МАУ и классика против лоукостов

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией

Кто кого?

Лоукосты
9
15%
Классики
9
15%
МАУ
43
70%
 
Всього голосів: 61
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Globetrotter »

cyclone писав: 10 липня 2018, 20:36
makor писав: 10 липня 2018, 10:05 Вы что, чиновники это что-то пришлое, а народ он весь как один честный и трудолюбивый. И только пришельцы-чиновники жить мешають.
Я с вами тут полностью согласен, чиновники не с Луны свалились. В большой мере именно из-за народа страна в том положении, в каком она находится сейчас (выборы с гречкой и т.д.). Многие люди вообще одобряют то, что с ними делает чиновники и руководство страны, как это ни странно. Пропаганда - она ведь не только в России, хотя это и не главная причина. Но, тем не менее, с чиновников ответственность снимать тоже нельзя. Как и нельзя отказать в праве критиковать их, требовать с них реальной работы по улучшению уровня жизни в стране, а не имитации реформ и придумывании новых коррупционных схем для обогащения собственного кармана.
Візову гілку почистили і трибуна перемістилася сюди. Слухаємо всі гуртом політінформацію. :mad:
Inguri

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Inguri »

Я с вами тут полностью согласен, наш сайт не в топах по кликрекламе. ...Многие люди вообще одобряют то, что творится на форуме, как это ни странно. Но, тем не менее, с О-л-е-к-а ответственность снимать тоже нельзя. Как и нельзя отказать в праве критиковать его, требовать с них реальной работы по привлечению модераторов...

:plane:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

This topic’s under Cyclone’s jurisdiction :geek:
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення devmind »

Globetrotter писав: 10 липня 2018, 21:16 Візову гілку почистили і трибуна перемістилася сюди. Слухаємо всі гуртом політінформацію. :mad:
Эта тема изначально была обречена превратиться в разговор на общие темы :)
Аватар користувача
Globetrotter
Airbus A330
Повідомлень: 554
З нами з: 10 серпня 2015, 21:35
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Globetrotter »

devmind писав: 10 липня 2018, 23:25
Globetrotter писав: 10 липня 2018, 21:16 Візову гілку почистили і трибуна перемістилася сюди. Слухаємо всі гуртом політінформацію. :mad:
Эта тема изначально была обречена превратиться в разговор на общие темы :)
А можливо вона навіть для цього і створювалася :smile:
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Globetrotter писав: 10 липня 2018, 23:28 А можливо вона навіть для цього і створювалася :smile:
Bingo! Где-то неделю назад на какой-то более важной теме новый юзер cyclone немного офтопил, и по-моему Igoresha мягко посоветовал создать отдельный топик, где ТС может офтопить сколько душа пожелает. Так всё и произошло, собственно :smile:
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

Globetrotter писав: 10 липня 2018, 23:28
devmind писав: 10 липня 2018, 23:25
Globetrotter писав: 10 липня 2018, 21:16 Візову гілку почистили і трибуна перемістилася сюди. Слухаємо всі гуртом політінформацію. :mad:
Эта тема изначально была обречена превратиться в разговор на общие темы :)
А можливо вона навіть для цього і створювалася :smile:
Цей розділ наче називається "Офф"? І тут є такі теми як: "Реформи, робота, майбутнє України, еміграція", "Оплата Amazon", "Приватбанк", "Футбол" та інші...
Мені порадили зробити гілку для дискусій та відповідей на коментарі до моїх слів тут, я тут і зробив. До речі, більшість повідомлень в цій гілці від інших людей. Просто тут багато таких, як "ну-ка поподробнее", "це спекуляція і спекуляцією поганяє" без конкретики і т.д. Коли я написав про "бляхи" просто для прикладу, декілька людей майже відразу стали висловлювати свої думки конкретно з цього приводу. Ну, значить тема болюча для багатьох.
Я нікого не ображав, тільки висловлював свою думку і відповідав на зустрічні питання. На відміну від моїх опонентів, які в кінці перейшли до прямих образ (вже видалених). До того ж я не нав'язував своєї думки, тільки висловлював її, і старався максимально докладно обґрунтувати, уважно читав опонентів, і часто навіть погоджувався з ними. І за декілька днів устиг навіть зібрати 36 лайків, хоча і сам подякував 51 раз.
Вважайте це соціологічним експериментом у середовищі людей з високим рівнем освіченності та поінформованості, та відносно високим рівнем доходу.
Щодо нових людей на форумі скажу свою думку: будь-який ресурс приречений на вимирання без притоку нових читачів/користувачів/підписників. І коли їх з ходу "привічають" фразами типу "шли бы вы отсюда куда-нибудь", то це теж ні про що добре не говорить, ні про саму спільноту, ні про її перспективи. До того ж цей форум, я так розумію, відкритий публічний ресурс, а не закритий клуб, і будь хто може зареєструватися і написати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

зрада - популярний продукт, навіть в освідченому сердовищі, на мій особистий жаль. А видаляли не лише лайку, а й твої маніпулятивні дописи, яку цю лайку викликали, будьмо відверті.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 10 липня 2018, 23:57 зрада - популярний продукт, навіть в освідченому сердовищі, на мій особистий жаль. А видаляли не лише лайку, а й твої маніпулятивні дописи, яку цю лайку викликали, будьмо відверті.
По-перше, я вам не "тикав". Я абсолютно нормально ставлюсь до людей, які говорять мені перші "ти", особливо при спілкуванні в інтернеті, але не в контексті "Слухай, ти д...л?" Тому для вас зроблю виключення.
По-друге, маніпуляція щось, чи ні - це ваша субєктивна думка, дехто мені навіть дякував за мої дописи. Якщо у вас несприйняття чужих думок і заслабкі нерви, щоб спілкуватися чемно і з повагою, то, вибачте, це ваші проблеми, а не мої.
Ну і останнє. "Перемога" - продук ще більш популярніший, і за нього часом навіть платять, і навіть ще більше, ніж за "зраду".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

Мені не цікаво, що ти там собі накрутив, не пиши маячню і ніхто тебе епітетами нагороджувати не буде.
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

mischko писав: 11 липня 2018, 00:18 Мені не цікаво, що ти там собі накрутив, не пиши маячню і ніхто тебе епітетами нагороджувати не буде.
Якщо не цікаво, для чого читаєте і відповідаєте? :grin: Ще й з образами.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

І дійсно, навіщо? "Один дурень наговорити більше дурниць, ніж тисяча мудреців зможе заперечити"(с) східна мудрість.
Шкрябай ще, не буду заважати.
Jew
Airbus A319
Повідомлень: 227
З нами з: 11 жовтня 2013, 14:47
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Jew »

Ну белорусы это не наши... и тесно пообщавшись с минимум 10 среднего достатка белорусами, сделал вывод, что они ради 10$ экономии воробья в поле загоняют...))
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення converj »

В Украине почему повсеместно распространено мнение, что "ТАМ всё не так, ТАМ всё лучше"...
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Igoresha »

Ну Украина большая. Из Львова, Волыни - да, проще поехать в Варшаву/Краков, чем пилять в Киев, Закарпатье - в Будапешт, Черновцы - в Румынию. Но Из Киева ехать на бусике в Варшаву - такое себе удовольствие. Тем более, что часто былеты на Визз стоят дешевле (на ноябрь, например, буквально вчера видел в Берлин по 500 гривен). Из более восточных регионов я вообще молчу о таком виде "трансфера" - это только для мазохистов
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

К очередному дню независимости.
Я как житель Одессы, понимаю и принимаю кучу рейсов поездов в Польшу из Западной Украины, из Мукачево в Будапешт и т.д.
Но мне непонятно, если сейчас мне с каждого столба радостная надпись в честь дня независимости Ми єдині, то почему Украина делает вид, как будто других регионов не существует.
Что-то не слышно, про поезда из Одесской области в Румынию, хотя из Одессы до Бухареста всего лишь 500 км, грубо говоря, ночь в поезде и всё. Измаил вообще в заднице все 27 лет "незалежности". Зато оттуда чуть ли не ежедневные маршрутки в Болгарию и Россию. Конечно, в итоге там преимущественно одни сепары, как и в Рени и в Болграде (вотчина Порошенко, между прочим), так как поводов любить Украину у них 0 целых хрен десятых, с времён распада совка никто о том регионе ни разу не вспоминал. Морские порты загнулись в Измаиле и Рени, работы нет, всё разворовано. А им ехать даже до Одессы часа 4 или 5, не говоря уже об остальной "едыной" Украине.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Valdys »

Це ви спам від того бота досі обговорюєте?)
shushuair
A380
Повідомлень: 1525
З нами з: 01 квітня 2016, 10:16
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення shushuair »

Valdys писав: 23 серпня 2018, 09:56 Це ви спам від того бота досі обговорюєте?)
Нет, я о своём :smile:
На самом деле, за державу обидно, правда!
Там столько арбузов, дынь, винограда, вина, кукурузы, такие самобытные люди, болгары, гагаузы и нафиг никому не нужны :(
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення Igoresha »

shushuair писав: 23 серпня 2018, 09:55 К очередному дню независимости.
Я как житель Одессы, понимаю и принимаю кучу рейсов поездов в Польшу из Западной Украины, из Мукачево в Будапешт и т.д.
Но мне непонятно, если сейчас мне с каждого столба радостная надпись в честь дня независимости Ми єдині, то почему Украина делает вид, как будто других регионов не существует.
Что-то не слышно, про поезда из Одесской области в Румынию, хотя из Одессы до Бухареста всего лишь 500 км, грубо говоря, ночь в поезде и всё. Измаил вообще в заднице все 27 лет "незалежности". Зато оттуда чуть ли не ежедневные маршрутки в Болгарию и Россию. Конечно, в итоге там преимущественно одни сепары, как и в Рени и в Болграде (вотчина Порошенко, между прочим), так как поводов любить Украину у них 0 целых хрен десятых, с времён распада совка никто о том регионе ни разу не вспоминал. Морские порты загнулись в Измаиле и Рени, работы нет, всё разворовано. А им ехать даже до Одессы часа 4 или 5, не говоря уже об остальной "едыной" Украине.
Вы так говорите, будто в остальных регионах не так же. Вы о поездах из Волыни в Беларусь слышали? А в Польшу? То-то же. Не нужно думать, будто в остальных регионах нет присущих проблем. 27 лет плыли по течению, избирали упырей и идиотов, делали вид, что "моя хата скраю". Вот и результат.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення mischko »

Зато була електричка Харків - Білгород. Ще й підвищеного комфорту. І поїзд №1 був куди? Правильно.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей