Беженство от войны. Куда? Как?

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 17 березня 2022, 15:55
manjeroke писав: 17 березня 2022, 15:52 Слушая глав правительств европейских государств нужно было сдаться ху**у.
Нідерландські крайні ліві хоча й підтримують санкції проти Путіна, але проти передачі Україні летального озброєння. От де "загальнолюдські цінності", а не оцей ваш "концтабір"!
Есть проблемы которые надо решать в зародыше. Но желание сохранить максимальное количество жизней здесь и сейчас приводит к тому что будет потеряно намного больше жизней потом.. и чем дальше тем хуже
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Це я до того, що у військовий час підв'язувати мирну логіку і тиснути на гуманізм - ну такоє...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Причому я впевнений, що 270.000 біженців не враховують людей, які приїхали до своїх родичів в Чехію і поки-що не ставали ні на який облік. І цей потік наврядчи зупиниться.

PM Fiala: CR at limit of number of refugees it can absorb
03/17/2022

The Czech prime minister, Petr Fiala, says the country is at the very limit of the number of Ukrainian refugees it can absorb without major problems. Speaking on Thursday he said there were at present 270,000 refugees from Russia’s war on Ukraine in the country.

Mr. Fiala said the country must continue in steps aimed at helping manage a further influx. These include amendments to legislation on visas and security, education and employment for refugees.

His government has also agreed on accommodation allowances while the Ministry of Regional Development is preparing subsidies for municipalities to acquire and renovate apartments.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 17 березня 2022, 13:31 З хлопцем історія неоднозначна. Це collateral damage - таке завжди буває, називається edge case scenario в програмуванні. І так - це життєва трагедія, я вважаю. Але я не бачу можливості в даній ситуації її якось розрулити, щоб не було нових ображених.
Ну да, бывает. Ведь не бывает такого, что правила выезда бывают чуть сложнее, чем одна строчка.
Из моих знакомых парней, которые хотели бы выехать заграницу, один работает в ООН и ему хотели обеспечить жильё и работу, двое работают удалённо и готовы были снимать жильё и зарабатывать деньги. И только один говорил, что не знает, куда и как, но готов был на какую-то работу устраиваться, чтобы иметь деньги себя прокормить. Не стоит упоминать, что никто из них не готов брать оружие в руках.
Касательно беженцев, а что вы хотели? Многие едут с детьми. Куда детей деть, пока мама на работе? У меня знакомая не хочет ехать одна с ребёнком, потому что куда она его денет? Был бы муж, были бы варианты устраиваться на работу. А так, если поедет - да, сядет на шею волонтёрам и работникам центров беженцев.
И вообще, вдруг люди хотели бы выехать на восток (к родственникам, знакомым или укда-то ещё)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 17 березня 2022, 17:29 Ведь не бывает такого, что правила выезда бывают чуть сложнее, чем одна строчка.
І ще один рядочок...
І ще один рядочок...
І ще один рядочок...
Igoresha писав: 17 березня 2022, 17:29 Из моих знакомых парней, которые хотели бы выехать заграницу, один работает в ООН и ему хотели обеспечить жильё и работу, двое работают удалённо и готовы были снимать жильё и зарабатывать деньги. И только один говорил, что не знает, куда и как, но готов был на какую-то работу устраиваться, чтобы иметь деньги себя прокормить.
Всі три ситуації різні: робота в міжнародній організації, віддалена робота (я так розумію ФОПи?) і взагалі людина без гарантованих доходів, з одним лише бажанням.
Ну ми ж дорослі люди, ми розуміємо, як це все нескладно звучить.
Igoresha писав: 17 березня 2022, 17:29 Касательно беженцев, а что вы хотели? Многие едут с детьми. Куда детей деть, пока мама на работе? У меня знакомая не хочет ехать одна с ребёнком, потому что куда она его денет? Был бы муж, были бы варианты устраиваться на работу. А так, если поедет - да, сядет на шею волонтёрам и работникам центров беженцев.
И вообще, вдруг люди хотели бы выехать на восток (к родственникам, знакомым или укда-то ещё)
По перше: з роботою ще не зрозуміло. Нам в муніципалітеті сказали, що рішення по роботі ще не прийнято, може треба дозволів, може не треба. Слідкуйте за сайтом уряду - не треба вірити газетам, ось така порада.
По друге: а куди дівають дітей люди, які працюють в Нідерландах? Так туди ж - садочки, школи, просять когось посидіти. Знаю, що в школу вже беруть дітей, навіть шукають житло поближче до цих шкіл, куди дітей записали.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення el ucranio »

mischko, вибачте, але своєю ремаркою про те, що у Вас є аж дві причини, які дозволили би виїзд з України, на мою думку, Ви не захистили свою позицію, а навпаки, підтвердили, що, опинившись в такій ситуації з українського боку кордону, виїхали би, не переймаючись проблемою кількості біженців з України і труднощами в розселенні жінок і дітей.

По темі дискусії - розумію, яке збурення у суспільстві може викликати офіційна можливість "купити право виїзду", все ж таки, думаю, що можна було би зробити це елегантніше. Наприклад, надати право будь-якій компанії з-за кордону "викупити" свого цінного співробітника/партнера/просто хорошу людину за певну суму і потім щомісячно виплачувати в бюджет України ще якусь фіксовану сплату, доки та людина залишається за кордоном або до закінчення воєнного стану.
Наприклад, 10 тис євро за "викуп" + по 1 тис євро щомісяця. При умові, що так "викуплять" 10 тис чоловіків, то бюджет отримає 100 млн євро (3+ млрд грн) одночасно і потім по 10 млн євро щомісячно за людський ресурс, який навряд чи принесе стільки ж користі як на фронті, так і залишаючись у тилу.
"Красиву обгортку" для такого винятку, думаю, придумати нескладно, щось на кшталт "нашим друзям на Заході треба допомагати підтримувати усталені бізнес-процеси, щоб вони продовжували підтримувати Україну".
Безумовно, з такою "темою" виїхали би всі "мажори", але зараз вони просто сидять по готелям на Західній Україні, а так буде хоч якась фінансова підтримка державі.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Rel »

Некоторые наши беженцы уже добрались до Ирландии. Вот, например, эти
Screenshot 2022-03-17 185914.png
https://www.donegallive.ie/news/local-n ... negal.html
Inguri

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Inguri »

Ви расист? .
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 921
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення katso »

el ucranio писав: 17 березня 2022, 18:48 Наприклад, надати право будь-якій компанії з-за кордону "викупити" свого цінного співробітника/партнера/просто хорошу людину за певну суму і потім щомісячно виплачувати в бюджет України ще якусь фіксовану сплату, доки та людина залишається за кордоном або до закінчення воєнного стану.
Ваша идея напомнила мне анекдот из 90х:
Встречаются два нардепа. Один говорит:
- Слушай ну у нас все уже есть - куча домов, тачек, яхт, земли, бабла, ну пора уже бы и о народе подумать.
Другой:
- Да, ты прав, я б себе душ так 300 взял бы :lol:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення mischko »

el ucranio писав: 17 березня 2022, 18:48 mischko, вибачте, але своєю ремаркою про те, що у Вас є аж дві причини, які дозволили би виїзд з України, на мою думку, Ви не захистили свою позицію, а навпаки, підтвердили, що, опинившись в такій ситуації з українського боку кордону, виїхали би, не переймаючись проблемою кількості біженців з України і труднощами в розселенні жінок і дітей.
Вам не приходило в голову, що люди, у яких є причини на виїзд якраз тому і мають їх, що потрібніші сім'ям, і що їх не так вже й багато (загальної погоди не роблять).

Блін, я в шоці, як людей бомбить від того, що хтось має доступ до дефіцитного ресурсу, а хтось ні.

Зараз в бусі з чуваком зі Львова, який має одну з таких причин, тому возить вантажі через кордон. Їдемо на склад за гуманітаркою.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Rel »

Inguri писав: 17 березня 2022, 19:04 Ви расист? .
Украинский националист. А вообще, мы все сейчас неонацисты, особенно харьковчане, мариупольцы и Чернигов.
Я ещё не был в Закарпатье. Может это там такие украинцы живут, не в курсе.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення doc »

Rel писав: 17 березня 2022, 19:00 Некоторые наши беженцы уже добрались до Ирландии. Вот, например, эти
Screenshot 2022-03-17 185914.png
https://www.donegallive.ie/news/local-n ... negal.html
He is with his father Artemiu Baranovsky and grandmother Valintyna. 
Артемий явно не страдает дистрофией, но через границу прорвался.
А самые патриотичные из Ивано-Франковска от бомбёжек драпали.
Inguri

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Inguri »

Rel писав: 17 березня 2022, 19:31
Inguri писав: 17 березня 2022, 19:04 Ви расист? .
Украинский националист. А вообще, мы все сейчас неонацисты, особенно харьковчане, мариупольцы и Чернигов.
Я ещё не был в Закарпатье. Может это там такие украинцы живут, не в курсе.
Всіх плющить дискримінація по наявності пеніса, але ніхто не реагує на висміювання кольору шкіри, навіть форумні BLMщики.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 17 березня 2022, 16:10 Це я до того, що у військовий час підв'язувати мирну логіку і тиснути на гуманізм - ну такоє...
Від Вас гуманізму ніхто не очікує. Я вже давно пишу про Ваші людожерські погляди. Про який гуманізм мова, якщо Ви спокійно пишите, що життя вісімнадцятирічного хлопця - collateral damage? Правда ж, просто писати про collateral damage, коли це - не про тебе і не про твоїх дітей? Цікаво - життями скількох українців Ви ще готові пожертвувати в якості collateral damage з Вашого теплого і безпечного місця перебування?
mischko писав: 17 березня 2022, 19:29 Вам не приходило в голову, що люди, у яких є причини на виїзд якраз тому і мають їх, що потрібніші сім'ям, і що їх не так вже й багато (загальної погоди не роблять).
А Вам не приходило в голову, що лише лицеміри і егоїсти вважають, що якщо правила і винятки стосуються їх, то на інших можна начхати? Хто Ви такий, щоб вважати, що саме Ви потрібні своїй сім’ї, а інші чоловіки - ні? Ви не маєте права вказувати іншим хто кому потрібен. Знову зазначу, що Ви пишите як людина, яка перебуває в безпеці. Якби Ви були в Україні, то судячи з того, що Ви пишите про себе, коханого, Ви б жінок з поїзду штовхали, щоб втекти. Мені здається, що інші батьки і чоловіки на цьому форумі офігєлі від того, що, виявляється, вони не так потрібні своїм дітям і жінкам як мішко… :roll:
mischko писав: 17 березня 2022, 19:29 Блін, я в шоці, як людей бомбить від того, що хтось має доступ до дефіцитного ресурсу, а хтось ні.
Про який дефіцитний ресурс мова, мішко? :shock: Можливість виїзду із країни і можливість забезпечувати свою безпеку і безпеку близьких - не ресурс, а право. Невід‘ємне право людини, якого її неможна позбавити, якщо мова не йдеться про тоталітарну державу накшталт расії або Північної Кореї. Слово «ресурс» тут можна згадувати хіба що стосовно безпосередньої можливості забезпечити та профінансувати такий виїзд і безпеку, але це вже ресурси самої людини. Людина, яка має ресурси виїхати закордон нічого не забирає у людини, яка такого ресурсу не має. Мільйони українців, які мають ресурси, вже виїхали до інших регіонів України, хоча у деяких таких ресурсів не має. Нікого не бомбить від того, що Ви перебуваєте в Нідерландах. Бомбить від того, що Ви, перебуваючи у безпеці, намагаєтесь переконати нас, що всім іншим у безпеці необхідно відмовити, що нічого страшного не станеться, якщо всі інші стануть collateral damage війни. Для Вас проблема вже вирішена. Ви правила окреслили - всі вийнятки закінчуються на Вас, найпотрібнішому із чоловіків.

Ще раз перепитаю - хто Ви такий, що дозволяєте собі вирішувати долі інших людей? Один такий людожер сидить в бункері на расії. Ви з нього берете приклад?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

Rel писав: 17 березня 2022, 19:00 Некоторые наши беженцы уже добрались до Ирландии. Вот, например, эти
Блин, ну зачем этот расисткой трэш постить? Вы хотите посоревноваться с Мишком кто больше кого ненавидит?
Анатолий
Airbus A319
Повідомлень: 181
З нами з: 20 лютого 2012, 18:34
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Анатолий »

mischko писав: 17 березня 2022, 15:23 Жінка прийшла з хостелу, де розміщують біженців. Там зараз є сім'ї, де жінка - українка, а чоловіки не-українці, але з українським дозволом на проживання. Люди "смуглої" зовнішності. Ведуть вони себе по свинськи, наприклад один вимагає, щоб йому за кошт голландських платників податків зробили щелепу. Жінка це все перекладає волонтерам червоного хреста, ті пояснюють - це не першочергова необхідність, тут на такі речі черги, це коштує грошей. А ті - "мнє должни!".

Одна жінка з донькою 13 років, у дитини був позавчора день народження. Вона розповіла про це моїй жінці, каже, що донька депресує - всі друзі залишилися в Україні. Моя дружина розповіла про це волонтеру червоного хреста і він дав продуктовий ваучер - на нього можна купити в супермаркеті якісь смаколики. Тут же нарісувалася ще одна біженка-одеситка - "а мені? у мого сина теж вчора був день народження". Моя жінка переклала волонтеру, той каже - "скажи, що більше немає, останній".

Ну, щоб ви розуміли, що тут доводиться мати справу не з "мені нічого не треба".

При цьому є багато простих людей, які дуже вдячні за дах над головою. Географія: Волинь, Хмельницький.
Я вот читаю это всё и не понимаю. Вас чем-то задели одесситы или людей в Украине нет кроме Волыни и Хмельницкого? Или все так называемые "беженцы" только требуют? Режет глаз...
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення Rel »

АндрейМ писав: 17 березня 2022, 20:39
Rel писав: 17 березня 2022, 19:00 Некоторые наши беженцы уже добрались до Ирландии. Вот, например, эти
Блин, ну зачем этот расисткой трэш постить? Вы хотите посоревноваться с Мишком кто больше кого ненавидит?
Потому что это выглядит как бред, ну какие они украинцы? Видел раз, может, смешанную пару негр + наш/наша, но камон, эти просто хитров...ые свалили под шумок в Европу.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення АндрейМ »

Rel писав: 17 березня 2022, 22:41Потому что это выглядит как бред, ну какие они украинцы? Видел раз, может, смешанную пару негр + наш/наша, но камон, эти просто хитров...ые свалили под шумок в Европу.
Возможно, газета просто некорректно подала информацию - они, должно быть, беженцы из Украины, а не украинцы. В любом случае, они также имеют право уехать из страны, в которой идёт война и в которой им грозит опасность. Насколько я знаю, свалить «под шумок» нелегалам сейчас практически невозможно из Украины.
ZGR
Airbus A318
Повідомлень: 18
З нами з: 13 квітня 2021, 22:34
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення ZGR »

Блін, я в шоці, як людей бомбить від того, що хтось має доступ до дефіцитного ресурсу, а хтось ні.

Є такий тип поведінки. Замість того, щоб аргументувати свою думку - особа переходить у напад. Звинувачування в заздрощах - це свого роду напад.



Особисто мені байдуже скільки і яких можливостей виїхати у вас є. Ваша сім'я у безпеці і це вже добре. Ви вважаєте, що будь яка рендомна сім'я з України не має зараз на це права? Я не згоден, але окей, можете так думати. Та все ж ви тиражуєте цю думку вже не перший день. Навіщо? Щоби що?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Беженство от войны. Куда? Как?

Повідомлення AZP »

АндрейМ писав: 17 березня 2022, 20:37. Якби Ви були в Україні, то судячи з того, що Ви пишите про себе, коханого, Ви б жінок з поїзду штовхали, щоб втекти.
Никого толкать не нужно, мужчин просто не пустят эвакуироваться даже между регионами. Вполне официально.
Даже если будет пустой автобус.
Даже пассажиром в легковой автомобиль, если сосед разрешит.
Почему, чтобы что? Чтобы они остались в городах, где очень опасно и которые потенциально могут быть оккупированы (надеюсь, конечно, что нет) со всеми вытекающими?
Вкладення
FB_IMG_1647588231236.jpg
FB_IMG_1647588231236.jpg (47.6 Кіб) Переглянуто 3961 раз
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей