Євроінтеграція України

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Відповісти
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

LWIEV писав: 03 листопада 2022, 11:08 Якби дати комусь в Україні 20 років тому почитати цю розмову, люди би подумали, що учасники дискусії з глузду з'їхали))
Це зрада чи перемога?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

Tetris писав: 03 листопада 2022, 16:29 Мені здається, ще є питання в потребі. Кілька моїх знайомих в шоці від кількості поштових листів в Німеччині. Але, може, німцям так подобається?
Думаю, була б у них потреба в більшій цифровізації - була б більша. Просто так звикли. У Франції, розповідали, до сих пір зустрічаються люди з чековими книжками замість карток.

До того ж багато сервісів можуть не прижитись в ЄС (а також загинути в Україні, до речі) через більшу цивілізованість та законодавство.
Дуже класно перекидати один одному гроші, потрусивши телефонами, але скільки українців задумувались, що б про це подумала нормальна податкова?
У нас вже є ресторани, в яких офіціанти, замість термінал принести, дають картонку з номером картки - це ж діч. Хоча й високотехнологічна)

Втім, як не крути, єдиний союз означатиме і спілкування, і співіснування. Тому щось з нашого досвіду мешканці старої європи взяти могли б.
Я зараз в Німеччині, то можу богато про це.
Ми на різних рівнях Маслоу. Якщо тобі нічого не потрібно- то все влаштовує
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 03 листопада 2022, 18:23
letsfly писав: 03 листопада 2022, 17:36 Можна називати свідками Монобанку, але факт в тому, що ЗРУЧНИХ банків ( я саме про зручність) в тій же Канаді немає, чекати по годині часу на лінії оператора це норма, написати в чат - таке навіть не чули.
Мені б канадську зарплату, то я б не проти мати банківське обслуговування рівня 90-х років.
Почався троллінг... Ви би подавились, якщо б половину держава забирала. В Німеччині високі зп, але жирувати на пенсії можливо.
Що перше приходить на думку, якщо кажуть "жінка за кермом кабріолета"? В Німеччині це жінка 50+
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 03 листопада 2022, 19:47 Ви би подавились, якщо б половину держава забирала.
Я завжди оперую чистим прибутком, після податків і зборів. І чомусь в паризьких готелях, де номери від 700 Євро на добу, канадців більше, ніж українців. В Ніцці на пляжах - також.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 03 листопада 2022, 21:30
alex.s писав: 03 листопада 2022, 19:47 Ви би подавились, якщо б половину держава забирала.
Я завжди оперую чистим прибутком, після податків і зборів. І чомусь в паризьких готелях, де номери від 700 Євро на добу, канадців більше, ніж українців. В Ніцці на пляжах - також.
Це ви там перепис робили? Або суб'єктівне?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Bagach »

alex.s писав: 03 листопада 2022, 21:36 Це ви там перепис робили? Або суб'єктівне?
За спостереженнями.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

Bagach писав: 03 листопада 2022, 21:37
alex.s писав: 03 листопада 2022, 21:36 Це ви там перепис робили? Або суб'єктівне?
За спостереженнями.
Уявляю, як ви канадців спостерігали :papuas: . За акцентом чи підходили та питали?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Ostap »

mischko писав: 03 листопада 2022, 12:58
Я засумнівався в цій інформації і нашвидкуруч нагуглив отаке: https://www.statista.com/statistics/124 ... ion-level/

Якраз навпаки - вся нова Європа внизу рейтингу. А перша трійка: Фінляндія, Данія, Нідерланди.

Гадаю, цю ілюзію можна пояснити тим, що великі європейські економіки: Франція, Німеччина - лише трішки випереджають Литву. А Італія взагалі нижче середнього між Латвією і Чехією.
В якій інформації засумнівався? Це була лише інформація про особисті враження про рівень диджіталізації в ЄС.
Вона базувалася, в основному, ще на доковідному досвіді.
І, передусім, на тому, що безпосередньо стосується мешканця/споживача. В 2018 році один з найбільших німецьких банків почав рекламувати т.зв. новітню послугу paypass. І вони були дуже горді з того, що були першими в Німеччині. При тому, що в Польщі, Угорщині це вже було років з п'ять до того.
Черги до банкоматів, неможливість платити карткою, чи купити квиток онлайн чи через аплікацію. Це все було доступне в більшості 'нових країни, але не було в старих країнах.
Можливо, локдаун їх трохи копнув, і вони пришвидшилися в тому напрямку.

Ну і, окремо про лінк. Не знаю, які були критерії, і ясно, що вони всі дуже вагомі. Підозрюю, що твої знайомі в Іспанії формували враження на підставі public digital services, а не інших критеріїв. А цей показник в Іспанії є на такому ж рівні, як і в Нідерландах.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення manjeroke »

Tetris писав: 03 листопада 2022, 16:29 У Франції, розповідали, до сих пір зустрічаються люди з чековими книжками замість карток.

У нас вже є ресторани, в яких офіціанти, замість термінал принести, дають картонку з номером картки - це ж діч. Хоча й високотехнологічна)
В США чекові книжки досі є поширеним явищем. Особливо у випадку оплати послуг контрактора, якій вдома щось чинить. Також чек приймають для оренди та такі місця як Walmart.

Також в США дуже рідко офіціанти дають термінал. Зазвичай це буває в закладах де власник є іммігрантом. В США є абсолютно нормальним навіть давати по телефону всю інформацію банківської картки!!! В 2018 році значна частина нових карток були без чипа!
А в Тайвані взагалі картки не приймають у багатьох місцях! В Тайвані!!! Я взагалі не думав що буду там користуватися готівкою, але це неможливо.

letsfly писав: 03 листопада 2022, 17:36 Сорі, але діаспора часто живе в рожевих окулярах і не бачить мінусів своєї країни, а в ЄС США Канаді їх дуже багато ( хоч і плюсів ще більше).
Тому діаспорі пора зняти рожеві окуляри.
Це дуже залежить від того як довго людина живе закордоном. Ті хто переїхав 10+ років тому та не має сильних зв'язків з Україною можуть взагалі не розуміти про що ви кажете.
Навпаки ті хто тільки переїхав ходять і кажуть що їм не подобається. І це не завжди обгрунтовано.
Я зараз в тому стані коли я ще розумію добре переваги та недоліки України, США та частково Тайваню та Азербайджану.
alex.s писав: 03 листопада 2022, 19:47
Bagach писав: 03 листопада 2022, 18:23 Мені б канадську зарплату, то я б не проти мати банківське обслуговування рівня 90-х років.
Почався троллінг... Ви би подавились, якщо б половину держава забирала. В Німеччині високі зп, але жирувати на пенсії можливо.
Що перше приходить на думку, якщо кажуть "жінка за кермом кабріолета"? В Німеччині це жінка 50+
Якщо працювати за законом в Україні то держава також половину забирає.
Взагалі багато людей з постсовка не розуміють прости речі щодо податків. Майже усі кажуть які шалені податки в США, але справа в тому що в США усі бачать скільки платять податків, а в Україні більшість думає що взагалі не платить нічого. Так і виходить що хтось скаржиться коли платить 20-25%.
letsfly
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 30 квітня 2022, 16:47
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення letsfly »

Bagach писав: 03 листопада 2022, 18:23 Мені б канадську зарплату, то я б не проти мати банківське обслуговування рівня 90-х років
Я розумію, що тролінг, але відповім - якщо пан Багач не держслужбовець, слюсар/сантехнік/лісоруб і не чорноробочий на складах/супермаркетах і т.д, а звичайний офісний клерк і т.д, то рівень життя в Канаді буде на рівні України. Є, звісно, інші, не грошові плюси, але в плані грошей різниці не відчути. Кажу як людина, в якої прибуток чистими в Канаді нижчий, хоч і брудними дуже ок.
denya24 писав: 03 листопада 2022, 18:27
А какая в Канаде средняя зарплата чистыми?
Нереально відповісти, як мінімум тому, що в кожній провінції своя система оподаткування. І загалом, по розмові з людьми, складається враження, що в гуглі числа занижені, ніж реальні, або ж дані не дуже актуальні. Я можу сказати конкретно по ІТ зарплатах, з того, з чим я чи знайомі зіткнулись, але не загалом по країні. Якщо коротко - нижче США, але вище будь-якої країни Європи, крім ЮК, тут +- на тому ж рівні, і, можливо, Швейцарії - чисто за рахунок величезної кількості проектів з США тут.
denya24 писав: 03 листопада 2022, 18:27
И сколько стоит аренда жилья?
Аналогічно. В Ванкувері 1 bdroom, тобто по наших мірках двохкімнатка ( де дуже часто кімната та кухня об'єднані) без меблів коштує +- від 2к кад дол, в Монреалі - від 1100.
Найти житло з меблями реально, в Монреалі з наших пошуків за 1300-1400 можна було взяти щось доволі ок в ок районі, за 1800-1900 дуже хороше, часто - вже 2 bdroom, в тому ж Торонто за таку ціну візьмеш хіба в бейзменті без меблів. Станом на вересень 2022 року.

manjeroke писав: 04 листопада 2022, 01:18 Це дуже залежить від того як довго людина живе закордоном. Ті хто переїхав 10+ років тому та не має сильних зв'язків з Україною можуть взагалі не розуміти про що ви кажете.
Навпаки ті хто тільки переїхав ходять і кажуть що їм не подобається. І це не завжди обгрунтовано.
Я можу судити по ІТ спільноті, бо сиджу на тематичних форумах/чатах, так там дві когорти людей - або як все погано в Європі/Канаді і як класно в Україні з 5% податку, смузі по 2 долари і т.д, і друга когорта, яка навпаки розказує як все погано в Україні, при тому не визнають очевидні плюси, як он зручні мобільні додатки в банках і т.д, крута доставка, майже безкоштовні овочі фрукти на ринкахі т.д.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

manjeroke писав: 04 листопада 2022, 01:18
Tetris писав: 03 листопада 2022, 16:29 У Франції, розповідали, до сих пір зустрічаються люди з чековими книжками замість карток.

У нас вже є ресторани, в яких офіціанти, замість термінал принести, дають картонку з номером картки - це ж діч. Хоча й високотехнологічна)
В США чекові книжки досі є поширеним явищем. Особливо у випадку оплати послуг контрактора, якій вдома щось чинить. Також чек приймають для оренди та такі місця як Walmart.

Також в США дуже рідко офіціанти дають термінал. Зазвичай це буває в закладах де власник є іммігрантом. В США є абсолютно нормальним навіть давати по телефону всю інформацію банківської картки!!! В 2018 році значна частина нових карток були без чипа!
А в Тайвані взагалі картки не приймають у багатьох місцях! В Тайвані!!! Я взагалі не думав що буду там користуватися готівкою, але це неможливо.

letsfly писав: 03 листопада 2022, 17:36 Сорі, але діаспора часто живе в рожевих окулярах і не бачить мінусів своєї країни, а в ЄС США Канаді їх дуже багато ( хоч і плюсів ще більше).
Тому діаспорі пора зняти рожеві окуляри.
Це дуже залежить від того як довго людина живе закордоном. Ті хто переїхав 10+ років тому та не має сильних зв'язків з Україною можуть взагалі не розуміти про що ви кажете.
Навпаки ті хто тільки переїхав ходять і кажуть що їм не подобається. І це не завжди обгрунтовано.
Я зараз в тому стані коли я ще розумію добре переваги та недоліки України, США та частково Тайваню та Азербайджану.
alex.s писав: 03 листопада 2022, 19:47
Bagach писав: 03 листопада 2022, 18:23 Мені б канадську зарплату, то я б не проти мати банківське обслуговування рівня 90-х років.
Почався троллінг... Ви би подавились, якщо б половину держава забирала. В Німеччині високі зп, але жирувати на пенсії можливо.
Що перше приходить на думку, якщо кажуть "жінка за кермом кабріолета"? В Німеччині це жінка 50+
Якщо працювати за законом в Україні то держава також половину забирає.
Взагалі багато людей з постсовка не розуміють прости речі щодо податків. Майже усі кажуть які шалені податки в США, але справа в тому що в США усі бачать скільки платять податків, а в Україні більшість думає що взагалі не платить нічого. Так і виходить що хтось скаржиться коли платить 20-25%.
ЄСВ+ПДП- це 35% прям зараз в Україні. Мова йшла про то, що пан Багач хоче нетто як в Канаді, маючи в Україні чорну зп та вважає, що на білу канадську зможе більше у житті.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Tetris »

manjeroke писав: 04 листопада 2022, 01:18 А в Тайвані взагалі картки не приймають у багатьох місцях! В Тайвані!!! Я взагалі не думав що буду там користуватися готівкою, але це неможливо.
Я так розумію, це через те, що банківські сервіси незручні та/або дорогі.
В Україні готівка - щоб уникати податків. В США і Тайвані (а також в Старій Європі) таке мало кому в голову прийде.
Дуже прикольно, до речі, знаходити країни, що на одному ступені розвитку. Колись біля Денізлі в Памуккале ночував в готелі, оплачував проживання (чомусь турки сказали, що при виїзді оплата), дав картку, а вони сказали, що термінал не працює і дуже просили готівкою оплатити. Коли відраховували решту сказали: "знали б ви, які в Туреччині податки". Отак от)
manjeroke писав: 04 листопада 2022, 01:18 Якщо працювати за законом в Україні то держава також половину забирає.
Взагалі багато людей з постсовка не розуміють прости речі щодо податків. Майже усі кажуть які шалені податки в США, але справа в тому що в США усі бачать скільки платять податків, а в Україні більшість думає що взагалі не платить нічого. Так і виходить що хтось скаржиться коли платить 20-25%.
Я, доречі, вважаю, що більшість саме не платить нічого. Прості люди, що працюють по найму, не є податковими агентами. Саме тому мені смішно дивитись, як якийсь отруєний популізмом українець починає волати "за що я плачу податки?". Зазвичай виявляється, що нічого не платить.
Навіть при зп в онверті відповідальність несе роботодавець.
Дуже простий критерій: той, хто платить податки, може показати податкову декларацію та/або платіжку про сплату. Якщо цього нема, нічого людина не платить. Навіть якщо розказує про ПДФО і ОСВ від білої зарплати - це все роботодавець сплачує.
І це, звичайно, є проблемою - люди б відповідальніше ставились до контролю влади і виборів, якби самі щомісяця набирали в зручному монобанчику платіжку з ПДФО в сумі 18% від доходів.
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення chukinson »

Tetris писав: 04 листопада 2022, 11:04 якби самі щомісяця набирали в зручному монобанчику платіжку з ПДФО в сумі 18% від доходів.
Не з українською відповідальністю. В такому випадку мало кто платив би то добровільно (нехай син Порошенка платить..), суди би були завалені справами про несплату податків, а в тюрьмах не вистачило би місць.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 03 листопада 2022, 16:29 Втім, як не крути, єдиний союз означатиме і спілкування, і співіснування. Тому щось з нашого досвіду мешканці старої європи взяти могли б.
Так єдиний союз Нідерландів з Німеччиною уже давно є, але при цьому в тій же Німеччині діджиталізація відстає. А тут раптом побіжить вперед, бо, бачте, українці з монобанком приїхали. Це так не працює.
Та навіть в одній країні це так не працює. Я в 2018-му платив в перукарні на районі безконтактним методом за допомогою телефона - так всі перукарки збігалися подивитися на це диво - навіть не вірили, що їх термінал теж таке вміє.
І це жінки мого віку. А поруч супермаркет - де це вже давно працює. От чому так буває?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Igoresha »

Tetris писав: 04 листопада 2022, 11:04 Я, доречі, вважаю, що більшість саме не платить нічого. Прості люди, що працюють по найму, не є податковими агентами. Саме тому мені смішно дивитись, як якийсь отруєний популізмом українець починає волати "за що я плачу податки?". Зазвичай виявляється, що нічого не платить.
Навіть при зп в онверті відповідальність несе роботодавець.
Ну чекайте. Роботодавець то платить. Але дивно чути, що я "нічого не плачу - платить роботодавець" коли ми говоримо про ПДФО і військовий збір. Те, що ці гроші зняв роботодавець ще на етапі нарахування мені зп не робить мене "неплатником" - ці гроші були зняті з моєї зарплати. Відповідно, наймані за трудовим договором мають цілком повне право казати, що він сплатив податки, хай хоч і не робив це фізично ручками.
Ви пишете, скоріше, про ЄСВ - це дійсно податок, який платить роботодавець і про який працівник зовсім не в курсі. І не повинен бути, бо це не його податки.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення alex.s »

Igoresha писав: 04 листопада 2022, 11:42
Tetris писав: 04 листопада 2022, 11:04 Я, доречі, вважаю, що більшість саме не платить нічого. Прості люди, що працюють по найму, не є податковими агентами. Саме тому мені смішно дивитись, як якийсь отруєний популізмом українець починає волати "за що я плачу податки?". Зазвичай виявляється, що нічого не платить.
Навіть при зп в онверті відповідальність несе роботодавець.
Ну чекайте. Роботодавець то платить. Але дивно чути, що я "нічого не плачу - платить роботодавець" коли ми говоримо про ПДФО і військовий збір. Те, що ці гроші зняв роботодавець ще на етапі нарахування мені зп не робить мене "неплатником" - ці гроші були зняті з моєї зарплати. Відповідно, наймані за трудовим договором мають цілком повне право казати, що він сплатив податки, хай хоч і не робив це фізично ручками.
Ви пишете, скоріше, про ЄСВ - це дійсно податок, який платить роботодавець і про який працівник зовсім не в курсі. І не повинен бути, бо це не його податки.
Тетріс інше мав на увазі. Що більшість не відчуває сплату податків і тому не давить на владу, яку оплачує
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 04 листопада 2022, 11:42 ЄСВ - це дійсно податок, який платить роботодавець і про який працівник зовсім не в курсі. І не повинен бути, бо це не його податки.
Вот тут очень не соглашусь. Этот налог - точно также из зарплаты работника. И то, что работник его не считает своим - плохо. Вообще, подобное двойное налогообложение - крайне неприятная вещь. Т.к. фактически все налоги на зарплатный фонд - это налоги, которые платит работник, это налоги которые прямо уменьшают его доход. Поэтому, когда говорят о налогах в 25-30%, то либо это страна с очень низкими налогами, либо чего-то недоговаривают. В многих странах ЕС работник с вполне средним доходом будет суммарно платить порядка 50% налогов (где-то и до 60%, возможно есть и выше). При этом действительно богатые люди будут платить 20-30% налогов.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Igoresha »

denya24 писав: 03 листопада 2022, 18:27 А какая в Канаде средняя зарплата чистыми? И сколько стоит аренда жилья?
Погуглив. Знайшов щось отаке для Онтаріо (думаю, часто на нього орієнтуються): 60300 канадських доларів в рік (чуть більше 5к в місяць).
https://www.glassdoor.ca/Salaries/ontar ... _KO0,7.htm

Мінус податки (за отаким калькулятором https://www.wealthsimple.com/en-ca/tool ... or/ontario порахувало як 23,6%), мінус житло (вище писали, за 1,5-2к можна щось знайти, хоч умови будуть дуже скромними).
В результаті виходить 46083 - (1500*12) = 28083 долара в рік або біля 2300 в місяць. Це на харчування, проїзд, одяг і що там ще.
Не в курсі про медичне страхування, що із ним в Канаді. Як по мені, жити бідно не будеш за таку суму, але це явно не заробітки для Бентлі і 4 Seasons в Ніцці
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Igoresha »

Sentry писав: 04 листопада 2022, 11:58 Вот тут очень не соглашусь. Этот налог - точно также из зарплаты работника. И то, что работник его не считает своим - плохо. Вообще, подобное двойное налогообложение - крайне неприятная вещь. Т.к. фактически все налоги на зарплатный фонд - это налоги, которые платит работник, это налоги которые прямо уменьшают его доход. Поэтому, когда говорят о налогах в 25-30%, то либо это страна с очень низкими налогами, либо чего-то недоговаривают. В многих странах ЕС работник с вполне средним доходом будет суммарно платить порядка 50% налогов (где-то и до 60%, возможно есть и выше). При этом действительно богатые люди будут платить 20-30% налогов.
Концептуально - погоджусь, оскільки роботодавець не мав би цього податку, якби не зарплата його працівника.
Просто в нинішньому вигляді він не може бути доданий до додатків працівників, як %ЄСВ+%ПДФО+%військового збору (22+18+1,5)=41,5%. Це неправильно, бо відсотки мають різну базу розрахунку. Тому важко вважати "своїм" податком той, який нараховується на базі не зарплати окремого працівника, а всього зарплатного фонду.
Але поки що в нинішній ситуації, ЄСВ є податком роботодавця. Як і податок на прибуток.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Євроінтеграція України

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 04 листопада 2022, 12:04 Концептуально - погоджусь, оскільки роботодавець не мав би цього податку, якби не зарплата його працівника.
Просто в нинішньому вигляді він не може бути доданий до додатків працівників, як %ЄСВ+%ПДФО+%військового збору (22+18+1,5)=41,5%. Це неправильно, бо відсотки мають різну базу розрахунку. Тому важко вважати "своїм" податком той, який нараховується на базі не зарплати окремого працівника, а всього зарплатного фонду.
Але поки що в нинішній ситуації, ЄСВ є податком роботодавця. Як і податок на прибуток.
Я бы сказал, что не " роботодавець не мав би цього податку, якби не зарплата його працівника", а работник имел бы значительно более высокую зарплату, если бы не этот налог при том же размере зарплатного фонда.

И это не говоря уж о том, что государство облагает налогами не только доходы физлиц, но и расходы физлиц, поэтому полный налог уплаченный физлицами уходит в небеса. Но вот это уже очень сложная тема.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 14 гостей