Всяке різне

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Dormice »

mischko писав: 30 травня 2020, 14:33 Інтеграція завжди ціною суверенітету
В даному випадку - ціною захаращення топіку... І вже ніхто не згадає, що B-1B зараз патрулює район Чорного моря, бо всі кинулися в політичні дєбати :facepalm:

Доречі, хтілося б цей бомбер подивится вживу, таке у нас практикується? Принаймі в Одесі на військові суда можна було подивитися.

Повезло бачити демонстраційний прохід бекфайра (ТУ-22М) та ТУ-160, але скільки можна варитися виключно в пострадянській реальністі? З поважної причини вже кілька років не можу поїхати за кордон, тож нічого не побачу?
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Krakowite »

В Україні можна побачити час від часу транспортну та бойову авіацію US Air Force, але звичайно що ж для 99.99% випадків доведеться обмежитися переглядом фото.

http://spotters.net.ua/search/?airline=USA+-+Air+Force
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Dormice »

Krakowite писав: 30 травня 2020, 15:54 В Україні можна побачити час від часу транспортну та бойову авіацію US Air Force, але звичайно що ж для 99.99% випадків доведеться обмежитися переглядом фото.

http://spotters.net.ua/search/?airline=USA+-+Air+Force
Дякую, але нічого там подивитися не можу. При першому завантажені того посилання усі фото відсутні, наявні тіко рамки. Відкривати будь-яку пусту превьюшку - йде редирект на сайт з послуг веб-дизайну. Якщо оновити сторінку, замість фото відкривається інфа про споттера без його фоток (точніше, вони там повинні бути в його профілі, але замість них тупо пре рекламний блок)
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Krakowite »

Lockheed C-130J Hercules, McDonnell Douglas F-15C Eagle, Boeing C-17A Globemaster III - всі ці літаки відвідували Україну упродовж останніх років
Screenshot 2020-05-30 at 16.37.05.png
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Dormice »

:oops: усі інші сайти норм. відображаються, крім цього...
skreen.jpg
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Krakowite »

Virgin Atlantic captain's plea for travellers to 'buy airline tickets like you bought toilet paper' goes viral
Captain Chris Pohl posted the message to Instagram and it's had 4,100 'likes'
captain.jpg
https://www.instagram.com/p/CAz0Z5xBkWd
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення North_West »

Boeing takes Embraer to arbitration over failed aviation deal
https://www.reuters.com/article/us-embr ... SKBN2383VF
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення North_West »

Усі п’ятикурсники ХНУПСу вже самостійно літають на бойових літаках
Наразі в авіаційних бригадах триває льотна практика курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ЗС України. Усі цьогорічні випускники льотного факультету успішно самостійно вилетіли на бойових літаках і продовжують збільшувати наліт. Про це кореспонденту АрміяInform повідомив начальник авіації Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Сергій Голубцов.
https://armyinform.com.ua/2020/06/usi-p ... h-litakah/
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення manjeroke »

Bloomberg нанял редакторов из cfts как я понимаю...
При этом за 24 часа ничего не поменяли, просто оставили как есть. Надеюсь China Airlines подаст на них в суд, ведь они полеты не прекращали и ежедневно выполняют больше десятка рейсов из Тайваня в США
Вкладення
Screenshot_20200604-100406.png
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 04 червня 2020, 17:07 Bloomberg нанял редакторов из cfts как я понимаю...
При этом за 24 часа ничего не поменяли, просто оставили как есть. Надеюсь China Airlines подаст на них в суд, ведь они полеты не прекращали и ежедневно выполняют больше десятка рейсов из Тайваня в США
З усіх держав, які не мають членство в ООН лише Тайвань має авіакомпанії, я правий?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 04 червня 2020, 17:11
manjeroke писав: 04 червня 2020, 17:07 Bloomberg нанял редакторов из cfts как я понимаю...
При этом за 24 часа ничего не поменяли, просто оставили как есть. Надеюсь China Airlines подаст на них в суд, ведь они полеты не прекращали и ежедневно выполняют больше десятка рейсов из Тайваня в США
З усіх держав, які не мають членство в ООН лише Тайвань має авіакомпанії, я правий?
Думаю да. При том Китайская Республика была членом ООН до 1971, когда ее заменили на КНР
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 04 червня 2020, 17:11
З усіх держав, які не мають членство в ООН лише Тайвань має авіакомпанії, я правий?
Ранее точно была у ТРСК. Возможно, и сейчас какие-то чартерные или грузовые есть.
Также была АК в Абхазии (выполняла внутренние рейсы на АН-2).
Ну и вот: https://en.wikipedia.org/wiki/Artsakh_Air

Вопрос, являются ли в твоем понимании ТРСК, НКР и Абхазия государствами :)
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення manjeroke »

ИМХО все три марионетки, продукты агрессии одного государства против другого. По сути это все аннексироааные территории
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Tetris »

Согласен, но тогда более-менее полноценных государств-не членов ООН будет совсем немного: Сомалиленд, Тайвань и Косово. С определенными оговорками это еще и Западная Сахара и Паслестина.
Остальные - действительно скорее созданные извне марионеточные образования.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Dormice »

Однако, мир на стоИт на месте (у меня встроенный твит видео не хочет проигрывать, если что. Можно перейти на оригинал)

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення mischko »

круто, наступний крок - замінити пілота в кабіні штучним інтелектом, щоб ще більше здешевити перельоти на маленьких літачках та виграти ще трішки по вазі.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Всяке різне

Повідомлення Rel »

Тогда вся надежда на Маска. Он и аккум скоро нового типа презентует и лидер в автопилотном деле. Правда в воздух ему ещё рано. Это сложнее, вон, машины ещё пока на ровном месте впритык не замечают лежащий на трассе грузовик.
У топлива есть ещё одно преимущество - с ним самолёт постепенно облегчается. То есть в среднем оно весит за весь полёт как полбака. А тяжеленную батарею нужно тягать всю дорогу. Мне кажется, идеально это водородный двигатель на топливных элементах. Водород расходуется, то есть облегчает ношу, экологичный, высокий кпд.
Думаю, электросамолёты начнутся в гибридов, как авто. У меня был гибрид, вполне реальный вариант. Взлёт на горючке, а уже круизинг и посадка на электричестве или электроводороде с подстаховкой топливом.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 30 травня 2020, 11:21 Ого! Як я пропустив таку тему? Привід черговий раз нагадати про 50% відмов у візах. :)
Знов за рибу гроші! У контексті привабливих для імміграції країн відсоток відмов це не є пряма ознака дружньості / ворожості. Чи Ви думаєте, що українцям відмовляють через загрозу національній безпеці США?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 09 червня 2020, 02:56
Bagach писав: 30 травня 2020, 11:21 Ого! Як я пропустив таку тему? Привід черговий раз нагадати про 50% відмов у візах. :)
Знов за рибу гроші! У контексті привабливих для імміграції країн відсоток відмов це не є пряма ознака дружньості / ворожості. Чи Ви думаєте, що українцям відмовляють через загрозу національній безпеці США?
Я думаю, що нашим відмовляють через загрозу ринку вуличній торгівлі хот-догами.
А страждають від цього добропорядні туристи.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Всяке різне

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 09 червня 2020, 10:12
v_volf писав: 09 червня 2020, 02:56
Bagach писав: 30 травня 2020, 11:21 Ого! Як я пропустив таку тему? Привід черговий раз нагадати про 50% відмов у візах. :)
Знов за рибу гроші! У контексті привабливих для імміграції країн відсоток відмов це не є пряма ознака дружньості / ворожості. Чи Ви думаєте, що українцям відмовляють через загрозу національній безпеці США?
Я думаю, що нашим відмовляють через загрозу ринку вуличній торгівлі хот-догами.
По Канаді можу сказати, що це, найчастіше, будівництво. Чомусь, там найчастіше працюють "за кеш".
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей