Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 10:44 Вы сравниваете вещи, которые сравнивать нельзя.
Поліцейське насилля проти чорношкірих громадян США - це зовсім не те саме, що насилля (прикордонників?) над біженцями з Гаїті? Так і запишемо.
АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 10:44 Протесты против убийства полицейскими чернокожих не зависят от того, кто сидит в Белом доме.
Дууууже сумніваюся. Вибірковість, привід, його інформаційний супровід про-демократичними ЗМІ. Все свідчить про брудну передвиборну технологію.
АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 10:44 Непонятно почему люди должны выходить на протесты из-за чего-то, что их макло интересует.
Цікаво, чи в курсі гравці Англійської Прем'єр Ліги, що флешмоб перед грою з ставанням на одне коліно не передбачає солідарності з гаїтянськими біженцями.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 27 вересня 2021, 12:04 Поліцейське насилля проти чорношкірих громадян США - це зовсім не те саме, що насилля (прикордонників?) над біженцями з Гаїті? Так і запишемо.
Вы можете записывать все, что хотите, но приписывать мне слов, которые я не говорил, не стоит.

Непонятна сама постановка вопроса об отсутствии протестов в связи с методами агентов СВР, как и аудитория, на которую он рассчитан. У кого-то есть обязанность протестовать, и они ее не выполняют? Как правило, люди протестуют против того, что касается их самих. Чернокожие в США боятся полицейских, для них они – реально угроза, поэтому мальчиков с детства учат выполнять все приказы полицейских. Поэтому, когда полицейский убивает чернокожего американца, то другие знают, что они могут быть следующими. Но непонятно почему их должна волновать судьба тех, кто пытается нелегально попасть в страну. Им эта участь не грозит, так как они уже в своей стране. Поэтому сам вопрос – глупый, как и попытка кого-то в чем-то уличить. Я думаю, что к белым нарушителям границы отношение такое же. Вы можете в интернете найти много историй от представителей самой прекрасной белой расы о том, как они пытались нелегально перебраться в США, о всех удобствах иммиграционных тюрем и т.д.

Если Вас с manjeroke так беспокоит их судьба, то Вы можете начать протестное движение, а не обвинять других в том, что они не хотят этого делать. Возможно, у вас, как иммигрантов, наболело.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 14:20
mischko писав: 27 вересня 2021, 12:04 Поліцейське насилля проти чорношкірих громадян США - це зовсім не те саме, що насилля (прикордонників?) над біженцями з Гаїті? Так і запишемо.
Чернокожие в США боятся полицейских, для них они – реально угроза, поэтому мальчиков с детства учат выполнять все приказы полицейских. Поэтому, когда полицейский убивает чернокожего американца, то другие знают, что они могут быть следующими. Но непонятно почему их должна волновать судьба тех, кто пытается нелегально попасть в страну. Им эта участь не грозит, так как они уже в своей стране.
Не думаю, що під прапорами BLM виходили лише чорношкірі. І на коліно ставали під час флешмобу не лише вони, навіть в основному не вони.
Наш форумний лівачок викладав фоточки, де більшість були білі. Так само CNN не канал новин для чорношкірих - підтримка цього руху чорношкірими не обмежувалася. І я наївно вважав, що це рух проти інституціонального расизму і Трампа як його уособлення, про що неодмінно нагадували прихильники демпартії (нужно всєм сплотіцца). Але вибори закінчилися і до прав чорношкірих раптом стало діла аж нікому, от сюрприз! Неправильні чорношкірі виявляється!
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення doc »

mischko писав: 27 вересня 2021, 14:36 Але вибори закінчилися і до прав чорношкірих раптом стало діла аж нікому, от сюрприз! Неправильні чорношкірі виявляється!
Странная логика. Насколько я понимаю движение БЛМ - это протест против презумции виновности по цвету кожи, когда черный - заведомо преступник. Нелегалы-гаитяне какое к этому имеют отношение? Пограничники выполняют свою работу, не дают им проникнуть на территорию США. Точно так же они будут действовать, если это будут мексиканцы или украинцы. Точно так же будете действовать вы, когда к вам в дом будет ломиться посторонний. А в США, где господствуют не ваши левацкие взгляды - открой дверь для постороннего, а все-такие превалирует право не неприкосновенность частного (жилища, личной жизни), то если вы застрелите грабителя в своем доме, то вас, скорее всего, оправдают.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Tetris »

Так а захист прав темношкірих чи, скоріше, рух за те, щоб про проблеми чорношкірих звернули увагу, не означає. що цей рух апріорі має підтримувати усіх чорношкірих в усьому лише тому, що вони чорношкірі.
Якщо прикордонники просто не пускають в країну нелегалів - це не расизм. А от якщо б в порушення інструкцій, їх би вбивали, при чому були б підстави вважати, що вбивство спричинено саме расою, то тоді б так, мали б протестувати.
В будь-якому разі, люди, які протестують, зазвичай, не потребують, щоб їм казали за що і як їм протестувати. І, якщо вони досягають цілей (а не так, як білоруси, наприклад), то морального права давати їм поради, чи до чогось закликати, ми не маємо.
Востаннє редагувалось 27 вересня 2021, 14:50 користувачем Tetris, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 27 вересня 2021, 14:36 Але вибори закінчилися і до прав чорношкірих раптом стало діла аж нікому, от сюрприз! Неправильні чорношкірі виявляється!
Я не знаю о каких правах на нелегальное пересечение границы Вы говорите. Возможно, Вы нас просветите? И непонятна привязка БЛМ к выборам - Вы страной ошиблись.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 14:49 Вы страной ошиблись.
Це треба гравцям Англійської Прем'єр Ліги перед матчем сказати.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 27 вересня 2021, 14:56 Це треба гравцям Англійської Прем'єр Ліги перед матчем сказати.
Я о выборах, а Вы опять об игроках, которые никого не интересуют...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 15:01
mischko писав: 27 вересня 2021, 14:56 Це треба гравцям Англійської Прем'єр Ліги перед матчем сказати.
Я о выборах, а Вы опять об игроках, которые никого не интересуют...
Ну гаразд, а як же крокодилячі сльози Окасіо-Кортез, коли Трамп розлучив дітей і батьків біженців? Чи зараз уже можна жорстоко вести себе на кордоні?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

А зараз шановні мені дуже цікаво що ви на це кажете:

https://www.cnn.com/2021/09/23/americas ... index.html
More than 40 children with non-Haitian passports deported to Haiti, says International Organization for Migration
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 27 вересня 2021, 15:23 А зараз шановні мені дуже цікаво що ви на це кажете:
щось таке:
АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 15:01 никого не интересуют...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 27 вересня 2021, 15:27
manjeroke писав: 27 вересня 2021, 15:23 А зараз шановні мені дуже цікаво що ви на це кажете:
щось таке:
АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 15:01 никого не интересуют...
Я знайшов відповідь!
In addition, Haiti suffered a devastating 7.2 magnitude earthquake in August, just two days before being hit directly by tropical storm Grace, with a combined toll of over 2,200 dead, 12,000 injured and hundreds of thousands displaced, many in remote regions that have yet to receive aid. The pandemic has exacerbated these woes. Less than one-half of 1% of the population has received even a first dose of a vaccine.
Вони не вакциновані, тому с ними можна!
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення doc »

manjeroke писав: 27 вересня 2021, 15:23 зараз шановні мені дуже цікаво що ви на це кажете:
Вы ж все-таки на немного продвинутом форуме. Если завтра из Турции прилетит самолет с россиянами (и там, да, таки-будут дети) и их не допустят на территорию Украины, а отправят тем же рейсом назад (то есть в Турцию), то что? Российские газеты напишут: Бедных детей депортировали из Украины в Турцию, и они даже не имели турецкого гражданства.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

Так их депортировали не в Мексику
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення doc »

manjeroke писав: 27 вересня 2021, 15:32 Так их депортировали не в Мексику
Трудно разобраться в этих драмах, мальчиках в белых трусиках и т.п.
Скорее всего отправили вместе с родителями, которые гр. Гаити.
Although their parents may be Haitian nationals,
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke писав: 27 вересня 2021, 15:23 А зараз шановні мені дуже цікаво що ви на це кажете:

https://www.cnn.com/2021/09/23/americas ... index.html
More than 40 children with non-Haitian passports deported to Haiti, says International Organization for Migration
А куда их надо было отправлять, если не в страну, в которой живут родители? Просто так отправить в Бразилию или Чили самих, чтобы что?

И чего Вы хотите добиться этими вопросами? Мы должны начать протестовать? Я не могу понять почему Вы сравниваете нелегальную миграцию и борьбу с ней и расизм в правоохранительной системе в США? Нелегальная иммграция в США не имеет цвета кожи. Белых также депортируют. И никто не протестует.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 15:53 Нелегальная иммграция в США не имеет цвета кожи.
Поліцейське насилля теж.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 27 вересня 2021, 16:03
АндрейМ писав: 27 вересня 2021, 15:53 Нелегальная иммграция в США не имеет цвета кожи.
Поліцейське насилля теж.
Факт №1: темношкірі протестують проти расово мотивованого поліцейського насилля.
Факт №2: темношкірі не протестують проти расово мотивованого насилля з боку прикордонників.

Може, це тому, що темношкірим здається, що расово мотивоване поліцейське насилля є, а от расово мотивованого насилля з боку прикордонників вони не бачать?

І, можливо (не факт, але давайте припустимо), що темношкірим в Гамериці видніше ніж з Голандії.

Зараз це виглядає якось схоже на "и до чего вы там доскакалисть на своем майдане? Европа теперь? Не могли полтора года подождать до выборов?"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 27 вересня 2021, 16:30 Зараз це виглядає якось схоже на "и до чего вы там доскакалисть на своем майдане? Европа теперь? Не могли полтора года подождать до выборов?"
Я розумію, що чорношкірі американці (окрім професійних активістів) не хочуть вписуватися за чорношкірих гаїтянців - бо це зайві роти на той соціальний пиріг, якого в США і так крихти. Я вже мовчу про репутаційну шкоду від поведінки гаїтянських "братушок", якби їх таки впустили.

Але я не розумію, чому прогресивна біла більшість раптом втратила будь-який інтерес до насилля на кордоні? Вірніше, я розумію, але тоді активістам треба визнати, що вони лицеміри. Це ми з manjeroke намагаємося пояснити, але у відповідь чуємо, що це неправильні негри, що расизму нема, бо і білим теж прилетіло би теоретично і взагалі, чого ми самі не організуємо протест.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

Просто есть люди которые любят рассказать про мир во всем мире, розовых пони и про то как они за всех пекутся, а оказывается что есть те кто не так достоин их защиты. И это естественно, что у каждой страны свои интересы и можно насрать на чьи-то интересы в пользу своих. Только риторика с которой заявляется мир во всем мире, розовые пони и т.д. не соответствуют поведению.

Оказывается что коммунистам можно устраивать геноцид и наступать на гражданские права, а демократическому правительству нужно сидеть потише и делать что говорят коммунисты.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей