Бэкпекерство vs элитный туризм

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Тоже перенес, чтобы не оффтопить в другой ветке.
Sentry писав: 25 січня 2021, 16:52
Bagach писав: 25 січня 2021, 16:48 Я вообще поставил цель минимум: ни одного года без штампа.
С учетом того, сколько времени Вы проводите на этом форуме, слишком мелкая цель, имхо. Поменяйте хотя бы на 1-3 новых страны в год :)
Так и выходило у меня:
2017 - 1 новая страна,
2018 - 3,
2019 - 1,
2020 - 1 (намечалось 5).
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 12 липня 2020, 21:06 Можете пояснити походження цього ніку?
У мого ніку доволі довга історія.
Я його взяв у іншої людини, якій його ж присвоїв ще десь в 2000-му році. Але не за багатство, а за його статуру.
Ну і здивую вас. У вимові мого ніку правильно ставити наголос на перший склад. Ось так.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 березня 2021, 10:46 Нарешті хтось серйозно почне займатися філіпінським безвізом.
Не хотел флудить в ветке о визах.

Меня удивляет заинтересованность публики безвизовыми режимами с разными "бангладешистыми" странами.

Вот мой рейтинг безвизов (существующих и тех, к которым надо стремиться):

1. Шенгенская зона.
2. США, Великобритания, Канада, Австралия.
3. Ирландия, Новая Зеландия, Южная Корея, Япония, Тайвань.
4. Сингапур, Гонконг.

Остальное - "бангладеш", и не стоит внимания.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Globetrotter »

Слухайте, ну тепер після цього посту я вже точно впевнений, що функція Багача на форумі - просто тролити. Навмисне провокування цим "бангладешем" аж занадто кидається в очі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Кстати, вчера Glucker постил фото с фавел словацкого города Кошице. В кадр камеры гугломобиля попали цыганчата из того района.
А ведь, если не ошибаюсь, они могут без виз ездить в эти страны.
Bagach писав: 05 березня 2021, 13:41 1. Шенгенская зона.
2. США, Великобритания, Канада, Австралия.
3. Ирландия, Новая Зеландия, Южная Корея, Япония, Тайвань.
4. Сингапур, Гонконг.
А по Шенгенской зоне могут даже рассекать в ковидную эпоху.
Globetrotter писав: 05 березня 2021, 13:57 Слухайте, ну тепер після цього посту я вже точно впевнений, що функція Багача на форумі - просто тролити. Навмисне провокування цим "бангладешем" аж занадто кидається в очі.
Если надоел "бангладеш", могу заменить термин на "гондурас". Суть одна.
Не понимаю смысла гордиться безвизовыми режимами с нищими странами.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 05 березня 2021, 14:05 Не понимаю смысла гордиться безвизовыми режимами с нищими странами.
Якраз візи в небагаті країни часто досить гєморні: https://193land.com/visa-phillippines-kyiv

Я, ще коли була для нас візова Індонезія - мусив їхати для цього в Гаагу і фізично подавати всі документи, здається і фотку з собою везти.

Для порівняння - канадську оформив онлайн і паспорт вислав і отримав поштою.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 березня 2021, 14:17 Якраз візи в небагаті країни часто досить гєморні
Але я б не розціював гіпотетичний безвіз до Філіпін як вагомий успіх нашої дипломатії.

Пункту №1 ми вже добились. І я голосував за Порошенка перш за все за те, що він добився для нас безвізової можливості подорожей в цивілізовані країни.
Пункт №2 найбільш важкий. Пункт №3 трохи легший. Якщо доб'ємось успіху щодо безвізу з якимись країнами з цих двох списків, я буду вважати це дійсно успіхом країни на міжнародній арені, і буду підтримувати таку успішшну владу на виборах.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

mischko писав: 05 березня 2021, 14:17
Якраз візи в небагаті країни часто досить гєморні: https://193land.com/visa-phillippines-kyiv
А в непризнанные/частично признавнные - тем более. Пример - Косово.
Или Приднестровье. В Молдову у нас 90/180, вроде. В ПМР без регистрации - часов 8 или 10, кажется.
Хочешь больше - изволь зарегистрироваться. У местных есть база данных всех жителей, поэтому написать от балды не выйдет.
Хотя, и не пробовал - этого времени хватило погулять по "республике". Впечатления остались на всю жизнь, наверное.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

AZP писав: 05 березня 2021, 15:46 А в непризнанные/частично признавнные - тем более. Пример - Косово.
Или Приднестровье. В Молдову у нас 90/180, вроде. В ПМР без регистрации - часов 8 или 10, кажется.
Хочешь больше - изволь зарегистрироваться. У местных есть база данных всех жителей, поэтому написать от балды не выйдет.
Хотя, и не пробовал - этого времени хватило погулять по "республике". Впечатления остались на всю жизнь, наверное.
На то они и непризнанные\частично признанные, что нечего туда ездить, если не нужны проблемы. Или Вы и в Крым, и в ОРДЛО ездите сейчас?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Sentry писав: 05 березня 2021, 16:05 Или Вы и в Крым, и в ОРДЛО ездите сейчас?
Ездил бы, если бы было интересно/красиво/...
В ОРДЛО интересно, но боюсь. :(
В Крым не боюсь, но мне и до 2014 там совсем не нравилось. Кроме горного троллейбуса - ох, сотня километров по горам, ещё и неспеша и за смешные деньги - какой кайф.
forward
Airbus A321
Повідомлень: 466
З нами з: 20 січня 2014, 13:00
Звідки: Тирасполь
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення forward »

AZP писав: 05 березня 2021, 15:46
mischko писав: 05 березня 2021, 14:17
Якраз візи в небагаті країни часто досить гєморні: https://193land.com/visa-phillippines-kyiv
А в непризнанные/частично признавнные - тем более. Пример - Косово.
Или Приднестровье. В Молдову у нас 90/180, вроде. В ПМР без регистрации - часов 8 или 10, кажется.
Хочешь больше - изволь зарегистрироваться. У местных есть база данных всех жителей, поэтому написать от балды не выйдет.
Хотя, и не пробовал - этого времени хватило погулять по "республике". Впечатления остались на всю жизнь, наверное.
не корректная информация , уже как пару лет в ПМР можно ехать без проблем , делают регистрацию ( миграционная карта ) где можете указать адрес отеля, никто это так не проверяет . Сейчас во время карантина конечно так легко не приехать, либо же можно приехать только с тестом ПЦР
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Бекас »

Ехать в пмр---для чего?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Бекас писав: 12 березня 2021, 16:29 Ехать в пмр---для чего?
Транзитом часто їдуть в Кишинів.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Бекас писав: 12 березня 2021, 16:29 Ехать в пмр---для чего?
Был в Молдове до безвиза, съездил заодно. На официальной маршрутке, не в обход "границы". Британец из моего хостела тоже ездил, но в другой день, я его на маршрутку сажал.
Интересная атмосфера. Филиал то ли совка, то ли РФ.
Проезд в новых троллейбусах дороже, чем в старых. Первый раз такое вижу.
Все супермаркеты только одной сети (я так понял, принадлежит фактическим владельцам "республики").
Реклама карт Мир.
Офисы компартии РФ.
Деньги, которые больше нигде не нужны. :grin:
Коньяк, кстати, дешевле, чем в Молдове. Брал в заводском магазине, вряд ли подделка.
В общем, ещё раз нет смысла, но интересно.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

AZP писав: 12 березня 2021, 16:53 Британец из моего хостела тоже ездил, но в другой день, я его на маршрутку сажал.
Європейські туристи люблять таке - безвізовий совок, як в Прип'ять, тільки з людьми. Зараз ще Білорусь дозволила безвіз, якщо через аеропорт в країну в'їжджаєш. Там теж у західної людини може бути шок.
Знайома естонка, яка виросла у Фінляндії розповідала: "Уявляєш, у них там до сих пір червоний прапор над урядовими будівлями". Вона таке хіба в документальних хроніках бачила.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Это ж когда мне надоест швейцарско-монакская вылизанность, мне тоже захочется путешествовать по всяким "угандам"? Наверное нужно будет не перебарщивать с туризмом после падения железного занавеса, чтобы не было психологического выгорания. Кто-то же здесь писал, что после посещения 15-ти "шенгенских" городов Европа начала ему надоедать.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 12 березня 2021, 17:18 Это ж когда мне надоест швейцарско-монакская вылизанность, мне тоже захочется путешествовать по всяким "угандам"?
Мабуть, не захочеться, бо ти живеш в Хмельницькому. Думаю, у вас в регіоні є міста з мертвим індастріалом і ностальгуючим по совку старіючим населенням.

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 12 березня 2021, 17:27 Мабуть, не захочеться, бо ти живеш в Хмельницькому. Думаю, у вас в регіоні є міста з мертвим індастріалом і ностальгуючим по совку старіючим населенням.
Старі, що ностальгують за своєю молодітю часів Брежнєва - то окрема категорія. Зара у них тема - Єгипет. Можуть відчути себе олігархами під крики "тагіл".

Щодо трешових місць, то у нас в області ніби й немає такого. Сам Хмельницький - один з найнецікавіших облцентрів України. При першій же нагоді хочеться кудись поїхати звідси.
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Dormice »

Мабуть, саме з цієї причини Проскурів (https://jewishkrasilov.org.ua/proskuriv-chi-xmelnickij) був призначений у радянські обласні центри. Хоча, по логіці, обласним містом повинен бути Кам'янець-Подільский. Але останній надто нагадував і совєтам, і мешканцям, що Україна зовсім не схожа на Росію, і має виразно "західну" історію. Та ще і локація одного з романів Сенкевіча

А ще в області мав місце за часів Катерини Другоі неймовірний суспільний експерімент, коли один магнат звільнив своіх кріпаків та створив в межах своїх володінь окрему республіку, нічого йому Катерина заподіяти так і не змогла
http://incognita.day.kyiv.ua/%C2%ABmink ... C2%BB.html

Що ж до трешових місць, альо! Хмельницька область булаа нашпігована міжконтінентальними ядерними ракетами, хоча б одну шахту з устаткуванням мало сенс зберегти як музей для поціновувачів
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення vito »

mischko писав: 12 березня 2021, 16:33
Бекас писав: 12 березня 2021, 16:29 Ехать в пмр---для чего?
Транзитом часто їдуть в Кишинів.
1. залізнична лінія Одеса-Кишинів іде через пмр

2. для іноземців - пмр(як і Півн.Корея) - то екзотика: остання відрижка совка
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей