подорож з GW ZRH-KLU

Відповісти
gast
Airbus A340
Повідомлень: 879
З нами з: 02 лютого 2009, 16:44
Контактна інформація:

подорож з GW ZRH-KLU

Повідомлення gast »

Кілька слів про політ з Німецькими Крилами з Цюріха в Клагенфурт. Минулого тижня по виробничій необхідності треба було злітати в цей тихий куточок, квиток купувався практично за тиждень до польоту, найдоступніша пропозиція була в GW через Кьольн, за квиток в один бік довелося заплатити біля 150 Є за їхній бест-тариф з одиницею багажа, вибором місця і снеком в літаку. Багажу правда я так і не назбирав на одиницю.
За день до польоту я вирішив зачекатись онлайн, проте мені то вперто не давали зробити, не зрозумівши в чому річ я подзвонив на хотлайн і мені повідомили, що на рейси з пересадками онлайн чеку немає...
Зранку перед вильотом я приїхав в порт, знайшов їх стійку, там мені відмовились видати другий талон, попросили звернутись на транзитну стійку в Кьольні. Літак з Кьольна прилетів раніше на 15 хв. і за хвилин 10 почалась посадка, борт D-AGWB, трохи поюзаний, 3 бортпровідники - 2 мальчіки і дєвочка-турчанка. Kbc - молода і "хрупка" жінка, помічник - хлопака років 25-28. Заповнення десь 40%, вилетіли на 5хв раніше, прилетіли на 15 хв раніше, сіли нормально, всіх посадили в бус, більшість вийшли на першій зупинці, для тих, хто вже приїхав, нас, транзитчиків, провезли пару метрів далі і висадили біля сходів в термінал А. Далі по сходах вверх, ліфту нема - бідні літні пакси. перед виходами А гарненько в лінієчку на відстані метрів 40 стояли 6 бортів, ще один на Маааскву стояв під телетрапом одного з початкових терміналів, там є розділення і пассконтроль.
На транзитній стійці переді мною не було нікого, через пару хвилин підійшли 2 дами, поки мені друкували посадковий народ підтягнувся і в черзі вже було чоловік 15. Мене перепитали чи я здавав багаж, відповів що ні і пішов гуляти терміналом. Взагалі як для колишнього столичного порту CGN доволі спартанський, місця малувато, дьютіків мало :), кафешки теж тільки 2 і то не айс.
Посадка на рейс в Клагенфурт почалася хвилин на 10 раніше, виявилось шо є 5 паксів в міні-інвалідних візках - старенькі бабусі, їх зносили співробітники порту по сходах вниз і по трапу вверх просто "на руках", перед літаком вони чекали поки всі сядуть, потім заносили. Решта паксів йшли пішки до борту. Одну бабусю посадили в ряд перед мною, заповнення було 100%, публіка різноманітна, багато сімей з дітьми й імовірно діти, що їхали типу в турпохід з вчителями. В кінці поки повантажили бабусь вже затримувались хвилин на 10. Заповнення давалося взнаки, не скажу, що всі почувалися дуже зручно. Борт був D-AGWC, проте екіпаж і стюарди - з попереднього рейсу з Цюріха. Трохи постояли ще перед полосою і полетіли. Того разу я обміняв свій купон на сендвіч з сиром і шинкою, каву, весела бабуля-інвалід взяла чекушку кампарі, прийняла її як бальзам на душу і протягом польоту обмінялася хоч кількома словами з усіма, хто сидів навколо. Прилетіли ми знову на 5 хв раніше, сіли спокійно.
Порт знаходиться в долині між горами, кілька гірських озер - живописні види з вікна. Аеропорт в Клагенфурті ледь більший хлівчика у Львові, обслуговує рейси Люфтганзи до Мюнхена, Аустріан до Відня на ATR i DASH, по днях GW на Кьольн, AirBerlin - Берлін, Дюссель, Гамбург і Раян - в Станстед. Від літака в термінал пішки, в залі лише 4 стійки реєстрації, кіоски-Аустріан і якесь турбюро. Місця ну дуууже мало, але їм мабуть більше і не треба, проте все чисто, скромно і без напрягу.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей