Текущее положение дел в Борисполе

обсуждение аэропортов, общие вопросы. Вопросы по отдельным аэропортам обсуждаются в ветке соответствующего аэропорта
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення dmtr »

RoZOOM писав: Почитаєш оці поради - і переконуєшся, що в неті ще не перевелись такі собі Чаки Норіси на диванчику. Пане, я дуже хотів би на вас подивитись в реальній ситуації, в реальній Україні, коли за годину до вашего рейсу вас просять пройти для з'ясування обставин. А це з'ясування може тривати куди більше години, а якщо будете дуже барзєть, вам у кишеньку кинуть пакетик, а пакетик це вже дуже серйозно. І ви будете молитись, щоб вас відпустили й дасте стільки, скільки попросять. І потім пишіть скаргу про хабар - якщо руки вони раніше не відіб'ють.
господи, 2 ппсника якихось підійшли - ти вже намалював картину як тебе в гулаг садять))) от саме тому і дають 100 долларів їм потім))) шо всі такі перелякані)) і почитай свою риторику - "барзєть" і тд.
у нас уголовна культура настільки засіла в головах, що люди начебто далекі від цього світу, починають в таких ситуаціях чомусь діяти як начебто вони мафія якась - дзвонити другу, барзєть, подмазівать і тд. 95% ситуацій зніметься спокійною, впевненою й адекватною поведінкою + наявністю документів.

вони знають, що людина боїться пропустити рейс (до речі, це що - кінець світу?) і відповідно, на цьому грають. ну шо поробиш - тре бути психологічним готовим і до цього. а про підкинуті наркотики і тд - це ви серіалів надивилися російських.
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення dmtr »

E-145 писав: а якщо прокуратура і внутрішня безпека - "продажні", то що робити??
це занадто високий рівень для описаної ситуації.

до речі, корупційні схеми починаються знизу - тут навтіь не було правопорушення - просто на переляк взяли. в таких випадках, коли знаєш,що ні в чому не винен, треба спокійно й впевнено поводитися - почитайте мандрівників деяких - вони в таких ситуаціях і на наземних кордонах в середній азії, і на перевалах в африці були - якщо не тріпіхатися, не агресивнічати, але бути впевненим, то всіх завжди відпускають - їм 100 долларів треба, а не геморой.
ATk
A380
Повідомлень: 1959
З нами з: 16 листопада 2010, 18:51
Контактна інформація:

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення ATk »

Кстати если у кого то когда либо возникнут продобные проблемы. Имейте ввиду что вы имеете право на видеофиксацию всего происходящего.
Гість

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення Гість »

ATk писав:Кстати если у кого то когда либо возникнут продобные проблемы. Имейте ввиду что вы имеете право на видеофиксацию всего происходящего.
Ну да, особенно в аэропорту, особенно когда камеру тупо отберут.
Гість

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення Гість »

RoZOOM писав: .....вам у кишеньку кинуть пакетик, а пакетик це вже дуже серйозно....
нехай кинуть! а потім нехай докажуть, що там є відбитки ваших пальців. знаєм, проходили таку школу!
dmtr писав:
E-145 писав: а якщо прокуратура і внутрішня безпека - "продажні", то що робити??
це занадто високий рівень для описаної ситуації.
до речі, корупційні схеми починаються знизу - тут навтіь не було правопорушення - просто на переляк взяли. в таких випадках, коли знаєш,що ні в чому не винен, треба спокійно й впевнено поводитися - почитайте мандрівників деяких - вони в таких ситуаціях і на наземних кордонах в середній азії, і на перевалах в африці були - якщо не тріпіхатися, не агресивнічати, але бути впевненим, то всіх завжди відпускають - їм 100 долларів треба, а не геморой.
я не поняв, а 100 долярів це норма?? мені ось теж зараз треба 100 долярів, бо жінку в лікарню поклали.... але в кого я їй буду вимагати?
ATk писав:Кстати если у кого то когда либо возникнут продобные проблемы. Имейте ввиду что вы имеете право на видеофиксацию всего происходящего.
не в Борисполі явно, спитайте у е-145 як йому ППС-нікі мобільний розбили за те, шо їх намагався зняти (при мені було)..... хоча, в Борисполі не одному йому міліціянти таке западло зробили, ще гірше бувало
Нишпорка

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення Нишпорка »

то моє повідомлення вище, завтикав підписатись))
Stashevsky

Re: Текущее положение дел в Борисполе

Повідомлення Stashevsky »

RoZOOM писав:
dmtr писав:не тре хабарі давати і тре одразу заявляти про вимагання- так це і лікується. а так працюють собі ті менти і далі. ну і загалом їх боятися не можна- а тут щойно підійшли - одразу злякався.
Почитаєш оці поради - і переконуєшся, що в неті ще не перевелись такі собі Чаки Норіси на диванчику. Пане, я дуже хотів би на вас подивитись в реальній ситуації, в реальній Україні, коли за годину до вашего рейсу вас просять пройти для з'ясування обставин. А це з'ясування може тривати куди більше години, а якщо будете дуже барзєть, вам у кишеньку кинуть пакетик, а пакетик це вже дуже серйозно. І ви будете молитись, щоб вас відпустили й дасте стільки, скільки попросять. І потім пишіть скаргу про хабар - якщо руки вони раніше не відіб'ють.
Дякую за розумiння, я тодi абсолютно так само подумав, як Ви i описали. Я вирiшив з ними не вступати у звясування и т.д., бо попавши туди - одним пивом вже не вiдмажешся, повiшають ще щось..
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей