МАУ и классика против лоукостов

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией

Кто кого?

Лоукосты
9
15%
Классики
9
15%
МАУ
43
70%
 
Всього голосів: 61
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

artml писав: 28 серпня 2018, 12:54
cyclone писав: 28 серпня 2018, 10:07Щодо перейменувань в інших видах спорту/країнах... Тут складно щось стверджувати однозначно, але загалом в европейському футболі мають місце спортивний принцип і певні традиції.
Мій улюблений приклад:
  • In May 2013 Jaguares de Chiapas moved from Tuxtla Gutiérrez to Querétaro and became Querétaro F.C., which left the city of Tuxtla Gutiérrez without a first division football team.
  • In May 2013 San Luis F.C. later moved from San Luis Potosí to Tuxtla Gutiérrez and became Chiapas F.C., which brought first division football back to the city.
  • In May 2013, C.F. La Piedad, who were promoted to Liga MX, moved to Veracruz where Tiburones Rojos de Veracruz played. Tiburones Rojos de Veracruz who played in the Ascenso MX moved to San Luis Potosí and became Atletico San Luis.
Це у Мексиці таке було. https://en.wikipedia.org/wiki/Relocatio ... ams#Mexico

Ці приклади не дуже влучні у порівнянні до рокірування Верес--ФК Львів.
Повторюсь ще раз:
cyclone писав: 28 серпня 2018, 10:07 Чи були прецеденти перейменування двох існуючих клубів одночасно "навзаєм": одного клубу на інший та навпаки? Разом зі взаємною зміною прописки? Та ще й різних ліг?
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення artml »

cyclone писав: 28 серпня 2018, 13:09Ну, дивлячись що вважати Донбасом. Як на мене, Луганськ - це не Донбас. Це своє власне задуп'я.
Ви там згадали Маріуполь, який взагалі не Донбас, а Приазов‘я. А от Луганськ і прилеглі райони якраз і відносяться до Донбасу — на відміну від півночі області, що є історичною Слобожанщиною.
Донецький вугільний басейн (скорочено Донецький басейн, Донбас) — промисловий регіон, що охоплює більшу частину Донецької області без Приазов'я та крайньої півночі, південь Луганської області, а також прилеглі частини суміжних зі сходу і заходу областей — схід Дніпропетровської (Україна) та захід Ростовської області (Росія).
Зображення
cyclone
Airbus A320
Повідомлень: 378
З нами з: 03 липня 2018, 17:10
Звідки: Харків
Контактна інформація:

Re: МАУ и классика против лоукостов

Повідомлення cyclone »

artml писав: 28 серпня 2018, 13:21
cyclone писав: 28 серпня 2018, 13:09Ну, дивлячись що вважати Донбасом. Як на мене, Луганськ - це не Донбас. Це своє власне задуп'я.
Ви там згадали Маріуполь, який взагалі не Донбас, а Приазов‘я. А от Луганськ і прилеглі райони якраз і відносяться до Донбасу — на відміну від півночі області, що є історичною Слобожанщиною.
Донецький вугільний басейн (скорочено Донецький басейн, Донбас) — промисловий регіон, що охоплює більшу частину Донецької області без Приазов'я та крайньої півночі, південь Луганської області, а також прилеглі частини суміжних зі сходу і заходу областей — схід Дніпропетровської (Україна) та захід Ростовської області (Росія).
Так, дякую, я читав Вікіпедію. Згоден, що Маріуполь - не Донбас теж, але я просто перелічував команди-кандидати на те, що малось на увазі.
Я вам можу теж показати карту, але не буду її тут вставляти, дам тільки посилання, бо і так вже флуд виходить за межі розумного: http://businessviews.com.ua/files/image ... 821_p0.jpg
Якщо подивитись на цю карту, то з таким самим успіхом до Донбасу можна записати і Лозову Харківськох області, і Сватове, і навіть Новомосковськ, та мало не сам Дніпро (-петровськ).
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей