Priority Pass

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

Niko писав: 05 червня 2018, 14:47 Выходит лучше купить Pass отдельно, без банковских карт?
безлимит на год 400 долл. https://www.prioritypass.com/ru/join/st ... ountry=UKR

только проверьте есть ли в нужных вам аэропортах залы в нужных терминалах.
Аватар користувача
Niko
Airbus A321
Повідомлень: 485
З нами з: 21 травня 2017, 12:47
Звідки: AKL
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення Niko »

makor писав: 05 червня 2018, 15:13
безлимит на год 400 долл.
Да, знаю. Думал может в каком-то банке выгоднее получить эту карту бонусом
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

Кроме аваля нигде. А аваль так быстро не получить.
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення koala »

makor писав: 05 червня 2018, 16:03 Кроме аваля нигде. А аваль так быстро не получить.
? 40 минут на оформление премиального 3.0 и 2 недели вроде на изготовление карты приорити
https://www.aval.ua/personal/premiumservices/p3-0/

еще и бесплатная страховка с непрофессиональным спортом "Поліс страхування для подорожуючих за кордон, на суму 50 000 євро."
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

koala писав: 05 червня 2018, 16:25
? 40 минут на оформление премиального 3.0 и 2 недели вроде на изготовление карты приорити
https://www.aval.ua/personal/premiumservices/p3-0/
так его ж не всем дают. а выполнить критерии для того чтобы стать премиум клиентом?
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення koala »

30 тыс грн в мес платить данной картой. плюс небольшой еще кешбек. в ином случае платите вроде 600 грн в мес за обслуживание

гугл в помощь

ажаєте стати Premium клієнтом?
Критерії обслуговування:

Середньомісячне зарахування* на рахунок Депозит на суму:
- від 30 000 грн


*за попередні 6 місяців - для існуючих клієнтів
або - від 1 000 000 грн
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

Это условия ДО оформления премиального. А потом надо тратить 15 тыс а не 30
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення el ucranio »

Niko писав: 05 червня 2018, 12:30 Доступ в Business lounges по всему миру (1200 lounges): Priority Pass www.prioritypass.com
Кто имеет такую?
Напишите свои отзывы, жалобы или похвалы.
З точки зору власника картки з безлімітним відвідуванням та практично задарма (картка в рамках преміального пакета Аваля) - дуже гарна опція.
Але за повну вартість в 400 USD, думаю, не купував би її.
Переваги її це безлімітне відвідування залів у багатьох аеропортах незалежно від того, якою а/к та класом летиш.
Мінуси, як я бачу:
- як правило, це не найкращі бізнес-зали, які є в аеропорту (якщо їх більше одного, звісно :)), Бориспіль гарний приклад цьому;
- в великих аеропортах іх ще треба пошукати, можуть бути до контролю на безпеку чи паспортного, наприклад, у Франкфурті (FRA) з пересадкою в півтори-дві години я навіть і не намагався би йти у їх лаунж, бо дорога до нього та назад займе з півгодини-хвилин 40;
- є вірогідність відмови в обслуговуванні, коли вони використовуть зал якоїсь авіакомпанії. Стикався з таким у Вашингтоні (IAD), де в них договір з залом Air France. У зв'язку з тим, що приблизно в той же час вилітав рейс Air France на Париж, мене не прийняли, аргументувавши тим, що зал переповнений;
- часто персонал лаунжу слідкує за тим, щоби пасажир не перевищував ліміт часу перебування, особливо, якщо людей у лаунжі небагато (MSQ, наприклад).
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення el ucranio »

Niko писав: 05 червня 2018, 14:06 У меня планируется 17 перелетов в разных странах в течение полугода, вот задумываюсь о покупке какого нибудь подобного абонемента.
Порадив би (1) подивитися, чи є доступ від Priority Pass в усіх аеропортах, де плануєте бути, (2) оцінити, чи буде у вас час на відвідування того лаунжу, (3) знайти, яка стандартна ціна входу в лаунжі без карток/статусів, (4) подумати, чи є якась краща альтернатива провести час, щоб не сидіти в лаунжі, і потім прийняти рішення.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення LWIEV »

З мого досвіду Priority Pass має сенс тільки як безкоштовний супровідний продукт (я отримав її з платиновою карткою УкрСоцу). За три роки, які я маю картку, користувався нею може 5-6 разів, при тому, що практично при кожному другому перельоті (60-80 сегментів на рік) користуюсь лаунжем.

Користь з картки хіба в Борисполі і то, коли мені треба було в лаунж завести кількох колег, тоді в хід пішли всі картки авіакомпанії, Мастеркарди, ЛаунжКі і Пріоріті. Одного разу також заводив товариша в лаунж в Варшаві.

Проблем кілька, але основні дві: 1) PP працює по аеропортах з гіршими лаунжами. Краще випити нормального вина за гроші в кафе, ніж шмурдяк з пласмасовим сиром в залишкових лаунжах, особливо по міжнародних хабах. 2) РР не дає жодних привілеїв у випадку затримки/скасування рейсу. Вами не будуть заматись в першу чергу і вас не перекинуть на швидший рейс конкурента. Тут краще заінвестувати і мати преміумну картку авіакомпанії. Є чудовий калькулятор на FlyerTalk, можете ввести свої перельоти і зрозуміти як її можна краще здобути. Моя дружина змогла заробити золоту картку СтарАльянсу за десь півтора десятка перельотів в економі, з яких були лише дві пари на далекі відстані і тепер утримує її за розумно куплений десяток перельотів на два роки.

УкрСоц стає Альфою, я розриваю з ними стосунки і незабаром втрачу РР. Не шкодуватиму.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

У Укрсоца было бесплатное посещение залов Приорити? Хм.

Ну и большинство залов там нормальные, в той же дохе это оба имеющихся зала, один из которых премиум, второй для золота и бизнес класса - в первый один раз не пустили из-за переполненности.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення Sentry »

Большинство залов ПП как раз печальнее Борисполя. Что такое оба зала в Дохе? Во-первых, их там явно больше. Во-вторых в самые лучшие - для первого и бизнеса Катарцев никогда (в последнее время так точно) не пускали никого, кроме этого самого первого и бизнеса катарцев и, возможно, некоторых партнеров. Даже владльцев карточек OW отправляют в другой зал. О ПП и говорить нечего.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення АндрейМ »

У меня тоже есть безлимитный РР (через кредитку), и я согласен, что смысл она имеет только как бесплатное приложение к какому-либо иному продукту. Имея статус OW + МАУ, я редко когда пользуюст залами ПП, но кроме зала №1 в Гатвике нигде нормальных залов не видел. В Борисполе все залы одинаковые (одинаково ужасные) в любом случае, так что нет разницы как в них заходить. Я бы не заморачивался ПП, а провел бы время в каком-то баре за нормальным напитком.
Sashko
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 11 вересня 2018, 23:44
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення Sashko »

АндрейМ писав: 06 червня 2018, 10:24 У меня тоже есть безлимитный РР (через кредитку), и я согласен, что смысл она имеет только как бесплатное приложение к какому-либо иному продукту. Имея статус OW + МАУ, я редко когда пользуюст залами ПП, но кроме зала №1 в Гатвике нигде нормальных залов не видел. В Борисполе все залы одинаковые (одинаково ужасные) в любом случае, так что нет разницы как в них заходить. Я бы не заморачивался ПП, а провел бы время в каком-то баре за нормальным напитком.
Пжл, подскажите, какие банки предлагают ПП с безлимитным проходом. Сами они либо стесняются об этом говорить, либо таки я не умею искать;)
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

А там нечего искать. Только Аваль предлагает бесплатный ПП.
Sashko
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 11 вересня 2018, 23:44
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення Sashko »

makor писав: 12 вересня 2018, 00:07 А там нечего искать. Только Аваль предлагает бесплатный ПП.
Спасибо! Почитал. Может, у вас был опыт: если оформить Премиальный 3.0 на себя и выпустить допкарту на супругу, то карту ПП ей тоже выпустят? И для нее посещения тоже будут бесплатными? Интересуюсь с прагматичной целью прогонять через карту 15 тыг в мес, а не 30;))
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

Ктото слишком много хочет)))
Нет конечно
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення Sentry »

makor писав: 12 вересня 2018, 09:57 Ктото слишком много хочет)))
Нет конечно
На самом деле, в Штатах такой финт работает :) Я сам не уточнял, кроме ПП пакет дает достаточно других плюшек, хотя для меня ПП - самая существенная.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення makor »

Ну, может и работает, но 2 карты ПП к фактически бесплатному пакету?) При комиссионном доходе от обязательного оборота в 150-300 грн?))
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Priority Pass

Повідомлення АндрейМ »

Sentry писав: 12 вересня 2018, 11:04
На самом деле, в Штатах такой финт работает :) Я сам не уточнял, кроме ПП пакет дает достаточно других плюшек, хотя для меня ПП - самая существенная.
Я думаю, Вам стоит уточнить. У меня кредитка штатовского эмитента, и к ней прилагается одна карта Приорити Пасс. Да, по ней можно заводить гостей (как правило, двух), но вторая супругу не дается. Кроме того, в США нет понятий оборот по кредиткам - платишь annual fee и все. Я не слышал, чтобы Приори Пасс шел к дебетовым картам - только к кредиткам. Из тех карт, которые я исследовал, членство в Приори Пасс дается только владельцу кредитки -
Chase Sapphire Reserve, Citi Prestige Card, Hilton Honors American Express Ascend Card, Hilton Honors American Express Aspire Card, The Platinum Card® from American Express, Ritz-Carlton Rewards Credit Card, Starwood Preferred Guest® American Express Luxury Card, U.S. Bank Altitude Reserve.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей