Booking.com (отели) - отзывы

Оцените систему бронирования

1
1
2%
2
0
Немає голосів
3
0
Немає голосів
4
0
Немає голосів
5
2
5%
6
0
Немає голосів
7
2
5%
8
7
16%
9
11
25%
10
21
48%
 
Всього голосів: 44
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Rel »

По теме "booking - монополист". В России наказали на $17,5 млн - https://ubr.ua/ukraine-and-world/world/ ... ln-4006519
за то, что запрещал гостиницам ставить цены ниже, чем на агрегаторе.
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

Щось не бачу цін зі знижками для мобільних пристроїв.
А як у вас?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення grzegorz »

Забронював місяць тому житло в Празі на трьох на цю п'ятницю-понеділок + друг забронював на двох на ці сб-нд.
Сьогодні, згідно повідомлення на букінгу, готелю не вдалось списати кошти - жодних спроб списання в онлайн банкінгу не видно. Двічі міняв карти в бронюванні - нічого не допомогло, житло скасувало бронь.
Звісно, що за день до заїзду хороших варіантів на 3х в центрі міста по тій ж ціні і близько не було, перебукав на Агоді A&O hotels десь на околиці ( але біля станції метро і за взагалі смішну ціну).

В друга теж аналогічна ситуація - на двох картах пише, що не вдалось списати, але бронь ще не скасована.

Питання до спеціалістів - це у готеля овербукінг і він вирішив так майстерно скинути баласт чи можливі інші варіанти?
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Ostap »

Inguri писав: 30 вересня 2021, 13:04 Щось не бачу цін зі знижками для мобільних пристроїв.
А як у вас?
Мені показує
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення ant0xa »

grzegorz писав: 30 вересня 2021, 17:03 Питання до спеціалістів - це у готеля овербукінг і він вирішив так майстерно скинути баласт чи можливі інші варіанти?
у меня было подобное на выходных в Братиславе.
Судя по всему, резкий спрос на отели после "открытия" границ для туристов и отель продал мой(и, возможно - ваш) номер подороже, нежели через букинг.
Но мне предложили даунгрейд номера(причем, даже не предложили, а я его просто обнаружил, когда зашел в номер).
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення immie »

Коли готель дійсно хоче списати він шукає для цього шляхи. Редісон мені дзвонив і просив переконатися, що кошти є на рахунку чи дати іншу карту. А от милі англійці прислали повідомлення "ми не змогли списати кошти, тому бронювання скасовано". Звісно, ще раз забронювати було неможливо.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення grzegorz »

immie писав: 01 жовтня 2021, 08:21 Коли готель дійсно хоче списати він шукає для цього шляхи. Редісон мені дзвонив і просив переконатися, що кошти є на рахунку чи дати іншу карту. А от милі англійці прислали повідомлення "ми не змогли списати кошти, тому бронювання скасовано". Звісно, ще раз забронювати було неможливо.
Так отож, зразу після скасування номеру не було в наявності для бронювання, хоч по ідеї мав би бути
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Rel »

immie писав: 01 жовтня 2021, 08:21 Коли готель дійсно хоче списати він шукає для цього шляхи. Редісон мені дзвонив і просив переконатися, що кошти є на рахунку чи дати іншу карту. А от милі англійці прислали повідомлення "ми не змогли списати кошти, тому бронювання скасовано". Звісно, ще раз забронювати було неможливо.
У меня в Англии было 1:1. Тоже на карту запросы не приходили, тоже отказали, правда узнал я об этом уже в лобби отеля по приезду в 12 ночи. Пришлось идти по улице, заходить в отели и спрашивать есть ли места.
Но тогда я обвинял приват. Я и подумать не мог, что эти евреи так могут скинуть неугодную бронь. В итоге переночевал в каком-то полуподвале в другом еврейском отеле, но в полтора раза дороже, а потом переехал в индийский район, как оказалось.
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

https://www.mastercard.ua/uk-ua/persona ... q5TJJ7sPYQ
якщо вже хтось скористався, повідомте, будь ласка, чи миттєві ті 10%
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення makor »

так там же скидка. никуда не приходят, снимают на 10% меньше. Но учитывая что в моб приложении часто на 10% и более дешевле, то все это фигня )
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення asu »

Перевірив ціни на своє бронювання в Абу Дабі у березні. Ціна за номер в додатку 16262грн, ціна того ж номера за посиланням 19132. Тож навіть з 10% знижкою за посиланням ціна буде більшою...
Inguri

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Inguri »

Ну, мої готелі моніторю три місяці, "мобільних знижок" нема. Тому 10% поки що вигідні, особливо, якщо є кешбек від банку.
Більше цікавить, чи кошти зразу списуються,як заявлено.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення ABC »

Сравнивал цены на букинге и на сайтах отелей. Смотрел Париж. Очень много разных скидок на сайтах отелей и часто цена не в пользу букинга, даже со скидкой мастеркарда. Раньше такого не замечал.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Sentry »

ABC писав: 10 грудня 2021, 00:12 Сравнивал цены на букинге и на сайтах отелей. Смотрел Париж. Очень много разных скидок на сайтах отелей и часто цена не в пользу букинга, даже со скидкой мастеркарда. Раньше такого не замечал.
По моей выборке в разных странах мира для крупных гостиниц 3+ звезд (особенно сетевых) букинг часто является чуть ли не самым дорогим вариантом. Да, гениус скидка 10% + кешбек МС иногда решают ситуацию, но чаще всего нет.

Мой выбор обычно:
- сайт гостиницы\сети
- cheaptickets.com с их постоянными промокодами
- trivago.de
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення ant0xa »

Вопрос по сообщениям в Букинге. Общался неделю назад с поддержкой, задал вопрос, мне сказали, что перенаправят его
хосту(вопрос касалася бронирования в прошлом, в котором мне не вернули security depost, а хост перестал ответчать в
whatsup) и надо ждать ответ 5 рабочих дней.
Они прошли, но от букинга тишина, как посмотреть вообще историю сообщений с ними?
Если нажать на символ чата в верхней части сайта - то
You don't have any messages! Book your next trip and use the Booking Assistant to answer any questions you have.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Rel »

Да, чат не работает. Старый глюк.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення ant0xa »

да, букинг уже не торт. чат недоступен, дозвониться невозможно.
что он там гарантирует - непонятно.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Rel »

Я советую звонить им. Разве невозможно? Всегда дозванивался.

Местный номер (русский) ‭0800 502 312
Быстрая связь с международной службой поддержки (русский) ‭+44 2033202767‬
Международный номер (русский) ‭+44 20 3320 2612‬

На +44 можно звонить по скайпу то ли бесплатно, то ли просто копейки, не помню. Конечно, если звонить не в рабочее время, ответят на английском. Я однажды по акценту догадался, что говорю с русскоязычным и предложил перейти на русский.
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення ant0xa »

Дозвонился, английский не проблема.
Как и ожидалось - все, что букинг может сделать - написать имейл проперти.
Ждать 5 дней. Когда я сказал, что уже писали, ответа не было, то
ответ был предельно простой - больше мы ничего сделать не можем, обращайтесь в банк.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Booking.com (отели) - отзывы

Повідомлення Sentry »

Что понимается по депозитом? Физическая передача кеша, оплата картой, преавторизация?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей