KBP - TVL (+Єрусалим) подорож на троїх

Відповісти
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

KBP - TVL (+Єрусалим) подорож на троїх

Повідомлення Rainbow »

Все було трохи давно, але дуже класно. Не було часу описати.
Особливість та що летів з вагітною дружиною (32й тиждень)
Перед бронюванням поцікавився саму процедуру. За правилами у МАУ вагітним жінкам 35го тижня потрібна довідка від лікаря, котрий веде вагітність. Після 35го вже не дозволяють. В КЦ сказали що достатньо довідки де вказано термін на момент видачі. Сказали що для Тель-Авіва треба переклад. У EL AL ціни були набагато цікавіші, але ті дня котрі нам підходили тільки вечірній виліт, що для дружити було б трішки важкувато.
Зі всіх варіантів через сайт виявилось найдешевше. На той момент ціла було майже 3300гр. RT. Тільки ухитрився переставити місцями ім'я та прізвище. Зразу ж подзвонив в КЦ. Сказали що поставлять помітку якусь і все. В квитку змін не вносили. Ніяких доплат не вимагали.
І так 8 травня. Реєструвався онлайн. Ще при купівлі квитка є опція, де можна висловити свої побажання що до місця у салоні. Коли відкрив опції реєстрації то у мене вже було місце 5А. Дружину закинуло десь по середині салону. на щастя 5В був вільний. З роздрукованими квитками пішли на реєстрацію щоб здати багаж. Десь так Про різні там папірці від медиків ніхто навіть не спитав. У черзі на контроль АБ, на диво нас зразу погнали першими. О 8.30 черги були вже немалі. Складається враження що більшість пасажирів чи то косять під дурника, чи то перший раз летять. Хто ключі тримає у кишені, хто пилочки у сумочці і всяке. При цьому ще обурюються, коли їм пояснюють що треба викладати у ящик, чи щось заборонено з собою брати на борт.
Прикордонники на диво швидко працювали. Черг взагалі не було. У чистій зоні хотіли купити негазовану воду. Виявилось що у терміналі D це проблема. В кінців пішли на посадку. Спочатку мені видало що будемо летіти на UR-PSI, але виявилось що нам чуть-чуть дальше. UR-PSI полетів у Ларнаку. Ми полетіли на UR-PSG. Спочатку я подумав що це 5річний, котрий дістався після Sky Airlines. По прибуттю в Тель-Авів уточнив через air-fleets.net що він не настільки новий. Хоча салон в дуже хорошому стані. Якщо перед польотом, дружина трохи переживала, то коли всілись, переживання пропали. Ще місяць тому на цю тему спілкувавсь з подружками на тему перельоту. В багатьох викликало якусь незрозумілу паніку. Хоча більшість з них не мають поняття про політ. Дружина вибрала місце біля вікна. Дуже любить спостерігати що діється в низу і на хмарки :) Вилетіли майже вчасно. Як завжди шукали заблукалих. Перед польотом вийшов на зв'язок капітан. Перше що мене здивувало що у Тель-Авіві 18 градусів, дощ. Ми так поглянули одне на одного? Які дощі в цей час??? Ми парасолі навіть не думали брати. Все, море накрилось. Але враховуючи що перші 4 дні ми у Єрусалимі, це не дуже критично. До того часу можливо все зміниться. Візуально салон був заповнений десь на 90%. При тому бізнес клас повністю. Не часто таке зустрінеш. Маршрут був якийсь трохи дивний. Летіли над Одесою і областю. Чорне Море вже десь у Болгарії побачили. І тоді почало трохи потрясати. Потім вже ніби закінчилось, почали годувати. Я то навіть не розраховував що буде їжа, але виявилось що на цьому маршруті є. Фото буде пізніше. Через деякий час був цікавий випадок. Ми пішли в туалет і почалась тряска. Бортпровідник сказав зачекати і повернулись на свої місця. Не хотілось піднімати нашу сусідку у 5С і ми сіли у 4 ряд, де було два вільних місця. Рядом з нами сидів "цікавий" пасажир, котрий таке враження що настрашився вагітної дружини :lol: На його щастя трясло не довго і скоро ми пішли куди йшли. При підльоті до Тель-Авіва я зрозумів що капітан не помилився. Дощ не дуже, то ж відсутність парасоль не налякала. Приземлились легенько. Йти на прикордонний контроль у TLV дуже довго. Аеропорт весь в лабіринтах :) Ізраїльські прикордонники працюють дуже швидко. Спитали скільки часу буде і який у нас родинний зв'язок. Дали стандартну карточку, котру потрібно віддати коли покидаєш Ізраїль. Ще є один нюанс про який я не знав. Цю візу треба з собою брати коли їдеш у Палестину. У Палестину попадеш, а от назад можуть бути проблеми. Ми не взяли і нам задали багато запитань і таки впустили. Краще завжди носити з собою. Поки ми проходили всі формальності, багаж уже приїхав і ми пішли шукати пункт обміну валют. Ще з попередніх подорожей я знав що у аеропорті можна поміняти гривні на шекелі. У той час в Україні $ купити було дуже проблемно. У мене були деякі запаси, але ще потрібно було припастись і шекелям. Я порахував що якщо обмінювати гривні на долари, а потім на шекелі, то дуже не вигідно. Курс буде десь 3,3 - 3,5. Хоча по факту я поміняв десь по 3,2. Як на мене, дуже навіть не поганий варіант поміняв. До Єрусалима ми поїхали поїздом. Я вперше їздив ізраїльськими поїздами. Вважав що на фоні їхньої параної покупка квитка буде у Росії. На моє здивування, все дуже просто. Ніяких документів не потрібно. Єдине що на всіх станція рамки. З аеропорту на залізничну станцію перехід без всяких формальностей. Прямого поїзда у Єрусалим немає, але квиток купується один одразу. Хороший плюс, що на всіх станціях є безкоштовний вай-фай. До Тель-Авіва їхати десь 15 хв. До Єрусалима годину з копійками. На відміну від корейських електричок, у салоні комфортна температура. Посадка без місць. Всім раджу прокататись поїздом по цьому маршруті. Перш за все вражають криві дуже малого радіусу. На поворотах з 3го вагону добре видно головний вагон. Краєвиди - клас. Поки приїхали у Єрусалим, погода було прекрасна. Ура, мокнути не будемо :)

До Києва летіли 15го травня, PS780 (виліт о 15.20). Ще у готелі зареєструвався онлайн, але квитки не роздрукував. Служба безпеки Ізраїлю на цей раз практично не було (в порівнянні з тими на які я попадав раніше). Багаж ніхто не сканив, лише стандартні запитання (зброя, ріжучи предмети, наркотики, подарунки від незнайомих людей) і знову поцікавились нашим родинними зв'язками :) Наклеїли жовті номерки на багаж. Складається враження що там тримають агентів безпеки, котрі дивляться щоб пасажири не фотографували аеропорт.
На реєстрації видали посадкові, ніяких додаткових папірців навіть ніхто не вимагав показати. САБ у TLV не особливо вимоглива. Все швидко. До бачив щоб дуже прискіпливо ставились до ручної багажу. [В тому плані мені запам'ятались румуни. Ну так вже все переглядали.. В кінці кінців виявилось що об'єктом недовіри був ремінь :grin: ] Прикордонники забрали голубу карточку і все. Менше хвилини на 2х. Знаю від людей котрі продовжували перебування, погранці задають багато запитань. Дюті-фрі у TLV запам'ятався довгими чергами :) Я купив а 2 пляшки місцевого вина, інші же пасажири затарювались повними візками. При тому таких переважна більшість. Посадка традиційно через телетрап. Розпочали на 20 хв. пізніше. Щось дуже довго бігали, дзвонили і таки майже 15.05 розпочали. Заповненість салону 100% в економі. В бізнесі по моєму 3є. Не розглядів. Вилетіли десь в 15.45. Знову ж таки причина затримки не зрозуміла. Дружина вже ставились до перельоту абсолютно спокійно. І всяких "цікавих" особистостей не спостерігалось поруч :) Турбулентність була зовсім чуть-чуть. На цей раз летіли вже над Чорним по звичному маршруту. Годували рисом з м'ясом. До чаю булочка, масло і кекс. Як на мене доволі смачно. В KBP прилетіли дуже пізно. Літак припаркували біля терміналу Б. Так ще й хвилин 30 не подавали автобус. У деяких пасажирів пересадка горить. На борту кіпіш, бортпровідники кажуть що ще не подали автобус. Після цього почалось.. Як у радянському громадському транспорті... :mad: Ми не спішились, пропустили більшість народу, щоб по головах не пішли. На кінець довезли нас до терміналу D. Прикордонники на диво швидко пропускали. Багаж чекали десь хвилин 10. На виході я не сподобався митникам. Запитання, що звідки, куди. Бла-бла-бла. Шкода що не взяв десяток чеків на івриті. Просканили багаж, і не продирались. У таких випадках я з цими діячами спеціально починаю розтягувати задоволення: або дуже довго думаю, або багато розповідаю :lol: Не люблю я цих діячів дуже.
Сіли на скайбас і тут почалось. Хоча ніби автобус Хюндай новий, але кондиціонер працював(?) тільки коли їхали по Бориспільській трасі. :twisted: Коли автобус попав у затор на Південному Мості. І тоді дружина сказала: найважче було дістатись з аеропорту до залізничного вокзалу...
навіть такі неприємності по прильоту не затьмарили враження. Древній Єрусалим, Єрихон, Середземне Море, зоопарк у Тель-Авіві. Все на славу :) В планах через рік (на той раз у вересні) побувати ще раз, але вже з малим орлом. :smile:

PS. по скільки була проблема з флешкою і не міг відновити фотки на глюкавій флешці, то з розповіддю не спішився. Тепер коли діло зроблено, все стало на свої місця.
PPS. фотки додам вечером
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей