Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

mischko писав: 14 січня 2022, 16:57
Inguri писав: 14 січня 2022, 16:54 чому БЛМ можна ммммм... обговорювати, а майя зась?
Бо БЛМ - це сучасний тренд. Хамілтон, реперші там якісь, мільйонери від футболу на колінце стають - модно.
А твої "майя" - кому вони цікаві? Вони за Байдена можуть проголосувати взагалі? Отож...
Настільки "актуальний" в Києві тренд, що у нас якесь одоробло "блемкнуло" пам'ятний камінь у новоствореному меморіальному скверику Максима Шаповала (розвідника, котрого підірвали у власному авто) Хоча, наші невігласи ще й "ІДІЛ" намагаються деінде на парканах малювати замість традиційного поняття з трьох літер. Мотивація мабуть та сама
Востаннє редагувалось 14 січня 2022, 17:42 користувачем Dormice, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 14 січня 2022, 17:10 Як швидко "дійсність" перетворилася на "отривкі новостєй". І двох сторінок форума не минуло...
Я можу ще раз повторити, що особисто мене Ваші спогади про навчання в США і "пояснення" про спорт в школах США абсолютно не цікавлять. Напишіть про них школі команди-переможниці, можливо, там знайдете аудиторію.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 14 січня 2022, 17:42 Я можу ще раз повторити, що особисто мене Ваші спогади про навчання в США і "пояснення" про спорт в школах США абсолютно не цікавлять.
Я не достатньо цікаво розповідаю? Ви ж самі писали, що
АндрейМ писав: 14 січня 2022, 17:06 Я всегда открыт к тому, чтобы узнавать что-то новое.
З ваших суджень випливає, що ви взагалі не розумієте:

а) правил баскетболу
б) як влаштовані американські шкільні ліги
в) мотивацію американських дітей

Вам це на своєму досвіді пояснюють, а ви успішно повертаєте нам "сліпе око". Навіщо так робити? Просто неповага до інших учасників форуму.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 14 січня 2022, 17:31 Веспуччі геть.
Барига Веспуччі, я би навіть сказав.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 14 січня 2022, 17:49 Ви ж самі писали, що
Я ж Ваше повідомлення прочитав. Обов’язку погоджуватися з ним в мене немає.
mischko писав: 14 січня 2022, 17:49З ваших суджень випливає, що ви взагалі не розумієте:

а) правил баскетболу
б) як влаштовані американські шкільні ліги
в) мотивацію американських дітей
Ми не обговорюємо правила баскетболу, те, як влаштовані американські шкільні ігри або мотивацією американських дітей. Дякую, але пояснювати мені це непотрібно. Якщо Ви вважаєте, що можете виступати від імені всіх американських дітей, то напишіть школі і поясніть їм про те, що вони не знають правил баскетболу, того, як влаштовані американські шкільні ігри та мотивацію американських дітей. Ви все це знаєте краще. Можливо, їм не вистачає Вашої експертної думки і вони вибачяться перед тренером.

В кінці кінців, не я відсторонював тренера. Тому напишіть американській школі про те, що вони там в Америці самі про себе нічого не знають.
mischko писав: 14 січня 2022, 17:49 Вам це на своєму досвіді пояснюють, а ви успішно повертаєте нам "сліпе око".
Я, напевно, не зрозумів, що мав відмовитись від своїх поглядів і своєї оцінки ситуації після того, як мені на власному досвіді показали щось, що не має жодного відношення до ігри, що обговорюється... Вам та іншім також пояснюють чому тренер був неправий, але…
mischko писав: 14 січня 2022, 17:49 Просто неповага до інших учасників форуму.
Не Вам щось казати про повагу до інших учасників форуму.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 14 січня 2022, 18:16 Не Вам щось казати про повагу до інших учасників форуму.
От і не уподобляйтесь Мішку!
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke, кстати, Вы из-за розовых пони и надуманных моральных травм пропустили важную для Вас новость. Верховный суд таки заблокировал федеральный мандат о вакцинации или тестировании для компаний, у которых более 100 сотрудников.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Inguri писав: 14 січня 2022, 16:54 Не смішно, але, погодься, це є в багатьох країнах і нині, і мені не зрозуміло, чому БЛМ можна ммммм... обговорювати, а майя зась?
Чому це зась? Я шось пропустив і деколонізація стала табуйованою темою?

Рух БЛМ очевидно має більшу паблісіті бо він розвивається у США — найпублічнішій країні світу. А майя живуть собі десь там в Ондурасі-Гватемалі, на периферії світової культури. Так само як українці з їх війною проходять повз свідомість пересічного західного бюргера.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

АндрейМ писав: 14 січня 2022, 19:33 manjeroke, кстати, Вы из-за розовых пони и надуманных моральных травм пропустили важную для Вас новость. Верховный суд таки заблокировал федеральный мандат о вакцинации или тестировании для компаний, у которых более 100 сотрудников.
Ура! Слава суду!
Пропустил таки не из-за розовых пони, а из-за участия в той самой постоянной американской конкуренции. Так увлекся зарабатыванием моральной травмы, что даже посадку Falcon 9 не заметил, хотя в доме все окна дрожали и люстры шатались.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 14 січня 2022, 17:31 ніяких американських топонімів.
Сьогодні прочитав, що континент Австралія, відомий європейцям ще з XVII сторіччя ще на початку XVIII носив інше ім'я. Хоча це не про деколонізацію, а про переколонізацію як Нью-Йорк.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

artml писав: 14 січня 2022, 20:29 Так само як українці з їх війною проходять повз свідомість пересічного західного бюргера.
Не останнім часом:
Screenshot_20220114-200644_copy_270x585.png
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

artml писав: 14 січня 2022, 20:29 Чому це зась? Я шось пропустив і деколонізація стала табуйованою темою?
Ну, Мишко засудив уподобляння Мишку щодо майя. Тільки цілування черевиків:
Їх там геноцидили ще в другій половині ХХ сторіччя. Цілком реально. І до сих пір є поділ на майя і нащадків іспанців. Останніх менше, але вони контролюють всю економіку і політику. Так що це не дуже смішно.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Е, стоп. На відміну від англосаксів, іспанці не дистанціювалися від місцевого населенняя, мішані шлюби представників колоніальної адміністрації та місцевої індіанської знаті були нормою. І не тіко верхів. Тож не можна зараз стовідсотково поділити населення Латинської Америки на іспанців та аборигенів. Це особлива етнічна група - латінос)

Зауважу, ша англічане активно використовували знаряддя інформаційної війни а
проти іспанців, своїх головних конкурентів в тодішньому розкладі "світових держав", і багато що з цього доробку досі сприймається всерьоз, тому інфу про Латинську Америку бажано брати з серозних джерел. Не забувайте, ментально ми знаходимося у сфері впливу англомовного світу, тоді як існує великий конгломерат країн, для котрих "колискою" є іспаномовна культура, вони для нас майже інопланетяни. Знаємо назви тих країн, але не звертаємо уваги на величезну їх територію та самодостатність, вони мало де перетинаються з нашою "культурною матрицею"
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення vito »

Dormice писав: 14 січня 2022, 17:24
mischko писав: 14 січня 2022, 16:28
Inguri писав: 14 січня 2022, 16:19 Слабких немовлят зі скелі, а старих у ліс.
Історично, на американському континенті в гру схожу на сучасний баскетбол грали якраз з такими правилами - тих, що програли приносили в жертву. Десь у мене була фоточка давньобаскетбольного майданчика з 🇬🇹 Тікалю, Гватемала.
У 'Вокруг Света" було оповідання в стилі хорору, як капітана команди, що програла, приносили в жертву. А можливо і всю команду. Але ж, де ж вони тоді брали кадри для гравців?? Навчали полонених?
Історико-культурологічна довідка:

Мезоамериканська гра у м'яч (ісп. juego de pelota, ацт. ullamaliztli) — спортивна гра народів і культур Мезоамерики, що поєднувалася з місцевими ритуалами. Також гра мала ритуальний і сакральний зміст. Ацтеки називали її "олламалістлі", мая — "піц".
Часто гра супроводжувалася ритуальними діями — принесенням у жертву (Особливо важливим ритуалом воно було для індіанців класичного Веракрусу і в культурі мая). У Чичен-Іці і Ель-Тахіні відбувалися страти гравців (відрубали голову). Дослідники вважаються, що в жертву приносили команди, що виграли (особливо капітанів команд, що виграли - як найдільш достойних).

NB: Підтверджую: при археологічних розкопках пірамід племені totonaca в поселенні El Tajin (муніципалітет Papantla, штат Veracruz, Mexico) розкопано декілька campos de juego de pelota - і там на табличках все це популярно пояснено іспанською мовою та мовою totonaca (хоча у totonaca не було письменості - тому просто записано латиною фонетичну транскрипцію (Alfabeto Fonetico Internacional))

P.S.
Так що, переможці того баскетбольного матчу (навколо якого тут всі так дискутують) - вони ще легко відбулися (буквально - малою кров'ю) ;)

NB:
жартую, звичайно

P.P.S.за свій жарт не вибачатимуся ;)
Востаннє редагувалось 15 січня 2022, 01:11 користувачем vito, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Подейкують, що невеличкий (насправді) іспанський загін Кортеса зміг перемогти ацтеків завдяки тій ненависті, яку вони викликАли в сусідніх племен. Оці постійні жертвоприношення всіх дістали, попросту кажучи. Індіанськи племена в тому випадку об'єдналися з іспанцями задля повалення остогидлої імперії.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Повернуся трохи до оригінального топіка бо додалося цікавих подій.

Кілька лідерів угрупування Oath Keepers були арештовані та отримали звинувачення у змовному заколоті (seditious conspiracy). https://www.justice.gov/opa/press-relea ... 1/download

Одного з цих лідерів знайшли у твіторі, вийшло дещо кумедно. (Принагідно нагадаю: ніколи, за будь-яких обставин, не розмовляйте з поліцією.)



Ще з кумедного: деякі учасники подій 6 січня телефонували в Конгрес наступного дня щоб їм допомогли відшукати покинуті речі. Не жартую, ці люди от саме настільки дегенерати.

Не перемикайтеся, далі буде.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Igoresha писав: 14 січня 2022, 15:37 Я далеко от Штатов, никогда там не был. До меня доносятся урывки каких-то новостей. Мне говорят: ты не понял сути. Я спрашиваю: ок, объясните. А мне в ответ: ты не понимаешь! Мы живём в разных мирах!!
Игорь, дело не в США и не в том, что Вы там не были и до Вас доносятся урывки новостей. Эта игра могла состоятся и в Украине и в Уганде и где-то в Новой Зеландии. Вопрос в отношении. Более сильная команда занималась добиванием более слабой команды. Это уже не игра. Не знаю как сказать на русском running up the score, но Вы английский знаете, так что сможете погуглить. Есть спор о том, этична ли такая практика. Я согласен со мнением школы, что это было неэтично и несправедливо по отношению к проигравшей команде. Вы с этим не согласны. Но это уже мировоззрение. Я не могу его изменить. Ваш жизненный опыт так его сформировал. Возможно, с будущим опытом оно изменится. Но эта школьная игра не является битвой за выживание, подготовкой к сложной взрослой жизни, репетицией профессионального спорта или прочего бреда. А самое главное, не имеет значение то, где эта игра состоялась. США шагнули вперед в плане морали (как тут говорят "толерастии"), Украина остается в какой-то мере диковатой, а есть другие страны, где девочки вообще не играли бы в баскетбол и этого обсуждения не было бы.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Неважливо як голосують, важливо як рахують. Правда ж?

Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення asu »

Жіноча збірна Росії з баскетболу може не зіграти у кваліфікації чемпіонату світу-2022, яка відбудеться з 10 по 13 лютого у Вашингтоні.

Наразі національну жіночу команду не пускають у столицю США із російськими вакцинами від коронавірусу. Для в'їзду в країну потрібна вакцинація одним із препаратів, схвалених Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Також існує проблема з візами, видачу яких посольство США в Росії припинило 2020 року.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення SergeyL »

Вопиющая русофобия :lol: Говорящая лошадь и пресс-алкаше уже проявили озабоченность? А то такие гордые были, что запретили своим гражданам работать в их посольстве и теперь американцы сами свои сортиры чистить будут. Про то, что они будут чистить сортиры вместо выдачи виз, эти выдающиеся геополитики как-то не подумали :hot:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей