Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Alfavirus
Airbus A319
Повідомлень: 206
З нами з: 23 жовтня 2019, 12:14

Re: Події в США

Повідомлення Alfavirus »

artml писав: 20 січня 2021, 22:20
Dormice писав: 20 січня 2021, 18:14То есть, ребелы QAnon по логике попадают в разряд законопослушных обывателей.
За якою це такою логікою? Люди що порушують закони та планують вбивати конгресменів аж ніяк не можуть називатися законослухняними.
Уж где где, а в штатах люди имеют полное право брать в руки оружие для установления власти народа. То что вам не нравится данное общество, "цэ ваша субъективна думка"
Alfavirus
Airbus A319
Повідомлень: 206
З нами з: 23 жовтня 2019, 12:14

Re: Події в США

Повідомлення Alfavirus »

Отцы основатели постановили что народ США не имеет право давать такие полномочия и права властям, которыми не владеет сам. Так что...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Igoresha »

manjeroke писав: 17 травня 2021, 17:48 так я теперь тоже в IT перешёл. Вот у меня как раз в компании сказали что я должен быть на связи с 9 до 17 по восточному побережью ну и понятное дело выполнять обязательства. А так им все равно где я и что я. Теперь тоже думаю как пару месяцев в году работать из Киева и пару из Баку.
И себе перейти, что ли :?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 17 травня 2021, 17:40Некоторые IT компании разрешают "неограниченный отпуск". Что означает если на твоём проекте ты можешь справляться со своими обязанностями за условные 10-20 часов в неделю, то достаточно появиться на митинг пару раз в неделю.
Або це означає що твоя відпустка нічим не нормована і тобі її не апрувнуть бо ж «підведеш команду». Була в мене така компанія, де менеджер прямо казав: я хочу щоб ти інтенсивно працював не менше 50 годин на тиждень.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

https://www.foxnews.com/us/virginia-lou ... licies.amp

В нашому окрузі на зібранні батьків де обговорювали нову політику щодо трансгендерів, арештували двох батьків. Місцева влада не дуже хоче слухати консервативну точку зору с цього питання.
У травні звільнили вчителя, якій відмовився називати дівчинку хлопцем чи навпаки, я вже не пам'ятаю. Суд його повернув, але не тому що називати дівчинку дівчиною це нормально, але тому що його звільнення відбулося з порушенням. І це все стосується не High School, а навіть Elementary School... Тобто вони вважають що дитина в 7-8 років розуміє що таке гендер і сама може обирати....

artml а як в Каліфорнії з трансгендерним питанням? У свідоцтві про народження ще не прибрали пункт "стать".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

[лівачок мод он]
ґендер - це соціяльний конструкт
[лівачок мод офф]
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

То не консервативна, а логічна/здорового глузду точка зору. Мовні підміни не завжди кидаються у вічі, тому наші невігласи мітінгують "за традиційні цінності", хоча могли б допетрити, що будова організму це не традиція, а обумовленість природою :facepalm: Себто насправді "цінності" в цьому випадку - природні та неприродні (протиприродні). Та й слово цінності теж якось сюди не лізе... Цінності то витвір свідомості, а маємо справу с фундаментальними речами, які закладені природою задовго до появи свідомості. Як - от і релігії проти которих люто зігують сучасні "перефарбовані" марксисти, колись закарбували прояви здорового глузду, а зовсім не примхи влади. Бо в ті часи особливо не покорячитися було, - держава просіла б і загинула від першого-ліпшого набігу чужинців, не кажучі вже про звичайний період свіби або збору врожаю. Надмір паразитних ртів, которі не працювали, а перебували в гедонізмі, тоді був фатальним для суспільного життя явищем.

...Коли вже там почнуть ходити по нужді через голову, бо традиційна позиція застаріла? :roll:
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

manjeroke писав: 23 червня 2021, 15:23 https://www.foxnews.com/us/virginia-lou ... licies.amp

В нашому окрузі на зібранні батьків де обговорювали нову політику щодо трансгендерів, арештували двох батьків. Місцева влада не дуже хоче слухати консервативну точку зору с цього питання.
У травні звільнили вчителя, якій відмовився називати дівчинку хлопцем чи навпаки, я вже не пам'ятаю. Суд його повернув, але не тому що називати дівчинку дівчиною це нормально, але тому що його звільнення відбулося з порушенням. І це все стосується не High School, а навіть Elementary School... Тобто вони вважають що дитина в 7-8 років розуміє що таке гендер і сама може обирати....

artml а як в Каліфорнії з трансгендерним питанням? У свідоцтві про народження ще не прибрали пункт "стать".
Штати перетворяться на колоса на глиняних ногах, пардон. Те що СРСР не вдалося наскоком, втілиться зміною свідомості. Гбісти у котрому вже поколінні "працюють на вічність". Є в них така мулька, як в кожного сатанюка - переоцінювати свою значущість та вважати себе "обраними", що всім іншим покажуть "кузькину мать". Ані логіка, ані розум цій ідологічній навалі відсіч дати не можуть, бо "дурний приклад заразний". Тут тре стримуючий флот з авіаносцями :hot: Саме без нього ризикуєте залишитися
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 23 червня 2021, 15:23artml а як в Каліфорнії з трансгендерним питанням? У свідоцтві про народження ще не прибрали пункт "стать".
Хз про свідоцтва, а так взагалі ми не переймаємося. Трансгенедри існують собі спокійно (у мене в будинку наприклад працює в лізінг офісі), але в цілому їх настільки небагато що не розумію в чому саме полягає Величезна Проблема.

Будь-яку людину можна просто запитати: як ій краще щоб до неї зверталися, і далі звертатися як попрохають. Елементарна ввічливість як на мене, і це не тільки прононсів стосується.
Dormice писав: 23 червня 2021, 15:45хоча могли б допетрити, що будова організму це не традиція, а обумовленість природою :facepalm: Себто насправді "цінності" в цьому випадку - природні та неприродні (протиприродні). Та й слово цінності теж якось сюди не лізе... Цінності то витвір свідомості, а маємо справу с фундаментальними речами, які закладені природою задовго до появи свідомості.
Власне так, гендерна небінарність чи гомосексуальні нахили закладаються природою в людей з давніх-давен. Не в більшості звичайно, але деякий б-м сталий відсоток таких людей завжди є в будь-якому суспільстві. Приблизно як шульги чи рудоволосі — це теж незвичайна будова організму, але постійно наявна і цілком природня.

Мені здається правильним визнавати природність явища та якось пристосовувати суспільство до цього знання. Не спалювати рудоволосих на кострах, не перевчати примусово ліворуких дітей до праворукості, не примушувати гомосексуалів ховатися в шафах. Live and let live як то кажуть.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Події в США

Повідомлення Rel »

Ну допустим, гомосексуальность природна. Непонятно, зачем это природе, возможно, регулировать рождаемость, но это сбывшихся факт.

Так у вас там пошли дальше и понапридумывали целый спектр генлеров. Как вы оправдаете, например, физиологически женщину, которая считает себя мужчиной-гомосексуалистом? Т.е. любит мужчин.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Доречі, як КДБ розхитувало Штати. Запис 1984 року

Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Rel писав: 23 червня 2021, 20:31 Ну допустим, гомосексуальность природна. Непонятно, зачем это природе, возможно, регулировать рождаемость, но это сбывшихся факт.

Так у вас там пошли дальше и понапридумывали целый спектр генлеров. Как вы оправдаете, например, физиологически женщину, которая считает себя мужчиной-гомосексуалистом? Т.е. любит мужчин.
Навіщо мені когось виправдовувати? Я не суддя иншим людям і не маю бажання лізти в їх справи поки вони не зачіпають мене. Мені достатньо знати що ця людина відчуває себе чоловіком (або чимось иншим) і звертатися до неї відповідно — бо для людини це важливо, а мені нескладно.

Аналогічно наприклад мій однокласник свого часу змінював прізвище і прохав всіх щоб до нього зверталися за новим, бо йому це було принципово. І мені неважливо що там у нього в документах насправді написано, я називаю його як йому краще.

Повторюся, це елементарна ввічливість, do not be a dick як життєве правило.

-----------------------------------------------

NB: я говорю зараз виключно про міжлюдські стосунки. Як до людей має звертатися держава та державні установи — це дещо инша справа. Принципи офіційних звертань мають бути кодифіковані саме через те що люди мають право бути dicks як їм заманеться, а от держава мусить бути ввічливою до всіх. Просто через те що неприємну особу можна спокійно вигнати зі свого життя, а от державу вигнати не вийде, не уникнеш її.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 23 червня 2021, 15:45 ...Коли вже там почнуть ходити по нужді через голову, бо традиційна позиція застаріла?
А меня больше интересует когда традиционалисты начнут воспитывать своих детей определенного роста или воспитывать определенный цвет глаз или волос у них? Вот, посмотрел ребенок на блондина и стал блондином, или посмотрел на человека ростом 1,80м и стал высоким, хоть, папа и мама - по 1,60м. Так интересно посмотреть как они будут перевоспитывать природу и гены. Они просто сделают революцию в науке. Поскольку родители могут контролировать и регулировать сексуальность ребенка, то можно просто конструктор создать и контролировать и регулировать абсолютно все?
Rel писав: 23 червня 2021, 20:31 Ну допустим, гомосексуальность природна. Непонятно, зачем это природе, возможно, регулировать рождаемость, но это сбывшихся факт.
Ну, тут допускать ничего не надо. Гомосексуальность - естественна. А природе тоже ничего не надо. Это люди придумали, что они - какие-то высшие животные, вершина эволюции. Природа создает тех, кого хочет. Например, гетеросексуалов, которые не могут иметь детей - женщин без репродуктивных органов или с ними, но неспособных забеременеть, или мужчин-импотентов или со сперматозоидами, которые ничего не могут. Вы также предлагаете искать смысл их существования? Природа создает глупых людей, которые воспроизводят таких же детей, но природа зачем-то же их создает? Просто, природе ничего не надо.
Rel писав: 23 червня 2021, 20:31 Так у вас там пошли дальше и понапридумывали целый спектр генлеров.
Скажите, а как Вы знаете, что их придумали? Вы можете влезеть в шкуру другого человека и понять что и как он чувствует? Или, если Вы родились гетеросексуалом и полностью соответствуете стереотипам, которые навязывали Вам родите и общество, то считаете, что и остальные такие все? Я, например, тоже не могу понять что такое небинарность и как человек ее ощущает, но мне это не мешает принимать, что я просто этого не понимаю. Почему нельзя просто любить друг друга, а не оценить кого-то, что он спит не с тем или ощущает себя не тем?
Востаннє редагувалось 23 червня 2021, 21:41 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 4 разів.
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

Хз, я от дивлюся гілки про музику і футбол, і теж не розумію, нащо це природі і що вона цим регулює.
І як можна виправдати анімешників і любителів ногом'яча?
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

АндрейМ писав: 23 червня 2021, 21:23
Dormice писав: 23 червня 2021, 15:45 ...Коли вже там почнуть ходити по нужді через голову, бо традиційна позиція застаріла?
А меня больше интересует когда традиционалисты начнут воспитывать своих детей определенного роста или воспитывать определенный цвет глаз или волос у них? Вот, посмотрел ребенок на блондина и стал блондином, или посмотрел на человека ростом 1,80м и стал высоким, хоть, папа и мама - по 1,60м. Так интересно посмотреть как они будут перевоспитывать природу и гены.
:!: та ж сама словесна підтасовка, про котру вже вище було сказано - нема ніяких "традиціоналістів/нетрадиціоналістів", - будова організму не є витвором людського розуму. Прпопоную спілкуватися без пересмикувань.

:idea: Дивіться відео, можливо на якісь думки наштовхне...
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

"будова організму не є витвором людського розуму"
А кров можна переливати?
А штучний кришталик вживляти?
А пришити прутня до піхви?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 23 червня 2021, 21:38
:!: та ж сама словесна підтасовка, про котру вже вище було сказано - нема ніяких "традиціоналістів/нетрадиціоналістів", - будова організму не є витвором людського розуму. Прпопоную спілкуватися без пересмикувань.
Я ответил на Ваш вопрос о том, когда люди начнут справлять нужду через голову. Вопрос звучал странно, если Вы принимаете, что организм (что включает и сексуальность и гендерную бинарность/небинарость) определяется природой, а не человеком (поэтому тут мне непонятны вопросы родителей в видео, если природа все за их детей уже решила, и они только могут воспитать в своих детях чувство стыда, если они чувствуют себя иначе, чем сказали мама с папой).

Касательно испражнений через голову - если это будет эволюционно выгодно, то и так будет. И не забывайте, что люди - вторичноротые животные, и у нас в период зародышевого развития на месте первичного рта образуется анальное отверстие, так что в какой-то мере Ваше желание (или вопрос) уже реальность.
Inguri писав: 23 червня 2021, 21:50 "будова організму не є витвором людського розуму"
Наверное, имелось ввиду body plans животных.
Востаннє редагувалось 23 червня 2021, 21:53 користувачем АндрейМ, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Власне так, гендерна небінарність чи гомосексуальні нахили закладаються природою в людей з давніх-давен. Не в більшості звичайно, але деякий б-м сталий відсоток таких людей завжди є в будь-якому суспільстві. Приблизно як шульги чи рудоволосі — це теж незвичайна будова організму, але постійно наявна і цілком природня.

Мені здається правильним визнавати природність явища та якось пристосовувати суспільство до цього знання. Не спалювати рудоволосих на кострах, не перевчати примусово ліворуких дітей до праворукості, не примушувати гомосексуалів ховатися в шафах. Live and let live як то кажуть.
Сучасна міфологія геть страшніша, ніж удаване "темне середньовіччя", в котрому дітей не розтлівали примусово в масштабах країни, приховуючи це пустопорожніми назвами.

Чекаю, коли почнуть цензурувати класиків. Здається Данте вже отримав на горіхи за "Црелігійну нетолерантність", а що робити із Свєтонієвими "Життєписами 12 Цезарів"? Авто сміється над гомосексуальними походеньками Юлія Цезаря, ажніяк не вважаючи це нормою
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

Dormice писав: 23 червня 2021, 21:52
Сучасна міфологія геть страшніша,
Это Вы о науке так?
Dormice писав: 23 червня 2021, 21:52 ніж удаване "темне середньовіччя", в котрому дітей не розтлівали примусово в масштабах країни, приховуючи це пустопорожніми назвами.
Кто кого растлевает? Если в Вашем понимании говорить ребенку то, что некоторые люди рождаются не такими, как большинство, но он все равно - тоже норма, и что убивать себя из-за этого не надо, и не надо убивать других за то, что они любят не того, кого любишь ты, это - растление? Тут уже какая-то патология у взрослого контролировать сексуальные аспекты жизни ребенка и жить ими. Вот, это - настоящее растление. Вместо того, чтобы учить любви, происходит поиск того, чем люди отличаются.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Dormice »

Inguri писав: 23 червня 2021, 21:50 "будова організму не є витвором людського розуму"
А кров можна переливати?
А штучний кришталик вживляти?
А пришити прутня до піхви?
І як цей тролінг змінить факт, що людина й досі народжується, а не зшивається з донорських органів, як Франкенштейн? І що люди можуть або лікувати хвороби розумно "А кров можна переливати?
А штучний кришталик вживляти?", або калічити ошуканих бідолаг на догоду ідеології "А пришити прутня до піхви?"

Вигадайте що-небудь більш цікаве.

:tea:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей