МАУ и классика против лоукостов

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией

Кто кого?

Лоукосты
9
15%
Классики
9
15%
МАУ
43
70%
 
Всього голосів: 61
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Valdys писав: 28 серпня 2018, 11:24 Ви знаєте, що ГО і ГС у футбол грати не може?
І вид д-сті тут також явно не спортивний...
так що це ні про що не говорить!
Верес перед зміною назви на Львів, мав ТОВ, яке було зареєстровано у Львові. Зараз Львів використовує те ж саме ТОВ, тобто фактично відбулася лише зміна назви і все.
http://veres.club/news/statut-gs-rfk-veres-rivne

В Украине в случае с Вересом всё можно. Вот свежая информация о ФК "Львов" на сегодня из реестра.
ТОВ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ЛЬВІВ"
Код: 42174642
Адреса: 79040, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район, ВУЛИЦЯ ПАТОНА, будинок 1
Керівник: Борис Остап Романович
Діяльність: 93.12 Діяльність спортивних клубів
Стан: зареєстровано
Дата реєстрації: 01.06.2018
Статутний капітал на 05.06.2018: 50 000 грн
Телефони: 0957626688

Абсолютно новое предприятие, никакого переименования. Никакой "зміни назви на Львів".
Дайте хоть какие-то факты.


upd. И, кстати, на каждом шагу Верес всё это время говорил, что он народный, прибыль не главное :smile: . Я, например, где-то в 2011 или 2012 году готовил Устав для любительского Хоккейного клуба и тоже в виде Общественной организации.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

Львів наче грає зараз від ТзОВ "ПФК "Львів", код 40427821
раніше воно мало назву ТзОВ "Футбольний клуб "верес-Рівне" (змінили 29.05)

але на момент зміни назви організація 40427821 вже доволі не мало часу була зареєстрована у Львові.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

shushuair писав: 28 серпня 2018, 11:30
Valdys писав: 28 серпня 2018, 11:24 Ви знаєте, що ГО і ГС у футбол грати не може?
І вид д-сті тут також явно не спортивний...
так що це ні про що не говорить!
Верес перед зміною назви на Львів, мав ТОВ, яке було зареєстровано у Львові. Зараз Львів використовує те ж саме ТОВ, тобто фактично відбулася лише зміна назви і все.
http://veres.club/news/statut-gs-rfk-veres-rivne

В Украине в случае с Вересом всё можно. Вот свежая информация о ФК "Львов" на сегодня из реестра.
ТОВ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ЛЬВІВ"
Код: 42174642
Адреса: 79040, Львівська обл., місто Львів, Залізничний район, ВУЛИЦЯ ПАТОНА, будинок 1
Керівник: Борис Остап Романович
Діяльність: 93.12 Діяльність спортивних клубів
Стан: зареєстровано
Дата реєстрації: 01.06.2018
Статутний капітал на 05.06.2018: 50 000 грн
Телефони: 0957626688

Абсолютно новое предприятие, никакого переименования. Никакой "зміни назви на Львів".
Дайте хоть какие-то факты.


upd. И, кстати, на каждом шагу Верес всё это время говорил, что он народный, прибыль не главное :smile: . Я, например, где-то в 2011 или 2012 году готовил Устав для любительского Хоккейного клуба и тоже в виде Общественной организации.

ну не може в професійному спорті грати ГО, спілка і тому подібне.
Тільки правильно оформлена юридична особа.

Не порівнюйте любительський і професійний спорт.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Valdys писав: 28 серпня 2018, 11:47 Львів наче грає зараз від ТзОВ "ПФК "Львів", код 40427821
раніше воно мало назву ТзОВ "Футбольний клуб "верес-Рівне" (змінили 29.05)

але на момент зміни назви організація 40427821 вже доволі не мало часу була зареєстрована у Львові.
Почти убедительно.
http://www.fclviv.com.ua/nashi-kontakty/
Но тут на официально сайте ФК Львов внизу указано справа ТзОВ ФК"Львів" :smile:
То бишь именно это летнее новосозданное чудо.
В общем, честно говоря, не понимаю, почему Вы их защищаете.
Верес играл в прошлом сезоне в УПЛ, Львов во 2 лиге, теперь они поменялись местами. Как они это оформили дело десятое, но ФФУ/ПФЛ должны были вклиниться, так как это просто перепродажа места в УПЛ.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Valdys писав: 28 серпня 2018, 11:49 ну не може в професійному спорті грати ГО, спілка і тому подібне.
Тільки правильно оформлена юридична особа.
Не порівнюйте любительський і професійний спорт.
Не может, согласен. Но учитывайте, что это Украина, и всё возможно. За последние годы регламент нарушали так жёстко и так часто, что уже несколько томов автобиографии участники всего этого могут написать. Так что вполне возможно я и не прав насчёт работы Вереса в форме ГО, но то, что такое может быть, теперь меня ну никак не удивляет.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

shushuair писав: 28 серпня 2018, 11:58
Valdys писав: 28 серпня 2018, 11:47 Львів наче грає зараз від ТзОВ "ПФК "Львів", код 40427821
раніше воно мало назву ТзОВ "Футбольний клуб "верес-Рівне" (змінили 29.05)

але на момент зміни назви організація 40427821 вже доволі не мало часу була зареєстрована у Львові.
Почти убедительно.
http://www.fclviv.com.ua/nashi-kontakty/
Но тут на официально сайте ФК Львов внизу указано справа ТзОВ ФК"Львів" :smile:
То бишь именно это летнее новосозданное чудо.
В общем, честно говоря, не понимаю, почему Вы их защищаете.
Верес играл в прошлом сезоне в УПЛ, Львов во 2 лиге, теперь они поменялись местами. Как они это оформили дело десятое, но ФФУ/ПФЛ должны были вклиниться, так как это просто перепродажа места в УПЛ.

я їх не захищаю, я вище писав, що таке може бути лише у нас.
Але я кажу, що там все юридично правильно оформлено.

стосовно ТзОВ ФК Львів, я думаю, то вказаний власник сайту, який залишився команді від 2 ліги.
Востаннє редагувалось 28 серпня 2018, 12:07 користувачем Valdys, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

shushuair писав: 28 серпня 2018, 12:02
Valdys писав: 28 серпня 2018, 11:49 ну не може в професійному спорті грати ГО, спілка і тому подібне.
Тільки правильно оформлена юридична особа.
Не порівнюйте любительський і професійний спорт.
Не может, согласен. Но учитывайте, что это Украина, и всё возможно. За последние годы регламент нарушали так жёстко и так часто, что уже несколько томов автобиографии участники всего этого могут написать. Так что вполне возможно я и не прав насчёт работы Вереса в форме ГО, но то, что такое может быть, теперь меня ну никак не удивляет.
декілька років назад був прийнятий законопроект, який заборонив ГО,ГС і іншим бути у професійному спорті, всі клуби мали здається 6 місяців на коригування документів.
Після тієї дати, всі мають бути товами, тзовами.
років з 3-4, а може і 5.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Valdys писав: 28 серпня 2018, 12:04 я їх не захищаю, я вище писав, що таке може бути лише у нас.
Верно!)
Valdys писав: 28 серпня 2018, 12:04 Але я кажу, що там все юридично правильно оформлено.
стосовно ТзОВ ФК Львів, я думаю, то вказаний власний сайту, який залишився команді від 2 ліги.
ТОВ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ЛЬВІВ"
Стан: зареєстровано
Дата реєстрації: 01.06.2018
Допускаю, что всё юридически правильно оформлено, не смотря на всё то, что я сейчас посбрасывал в этой безнадёжно офтоповой теме.
Но этот "обмен" с душком и очень сильным, ведь очевидны цели такого обмена.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

явно що воно не дуже виглядає.
Але, я вважаю, таке можна дозволити...ясна річ, описавши процедуру, що це не з бухти барахти буде...

ну от грає (ні для кого) нещасний Олімпік (або минулого року була Сталь така ж), а тут бах, якийсь інвестор знайшовся нехай у Сумах, де стадіон нормальний і команда переїхала... або Оболонь захотіла знову в УПЛ і змінила там Сталь....
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

Верес мене бісив відсутністю стадіону і тим, що нічого не робилося стосовно цього.
така ж і Сталь була. Тепер от маємо такий Арсенал... нафіга воно... кому воно нада...

Я не буду додавати в цей список 3 команди з Донбасу, які грають не дома.
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Для меня главная ненужная никому команда в Украине на все времена это Металлург Д. Они и 3 место несколько раз брали, часто в Европе нас позорили и всем было на них наплевать.
Да много таких было, Киевский Арсенал, ЦСКА, ФК Харьков, ФК Львов, когда они первый раз приходили в УПЛ, насчёт Борисфена не помню.
з.ы. Хотя помню ЦСКА как-то прошла Црвену Звезду, очень крутая игра была)
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

Valdys писав: 28 серпня 2018, 12:19 Верес мене бісив відсутністю стадіону і тим, що нічого не робилося стосовно цього.
така ж і Сталь була. Тепер от маємо такий Арсенал... нафіга воно... кому воно нада...

Я не буду додавати в цей список 3 команди з Донбасу, які грають не дома.
Ви маєте на увазі "Шахтар" (Харків) та "Олімпік" (Київ)? А хто там ще з Донбасу не вдома? Маріуполь наче вдома грає?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

Що це за логіка - не потрібна нікому. Кому тоді потрібні Еспаньйол, Леганес (куди перейшов Лунін), Мюнхен-1860 і т.д.? Зрозуміло, що на фоні більш успішних земляків, які часто мають і давнішу історію вони виглядають не так яскраво. Але в минулому сезоні у Ередівізі грали 3 команди з Роттердаму і це було кльово і цікаво.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

cyclone писав: 28 серпня 2018, 12:32 А хто там ще з Донбасу не вдома? Маріуполь наче вдома грає?
:facepalm: Зоря
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

mischko писав: 28 серпня 2018, 12:34 Що це за логіка - не потрібна нікому. Кому тоді потрібні Еспаньйол, Леганес (куди перейшов Лунін), Мюнхен-1860 і т.д.? Зрозуміло, що на фоні більш успішних земляків, які часто мають і давнішу історію вони виглядають не так яскраво. Але в минулому сезоні у Ередівізі грали 3 команди з Роттердаму і це було кльово і цікаво.
Сколько людей ходит на условный Эксцельсиор и сколько ходило на МеталДон? У вас в Нидерландах ходят на шоу, у нас мучаются, нет культуры той которая на западе, это же очевидно и ты это отлично знаешь.
На Мюнхен, Эспаньол ходило всегда достаточно людей, а у нас что? Я как-то был в Киеве в мае, и получил бесплатно абсолютно случайно 2 билета на Харьков-Арсенал, последний тур, там ещё у Рабиновича полуголые барышни плясали перед Олимпийским)) так там на стадионе и тысячи наверно не было, за бесплатно. Игра нулевая,буквально, 0:0 было)) Так что никому они не нужны были.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

ну я в трансляції бачив скільки ходять на Динамо - Славія. І це була гра кваліфікації ЛЧ! І квитки були по ціні 2 євро! Так що не аргумент відвідуваність зовсім.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення artml »

cyclone писав: 28 серпня 2018, 10:07Щодо перейменувань в інших видах спорту/країнах... Тут складно щось стверджувати однозначно, але загалом в европейському футболі мають місце спортивний принцип і певні традиції.
Мій улюблений приклад:
  • In May 2013 Jaguares de Chiapas moved from Tuxtla Gutiérrez to Querétaro and became Querétaro F.C., which left the city of Tuxtla Gutiérrez without a first division football team.
  • In May 2013 San Luis F.C. later moved from San Luis Potosí to Tuxtla Gutiérrez and became Chiapas F.C., which brought first division football back to the city.
  • In May 2013, C.F. La Piedad, who were promoted to Liga MX, moved to Veracruz where Tiburones Rojos de Veracruz played. Tiburones Rojos de Veracruz who played in the Ascenso MX moved to San Luis Potosí and became Atletico San Luis.
Це у Мексиці таке було. https://en.wikipedia.org/wiki/Relocatio ... ams#Mexico
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

shushuair писав: 28 серпня 2018, 12:31 Для меня главная ненужная никому команда в Украине на все времена это Металлург Д. Они и 3 место несколько раз брали, часто в Европе нас позорили и всем было на них наплевать.
Да много таких было, Киевский Арсенал, ЦСКА, ФК Харьков, ФК Львов, когда они первый раз приходили в УПЛ, насчёт Борисфена не помню.
з.ы. Хотя помню ЦСКА как-то прошла Црвену Звезду, очень крутая игра была)
Да всё же "Арсенал" (Киев) (а это тот же ЦСКА после переименования) более ненужная была. На 2,8 млн. город Киев ходило по 1 тыс. зрителей, а под конец вообще от 200-400 человек до нуля. :grin: Ещё и без своего стадиона мыкались туда-сюда. Ну и последний президент полный проходимец. Пока был ЦСКА, туда хоть солдат-курсантов по паре тысяч гоняли принудительно болеть. :grin:
С ФК "Харьков" ситуация немного другая была. Там же был до этого "Арсенал" (Харьков), а когда он вышел в Высшую лигу, то его переименовали в ФК "Харьков", а "Арсенал" опять с нуля создали в любителях (но эта история совсем не такая как у "Вереса", заметьте!). А болельщики, которые в основном были бедные студенты, и которые ездили по низшим лигам болеть за "старый" "Арсенал", просто снова стали болеть за "новый" "Арсенал" в "низах". А ФК "Харьков" вообще оказался без болельщиков фактически. Ну и с новым названием промахнулись, оно никому не нравилось в городе. Ну а потом вернулся "Металлист" и там были серьёзные конфликты между клубами (вплоть до ухода спортивного директора, тренера и полкоманды в ФК "Харьков" со скандалом), так что новых болельщиков из-за этого у ФК "Харьков" не прибавилось.
Да и ФК "Львов" похуже "Маталлурга" Д будет. Непонятный клуб, появившийся в 2006 г. там, где всегда болели только за "Карпаты". А "Металлург" был основан аж на 10 лет раньше, но ему не повезло с пропиской в Донецке на фоне сильного "Шахтера", за который ещё и топила Партия Регионов в полном составе со всеми вытекающими... Переехали бы в своё время в какой-нибудь Краматорск или Артёмовск - уверен, болельщиков бы у него много было. Но тут палка о двух концах: нормальных легионеров в такие дыры трудно было бы затащить. :smile:
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 28 серпня 2018, 12:34
cyclone писав: 28 серпня 2018, 12:32 А хто там ще з Донбасу не вдома? Маріуполь наче вдома грає?
:facepalm: Зоря
Ну, дивлячись що вважати Донбасом. Як на мене, Луганськ - це не Донбас. Це своє власне задуп'я. :smile:
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

одне місто навіть в Україні може мати декілька команд... але головне питання до того, що у нас немає вболівальницької культури, взагалі.

Ясна річ Арсенал Києву не потрібен. А от на Оболонь завжди ходили і ходять люди, там є місцеві вболівальники. Якби побудували стадіончик десь на лівому березі і той таки Арсенал почав грати там, він би отримав своїх вболівальників... ато грати на Динамо... ну хто туди піде, окрім родичів...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей