Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

Ви давно були в Борисполі?

Куди там ще обмежувати, той забор це таке скотство, я просто не знаю... мудаки, більше слів немає
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Krakowite »

dusst писав: 26 лютого 2018, 18:40 3. сайт skybuskiev.ua походу не имеет никакого отношения к реальному скайбасу, чтобы по нему судить о владельцах
Cайт skybus.kiev.ua офіційний, ось скажімо прес-реліз 2013 року в них сайті skybus.kiev.ua/press.html про початок співпраці з перевізником АТАСС-Борисполь.

До речі, на сайті Busfor можна зазделегідь купити білет на автобус Skybus за 63 гривні.

Ось ще фотогалерея з автобусного парку АТАСС-Борисполь, немає особливо до чого причепитися https://www.facebook.com/permalink.php? ... 6484195154
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення mmyykkoollaa »

Valdys писав: 26 лютого 2018, 21:42 Куди там ще обмежувати, той забор це таке скотство, я просто не знаю... мудаки, більше слів немає
Почему нельзя? Очень даже можно. Достаточно ограничить въезд на эстакаду (к отправлениям), а снизу уже и так нельзя. Например, сделать платным или просто сделать "только для общественного транспорта", а частный транспорт может высаживать только на short stay car park. Короче, сделать что нибудь, чтоб добавить 50+грн к чеку такси. Думаете, невозможно?

Имхо, сравнивая с другими странами вост. Европы, 3 евро за бус в аэропорт - многовато. Особенно за такой бус
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення makor »

Виза Платина + Убер = такси на вокзал из Борисполя за 160 грн ( в непиковое время ). :) До 1 марта 2019 акция.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

І приїде до Вас з убера корч, не гірший вонючого автобуса... та ще й на бляхах
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення makor »

Ну мне значит везло. Всегда нормальные попадались) да и всеравно дешевле скайбаса будет и на корче
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Собакевич »

в непиковое время
это какое? под разлеты/слеты МАУ?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 27 лютого 2018, 08:27 І приїде до Вас з убера корч, не гірший вонючого автобуса... та ще й на бляхах
Бляхи - да, могут. Вонючих не попадалось (даже когда ездил на ланосе, что некомильфо, конечно, но автомобиль был чист и опрятен). Нужна лучше машина? Берите убер селект или звоните в элит-такси
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 27 лютого 2018, 11:31
Valdys писав: 27 лютого 2018, 08:27 І приїде до Вас з убера корч, не гірший вонючого автобуса... та ще й на бляхах
Бляхи - да, могут. Вонючих не попадалось (даже когда ездил на ланосе, что некомильфо, конечно, но автомобиль был чист и опрятен). Нужна лучше машина? Берите убер селект или звоните в элит-такси

знаю багато людей (і себе припишу туди ж), хто не користується їх сервісом з принципових міркувань.

Причини цього я десь сьогодні вже (в іншій темі) виклав.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення LWIEV »

Krakowite писав: 26 лютого 2018, 00:49
LWIEV писав: 25 лютого 2018, 22:39 Чий це бізнес, взагалі?
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГІЛЛ БІЗНЕС СИСТЕМС"
(ТОВ "ГІЛЛБАСС")

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЄКУШЕВСЬКИЙ ІЛЛЯ СЕРГІЙЛОВИЧ, ГРОМАДЯНИН РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ, ПАСПОРТ, МІСТО МОСКВА, ПІВНІЧНЕ ІЗМАЙЛОВО, ВУЛИЦЯ КОСТЯНТИНА ФЕДІНА, БУДИНОК 12, КВАРТИРА 26, ПОШТОВИЙ ІНДЕКС 105425 ( основатель онлайн-сервиса продажи билетов на автобус Busfor)

https://youcontrol.com.ua/catalog/compa ... /37202274/
Питання в тому - хто він такий, що ніхто не насмілюється стати на ту ж лінію в конкуренцію.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

Нардеп від Борисполя здається там замішаний
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

І не ніхто не насмілюється стати на лінію, а нікого не пускають
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 27 лютого 2018, 12:18 знаю багато людей (і себе припишу туди ж), хто не користується їх сервісом з принципових міркувань.

Причини цього я десь сьогодні вже (в іншій темі) виклав.
То есть, вы принципиально не пользуетесь убером, но утверждаете, что на вызов вам обязательно приедет вонючая ауди-100 на литовских номерах? Яснопонятно :facepalm:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

Igoresha писав: 28 лютого 2018, 09:54
Valdys писав: 27 лютого 2018, 12:18 знаю багато людей (і себе припишу туди ж), хто не користується їх сервісом з принципових міркувань.

Причини цього я десь сьогодні вже (в іншій темі) виклав.
То есть, вы принципиально не пользуетесь убером, но утверждаете, что на вызов вам обязательно приедет вонючая ауди-100 на литовских номерах? Яснопонятно :facepalm:
А Ви не можете подумати про те, що я маюсь якесь коло спілкування, яке може убером їздити і яке може ділитись тим, що приїжджає.
Також роблю висновки що може приїхати, по забрендованих авто, які бачу на вулиці, і окрім більш менш нормальних Фабій і Логанів, ну дууууууже часто бачу корчі на бляхах, рідко, але є - ланоси і корчі з початку 90-х на укр. номерах...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Igoresha »

Valdys писав: 28 лютого 2018, 10:25 А Ви не можете подумати про те, що я маюсь якесь коло спілкування, яке може убером їздити і яке може ділитись тим, що приїжджає.
Також роблю висновки що може приїхати, по забрендованих авто, які бачу на вулиці, і окрім більш менш нормальних Фабій і Логанів, ну дууууууже часто бачу корчі на бляхах, рідко, але є - ланоси і корчі з початку 90-х на укр. номерах...
Нет, не могу подумать. У убера есть механизм отзывов. Если человек вёз меня и пересек двойную сплошную, получил трояк. Пару таких отзывов, и ему не хочется ездить под убером, так как он упускает возможность получать бонусы (по-моему, они у них начисляются, если средняя оценка 4.0 и выше). По поводу наблюдений: я тоже вижу вокруг себя Лэнд Роверы, Порше и даже Мазерати, но говорят у нас страна бедная
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Valdys »

і до чого тут це?
Я Вам кажу А, а Ви мені Б...

немає сенсу спорити.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення Labiann »

ещё как вариант добираться, это Гюнсел с автовокзала.
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення dimentiy »

Valdys, у Убера не всё так плохо с машинами, и проблемы через поддержку решаются очень чётко. От блях я обычно всегда отказываюсь. Проблемы нет вообще.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення manjeroke »

dimentiy писав: 28 лютого 2018, 14:36 Valdys, у Убера не всё так плохо с машинами, и проблемы через поддержку решаются очень чётко. От блях я обычно всегда отказываюсь. Проблемы нет вообще.
Я не понимаю принцип сортировки машин у убера в Киеве. В селекте логаны, а иногда в Х приезжают хорошие авто (один раз Тойота Прадо), но водители говорят что их в селект не берут потому что машина старше 7 лет. Извиняюсь где новый логан и где Прадо за которым хорошо следили.
Аватар користувача
dusst
Airbus A319
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2017, 13:45
Контактна інформація:

Re: Скайбас аэропорт Борисполь-Киев-Жуляны

Повідомлення dusst »

Krakowite писав: 26 лютого 2018, 23:53
dusst писав: 26 лютого 2018, 18:40 3. сайт skybuskiev.ua походу не имеет никакого отношения к реальному скайбасу, чтобы по нему судить о владельцах
ок.. не совсем верно выразился, приношу свои соболезнования :)
хотел сказать, что официальный владелец домена не обязательно сама компания-перевозчик


https://smida.gov.ua/db/emitent/05538833
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей