Бэкпекерство vs элитный туризм

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Закрито
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Чтобы не оффтопить в другой ветке, где мне подбирают рюкзаки и сумки, покажу, с какой сумкой езжу.
Итальянская кожаная сумка. Мне ее подарили, поэтому точно не скажу цену. Вроде как, в районе 200$.
Бренд тоже не помню.
Вот фото из отеля Beau Rivage в Женеве.
Сумка на стуле.
IMG_20181003_140956.jpg
Ее, как правило, хватает, чтобы вместить все необходимое для коротких сити-трипов. А это в основном документы, аптечка и зарядное устройство для мобильника. Иногда зонтик, но стараюсь его по возможности не брать, так как занимает много места, а приличные отели предоставляют постояльцам зонтики.
Если в поездке покупаю какую-то мелочь, то беру для этого фирменную картонную сумку от отеля. Вот она на столе стоит. В ней фирменная книга от отеля, а на следующий день я в нее добавил еще швейцарского шоколада.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Igoresha »

Вы одежду совсем не берёте?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Igoresha писав: 03 січня 2021, 10:27 Вы одежду совсем не берёте?
Батлер скажет, что можно в одной ходить.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 03 січня 2021, 10:27 Вы одежду совсем не берёте?
Верхнюю разве что, в низкий сезон.
У меня же поездки на 2-3 дня.
Считаю, что нет резона тащить дополнительную одежду в таких случаях.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3456
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення alex.s »

Есть же халат номерной, в конце концов! В ресторан отеля можно
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Igoresha »

Bagach писав: 03 січня 2021, 10:52 У меня же поездки на 2-3 дня.
Ну это же не значит, что 3 дня можно ходить в одной рубашке/футболке. Или вы каждый раз сдаёте всё в стирку?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 03 січня 2021, 11:20
Bagach писав: 03 січня 2021, 10:52 У меня же поездки на 2-3 дня.
Ну это же не значит, что 3 дня можно ходить в одной рубашке/футболке. Или вы каждый раз сдаёте всё в стирку?
Сдаю, конечно.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Такой вопрос.
Кто сколько дал бы за этот номер?
IMG_20180807_122622.jpg
IMG_20180807_122543.jpg
Город и цену скажу позже.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Igoresha »

Bagach писав: 03 січня 2021, 11:23 Сдаю, конечно.
Каждый день?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Важливіше ж місце знаходження і який там у них сніданок, ніж сам номер. Номер лише помитися-поспати.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення AZP »

Igoresha писав: 05 січня 2021, 10:17 Каждый день?
Батлер вонючие трусы и носки заберёт.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Igoresha писав: 05 січня 2021, 10:17Каждый день?
По случаю.
AZP писав: 05 січня 2021, 10:38 Батлер вонючие трусы и носки заберёт.
Кстати вспомнил на счет носков. Помню куда-то спешил, и кинул себе носки возле кровати. Вечером прихожу: уборка сделана, шоколад принесли, постель расстелили, шторы зашторили, включили вечерний свет... И главное - носки аккуратно сложили на стул. Вот это сервис! :)
mischko писав: 05 січня 2021, 10:24 Важливіше ж місце знаходження і який там у них сніданок, ніж сам номер. Номер лише помитися-поспати.
В тому-то й суть питання була, що номер, як на мене, виглядає не дуже козирно. А ось місцезнаходження і сніданок - 5/5. І навіть ванна кімната у номері - 5/5. А сам номер - 3/5, тому що невеликої площі і явно потребує ремонту та оновлення меблів і техніки.

Це номер в готелі Bayerischer Hof у Мюнхені. Я бронював найпростіший номер за 350 Євро. На рецепшені мені сказали, що я маю ще й апгрейд. Навіть після виїзду писав листа в готель, і уточнював, яка саме категорія номера в мене була. За їх словами, у мене був номер вартістю близько 500 Євро (!!!). Я посилав це фото друзям, і вони сказали, що більше 100-150 Євро не дали б за такий номер. Ну зрозуміло, Мюнхен - недешеве місто, готель - знаменитий. Але 500 Євро за такий скромний номер? Ну не знаю, я може б у 200 Євро його оцінив.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

В Мюнхені ще дуже залежить від сезону. Якщо під час якоїсь двіжухи - то буде дуже дорого. Взагалі в них там дурні ціни на нерухомість, в рази вище амстердамських.
Я теж люблю готельний номер з ванною. Те, що це якась німецькомовна країна зрозумів з назви журналу - "Mosaik" із закінченням на "K" - отже німці.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 05 січня 2021, 11:23 Навіть після виїзду писав листа в готель, і уточнював, яка саме категорія номера в мене була. За їх словами, у мене був номер вартістю близько 500 Євро (!!!). Я посилав це фото друзям, і вони сказали, що більше 100-150 Євро не дали б за такий номер. Ну зрозуміло, Мюнхен - недешеве місто, готель - знаменитий. Але 500 Євро за такий скромний номер? Ну не знаю, я може б у 200 Євро його оцінив.
Я с таким неоднократно сталкивался. В многих странах (в частности, в Италии) в номере на входной двери указана информация о номере, в том числе его тип и его "цена". Это максимальная цена, за которую его будут продавать (кроме особых событий, например гонки Ф1), чаще всего это walk in цена. Но по факту, к счастью, я никогда не платил эту цену. Номер по акционному предоплаченному тарифу за месяц и более до заезда обходился в 4-10 раз дешевле, чем указано. Так что имхо, Вы сильно переплатили.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 січня 2021, 11:31 В Мюнхені ще дуже залежить від сезону. Якщо під час якоїсь двіжухи - то буде дуже дорого. Взагалі в них там дурні ціни на нерухомість, в рази вище амстердамських.
Я теж люблю готельний номер з ванною. Те, що це якась німецькомовна країна зрозумів з назви журналу - "Mosaik" із закінченням на "K" - отже німці.
У Берліні ціни на готелі суттєво нижчі, ніж у Мюнхені, що здивувало мене.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 05 січня 2021, 11:47 У Берліні ціни на готелі суттєво нижчі, ніж у Мюнхені, що здивувало мене.
Берлін - чи не єдина столиця в Європі, яка бідніше і доступніша в плані цін, ніж інші міста. І це зрозуміло з його історії в ХХ сторіччі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 05 січня 2021, 11:44 В многих странах (в частности, в Италии) в номере на входной двери указана информация о номере, в том числе его тип и его "цена". Это максимальная цена, за которую его будут продавать (кроме особых событий, например гонки Ф1), чаще всего это walk in цена.
Это то, что иногда называется rack rate?
Sentry писав: 05 січня 2021, 11:44 Так что имхо, Вы сильно переплатили.
Оно-то, да. Но считаю, что дело именно в конкретном номере, а не в отеле в целом. На днях читал отзыв одного немца, который в аналогичной ситуации получил апгрейд в номер куда больше и новее. Думаю, может это отношение к гостю из страны третьего мира. Ведь еще в этом отеле с меня содрали пару десятков Евро непонятно за что. Я это только недавно это заметил, а прошло уже больше двух лет.
А в этом отеле цены круглый год почти одинаковые - самый простой номер стоит 300 с гаком Евро.
Востаннє редагувалось 05 січня 2021, 12:40 користувачем Bagach, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 січня 2021, 11:52 Берлін - чи не єдина столиця в Європі, яка бідніше і доступніша в плані цін, ніж інші міста. І це зрозуміло з його історії в ХХ сторіччі.
Таки так. Я жив у номері з видом на Бранденбургські ворота в готелі Adlon Kempinski всього за 350 Євро.

Варшава і балтійські столиці також недорогі.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6521
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 січня 2021, 11:31 Взагалі в них там дурні ціни на нерухомість, в рази вище амстердамських.
Розглядаю в Амстердамі два варіанти. І, скоріш за все, зупинюсь по стандартній схемі - по одній ночі у кожному з готелів.
Ціни в цих готелях доволі-таки мюнхенські, навіть ближче до римських, але дешевше паризьких.
Це De l'Europe і Waldorf Astoria. Можете щось розказати про ці готелі, як мешканець Амстердама?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Бэкпекерство vs элитный туризм

Повідомлення mischko »

Як мешканець Амстердаму я нічого про них розповісти не можу, бо я в них не зупинявся. По місцю знаходження - обидва знаходяться поруч з тусовочною площею Рембрандта - там багато туристів, кабаків, кофешопів. Поруч вулиці з трамваями і натовпами туристів. Минулого року приїжджали у відрядження колишні співробітники з Чернівців - я їх водив - то ледве протискалися крізь натовпи, і це взимку! Я б сказав, що другий в трошки тихішому місці розташований.
Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей