Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта

Сколько вы готовы платить за проезд в электричке Киев-аэропорт Борисполь

до 15 грн.
41
13%
до 25 грн.
67
22%
до 50 грн.
78
25%
до 80 грн.
66
21%
более 80 грн.
56
18%
 
Всього голосів: 308
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Labiann »

ну кому что, мне 35-55 не имеет никакого значения, мне важна гарантия отсутствия пробок, а то они как-то конкретно затрахали...
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення dimentiy »

Так и запишем: жд вокзал у нас на Южном мосту.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 23 жовтня 2018, 11:15 Анонсували спочтаку до 35, тепер близько 40, так, це вокзал - аеропорт.

Вокзал-Видубичі (правий берег, метро, автостанція) десь 10 хв. потягом
Київ-Дарниця (Лівий берег) десь 20 хв.

Але Видубичі зручні лише тим, хто приїхав на автостанцію (обслуговує південь від Києва + Автолюкс + Гюнсел), ну і можливо тим, хто проживає недалеко від зеленої гілки метро, коли, в принципі не буде різниці, їхати на вокзал, чи на Видубичі. Житлового там нічого немає, промзона.
Ну с теремков мне, скорее всего, будет тоже удобно на выдубычи. В силу того, что а) ехать немного поближе к аэропорту б) на вокзал на 14 платформу нужно ещё поскакать по ступенькам с чемоданом от метро в) центральный вокзал само по себе место, где хочется бывать поменьше
Думаю, попробую такой вариант в середине декабря с аэропорта
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 23 жовтня 2018, 12:35
Valdys писав: 23 жовтня 2018, 11:15 Анонсували спочтаку до 35, тепер близько 40, так, це вокзал - аеропорт.

Вокзал-Видубичі (правий берег, метро, автостанція) десь 10 хв. потягом
Київ-Дарниця (Лівий берег) десь 20 хв.

Але Видубичі зручні лише тим, хто приїхав на автостанцію (обслуговує південь від Києва + Автолюкс + Гюнсел), ну і можливо тим, хто проживає недалеко від зеленої гілки метро, коли, в принципі не буде різниці, їхати на вокзал, чи на Видубичі. Житлового там нічого немає, промзона.
Ну с теремков мне, скорее всего, будет тоже удобно на выдубычи. В силу того, что а) ехать немного поближе к аэропорту б) на вокзал на 14 платформу нужно ещё поскакать по ступенькам с чемоданом от метро в) центральный вокзал само по себе место, где хочется бывать поменьше
Думаю, попробую такой вариант в середине декабря с аэропорта
я маю квитки на кінець грудня і не впевнений, що потяг вже буде повноцінно функціонувати. Середина грудня тим паче)))

Бо знову ж, спочатку була дата до 1 грудня, тепер говорять до кінця року запустити. Взагалі то вони і міст вже зробили і платформи майже готові. Залишилось не дуже багато роботи.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення AlexK »

Dr. K писав: 23 жовтня 2018, 11:08
AlexK писав: 23 жовтня 2018, 10:31
Valdys писав: 23 жовтня 2018, 09:16 я думаю навіть таксі з вокзалу не завжди долетить в аеропорт за цей час (при умовній відсутності заторів).
Я живу неподалік вокзалу—коли їду таксі на ранкові рейси, він доїзжає і за 25 хвилин, навіть Ланос. Зовсім не на скаженій швидкості.
Не скажена це воно ще не злітає? Як же треба не цінити своє життя щоб на ланосі в аеропорт за 25 хвилин дозволяти себе довозити
Від мого будинку до Борисполя кілометрів 30. З якою швидкістю треба їхати, щоб 30 км проїхати за 25 хвилин рано вранці по порожніх вулицях?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення AlexK »

Valdys писав: 23 жовтня 2018, 12:41Взагалі то вони і міст вже зробили і платформи майже готові. Залишилось не дуже багато роботи.
Думаю, залишилось, як раз, головне—вписати ці рельсобуси в розклад досить навантаженого напрямку. Тоді і буде зрозуміла реальна періодичність і час у дорозі.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення AlexK »

dimentiy писав: 23 жовтня 2018, 11:20 Про 25 минут с вокзала — смешно читать, если даже с Березняков/Позняков быстрее 25 минут не получается.
Ну, вам смешно читать, а я каждый раз, когда это рано утром, доезжаю за 25 минут (иногда 30) и думаю—почему я опять не поспал лишние полчаса? От меня до Борисполя, практически, прямая дорога с одним поворотом направо и даже не десятком светофоров.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Igoresha »

AlexK писав: 23 жовтня 2018, 12:59
Ну, вам смешно читать, а я каждый раз, когда это рано утром, доезжаю за 25 минут (иногда 30) и думаю—почему я опять не поспал лишние полчаса? От меня до Борисполя, практически, прямая дорога с одним поворотом направо и даже не десятком светофоров.
Ну если предположить, что вы живете где-то около соломенской площади (что недалеко от вокзала) и через протасов яр повернуть направо и через саперно-слободскую напрямую по южному мосту, бажана и бориспольской трассе, и плюс это утро - очень раннее, то в принципе поверить не сложно
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення AlexK »

Я именно там и живу. Если из Борисполя еду автобусом домой, он высаживает меня почти возле дома. Если еду в аэропорт не рано утром, то почти всегда это не из дома—тогда еду метро на Харьковскую. А рано утром еду на такси—реально очень быстро, и никто никуда не взлетает.
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення dimentiy »

Да, технически с ул. Соломенской можно доехать за 25 минут. От Соломенского рынка — 7 светофоров (один правый со стрелкой), по большей части скоростная (по городским меркам) дорога. Однако, всё-таки 25 минут — это минимальное время в идеальных условиях. В городе так всё совпадает нечасто.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення AlexK »

dimentiy писав: 23 жовтня 2018, 14:11 Да, технически с ул. Соломенской можно доехать за 25 минут. От Соломенского рынка — 7 светофоров (один правый со стрелкой), по большей части скоростная (по городским меркам) дорога. Однако, всё-таки 25 минут — это минимальное время в идеальных условиях. В городе так всё совпадает нечасто.
я говорю про РАННЕЕ УТРО—то есть про 4-5 утра, когда на дорогах вообще пусто. Но и днём в выходной, когда нет пробок, не намного дольше (может, 35 максимум).
Но опять же: да, поезд не стоит в пробках, но поезд может встать на красный и надолго. УЗ ещё никогда и нигде не запускала поезда тактовым расписанием. Сверстать его и выдержать—будет большой челлендж. Вот от того, будет ли Песа в реальности доезжать за 35-40 мин., очень зависит успех проекта. Если заявят 35, а по итогу будет час (а значит, и назад с опозданием), то особо популярной она не станет.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Honduras »

AlexK писав: 23 жовтня 2018, 14:57
dimentiy писав: 23 жовтня 2018, 14:11 Да, технически с ул. Соломенской можно доехать за 25 минут. От Соломенского рынка — 7 светофоров (один правый со стрелкой), по большей части скоростная (по городским меркам) дорога. Однако, всё-таки 25 минут — это минимальное время в идеальных условиях. В городе так всё совпадает нечасто.
я говорю про РАННЕЕ УТРО—то есть про 4-5 утра, когда на дорогах вообще пусто. Но и днём в выходной, когда нет пробок, не намного дольше (может, 35 максимум).
Но опять же: да, поезд не стоит в пробках, но поезд может встать на красный и надолго. УЗ ещё никогда и нигде не запускала поезда тактовым расписанием. Сверстать его и выдержать—будет большой челлендж. Вот от того, будет ли Песа в реальности доезжать за 35-40 мин., очень зависит успех проекта. Если заявят 35, а по итогу будет час (а значит, и назад с опозданием), то особо популярной она не станет.
Еще, насколько я помню, то там на пути в Киев возможны два варианта, через Лесничество и через ДВРЗ. Через какой считали?
Аватар користувача
Lo.
Airbus A320
Повідомлень: 369
З нами з: 12 січня 2013, 21:54
Звідки: Prague
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Lo. »

https://www.facebook.com/events/5657547 ... 0221256583

Укрзалізниця завершила будівництво естакади через автомобільну дорогу Київ – Харків для експресу, що курсуватиме між залізною станцією Київ-Пасажирський та Міжнародним аеропорт «Бориспіль». Наразі триває облаштування залізничної станції Бориспіль-аеропорт.
Запрошуємо представників ЗМІ 24 жовтня 2018 року оглянути хід будівництва швидкісної лінії від залізничного Центрального вокзалу до головного летовища країни. У рамках заходу відбудеться прес-конференція в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
Початок заходу о 12:00.
Збір журналістів на залізничній станції Бориспіль-аеропорт, що поблизу терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль».
Акредитація представників ЗМІ обов’язкова за тел.: (044) 465-39-90, (044) 465-21-76, (093) 040-27-21
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Valdys »

Це ж сьогодні пресуха в аеропорту стосовно експресу.
Можливо Кривцов вже приїде з вокзалу на Песі?

але, все рівно очікуємо на нові фото, було б добре побачити песу з середини і що вже зробили на платформі в Борисполі.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Valdys »

Ніде ніяких згадок про пресуху.
Взагалі поки що ніхто нічого не написав
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Labiann »

Valdys писав: 24 жовтня 2018, 18:15 Ніде ніяких згадок про пресуху.
Взагалі поки що ніхто нічого не написав
может её не было, а то что-то странная тишина...
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Железнодорожное сообщение между Киевом и а/п Борисполь

Повідомлення Valdys »

тобто вже у листопаді хочуть запустити?
мені все подобається, і ліврея і оновлення в середині...
єдине, що погано, то це розсадка, там майже немає місця для ніг, а якщо з якоюсь сумкою 55-40-20 туди сісти, взагалі...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей