Задам одне з своїх улюблених питань - яка з країн найкраще справляється з виробленням групового природнього імунінету *за пару місяців*?
Вот только не нужно уводить разговор в другую степь, хотя в этом Вы мастер. Коллективный иммунитет и постоянные локдауны - несовместимые вещи.
Но хоть закрывай школы, хоть не закрывай, хоть носи по две маски, хоть по три, а волны в Европе и Америке это не сбивает.
Австралию не вспоминайте, поговорим о них через пару-тройку месяцев.
Помните, как год назад нам советовали протирать спиртом мобильные телефоны, пакеты из супермаркета и одежду после улицы сразу сжигать?
Ученые выяснили, что риск заразиться коронавирусом через поверхности крайне мал. Результатом исследования поделился американский Центр по контролю и профилактике заболеваний (CDC).
Сотрудники центра опубликовали результаты QMRA — количественной оценки микробного риска передачи SARS-CoV-2 через зараженные поверхности.
В прошлом году ученые выяснили, что мытье рук действительно снижало вероятность заражения через поверхности. Однако оставался вопрос, насколько важную роль играет передача вируса через поверхность в структуре эпидемии.
Как оказалось, заразиться, прикоснувшись к поверхности, на которую попали вирусные частицы, можно. Но на вероятность заболеть влияют несколько важных факторов — структура поверхности и условия окружающей среды.
«Вероятно, концентрация SARS-CoV-2 на наружных поверхностях ниже, чем на внутренних поверхностях, из-за разбавления и движения воздуха, а также из-за более суровых условий окружающей среды, например таких, как солнечный свет», — говорится в тексте.
А то рассказывали: «неделю на метале», «две недели на пластике»...
Помните, как год назад нам советовали протирать спиртом мобильные телефоны, пакеты из супермаркета и одежду после улицы сразу сжигать?
А пам'ятаєте я про скотч казав? Виявилося дуже дієм засобом, здебільшого від депресняка))) Ірландське також норм заходить. Тільки дружина щось так почала недобре поглядати.
Присвоювався комуністичним режимом населеним пунктам та районам, які чинили опір примусовій колективізації, масовим актам беззаконня влади, зокрема, повного вилучення харчових продуктів у мешканців села чи цілого району, що призводило до голодної смерті громадян. Режим «чорних дошок», унеможливлення виїзду за хлібом до інших регіонів, позбавлення їжі непрацюючих і дозоване харчування зайнятих на польових роботах колгоспників, форми і методи так званої хлібозаготівлі.[2]
Також слід додати, що на «чорну дошку» заносили й колективи МТС, ліспромгоспи, працівників районних установ (навіть юридичних консультацій, які не мали відношення до сільського господарства), окремих колгоспників за те, що вони не стали до праці тощо.
Однозначно, віддалене навчання це круто. Як і загалом перехід багато чого в онлайн, дивно про це спорити. Інше питання, що для школярів чи певних напрямків в ВНЗ ( та ж медицина) віддалений варіант тупо не працює.
Тому писати, що віддалене навчання фігня загалом маячня. Так само як і те, що після пандемії світ вернеться в офлайн - точно не буде так як раніше. Як мінімум бачу по знайомих різних вікових категорій, які зрозуміли скільки всього можна зробити не виходячи з дому.
А тим часом у Львові всі сауни розписані чуть не погодинно. У вівторок хотіли забронювати щось на п'ятницю - 0 вільних місць. На цей же четвер ледве знайшли. Завжди спокійно бронювали на вихідні за 2-4 дня до, а тут в будній день нереально.
після спалаху пандемії COVID-19 в минулому році знизилася очікувана тривалість життя при народженні в переважній більшості держав-членів ЄС згідно з наявними даними за 2020 рік.
Найбільше зниження було зафіксовано в Іспанії (-1,6 року порівняно з 2019 роком) і Болгарії (-1,5), за ними йдуть Литва, Польща і Румунія (Всі -1,4).
в 2020 померло більше людей, ніж в середньому за рік в минулому
Так це кожен рік так: населення Європи постійно зростало. Зараз якраз в Європі починають помирати бебі-бумери - покоління народжене після війни, їх дуже багато. В чому тут новина?
За это сообщение автора mischko поблагодарили (всего 2):
Так це кожен рік так: населення Європи постійно зростало. Зараз якраз в Європі починають помирати бебі-бумери - покоління народжене після війни, їх дуже багато. В чому тут новина?
Що ж почекаємо даних про очікувану тривалість життя десь в інших країнах за межами Європи
Що ж почекаємо даних про очікувану тривалість життя десь в інших країнах за межами Європи
Тебе спитали, що означає зафіксоване зменшення тривалості життя, ти відповів про збільшення смертей (це відбувалося постійно і раніше), тобі це пояснили.
Для чого тобі тривалість життя в інших країнах? Як це допоможе тобі відповісти на перше питання?
Задача не ответить конкретно на конкретный вопрос, а как-то "пропетлять". Это больше свойственно политикам, а не специалистам IT.
Потому что если ответить конкретно на вопрос, то получилось бы невдобно, ибо:
По 2019-му данных пока не нашел, но в 2015-м показатель тоже уменьшался
А вот, кстати, разбивка по странам. Испания - самая старая в Европе