buzz проапдейтив: LWO to EWR $537 Mar 21 - 29 on Lufthansa found today
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення made_in_ukraine »

Однозначно подешевшає, хоча не очікуйте, що набагато. Липень - як раз пік високого сезону... Тому, що з Варшави, що зі Львова - буде не менше 900 доларів. Наразі на ЛОТі є пропозиція до Варшави зі Львова... Можливо варто трохи переплатити та нормально їхати (навіть з двома різними квитками у Львові багаж зареєструють до США), а не насолоджуватись 13-годинною автобусною екскурсією, котра може застрягти десь під Томашовим.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення AlexK »

made_in_ukraine писав:Однозначно подешевшає, хоча не очікуйте, що набагато. Липень - як раз пік високого сезону... Тому, що з Варшави, що зі Львова - буде не менше 900 доларів. Наразі на ЛОТі є пропозиція до Варшави зі Львова... Можливо варто трохи переплатити та нормально їхати (навіть з двома різними квитками у Львові багаж зареєструють до США), а не насолоджуватись 13-годинною автобусною екскурсією, котра може застрягти десь під Томашовим.
У Львові з двома різними квитками багаж зареєструвати до США????? Я пару років тому летів ранковим рейсом Аеросвіту\Львівських авіаліній у Київ, а з Києва у мене через годину був рейс Аеросвіту на Харків. Боявся, що не встигну на реєстрацію в Києві і спитав в реєстраторші у Львові, чи можуть мене одразу зареєструвати на наступний рейс. Вона подивилася на мене такими очами, ніби я спитався про квиток на Місяць... а потім далі продовжила відмічати в журнальчику пасажирів.
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення Юрко-81 »

Рано ще, дуже рано на липень шукати, тому й ціни скажені. Почекайте трохи, десь місяців за 2 до польоту ціни значно нижчі, навіть на завтра ціна на 250 Є дешевша ніж на липень...
Завжди був переконаний, що чим раніше взяти, тим дешевшим буде квиток.
Добре, дякую, буду чекати, бо зараз квитки скажено дорогі...
Чи можна довіряти сайту ЛОТ чи деінде слідкувати за цінами?
Можливо варто трохи переплатити та нормально їхати (навіть з двома різними квитками у Львові багаж зареєструють до США), а не насолоджуватись 13-годинною автобусною екскурсією, котра може застрягти десь під Томашовим.
Та мабуть так і зроблю. Просто знайомий летів минулого року, то казав, що зекономив більш ніж 200 доларів, їдучи з Варшави, а не зі Львова. І ніби є люди, які возять на Варшаву недорого своїм транспортом.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення popTAB »

AlexK писав:У Львові з двома різними квитками багаж зареєструвати до США????? Я пару років тому летів ранковим рейсом Аеросвіту\Львівських авіаліній у Київ, а з Києва у мене через годину був рейс Аеросвіту на Харків. Боявся, що не встигну на реєстрацію в Києві і спитав в реєстраторші у Львові, чи можуть мене одразу зареєструвати на наступний рейс. Вона подивилася на мене такими очами, ніби я спитався про квиток на Місяць... а потім далі продовжила відмічати в журнальчику пасажирів.
У LOT'а у львові є Каньпутєр, який уміє друкувати навіть багажні квитанції та, уявіть, посадкові! А що у Львівських (5ж) було? Там навіть еТікета не було, тільки паперовий і чекін у вигляді роздачі бордінгів з відруки вписаними місцями, звичано не персонифікованими. Як така система могла видати багажну квитанцію з GUID'ом в багажній системі?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення AlexK »

Юрко-81 писав:
Просто знайомий летів минулого року, то казав, що зекономив більш ніж 200 доларів, їдучи з Варшави, а не зі Львова. І ніби є люди, які возять на Варшаву недорого своїм транспортом.
На жаль, в царині авіаквитків геть не часто спрацьовує аргументація "минулогого року було". У кожну мить часу ситуація, практично, неповторна: зірки не так стоять, авіакомпанії вже не тим належать, розклади змінилися, конкуренти з'явилися\зникли, і знову ж--зірки посунулись. Лишається тільки вирішити для себе, яку ціну готовий заплатити та, як знайдеш її, купувати квиток і потім не сумувати, коли за два тижня до вильоту вона впаде ще доларів на 100. Іншого разу пощастить Вам.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення AlexK »

popTAB писав:
AlexK писав:Як така система могла видати багажну квитанцію з GUID'ом в багажній системі?
у мене не було багажу. тільки я сам.
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення made_in_ukraine »

AlexK писав:
made_in_ukraine писав:Однозначно подешевшає, хоча не очікуйте, що набагато. Липень - як раз пік високого сезону... Тому, що з Варшави, що зі Львова - буде не менше 900 доларів. Наразі на ЛОТі є пропозиція до Варшави зі Львова... Можливо варто трохи переплатити та нормально їхати (навіть з двома різними квитками у Львові багаж зареєструють до США), а не насолоджуватись 13-годинною автобусною екскурсією, котра може застрягти десь під Томашовим.
У Львові з двома різними квитками багаж зареєструвати до США????? Я пару років тому летів ранковим рейсом Аеросвіту\Львівських авіаліній у Київ, а з Києва у мене через годину був рейс Аеросвіту на Харків. Боявся, що не встигну на реєстрацію в Києві і спитав в реєстраторші у Львові, чи можуть мене одразу зареєструвати на наступний рейс. Вона подивилася на мене такими очами, ніби я спитався про квиток на Місяць... а потім далі продовжила відмічати в журнальчику пасажирів.
То була/є проблемою Борисполя (та і будь-якого аеропорту в Україні), в якому немає можливості сортувати багаж транзитних пасажирів від іншого багажу. Варшава - то не Бориспіль, з цим проблем не виникне. І на власному досвіді переконався, що агенти у Львові знають, як друкувати luggage tags навіть у випадку подорожей на трьох різних компаніях. Посадковий талон до США вам не видадуть у Львові (якщо летите на двох квитках), але його можна отримати буде на транзитній стійці. Однак зважте, у Варшаві ЛОТ повинен вас зареєструвати щонайпізніше за 60 хв до відправлення. Тому при вильоті у 16:50, наприклад, ви повинні завершити реєстрацію у Варшаві щонайпізніше до 15:50.

Ви плануєте летіти у дві сторони чи в одну? І яка планована тривалість перебування у США?

І якщо ви вважаєте 900 доларів до Чикаго у липні скаженою ціною, то зважте, ще дешевше не буде. Базовий тариф Люфтганзи на LWO-ORD на липень, то тариф WHRCUKW (732 долари+ податки), у Льота - тариф "LHTAN24" (515 + tax).
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення popTAB »

Якщо не проти за рахунок туркішів поночувати в стамбулі в готелі, то є варіант LWO-ORD на липень за $871. правда, виліт буде напевне що з франківська ;)
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення Юрко-81 »

Цікавить початок липня - туди, початок вересня - назад.
Лишається тільки вирішити для себе, яку ціну готовий заплатити та, як знайдеш її, купувати квиток і потім не сумувати, коли за два тижня до вильоту вона впаде ще доларів на 100
Та платити доведеться у будь-якому випадку, просто хотілося б мінімізувати витрати. Власне тому цікавлюся різноманітними варіантами. Якщо їхати до WAW складно, то хоча б взяти у Львові за оптимальною ціною хотілося б. Люфтганза виглядає дорожчою від ЛОТу. ORD, на жаль, не такий популярний напрямок як NYC.
Брати за кілька днів до відльоту страшнувато. Та й в липні на такий варіант розраховувати складно, бо це (як вже згадувалося) - високий сезон.
Летіти з Франківська та ще й ночувати в Стамбулі - це вже трохи занадто. :)
А хіба коли нема конекшна в той же день, то авіакомпанія надає готель?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення popTAB »

турецький сервіс ;) у них якщо prolonged конекшин попадає на день, то показують сайтсіни на шару, а якщо на нічку - готель. Хіба щось змінилось зараз
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення Юрко-81 »

Дякую, буду розглядати і турків, але як запасний варіант.
Основний мабуть все ж буде ЛОТ. Чи Люфтханзу також варто моніторити?
made_in_ukraine
Airbus A321
Повідомлень: 429
З нами з: 18 травня 2009, 13:05
Контактна інформація:

Re: Львів-Варшава(Окєнцє)-Львів

Повідомлення made_in_ukraine »

Двомісячне перебування у США з вильотом зі Львова (у USD):
тариф ЛОТу: LHTAN24 - 512+ tax
Turkish Airlines: TDCPX6M - 520 +tax
Auatrian: VLFLYOS5 722+tax
Lufthansa: WHRCUKW - 729 +tax

Акційні тарифи у Люфтганзи на міжконтинентальні рейси бронюються у клас L, який на липень - закрито. Найдешевше, що зможете знайти, так це клас W, який коштує 729 + tax. Те саме стосується і ЛОТу.

З Варшави найдешевший переліт з Finnair за 783 долари. Меншу ціну на липень ви навряд чи зможете знайти (до того ж з перебування > 30 днів).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 43 гостей