Футбол

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
mischko
A380
Контактная информация:

Re: Футбол

Сообщение mischko »

Liubko писал(а):
20 апр 2021, 11:53
Ви маніпулюєте, але у вас це погано виходить. Барселони і МанСіті ніколи б не стали глобальними брендами, якщо б грали в лізі будь-якої країни золотого мільярду. Вся їхня популярність пов'язана з АПЛ, ЛаЛігою та Лігою Чемпіонів. А хот-доги по 60$ - дуже тимчасове і відносне явище, залежно від попурності клубу.
Була пов'язана. Була. Популярність вже відбулася. Навіщо тепер цим клубам ЛЧ - я не розумію. Вони її переросли.
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

Ferrari писал(а):
20 апр 2021, 11:50
МанСити и ПСЖ - это вообще денежные мешки, ни о какой самоокупаемости там нет и речи.
Я внимательно посмотрю на Ливерпуль, Юнайтед или Реал, которые пойдут против своих ультрас и болельщиков
Цілком вірно. Ще мене дивує, коли МанСіті і Тотенхем називають грандами. Хто ці клуби? Тотенхем - взагалі синонім невдах. МанСіті повернеться в статус "ніхто", як тільки закінчиться інтерес арабів.
За это сообщение автора Liubko поблагодарил:
Ferrari
Рейтинг: 3.57%
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

mischko писал(а):
20 апр 2021, 11:56
Була пов'язана. Була. Популярність вже відбулася. Навіщо тепер цим клубам ЛЧ - я не розумію. Вони її переросли.
В такому випадку не бачу ніяких проблем, щоб передислокуватися. Наприклад, "Барселона" Маямі. :smile: І тут відразу проблема, світова популярність почне скочуватися до локальної. Тому власники клубів не спішать позбуватися зв'язку з традиціями і досягненнями клубу, які пов'язані з УЄФА та ЛЧ.
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Навіщо їм кудись передислоковуватися, якщо в них є свій стадіон, своя база, а телетрансляції з Барселони нічим не відрізняються від такої ж телетрансляції з Маямі?
Але зате вони зможуть грати декілька ігор закордоном популяризуючи там свій бренд, отже, підвищуючи ціну на телетрансляції. Зараз консервативна Ла Ліга це забороняє.

Ну і бренд Суперліги потенційно буде вартувати більше за Лігу Чемпіонів.
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

mischko писал(а):
20 апр 2021, 12:08
Навіщо їм кудись передислоковуватися, якщо в них є свій стадіон, своя база, а телетрансляції з Барселони нічим не відрізняються від такої ж телетрансляції з Маямі?
Але зате вони зможуть грати декілька ігор закордоном популяризуючи там свій бренд, отже, підвищуючи ціну на телетрансляції. Зараз консервативна Ла Ліга це забороняє.
Ну і бренд Суперліги потенційно буде вартувати більше за Лігу Чемпіонів.
За короткий час суперліга скотиться до рівня MLS і це дно нікому не буде цікаве. І головним фактором, який про це свідчить - відсутність в суперлізі клубів Бундесліги. Якщо в суперлізі не буде Баварії - це не суперліга. А нащо Баварії, з її майже 100% відвідуваністю стадіонів якась незрозуміла суперліга?
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

Liubko писал(а):
20 апр 2021, 12:17
А нащо Баварії, з її майже 100% відвідуваністю стадіонів якась незрозуміла суперліга?
Нащо я как раз понять могу.
Но немцы - прагматики. Они сейчас посмотрят на развитие ситуации, на последствия, а решение принять можно и попозже. Мяч на половине поля "Баварии".
За это сообщение автора Ferrari поблагодарил:
mischko
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Ми не знаємо, як воно буде. Може скотитися, може навпаки розвинутися. Ліги з'являються і зникають, клуби між ними мігрують. 100% заповнюваність стадіонів - це вершина айсбергу. Більшість доходів клуби отримують від спонсорських контрактів і відрахування за трансляцію матчів. Скільки там JP Morgan пообіцяв клубам за участь? А вступного бонусу? Цілком може статися і таке, що пана Руменіге похлопають по плечу, нагадають про поважний вік, пенсію, онуків, рибалку та й з почестями спровадять на відпочинок. Як там про молоде вино в старих міхах?
За это сообщение автора mischko поблагодарил:
Shummi_1925
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

Ferrari писал(а):
20 апр 2021, 12:18
Нащо я как раз понять могу.
Но немцы - прагматики. Они сейчас посмотрят на развитие ситуации, на последствия, а решение принять можно и попозже. Мяч на половине поля "Баварии".
Створення суперліги не просто можна зрозуміти, вона була б цікавою вболівальникам. Питання тільки щодо форми та змісту. Он Пересу вже кукуня з'їхала, заявив, що треба тривалість матчів скоротити. Невідомо що вони собі ще надумали в "вузькому кругу".
Krakowite
A380
Контактная информация:

Сообщение Krakowite »

tu144 писал(а):
20 апр 2021, 10:49
Посмотрите какие команды в этом году вышли в плей-офф - Гранада, Славия и др. Неужели неинтересно было смотреть эти игры?
Хех, уявляю собі схожі коментарі десь в Нідерландах, коли якась українська футбольна команда дістається до групового етапу ЛЧ
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

Он Пересу вже кукуня з'їхала, заявив, що треба тривалість матчів скоротити.
Если говорить сугубо о деньгах, то часовой матч компактнее, его легче продать на медиарынке. При этом количество матчей можно увеличить.
По этому пути пошли лыжные гонки, увлекшись спринтами, в ущерб классическим дистанционным гонкам.
Но это будет уже не футбол.
За это сообщение автора Ferrari поблагодарил:
Liubko
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Krakowite писал(а):
20 апр 2021, 12:29
tu144 писал(а):
20 апр 2021, 10:49
Посмотрите какие команды в этом году вышли в плей-офф - Гранада, Славия и др. Неужели неинтересно было смотреть эти игры?
Хех, уявляю собі схожі коментарі десь в Нідерландах, коли якась українська футбольна команда дістається до групового етапу ЛЧ
В Нідерландах чудово пам'ятають, як відгрібали і від Динамо, і від Дніпра в рідних стінах. Я був на цих матчах.
Але Нідерланди - це не топ-5. А Гранади і Славії проходять так далеко лише тому, що справді сильні клуби грають не розглядають Лігу Європи як серйозне змагання. Мотивація нижче, бережуть сили для інших змагань і т.д.
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

mischko писал(а):
20 апр 2021, 12:23
100% заповнюваність стадіонів - це вершина айсбергу.
Це вершина, яка здобувалася десятиліттями роботи клубів, національних асоціацій, ліг та УЄФА. З іншого боку, МанСіті нічим не ризикує, бо в них немає історії, традицій та й вболівальників в таких маштабах, як в МанЮн і Баварії.
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Ferrari писал(а):
20 апр 2021, 12:32
Но это будет уже не футбол.
Можуть ще зробити таймінг, як в американському футболі (чи баскетболі) - щоб до десятої долі секунди. Саме телевізійний годинник, який точно показував скільки часу залишилось грати вважають "вбивчою фішкою", яка забезпечила популярність NFL в епоху "Суперболу" (з 1967) на ТБ.
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

Не, ну можно и четверти или периоды сделать.
Я вот думаю, почему никому в голову не приходит сделать закрытый теннисный клуб? Ну, играли бы каждые две недели между собой Джокович, Надаль и Федерер. Вот было бы зрелище! А то играют со всякими Стаховскими на ранних стадиях "Шлемов"
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Liubko писал(а):
20 апр 2021, 12:37
Це вершина, яка здобувалася десятиліттями роботи клубів, національних асоціацій, ліг та УЄФА. З іншого боку, МанСіті нічим не ризикує, бо в них немає історії, традицій та й вболівальників в таких маштабах, як в МанЮн і Баварії.
Любко, я не хочу вас розчаровувати, але практично така сама заповнюваність стадіону у РБ Лейпціг, без історії, без чемпіонств, без міжнародних титулів. Я взяв сезон 2018/2019, бо це був останній докарантинний.

https://www.transfermarkt.co.uk/bundesl ... on_id=2018

Місткість стадіону: 42.146
Середня заповнюваність: 38.380

ви хоч раз були в Європі на стадіоні?
Ferrari
A380
Контактная информация:

Сообщение Ferrari »

В Бундеслиге вообще полный порядок с посещаемостью.
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

mischko писал(а):
20 апр 2021, 12:39
Можуть ще зробити таймінг, як в американському футболі (чи баскетболі) - щоб до десятої долі секунди. Саме телевізійний годинник, який точно показував скільки часу залишилось грати вважають "вбивчою фішкою", яка забезпечила популярність NFL в епоху "Суперболу" (з 1967) на ТБ.
Багато що можна зробити, змінити і впровадити. Футбол розвивається і буде розвиватися та змінюватися. Але вирішувати це має не старий маразматик Перес. Сьогодні він захотів матчі скоротити, завтра захоче овальним м'ячем грати, а потім йому прийде в голову ще й руками дозволити забивати, або з ключками. :smile:
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Ferrari писал(а):
20 апр 2021, 12:42
Не, ну можно и четверти или периоды сделать.
Я вот думаю, почему никому в голову не приходит сделать закрытый теннисный клуб? Ну, играли бы каждые две недели между собой Джокович, Надаль и Федерер. Вот было бы зрелище! А то играют со всякими Стаховскими на ранних стадиях "Шлемов"
З іншого боку в боксі простому боксеру треба дуже довго набирати рейтинг, щоб вийти на бої за пояси.
mischko
A380
Контактная информация:

Сообщение mischko »

Liubko писал(а):
20 апр 2021, 12:45
Багато що можна зробити, змінити і впровадити. Футбол розвивається і буде розвиватися та змінюватися. Але вирішувати це має не старий маразматик Перес. Сьогодні він захотів матчі скоротити, завтра захоче овальним м'ячем грати, а потім йому прийде в голову ще й руками дозволити забивати, або з ключками. :smile:
Ну от без маразматика зробили VAR. Теж неоднозначна річ. Але за маразматика хоча б голосували власники акцій, тобто люди, які ризикують своїм баблом. Чим ризикує умовний Суркіс, коли голосує за Платіні?
Liubko
A380
Контактная информация:

Сообщение Liubko »

mischko писал(а):
20 апр 2021, 12:43
Любко, я не хочу вас розчаровувати, але практично така сама заповнюваність стадіону у РБ Лейпціг, без історії, без чемпіонств, без міжнародних титулів. Я взяв сезон 2018/2019, бо це був останній докарантинний.

ви хоч раз були в Європі на стадіоні?
Ви не уважно читаєте мої повідомлення, я акцентував на клубах Бундесліги.
Був неодноразово. Тому знаю яка атмосфера на матчах Бундесліги в порівнянні з тим ж Інтером.
Ответить