Подорож з Germanwings та Wizzair

Відповісти
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

Подорож з Germanwings та Wizzair

Повідомлення gast »

Ну може я знов практично про те саме, проте з доповненнямию Маршрут старий з варіаціями – Цюріх-Кьольн (Germanwings)-Хольцвікеде(переїзд залізницею)-Дортмунд аеропорт – Львів і назад, проте з Хольцвікеде до Цюріха нічним ICE. Ранковий літак з Кьольна до Цюріха запізнився на півгодини, а до Кьольна набрали й усю годину. Я зареєструвався онлайн, прийшов тільки здав багаж на їх стійці, народ доволі нервував в очікуванні, проте з 40 хв запізненням літак (A 319, D-EGWH) таки прибув, поки його розвантажили-завантажили, одни словом злетіли ми десь о 9.20 замість 8.35. Літак в сильно поюзаному стані, в салоні було брудно, очевидно 2 стюри і стюард і не думали прибирати салон, старша була вже в поважному віці і поводилась дуже нервово. Хавчик і напої за гроші, правда там пропонують пакетне меню, типу сендвіч – напій і тд, ціни для Німеччини терпимі. Аеропорт в Кьольн-Бонн вразив негативно, в принципі важко уявити, що колись то був ніби столичний порт, сама будова в жалюгідному стані, автобус що подали до літака був подібний на консервну бляшанку, все старе, понищене і кругом неприємний запах. Хтось питав про транзит – він можливий, спочатку висаджують «прямих» паксів на видачу багажу, транзитних везуть в інший термінал, багаж перевантажують автоматично. Після видачі багажу мене злапали митники і доволі безцеремонно та неввічливо прошмали мої сумки, тобто без хамства, але і без жодного натяку на ввічливість (перевіряли практично кожного 4 го пакса), цивілізація почалася тільки після проходження на територію вокзалу, там купив квиточок і переїхав на Messe-Deutz, і вже звідтам на регіоналі прямо до Holzwickede, тільки починалась реєстрація на рейс, славнозвісна онлайн реєстрація Wizzу в Дортмунді виглядала так: стоїш в тій самій черзі, коли підходиш – тобі не друкують талончик, а хвилини 3 шукають твій серед вже надрукованих. Отака різниця… На посадку нас загнали в термінал 0-1 разом з румунами на Тимішоару, стати не було де, першим прилетів WUA і румуни подумали, що їх щастя настало, почали ломитися на той шальтер, я собі уявив наші чартери з Єгипту… З Києва прилетіло мало людей.десь чоловік 100, на Львів завантаження було до 90 %, купа малих дітей, та іноземців – переважно з Нідерландів…Батьки з дітьми трохи потовклися, проте потім справа пішла спокійно… Долетіли з запізненням на півгодини… Хавчик продають тепер за гроші – чай 2, кава 2.5, круасан – 3, і тд і тп, також продають пиво та вино. Народ не дуже нападав на ті візки, проте якийсь виторг дівчатам був. Весь контроль від виходу літака до виходу з багажем зайняв в мене …12 хвилин, тобто мені повезло….
Назад літак запізнився у Львів на годину, і в Дортмунд на 1 год 15 хвилин. Перший раз завантаження було повністю 100 %, стюри шукали деяким паксам місця, стадо голандців летіло знову, правда вже інше, вони ше в дютіку наклюкалися пива, і мекали як барани, а в літаку одна з дівок мало не засадила котромусь в рило і цілком заслужено, потім втрутився старший стюард Максим і довго переконував чуваків заспокоїтись, першу половину польоту нас суттєво трясло, якись дідуля одеського типажу снував по салону, не реагував на прохання стюр присісти і той же Максим знов з ним довгенько спілкувався, потім дідок засів в один з задніх клозетів і прсидів там фактично годину, поки стюри не витягли його насильно звідтам перед посадкою спокусивши халявною водою і чаєм… В Дортмунді також я дістав багаж за 15 хвилин, проте не втиг на шаттл і замість комфортної посадки на ІСЕ в Мюнстері прийшлось знов діставатись самого Дортмунда і сідати там, в ночі знов було 2 контролі і знов перешманали всі речі, правда мені повезло - тільки 1 раз, таке пережив вперше в своєму житті, імовірно знов в Німеччині якийсь шорох… Жоден з нім потягів, якими я користувався, крім S бану, не прийшов вчасно, запізнення 10-30 хвилин... :bash:
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Подорож з Germanwings та Wizzair

Повідомлення khai »

gast писав:Жоден з нім потягів, якими я користувався, крім S бану, не прийшов вчасно, запізнення 10-30 хвилин... :bash:
Несколько лет назад было тоже самое. Трамваи по городу ходили точнее, чем поезда :)
Но насколько я помню немецкое грязно - это довольно чисто для Украины.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Подорож з Germanwings та Wizzair

Повідомлення de-bugger »

khai писав:
gast писав:Жоден з нім потягів, якими я користувався, крім S бану, не прийшов вчасно, запізнення 10-30 хвилин... :bash:
Несколько лет назад было тоже самое.
Die Bahn давно уже не пунктуален :bahh:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гість