Вена, июль 2021

Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 13:12
Ну, а что реально интересно в Нью-Йорке? Мене интересны небоскребы Манхеттена, Централ Парк и Статуя Свободы. Реально можно вписаться в 2д/1н, прибегая, конечно, к услугам такси.
за 2 дня управитесь. Как по мне в НЙ делать нечего. Я был 3д/2н и мне вообще не зашло. Тем кто хочет устроить длинную поездку надо к Inguri.В метро не спускался, только на такси и пешком
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення mischko »

Тільки в хмарочосах три черги треба вистояти на верх і три вниз
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 серпня 2021, 13:47 Тільки в хмарочосах три черги треба вистояти на верх і три вниз
ВИП-фаст-трека там нет?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

manjeroke писав: 05 серпня 2021, 13:46 за 2 дня управитесь. Как по мне в НЙ делать нечего. Я был 3д/2н и мне вообще не зашло. Тем кто хочет устроить длинную поездку надо к Inguri.В метро не спускался, только на такси и пешком
Ну и в Чикаго можно на на такой же период. Правда, там хотелось бы съездить в отдаленный район Уиннетка, чтобы посмотреть на особняк, где снимался фильм "Один дома".
Востаннє редагувалось 05 серпня 2021, 13:55 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення manjeroke »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 13:50
manjeroke писав: 05 серпня 2021, 13:46 за 2 дня управитесь. Как по мне в НЙ делать нечего. Я был 3д/2н и мне вообще не зашло. Тем кто хочет устроить длинную поездку надо к Inguri.В метро не спускался, только на такси и пешком
Ну и в Чикаго можно на на такой же период. Правда, там хотелось бы съездить в отталенный район Уиннетка, посмотреть на особняк, где снимался фильм "Один дома".
в Чикаго не был, не скажу. Но те города где я был не стоят потраченных денег и времени в смысле путешествий по моему личному мнению. Природа да, а города нет.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення mischko »

Сент-Луїс? Філадельфія?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 05 серпня 2021, 13:58 Сент-Луїс? Філадельфія?
Филадельфия и Вашингтон ДС ещё ничего. Но дорого же очень. За те же деньги по Европе лучше для меня. В Сент-Луисе не был.
VidenskaKava
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 22 березня 2021, 23:56
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення VidenskaKava »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 00:48
tu144 писав: 03 серпня 2021, 09:47 Вена в пятерке моих самых любимых городов, а побывал я много где...
А есть ли здесь те, для кого Вена круче Парижа?
Хіба можна їх порівнювати? Й Париж, й Відень, Флоренція, Барса чи Буенос - Айрес - всі круті. Це різний настрій, атмосфера.

А культурний шар, внесок в світову культуру однаково значний.

ТM Віденька кава не споживала)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

Если фильм о Штрилице дал старт моему фанатению от кофе, то визиты в Лемберг и Вену только закрепили его.
Специально купил во львовской "Копальне" три фирменные кофейные чашки, и в Grand Hotel Wien - еще одну.
VidenskaKava
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 22 березня 2021, 23:56
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення VidenskaKava »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 00:48
tu144 писав: 03 серпня 2021, 09:47 Вена в пятерке моих самых любимых городов, а побывал я много где...
А есть ли здесь те, для кого Вена круче Парижа?
Carcassonne писав: 05 серпня 2021, 12:38
Bagach писав: 05 серпня 2021, 00:48
tu144 писав: 03 серпня 2021, 09:47 Вена в пятерке моих самых любимых городов, а побывал я много где...
А есть ли здесь те, для кого Вена круче Парижа?
Звичайно. Відень ближчий географічно і ментально. Німецькою легше читати, ніж французькою (втім, це кому як).
Відень комфортніший. Більш різноманітний громадський транспорт, багато трамваїв. Париж - це майже завжди тільки метро з заплутаними пересадками на RER. У ВВідні чистіше на вулицях, практично немає підземних переходів. Менше мігрантів.
Відень дешевший і не настільки перенасичений туристами.
Палаци, музеї - в цих категоріях вони рівноцінні, я вважаю.
Для мене Відень атмосферно більш...наче старомодний. Париж - сучасний, шалений, хоч й в схожих декораціях. Але, знову ж таки, все дуже суб'єктивно.

При тому, що інші регіони Франції, звісно, зовсім інші.
Та сама Ніцца. Але, при цьому, мала можливість порівняти Ніццу влітку й взимку. То це два різних міста)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

VidenskaKava писав: 05 серпня 2021, 14:20 Для мене Відень атмосферно більш...наче старомодний. Париж - сучасний, шалений, хоч й в схожих декораціях.
О Париже, конечно, смогу поделиться исчерпывающим мнением непосредственно после визита туда.
Но пока скажу, что от обоих городов веет стариной. Причем не весьма древним средневековьем, а более молодыми эпохами: классицизмом, барокко и модерном в Вене, и османским стилем в Париже. Современность, вроде как, отделена от старины в этих городах, и это правильно.
VidenskaKava
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 22 березня 2021, 23:56
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення VidenskaKava »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 14:24
VidenskaKava писав: 05 серпня 2021, 14:20 Для мене Відень атмосферно більш...наче старомодний. Париж - сучасний, шалений, хоч й в схожих декораціях.
О Париже, конечно, смогу поделиться исчерпывающим мнением непосредственно после визита туда.
Но пока скажу, что от обоих городов веет стариной. Причем не весьма древним средневековьем, а более молодыми эпохами: классицизмом, барокко и модерном в Вене, и османским стилем в Париже. Современность, вроде как, отделена от старины в этих городах, и это правильно.
Ну, середньовіччя там теж дуже багато. Мабуть, Ви ще не встигли до тих місць дійти.

Я, взагалі, у захваті, що старовина в них не тільки "музейна", а використовується в повсякденному житті. В якомусь другорядному палаці чи історичному будинку Відня, Парижа чи Верони може бути музична школа, а в Римі чи Афінах в тебе в дворі стирчатиме якась давня колонна :smile:
Звісно, це все від кількості збереженої старовини. В нашему звичайному місті то б був музей (якщо б не розвалився перед цим).
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

VidenskaKava писав: 05 серпня 2021, 14:38 Ну, середньовіччя там теж дуже багато. Мабуть, Ви ще не встигли до тих місць дійти.
Був, і навіть жив поряд з Альштадтом. Але відчувається, що там багато більш пізніх будівель. У Празі середньовічної архітектури (готики, ренесансу) більше, а у Будапешті - так же як у Відні, відносно небагато.
VidenskaKava
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 22 березня 2021, 23:56
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення VidenskaKava »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 14:52
VidenskaKava писав: 05 серпня 2021, 14:38 Ну, середньовіччя там теж дуже багато. Мабуть, Ви ще не встигли до тих місць дійти.
Був, і навіть жив поряд з Альштадтом. Але відчувається, що там багато більш пізніх будівель. У Празі середньовічної архітектури (готики, ренесансу) більше, а у Будапешті - так же як у Відні, відносно небагато.
Свого Готичного кварталу Відень, звісно, не має. Й будівлі різних століть можуть бути сусідами. Але Бермудський трикутник Відня, Юденштрассе там, Рупрехтскирхе, навіть Штефан, робить трохи відповідної середньовічної атмосфери. Особливо вночі :smile:

Ви мали на увазі, старе місто? Innere Stadt?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

VidenskaKava писав: 05 серпня 2021, 15:25 Ви мали на увазі, старе місто? Innere Stadt?
Так, саме його. Альштадтом я називаю старе, в більшості середньовічне, ядро в будь-якому місті.
Inguri

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 05 серпня 2021, 13:12 Ну, а что реально интересно в Нью-Йорке? Мене интересны небоскребы Манхеттена, Централ Парк и Статуя Свободы. Реально можно вписаться в 2д/1н, прибегая, конечно, к услугам такси.
Нема сенсу відповідати, бо ви любите туристичний фастфуд. Фастфуд у його первісному значенні. Не маю нічого проти фастфуду, нормальна їжа для певних ситуацій.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення zbruch »

Montana писав: 05 серпня 2021, 07:04 Есть, до сих пор не понимаю что особенного в Париже, рядом нету не моря, ни гор.
Лазурный берег, особенно за пределами Ниццы намного больше достоен моего свободного времени.
Совковая аура Парижа имхо обьясняется очень просто. Большинство русской арситократии после Октябрського переворота эмигрировали в Париж, и именна Париж стал олицетворением иной лучшей жизни после октябрьского переворота 1917 года. Если идти дальше, то имигрировали они в именно в Париж в первую очередь из-за языка, который знали поголовно в отличиии от немецкого или английского. И были кстати в этом выборе не одиноки - английское дворянство тоже какое то время говорило на французком, отя причины этому были слегка другие - норманы сами пришли да и раздушенная франция рядом. В Росии же культ франции возник после людовика 14 и Версаля как я понимаю с одной стороны, а с другой стороны Спиноза оказался ближе по духу чем Гоббс. Хотя может я и ошибаюсь.

З.Ы. Париж как таковой я тоже не слишком высоко оценил, Лондон Рим Барселона Амстердам определеннго впереди. Музеи отличные да, но как город и как люди.... Разве что Монмарт да Латинский квартал имеют свою незабываемую ауру, хотя и набережная хороша...Такую б в Вену. Хмм может он и не так плох.. без паризьен аттитьюд
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 05 серпня 2021, 16:21 Нема сенсу відповідати, бо ви любите туристичний фастфуд. Фастфуд у його первісному значенні. Не маю нічого проти фастфуду, нормальна їжа для певних ситуацій.
Ну, ну. Топовые отели, мишленовские рестораны, премиум-классы авиакомпанй - это фастфуд. Упомниаемые вами 30 дней в одном городе - это не туризм, а полноценное проживание. Сам когда жил в Киеве почти год, то неспеша просмотрел на выходных все, что чтолько можно. При 30 днях в любом городе можно примерно того же стиля придерживаться.
Аватар користувача
zbruch
Airbus A320
Повідомлень: 360
З нами з: 04 серпня 2020, 08:36
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення zbruch »

Bagach писав: 03 серпня 2021, 11:43
zbruch писав: 03 серпня 2021, 10:56 Около канала Вы написали там были? А какой канал Вы имели ввиду можно поинтересоваться?
Donaukanal.
Отрвал бы язык тому кто рукав Дуная каналом обозвал
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Вена, июль 2021

Повідомлення Bagach »

zbruch писав: 05 серпня 2021, 16:28 Отрвал бы язык тому кто рукав Дуная каналом обозвал
Ну, это уж не моих рук дело.
https://en.wikipedia.org/wiki/Donaukanal

А то что он не искусственный - это мы в курсе.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей