Приватбанк

Обсуждение вопросов, напрямую не связанных с авиацией
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Приватбанк

Повідомлення aviarivne »

Гроші видають чи все знімати?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Sentry »

Спать спокойно, если у Вас там меньше 200 тыс грн и нет ФОП счетов. Да и даже если есть - все равно спать спокойно. Завалят Приват - завалится вся банковская система. Так что его будут национализировать мягко, Вы и не заметите.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення aviarivne »

та я "замовив" готівку, поставити в чергу на четвер! а до того часу вже і банку може не бути...:(
Сьогодні у нас черги у відділені і всі знімають все що бачуть....
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Sentry »

Банк будет. Зачем снимать наличку? Платите картой. Те, кто снимают, сами роют могилу своему банку. Ну то есть какую-то сумму нужно иметь наличкой, но я не думаю, что речь идет об этом :)

Очень вероятно, что в ближайшие дни могут ввести жесткие ограничения на снятие. Я бы уже в пятницу ввел, честно говоря. Просто, чтобы олени не затоптали. Чего бояться-то? Неужели кому-то из вкладчиков обанкротившихся банков Фонд не вернул деньги?

Если деньги нужны в больших объемах, срочно и сейчас по объективным причинам (а не чтобы просто вынести из банка) и при этом нет возможности заплатить картой, то даже не знаю, что посоветовать. Разве что какие-то не бесплатные варианты типа снятия в чужом банке, перевода с карты на карту, перевода по безналу в другой банк и т.д.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення aviarivne »

Просто, чтобы олени не затоптали.
Враховуючи, що сьогодні всі відділення були повні людей і всі знімали + сарафанове радіо +вихідні, то думаю, що понеділок ранок у відділенням буде весело:)))

Прикол в чому, що гроші то платить фонд гарантування, але якщо у вас у валюті рахунок, то фонд видасть українськими фантиками потім (в мене так було після розвалу віейбібанк). Тому тоді був курс 8, а коли видали фантиками отримав по курсу 21... втрати самі розумієте.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення artml »

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Olek »

artml писав:Keep calm and read this: http://businessviews.com.ua/ru/economy/ ... nkom-1377/
Там проблема как я понял в инсайдерских кредитах, т.е. выданных "своим" структурам. Если те структуры прекратят обслуживать кредиты, будет плохо. Но если честно, что-то не так в этой стране, если свободные деньги (не депозиты) на карте нельзя держать даже в таком крупном банке как Приват без опасений, что с ними что-то случится из-за вероятного ввода временной администрации.
Hunter
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 27 листопада 2012, 20:42
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Hunter »

Депозитов нет, но билеты оплачивал 3 часа назад , никаких проблем.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення artml »

Olek писав:Но если честно, что-то не так в этой стране, если свободные деньги (не депозиты) на карте нельзя держать даже в таком крупном банке как Приват без опасений, что с ними что-то случится из-за вероятного ввода временной администрации.
Даруйте, але звідки з'явилась тимчасова адміністрація? У ситуації з Приватом мова йде лише про [можливу] [часткову] націоналізацію, тобто зміну власника банку на того, хто зможе докапіталізувати банк до потрібного рівня.

Адміністрація — це коли банк на межі банкрутства і його потрібно або оздоровлювати, або ліквідувати. Приват не банкрутує, він навіть не є збитковим. Його проблема — у можливій нестачі капітала для покриття ризикованих кредитів пов'язаним особам. Цю нестачу капітала мають покрити або власники, або держава після націоналізації.

На операційну діяльність зміна власника не вплине аж ніяк.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Olek »

Посмотрите, временную администрацию вводили и в непроблемные банки, которые якобы участвовали в отмывании денег. Захотят, введут.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Sentry »

Все, до понедельника управились.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publis ... =244276429

Видимо, это было единственно возможное решение. Теперь посмотрим, насколько сильно это отразится на курсе гривны.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення aviarivne »

Менеджмент уходить, все написали деякі особи, що шукають собі ноу роботу. Знач там поставлять людей які вміють "розвивати" банк....
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Bestfriend »

От мені цікаво, чому УкрЕксім ще не впав?
Люди самі створюють собі проблеми.
А Коломойський та Ко ніколи ще нікому просто так не віддавали. Думаю, що все дуже якісно продумано. Побачимо, який буде результат.
ПС
Приват 24 працює. Ввели на день обмеження для юр. осіб.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Sentry »

Ну, судя по всему национализация по сути "добровольная". То есть ожидать обрушения банка предыдущими собственниками в качестве мести не стоит. Другое дело, что все это затевается, чтобы компании Коломойского "простили" все свои долги Привату, теперь государственному, и государство выплачивало их долги физ лицам. Посмотрим, произойдет ли это, и в каких объемах. Тут вопрос, наверное, уже скорее политический - о чем договорились, и как будут выполнять договоренности.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Bestfriend »

Коломойскому, наверное, не оставили вариантов. Была бы его водя, он и дальше так работал бы и снимал "сливки".
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення KKS »

Западлянку в будь якому випадку чекати треба. Згадайте як розвивались події з УкрТатНафтою.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Sentry »

Западлянка будет. Вопрос в размерах. При очень больших размерах западлянки за Коломойского могут взять по полной, думаю.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення KKS »

Хотіли б взяли б... Звичайно Приват то не ТАТнафта, але також не молочний кіоск.
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Rainbow »

Коли я тут заперечував що примат нікуди не дінеться, то показували пальцем у скроні. Ну що?
А для нас, платників податків, це взагалі розводняк. Не сумнівайтесь, що Бєня встив вивести бабло з банки.
До речі, не приватом єдиним. Ще 1+1 чекає зміна власника.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Приватбанк

Повідомлення Собакевич »

Ще 1+1 чекає зміна власника.
Лучше б DNK.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей