Покупка билета на чартерный рейс

Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення grzegorz »

forward писав: 05 січня 2021, 12:45
grzegorz писав: 26 грудня 2020, 23:16 В ціні різниця може бути.
Свіжий приклад, Київ - Занзібар - Київ в агента взяли за 300 дол, на скайап був 600.

В квитку через агента не було pnr коду, заходив через номер туру. Не знаю наскільки це принципово правда.
интересная цена, можно ли ещё повторить такой ценник?
Я думаю, що так. Я б просто моніторив тури з вильотом за 12-48 год до вильоту і якщо на тур дуже низька ціна - питати зразу в провіренного агента скільки саме авіа коштує.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 05 січня 2021, 13:10 Я думаю, що так. Я б просто моніторив тури з вильотом за 12-48 год до вильоту і якщо на тур дуже низька ціна - питати зразу в провіренного агента скільки саме авіа коштує.
Можно самому посмотреть авиа на чартершопе. Тоже видел там хорошие цены на вылеты на Занзибар. Но нужно сразу все заранее посчитать, чтобы не получилось, что все нормальные гостиницы заняты, и прийдется либо переплачивать сильно, либо жить там, где не очень хочется. В таком случае, экономия на авиа того не стоит. А возможно есть смысл и брать тур, если гостиница в туре устраивает.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення grzegorz »

Так, точно, забув про чартершоп ( хоч і не користувався ним). Щодо житла - згідний. Дуже складно було щось знайти, але в результаті знайшли і в рази краще за те, що пропонують оператори за ті гроші.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 05 січня 2021, 13:39 Так, точно, забув про чартершоп ( хоч і не користувався ним). Щодо житла - згідний. Дуже складно було щось знайти, але в результаті знайшли і в рази краще за те, що пропонують оператори за ті гроші.
Как искали? Просто заходили в каждую гостиницу, или все-таки более современно? :)
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення grzegorz »

Sentry писав: 05 січня 2021, 13:42
grzegorz писав: 05 січня 2021, 13:39 Так, точно, забув про чартершоп ( хоч і не користувався ним). Щодо житла - згідний. Дуже складно було щось знайти, але в результаті знайшли і в рази краще за те, що пропонують оператори за ті гроші.
Как искали? Просто заходили в каждую гостиницу, или все-таки более современно? :)

Вони просто не дуже дружать з ейрбнб. Почали писати всім підряд там ( навіть тим, у кого стояло, що немає місць) - знайшлось пару варіантів, у кого були місця, просто на ейрбнб були недоступні. До речі, те саме і в зворотню сторону - на бнб може бути доступно, а по факту - ні. І не тільки на бнб - на Агоді були місця, забронювали - прийшов лист від власника, що немає.Африка..

На НР ніч були проблеми,але теж легко вирішили - зайшли в перший ліпший хостел, там менеджер швидко найшов людину, в кого якраз були ще вільні кімнати.
Аватар користувача
Saimon
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 28 лютого 2013, 11:12
Звідки: OZH / Запоріжжя, Україна
Контактна інформація:

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення Saimon »

Кто покупал билеты через chartershop.com.ua, прошу поделиться опытом.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Покупка билета на чартерный рейс

Повідомлення Sentry »

Каким именно? Все работает, билет присылают. Сначала оплата, только потом они выписывают билет, через некоторое время.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей