Booking.com (отели) - отзывы

Оцените систему бронирования

1
1
2%
2
0
Немає голосів
3
0
Немає голосів
4
0
Немає голосів
5
2
5%
6
0
Немає голосів
7
2
5%
8
7
16%
9
11
25%
10
21
48%
 
Всього голосів: 44
Avalon
Airbus A319
Повідомлень: 141
З нами з: 14 квітня 2015, 16:11
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Avalon »

ant0xa писав: 13 січня 2022, 22:46
denya24 писав: 13 січня 2022, 22:20 Наконец-то можно будет нормально связаться с поддержкой в случае проблем
ггг. вы это всерьез?
Очень даже серьезно) только я до этого 3го уровня и так общался с техподдержкой по украинскому номеру и решал свои вопросы например по Италии в 20м, да и месяц назад тоже.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення ABC »

Также повысили до 3 уровня. И также не заметил особых скидок по отелям в которых останавливался ранее. Техподдержка Букинга нужна была редко, но как то никогда с ними не складывались отношения. Проще было решать вопросы напрямую через сами отели
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення denya24 »

Интересно, и где найти номер букинга, ещё и украинскую поддержку? На сайте в упор не нахожу
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення devmind »

denya24 писав: 14 січня 2022, 01:29 Интересно, и где найти номер букинга, ещё и украинскую поддержку? На сайте в упор не нахожу
Може тут https://secure.booking.com/content/cs.h ... elp_center?
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення doc »

Сейчас у меня еще открытый кейс с Агодой. ( в принципе, один холдинг с Букингом). Забронировал и полностью! оплатил номер (невозвратная бронь). Приехал в отель - вашей брони нет - пнх. Телефона Агоды на сайте нет - от слова совсем. При чем это не моя слепота, подключил консьержа монобанка и визы, чтоб они нашли телефон. Какой-то телефон они нашли, но с автоответчиком - звоните в рабочее время (при этом время было рабочее). На сайте только чат с ботом. В итоге до поддержки никак не удалось достучаться ни мне, ни двум консьержам. Забронировал по новой номер.
Сейчас в процессе решения этой проблемы. Опишу по факту.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення denya24 »

У меня с агодой было где-то 5-6 успешных бронирований (с полной предоплатой), проблем, к счастью, не возникало.

Но спасибо за отзыв, не знал, что у них такой "саппорт"
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення doc »

denya24 писав: 14 січня 2022, 10:49 У меня с агодой было где-то 5-6 успешных бронирований (с полной предоплатой), проблем, к счастью, не возникало.

Но спасибо за отзыв, не знал, что у них такой "саппорт"
У меня с ними было десятки бронирований и даже в карантинный период статус Vip Gold с какими-то плюшками. Раньше не приходилось в саппорт обращаться. Как только закрою этот кейс расскажу, как удалось разрешить проблему и что получилось или не получилось с них выбить.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення devmind »

В Тіруванантапурамі в грудні не заселили в заброньований OYO. На ресепшені розгубились, коли побачили мій паспорт. Кудись телефонували. Потім заявили, що для іноземців процедура заселення дуже складна і вони не хочуть цим займатись, і що я можу вже піти ))) На всі мої питання стафф просто зробив вигляд, що мене в приміщенні вже нема. При цьому власна система OYO не переймаючись моїм громадянством кілька тижнів бомбардувала мене вимогами передплатити стей. Я пробував - добре, що платіж з картки не пройшов. З інтернетом і зв'язком у мене була біда, тож прийшлося побігати по місту в пошуках житла. Це була субота і всі нормальні готелі були або "фуль", або коштували неадекватних грошей. Знайшов такий собі готель, заселився, написав в підтримку букінга і відмінив бронювання, бо через пару годин мали списати кошти за no show (в готелі скасовувати бронювання відмовились).

Букінг відповів через годину-дві. Переписка звелася до того, що вони вибачаються, але реально чимось допомогти вже не зможуть і що краще було б мені їм дзвонити прямо з ресепшена при виникнені проблеми. Пообіцяли прослідкувати, щоб така ситуація більше не повторилася.

OYO (мережа) після закінчення періоду вже скасованого бронювання писав в месенджер букінга і просив відгук. Написав їм, що я думаю. Також вибачалися і обіцяли провести бесіду з персоналом.

Зараз от перевірив, і конкретно цього помешкання на букінгу вже не бачу. Невідомо, хто тут постарався: букінг, OYO, чи сам готель.
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

А як давно сабж перестав пропонувати житло у Криму?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення AZP »

Inguri писав: 18 січня 2022, 08:19 А як давно сабж перестав пропонувати житло у Криму?
Как санкции ввели.
Надо переключить на "мне нужно для работы", тогда показывает.
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення doc »

doc писав: 14 січня 2022, 09:30
Сейчас в процессе решения этой проблемы. Опишу по факту.
Описал в теме Агоды viewtopic.php?f=16&t=803&p=272316#p272316
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

Якщо не брати до уваги ціни для мобільних пристроїв - найвигідніше бронювати через "Миттєва знижка 10% від Booking.com та Mastercard при оплаті преміальною карткою"?
Справді виходить 10% знижки.

І ще - якщо оплатити непреміальною карткою - все гаразд?
А якщо не мати в акаунті преміальної картки - теж працює?
Аватар користувача
Дон Себастьян
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 23 січня 2017, 10:37
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Дон Себастьян »

еще 10% настоящими деньгами возвращают если букать через кешбек програмы "мастеркард бильше", при чём после брони этот кэшбек нигде не светиться в букинге кажется что не сработала ссылка при переходе от партнёра, но через 60 дней после выезда появляеться и еще через пару дней капает на карту.
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

Дон Себастьян писав: 20 січня 2022, 20:02 еще 10% настоящими деньгами возвращают если букать через кешбек програмы "мастеркард бильше", при чём после брони этот кэшбек нигде не светиться в букинге кажется что не сработала ссылка при переходе от партнёра, но через 60 дней после выезда появляеться и еще через пару дней капает на карту.
- на малих сумах не 10%, а менше
- кешбек зразу видно у квитанції бронювання
І, справді, іноді може не підпасти під правила програми і не буде виплачений, хоча у квитанції є.

А тут зразу бронюєш зі знижкою 10%. Щоправда, на деякій кількості готелів не працює і платити треба зразу (комусь це може бути невигідно), тобто, при скасуванні можна втратити на курсі.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення asu »

Рекомендую перед бронюванням зі знижкою 10% від мастеркард дивитись ціни на готелі в браузері на телефоні без реферального посилання. При чому на Самсунгах варто дивитись і в Samsung браузері і в Chrome.
Вже кілька разів стикався з тим, що ціни з 10% знижкою від мастеркард вищі за звичайні браузерні.
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

Та це ясно, написано ж:
Inguri писав: 20 січня 2022, 19:45 Якщо не брати до уваги ціни для мобільних пристроїв
Аватар користувача
doc
Airbus A321
Повідомлень: 420
З нами з: 03 липня 2013, 17:20
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення doc »

Как-то прошло мимо нашего форума. Букинг перевел свой штат поддержки в аутсосринговую компанию Мажорель. https://old.reddit.com/r/antiwork/comme ... le_around/
Сейчас по ссылке удален сам текст, но остались комменты.
В целом, ожидаю от этого снижение стандартов обслуживания.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення mischko »

doc писав: 16 лютого 2022, 12:06
Сейчас по ссылке удален сам текст, но остались комменты.
Тут є:
https://nltimes.nl/2022/02/10/bookingco ... ganization
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення LWIEV »

Букінг перестав працювати в Україні?
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

працює:
Поїздки в Україну
На цій території відбувається збройний конфлікт, який може становити підвищену загрозу для безпеки гостей і місцевого населення та їхніх прав людини. Для прийняття зваженого рішення щодо поїздки, будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями вашого уряду щодо подорожей до цього регіону.
З 1 березня 2022 року діятимуть вибрані вами правила скасування. Ми радимо бронювати варіант із безкоштовним скасуванням на випадок, якщо ваші плани зміняться.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей