Події в США

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Inguri

Re: Події в США

Повідомлення Inguri »

це вже всі палати? лишився тільки Байден і Бабченко?
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3152
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення manjeroke »

Сенат инициировал и голосовал недели три назад. Я не знаю были ли правки которые требуют переголосования Сенатом. Вроде как Байден только, главное чтобы не забыл. А Бабченко был одним из инициаторов ещё в 2014. Но если он таки проедет на Абрамсе по Тверской это будет нечто ..
Вкладення
IMG_20220428_191008_579.jpg
IMG_20220428_191008_579.jpg (18.24 Кіб) Переглянуто 3189 разів
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення Tetris »

v_volf писав: 22 квітня 2022, 23:37 Ще вони майже завжди приховано чи відкрито антисеміти та про-палестинці, тож це ще один фактор проти США.
І ще з портретами Че Гевари люблять ходити.
Думаю, якраз це лікується піврічним відрядженням до Куби, Палестини чи рашки. Думаю, після того кількість тих, хто засуджує Ізраїль, кубинські протести і "український нацизм" істотно поменшає.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Великий друг України - губернатор штату Огайо Майк ДеВайн (республіканець) впевнено переобрався на цю посаду.



Нагадаю, що він один з перших губернаторів, які публічно декларують підтримку України і як верховний головнокомандувач національної гвардії штату Огайо забезпечив передання ЗСУ озброєння (в тому числі і БМП М113).

Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення artml »

Якби ж ще народ Огайо нормальних сенаторів собі обирав...
"I gotta be honest with you, I don't really care what happens to Ukraine one way or another," Vance said on an episode of Steve Bannon's War Room.
J.D. Vance, the Republican candidate for the Senate in Ohio, has said Ukraine and its allies need to get to "the negotiation table" to stop Russia launching a nuclear attack.

On Tuesday, Vance told Fox News that the idea of retaliating with nuclear weapons was "crazy." The Republican also criticized President Joe Biden's continuing support of Ukraine, which includes billions of dollars in military aid.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Події в США

Повідомлення mischko »

Про це огайське протистояння і роль місцевої української громади навіть голландське громадське телебачення зняло сюжет (діалоги там англійською переважно):

https://nos.nl/collectie/13916/video/24 ... -kan-maken

Я був у Пармі на Великдень в 2000-му році, нас після церкви місцева українська родина навіть запросила в гості на великодній обід.

Щодо виборів: за Венса вписався Трамп, який позавчора особисто агітував в Огайо. Крім того він досить популярний персонаж. За його книжкою-бестселером навіть зняв фільм оскароносний Рон Говард:



Значна частина республіканців завжди була за фіскальний консерватизм, тут нічого нового.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей