Бэкпекерство vs элитный туризм

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Globetrotter »

Bagach писав: 08 червня 2021, 13:42 Вообще не понимаю, как Буковель можно называть дорогим. Там самый мажорный отель - Radisson с номерами от 100 Евро. Если честно, то 5* за 100 Евро я видел только в Украине.
А это потому что вы мало где были :grin: Встречаются такие цены в Азии.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 08 червня 2021, 13:55 Скільки країн відвідали?
Польша, Латвия, Литва, Германия, Швейцария, Турция. Шесть стран.

Вы так с понтом спрашиваете, как будто количество стран - главное. Типа, "собиратели штампов" объездят всякие "бангладеши" с "гондурасами", а потом понтуются, что были в 100+ странах. Знаете, мне одной Швейцарии хватило бы для удовлетворения своих туристических потребностей. Элитный путешественник - это не "собиратель штампов". Вот, Феррари гонял 10 лет назад кругосветки экономом. Я за те деньги просто отдохнул бы недельку в Монако, Ницце и Каннах. Каждому свое.
Востаннє редагувалось 08 червня 2021, 14:07 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sirko Production »

Tetris писав: 08 червня 2021, 13:11 Кстати, вот да. чего мы только о летних резортах? В Буковеле, скажете, тоже дорого и плохо?
Жду рассказов о том, что в Закопаном все вдвое дешевле. Только вот курорт, по сравнению с Букововелем, вдвое меньше и хуже.
Я за конструктив. Не перший день на сноуборді катаю тож маю доречні зауваження до буку.
І питання навіть не в ціні, хоч для порівняння, верстав бюджет на відпочинок в Доломітах, то якби не вартість перельоту(якщо коротко - логістика) з провезенням спорядження, то ціна б була +/- така сама як в Буковелі(основні аргументи на користь тих таки Доломітів, це Італія(для мене факт цього є аргументом), більше цікавіших трас (також їх протяжність), наявність вибору - адже зазвичай в Європі коли їдеш на ГК у твоєму розпорядженні траси всього регіону(можна кожен день знаходити щось нове для себе).
Мої основні питання - якість трас/догляд за ними(не раз заставав закритими в сезон цікаві траси, адже з заявлених ГК, умовно, АЖ 40 км трас реально доступні для катання 30 км, і часто це трапляється через небажання ратрачити) та контроль на них(дегенерати в джинсах(якщо що без образ - це стереотипний образ) які приїхали на день "покататись" і при цьому лізуть на траси куди їм не те що не варто, не можна(!) лізти, ну і звісно не забуваємо про аналогів вище згаданих дегенератів, які ніби й вміють кататись але для чогось лізуть на чорні траси щоб "боком як листочок" спуститись і пишатись "підкоренням" чорної траси.
І "корінь зла" на мою думку, щоб відповісти на мої питання, полягає саме в прийманні тої кількості людей на яку потужності курорту банально не розраховані. Під потужностями я кажу не про кількість ліжкомісць в готелях/кількості підйомників, а людський ресурс, наприклад, патрулі які прочісують траси в пошуках невідповідностей, стежать за дотриманням правил безпеки та допомагають постраждалим.
До слова, ще в 2014 році я реально бачив ці патрулі, але з кожним роком людей ставало більше, і одного разу настала мить коли вони або зникли, або просто розчинились в хаосі.
А небажання ратрачити всі траси - це банальне вітчизняне жлобство, адже навіщо доглядати трасу(наприклад чорну) на якій реально можуть собі дозволити кататись 5-10% від всіх гостей ГК.

І знову ж таки, я не кажу що бук поганий, ні, просто за сукупністю факторів він перетворився в ГК який, наприклад, особисто для мене не підходить з багатьох причин, в т.ч. через незадовільне співвідношення ціни до якості.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення ABC »

Bagach писав: 08 червня 2021, 14:02
Glucker писав: 08 червня 2021, 13:55 Скільки країн відвідали?
Польша, Латвия, Литва, Германия, Швейцария, Турция. Шесть стран.

Вы так с понтом спрашиваете, как будто количество стран - главное. Типа, "собиратели штампов" объездят всякие "бангладеши" с "гондурасами", а потом понтуются, что были в 100+ странах. Знаете, мне одной Швейцарии хватило бы для удовлетворения своих туристических потребностей. Элитный путешественник - это не "собиратель штампов". Вот, Феррари гонял 10 лет назад кругосветки экономом. Я за те деньги просто отдохнул бы недельку в Монако, Ницце и Каннах. Каждому свое.
Так, а Вы в Монако не были?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Glucker »

Bagach писав: 08 червня 2021, 13:18 Кстати, на счет Карпат. Поехать вроде как хочется, но, во-первых, что там смотреть, а во-вторых, чем туда из Хмельницкого без геморроя добраться?
Вот и выходит так, что Карпаты видел только из окна самолета по пути в Женеву. Альпы красивее. :)
Чим дістатися?
https://uz.gov.ua/passengers/timetable/ ... 1%83%D0%BA
3 прямих потяга. Вам мало?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Glucker писав: 08 червня 2021, 14:15
Чим дістатися?
https://uz.gov.ua/passengers/timetable/ ... 1%83%D0%BA
3 прямих потяга. Вам мало?
Они все для нищих. :(
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

ABC писав: 08 червня 2021, 14:12 Так, а Вы в Монако не были?
Не успел. Были забронированны номер с видом на море в Hotel de Paris, трансферы на Мерсе и вертолете, cтолик в Le Louis XV.
Ковид помешал.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Glucker »

Bagach писав: 08 червня 2021, 14:02
Glucker писав: 08 червня 2021, 13:55 Скільки країн відвідали?
Польша, Латвия, Литва, Германия, Швейцария, Турция. Шесть стран.

Вы так с понтом спрашиваете, как будто количество стран - главное. Типа, "собиратели штампов" объездят всякие "бангладеши" с "гондурасами", а потом понтуются, что были в 100+ странах. Знаете, мне одной Швейцарии хватило бы для удовлетворения своих туристических потребностей. Элитный путешественник - это не "собиратель штампов". Вот, Феррари гонял 10 лет назад кругосветки экономом. Я за те деньги просто отдохнул бы недельку в Монако, Ницце и Каннах. Каждому свое.
Український мандрівник Костянтин Симоненко теж, по-Вашому "собіратєль штампів"?

Просто Ви писали своєму опоненту, що Ви макндрівник круче ніж він. У чому саме полягає крутість? Побачивши 6 країн понтуватися тим, що жили у елітних готелях і політали бізнес-класом?)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 08 червня 2021, 14:15
Чим дістатися?
https://uz.gov.ua/passengers/timetable/ ... 1%83%D0%BA
3 прямих потяга. Вам мало?
Та же проблема, что и с направлением Хмельницкий-Одесса. Совковые плацкарто-купейники. Мне бы привычный Интерсити.
Востаннє редагувалось 08 червня 2021, 14:27 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 08 червня 2021, 14:23 Просто Ви писали своєму опоненту, що Ви макндрівник круче ніж він. У чому саме полягає крутість? Побачивши 6 країн понтуватися тим, що жили у елітних готелях і політали бізнес-класом?)
У меня отдых более элитный. Он бизнесом летает только, когда насобирает миль, и останавливается хоть и в неплохих, но бизнес-отельчиках типа Хилтона.
На счет количества стран я уже говорил. Мне Швейцарии, ну и, пожалуй, Франции хватит с головой чтобы путешествовать пару раз в год в своем стиле.
Кому нравится - пусть гоняет кругосветки с рюкзаком. Я же буду путешествовать так, как моей душе угодно.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 08 червня 2021, 14:23 Український мандрівник Костянтин Симоненко теж, по-Вашому "собіратєль штампів"?
Первый раз такого слышу.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Glucker »

Bagach писав: 08 червня 2021, 14:28
Glucker писав: 08 червня 2021, 14:23 Український мандрівник Костянтин Симоненко теж, по-Вашому "собіратєль штампів"?
Первый раз такого слышу.
Загугліть для цікавості. Чувак явно багатший від Вас, побував у всіх країнах світу, але на перельотах бізнес-класу та інших понтах не заморочується.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення ant0xa »

Bagach писав: 08 червня 2021, 14:28
Glucker писав: 08 червня 2021, 14:23 Український мандрівник Костянтин Симоненко теж, по-Вашому "собіратєль штампів"?
Первый раз такого слышу.
https://nomadmania.com/master/UA/0/1/20/0
`
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Globetrotter »

Bagach писав: 08 червня 2021, 14:02
Glucker писав: 08 червня 2021, 13:55 Скільки країн відвідали?
Польша, Латвия, Литва, Германия, Швейцария, Турция. Шесть стран.

Вы так с понтом спрашиваете, как будто количество стран - главное. Типа, "собиратели штампов" объездят всякие "бангладеши" с "гондурасами", а потом понтуются, что были в 100+ странах. Знаете, мне одной Швейцарии хватило бы для удовлетворения своих туристических потребностей. Элитный путешественник - это не "собиратель штампов". Вот, Феррари гонял 10 лет назад кругосветки экономом. Я за те деньги просто отдохнул бы недельку в Монако, Ницце и Каннах. Каждому свое.
Ваши предпочтения понятны и имеют право на жизнь, хотя я, например, тоже кругосветки в экономе гоняю. Просто вы, нигде толком не побывав, слишком категорично оцениваете другие страны и туристические услуги в них. Какой смысл в ваших оценках и вашем мнении, если оно не основывается на реальном опыте? Мы же тут вроде как делимся реальной и проверенной информацией, которая может быть полезна другим.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Glucker »

AZP писав: 08 червня 2021, 14:18
Glucker писав: 08 червня 2021, 14:15
Чим дістатися?
https://uz.gov.ua/passengers/timetable/ ... 1%83%D0%BA
3 прямих потяга. Вам мало?
Они все для нищих. :(
Потяги для бідних, а орендувати бізнес-джет або вертоліт для пана Багача задорого. Одним словом, бажання відвідати Карпати наче є, але понти переважають над ціллю дістатися до Карпат.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 08 червня 2021, 14:30 Загугліть для цікавості. Чувак явно багатший від Вас, побував у всіх країнах світу, але на перельотах бізнес-класу та інших понтах не заморочується.
Не интересны мне такие личности. Мне среди блогеров хватает Cariverga, а также уважаемого форумчанином Sentry и самим Каривергой OMAAT. Ну еще смотрю видеообзоры отелей от Mr. Kesavaraj.
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Globetrotter »

Можна хоча б машину преміум-класу з водієм орендувати, якщо не вдалося ще на свою заробити. Але тоді не вистачить на готель в Стамбулі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Если что, то я и путешествовать начал только в конце 2017 года. До этого как-то не заморачивался этим. Другие хобби были и более рабские работы, чем у дяди сейчас у дяди Вани. На 2020-2021 год было запланировано 7 новых стран. Так что было бы то, что вы, Glucker, так чтете - собирание новых штампиков. :)
Востаннє редагувалось 08 червня 2021, 14:39 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Globetrotter писав: 08 червня 2021, 14:36 Можна хоча б машину преміум-класу з водієм орендувати, якщо не вдалося ще на свою заробити. Але тоді не вистачить на готель в Стамбулі.
Я машины с водителями всегда арендую в путешествиях. И на отели хватает, тем более стамбульские.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Tetris »

makor писав: 08 червня 2021, 13:20 Ну а если сравнить с Липтовским Микулашем, аквапарком, бесплатным скайбасом, апартаментах за 20 евро, Биллой с едой дешевле Украины и подьемниками на два порядка лучше Буковеля?)
Даже не поленился, полез посмотреть, что ж это за Липтовский Микулаш.
Вы сейчас серьезно? 14 км до склонов Ясны сравниваете с Буковелем? В Яремче и Ворохте тогда тоже можно за 20 евро жилье найти.
Не знаю, что там в Ясне в 2 раза лучше, но факт в том, что самих горок там вдвое меньше.

Ну то есть снова сравниваем несравнимое: одинаковая цена за вдвое меньший курорт.

Давайте еще Протасов Яр с Куршевелем сравним: и магазины дешевле, и скипассы, и 8 гривен на автобус против нескольких сотен долларов за самолет.

Ясну я лично рассматривал в прошлую зиму. Смотрел так, чтобы идти из отеля к подъемнику пешком в лыжных ботинках (т.е. не более 1 км от подъемника). Разумеется, выбрал Буковель: скипассы и проживание были вдвое дешевле.
Прошлой зимой был в Польше, в Бялке Татранской. Там дешевле раза в полтора, но сам курорт меньше втрое. Для начинающих - отлично, нет смысла тратиться на Буковель.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей