Бэкпекерство vs элитный туризм

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Tetris »

ant0xa писав: 09 червня 2021, 14:47
вот это сейчас обидно за Zell Am See было. есть там и черные трассы(как минимум 13 и 14), да и длинные трассы тоже имеются, что-то около 5-6 километров, с Schmittenhohe до Schuttdorf.
Прошу прощения, в спешке карту подїемников с картой спусков перепутал. Да, очень неплохо.
Пока у меня в мечтах в итальянские Альпі попасть - там трассы и по 15 км есть.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Glucker писав: 09 червня 2021, 13:52 Ви думаєте, бутильована вода - це панацея?
От чего ей быть панацеей? Это же не медицинский препарат. :)
Просто качественный продукт.
Glucker писав: 09 червня 2021, 13:52 Ролік, як іноді готують таку воду самі нагуглите чи допомогти? І "елітна" бутильована вода може виявитися підробкою, особливо у нас.
Можно еще ролики о производстве колбасы посмотреть, и еще чего-нибудь. Тогда вообще перехочется есть любую еду.
А я вот доверяю украинским продуктам. Мне не мерещатся везде обманщики.
Glucker писав: 09 червня 2021, 13:52 А ще, наприклад, у горах тече джерельна вода. Наприклад, у Софії місцеві жителі навіть приїжджають до таких джерел і набирають таку воду собі додому. Її пити теж дикунство чи у похід у гори треба брати декілька літрів елітної бутильованої води і тягнути її на своєму горбу?
Не любитель гор и походов, поэтому с такой водой не сталкиваюсь.
В детстве, когда ходил в походы с дядькой, мастером спорта по туризму, такую родниковую воду пил.
Glucker писав: 09 червня 2021, 13:52 У Києві, наприклад, теж стараюся не пити воду з-під крану. Вона просто хлоркою смердить.
В Киеве вообще в каждом районе вода разного цвета. На Позняках у знакомых иногда вода зеленого цвета из крана течет.
Как жил в столице, то покупал воду в двухлитровых пластиковых бутылках.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Glucker писав: 09 червня 2021, 13:52 І так, є країни, у яких з крану тече цілком нормальна питна вода. А ще, наприклад, у горах тече джерельна вода. Наприклад, у Софії місцеві жителі навіть приїжджають до таких джерел і набирають таку воду собі додому. Її пити теж дикунство чи у похід у гори треба брати декілька літрів елітної бутильованої води і тягнути її на своєму горбу?
Обычно на ресепшене спрашиваю.
В Софии спросил - говорят, можно. Там более, по городу куча фонтанчиков, в них та же вода.
В Албании хозяин аж руками замахал. Говорит, ни в коем случае. Как и в Турции.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

nyakove писав: 10 червня 2021, 09:37 Apple - это не про инновации, это про стабильность и удобство
Ну вот, у меня Blackview S8 за 5к грн. - китайская "копия" Samsung S8.
Работает четвертый год стабильно и удобно.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 10 червня 2021, 00:08 Я не осуждаю. Просто говорю, что пассажиры с Айфонами в маршрутке выглядят комично.
Відповім в темі яка більше відповідає обговоренню.

Стосовно транспорту, переважно користуюсь громадським транспортом, хоча в Києві він м'яко кажучи не найкращий, але особисто для мене це більш зручно/раціонально.
На всяк випадок зауважу - у мене не айфон.

А стосовно айфону, насправді комічно виглядала картина коли "власник айфону" тікав від кондукторів в тролейбусі(сам був свідком цього), АЛЕ, я думаю що навіть якби у нього була нокіа 3310, він би чинив так само, адже є люди які купують Порш Каєн і ставлять ГБО на нього)
А стосовно айфонів та громадського транспорту - не маю жодних упереджень)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 10 червня 2021, 10:48 переважно користуюсь громадським транспортом, хоча в Києві він м'яко кажучи не найкращий, але особисто для мене це більш зручно/раціонально.
Sirko Production писав: 10 червня 2021, 10:48 На всяк випадок зауважу - у мене не айфон.
Правильно. Коллеги-мажоры засмеют, если будете с каким-нить галимым Самсунгом или Мейзу. "Кто без Айфона - тот лох" (С), не правда ли? :)
Так арендуйте вертолет. Если полторы штуки баксов можете выкинуть за безделушку, которую через год поменеяте на новую модель, чтобы, опять-таки, коллеги не засмеяли, то арендовать геликоптер внутри Киева для вас не должно быть проблемой. Тогда уже высмеивать коллег будете вы: типа вы на вертолете, а они на кредитных или родительских "форд-фокусах".
Востаннє редагувалось 10 червня 2021, 11:19 користувачем Bagach, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Bagach писав: 10 червня 2021, 10:23 Ну вот, у меня Blackview S8 за 5к грн. - китайская "копия" Samsung S8.
Работает четвертый год стабильно и удобно.
Всё на воду в стекле потратили, банк больше кредит не даёт :(
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 10 червня 2021, 10:48 адже є люди які купують Порш Каєн і ставлять ГБО на нього)
Оооо. Это еще одна песня. :grin:
Купить Порше за 150к Евро, а потом ковыряться под капотом, и мыть его самостоятельно во дворе.
Такое модно среди хмельницких базарных барыг, которые покупают элитные тазы на последние бабки, что повыделываться перед своими соседями по контейнерам на базаре.
Востаннє редагувалось 10 червня 2021, 11:04 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

AZP писав: 10 червня 2021, 11:01 Всё на воду в стекле потратили, банк больше кредит не даёт
Причины, почему у меня Айфона нет и не будет, я описал в ветке "Avia Fun":
Bagach писав: 09 червня 2021, 23:21 У меня например, нет Айфона, и, скорее всего, никогда не будет.
Во-первых, не считаю целесообразным тратить сумму одного лакшери-путешествия за девайс, который имеет функционал ничем не лучше Самсунга или Нокии за 5000 грн., и которого так же хватит на год-два безглючного функционирования.
Во-вторых. У Айфона слава инструмента выпендрежников из общественного транспорта, лоукостов и хостелов, чтобы показать что они имеют деньги. И я не хочу ассоциироваться с этой публикой.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Deep »

Главная мысль, которую человек пытается донести до других, заключается в том, что он имеет доступ к гораздо более престижному потреблению, чем про него могли подумать. Одновременно с этим он старается объяснить окружающим, что их тип потребления гораздо менее престижен, чем они имели наивность думать. Этому подчинены все социальные маневры. Больше того, только эти вопросы вызывают у людей стойкие эмоции.
«Ампир «В»» — Виктор Пелевин ...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Ничто так не выдает принадлежность человека к низшим классам общества, как способность разбираться в дорогих часах и автомобилях
Generation "П" Виктор Пелевин
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Deep »

Багач, а у вас окрім цього форума, є якась активність? Може ФБ, чи ЖЖ, або Инстаграм?
Бо щоб почухати "чувство собственной важности" форума замало...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Deep писав: 10 червня 2021, 11:18 Багач, а у вас окрім цього форума, є якась активність? Може ФБ, чи ЖЖ, або Инстаграм?
Бо щоб почухати "чувство собственной важности" форума замало...
Фейсбук есть. Лет 10 назад использовал его для знакомств с дамочками. Теперь же это - сугубо инструмент общения со службами поддержки авиакомпаний и отелей.
ЖЖ был, и даже журнальчик вел на нем. Не о туризме, а обо всем на свете. Потом забросил.
Инста есть, но я не в том возрасте и не с тем мировоззрением, чтобы выпендриваться в нем фоточками в зеркалах ресторанных туалетов с Айфоном последней модели, или за рулем чужих тазов. В основном там интересные фотки с городов. Ну и, может пригодится для связи с теми же авиакомпаниями и отелями. Подписан я там в основном на отели и авиакомпании.

Форум Авианьюс, если честно, реально затянул меня. Может, действительно перебарщиваю с провокационним стилем общения. Но предполагаю, что это от того, что в туризме сейчас застой.

Комменты на ФБ Авианьюс читаю, но не пишу там. Там есть свои "герои". :)
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 10 червня 2021, 10:57 Правильно. Коллеги-мажоры засмеют, если будете с каким-нить галимым Самсунгом или Мейзу. "Кто без Айфона - тот лох" (С), не правда ли? :)
Так арендуйте вертолет. Если полторы штуки баксов можете выкинуть за безделушку, которую через год поменеяте на новую модель, чтобы, опять-таки, коллеги не засмеяли, то арендовать геликоптер внутри Киева для вас не должно быть проблемой. Тогда уже высмеивать коллег будете вы: типа вы на вертолете, а они на кредитных или родительских "форд-фокусах".
Ем, не допетрав, це "конструктивна критика" в мій бік, чи загальне зауваження?)

Якщо до мене, то:
- колеги не засміють, тільки у одного колеги є айфон(якщо не помиляюсь), та й люди адекватні тому марка телефону немає значення, те ж саме стосується і формулювання "без айфону = лох";
- про гелікоптер взагалі не зрозумів до чого це...як я написав, спокійно користуюсь громадським транспортом.

Якщо вже говорити про айфономанію яку Ви розгорнули, у мене є не один близький друг з такими девайсами, і ні в чому не бачив прояву якогось зверхнього/привілейованого відношення через факт наявності даного девайсу(адже це сміховинно).

Повторюсь, все що намагаюсь сказати - факт володіння айфоном/власним авто/елітною нерухомістю АБСОЛЮТНО НІЧОГО НЕ ЗНАЧИТЬ, все діло в ментальності, можуть бути люди які мають айфон(який придбали в кредит/або який був у користування) і їздять на розмитненій/нерозмитненій євроблясі - через це вважають себе успішними та, як Ви любите говорити, "елітними", а є люди які над цим не заморочуються маючи значно більші блага та можливості.
Різні люди, різні підходи/погляди.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 10 червня 2021, 12:02 Ем, не допетрав, це "конструктивна критика" в мій бік, чи загальне зауваження?)
Сочтите это за шутку. :)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sirko Production писав: 10 червня 2021, 12:02 Якщо вже говорити про айфономанію яку Ви розгорнули
Эта айфономания реально прикалывает своей масштабностью.
Возьмем, к примеру, автомобили богатых людей. Конечно, лидер там Mercedes S, но, думаю, там доля процентов 30%, еще по 20% имеют BMW 7 и Audi A8, плюс по несколько процентов разные внедорожники и экслюзив типа Майбаха и Бентли.
А вот Айфон среди небедных людей почему-то имеет долю, близкую к 99%. Все инстаграмчики этих всяких мажориков и блогеров пестрят фоточками в зеркалах туалетов именно с Айфонами. И эта вся айфономания передается нищебродам с маршруток, которые хотят тоже казаться богатыми, но другие атрибуты богатсва, такие как Мерс или особняк, им не по карману, поэтому выделываются тем, на что удалось взять кредит или отложить годичную зарплату.
Я не принадлежу ни к нищебродам с маршуток, ни к тем, кто ездит на Мерсах S и живет в особняках, поэтому айфономании не подвержен.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sirko Production »

Bagach писав: 10 червня 2021, 12:22 И эта вся айфономания передается нищебродам с маршруток, которые хотят тоже казаться богатыми
На мою субєктивну точку зору айфор - це продукт(благо) який спокійно може собі дозволити середній клас+ а не ознака еліти/багатства (без прив'язки до будь чого).

Я сприймаю все(різного роду блага а не виключно телефони) це через призму піраміди Маслоу - люди(оцінюю виключно по прикладу себе і свого оточення, а не загальних мас) зазвичай задовольняють свої потреби від базових до менш важливих (в т.ч. на їх суб'єктивну думку). І в згаданій вище піраміді є градація(від базових до другорядних): 1)фізіологічні потреби; 2)безпекові; 3)соціальні; 4)повага; 5)самовираження; так от, обговорювана нами тема стосується, на мою думку, 4-го пункту.
Для мене особисто це характеризується професійними/особистими/спортивними досягненнями, саморозвитком, вихованістю тощо.
В той час як є люди які досягають цього/намагаються досягнути показовими ілюзорними благами(я вже не кажу що на певних етапах розвитку нашої країни, та й зараз періодично, були/є люди які використовували грубу силу/насильство для цього).
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

AZP писав: 08 червня 2021, 17:22
Bagach писав: 08 червня 2021, 17:15 Можете перечислить страны, в которых были?
Австрия. Босния. Беларусь. Россия. Германия. Молдова (включая "ПМР"). Армения. Грузия. Германия. Польша. Литва. Латвия. Эстония. Финляндия. Болгария. Сербия. Турция. Македония. Албания. Черногория. Италия. Португалия. Испания. Венгрия Словакия Чехия. Греция.
Лонгхолов не гоняли?
Помню, вы, вроде, что-то рассказывали об акционных билетах в Таиланд за 10к грн. RT.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Bagach писав: 10 червня 2021, 14:15
Лонгхолов не гоняли?
Помню, вы, вроде, что-то рассказывали об акционных билетах в Таиланд за 10к грн. RT.
Иногда обстоятельства сильнее.
А потом жалеешь. :(
Самый длинный лонгхол - в детстве, поезд Харьков - Владивосток, почти 4 дня OW к родственникам гонял на нём в Томск плацкартом.
Больше не хочу, сейчас бы умер. :mrgreen:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

AZP писав: 10 червня 2021, 14:48 Иногда обстоятельства сильнее.
А потом жалеешь.
Я тоже жалею, что года два назад, не взял акционный бизнес от LH в Буэнос-Айрес за 1,5к баксов. Неакционка тогда стоила около 5к зеленых.
Sirko Production писав: 10 червня 2021, 10:48 На всяк випадок зауважу - у мене не айфон.
В спешке не прочитал слово "не". Так что извиняюсь за свой последующий пассаж.
Но он будет полезен для владельцев Айфонов, ездящих в общественном транспорте.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей