Антирейтинг авиакомпаний

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Olek »

Какая авиакомпания, которой вы летали, вам больше всего не нравится и почему (украинские и зарубежные)
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення AlexK »

Olek писав:Какая авиакомпания, которой вы летали, вам больше всего не нравится и почему.
Алиталия--из-за еды и общего ощущения какой-то недоделанности.
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення dubno »

Міжнародні авіалінії України. Причина ціна квитка в одну сторону 300$, а харчування жахливе.
Flieger

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Flieger »

Если украинские авиакомпании не обсуждаются, то United Airlines (летал несколько раз)... Невнимательное отношение к пассажирам, ужасная еда для 7-8-часовых перелетов, о стюардессах я вообще молчу.
Leric

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Leric »

Delta - платные еда и наушники
swissair
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 07 липня 2010, 15:15
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення swissair »

aerosvit,aerosvit,aerosvit

kresla slomany ,v lohmotjah vmesto 4ehlov)
stuardy s grjazju pod nogtjami
u 4ashek otlomany ru4ki
i pere4enj minusov eshe ne omestitsa na treh rulonah tualetnoj bumagi
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення de-bugger »

Kuwait Airways - такого бардака я не видел никогда и нигде. Будет время - напишу подробнее :-)
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення viro »

Вот я же говорил, что в Дельте платная еда. А ктото мне не верил. Можно про платнуюю еду на Дельте поподробнее?
Flieger

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Flieger »

viro писав:Вот я же говорил, что в Дельте платная еда. А ктото мне не верил. Можно про платнуюю еду на Дельте поподробнее?
Напитки там бесплатные. Меню и цены зависят от продолжительности и направления полета:

Вот пример с их сайта и меню на рейсы в западном направлении (дистанция до 1500 миль) :


Westbound Flights

Fruit & Cheese Plate $6
A delectable assortment of Aged Cheddar, Havarti, and Smoked Fontina. Paired with juicy Green Grapes, Pecan halves, dried Apricots, and served with Crackers.

Mile-High Turkey Sliders $8
Three Multi-Grain Slider Buns filled with Boar’s Head® Ovengold® Turkey, Romaine Lettuce, sliced Roma Tomatoes, and Turkey Bacon. Served with Jalapeño Ranch on the side.

* Fruit and Caramel $3.50
Wedges of fresh Braeburn and Granny Smith Apples, with Red Grapes and a Caramel Dipping Sauce.
Аватар користувача
Dima
Airbus A319
Повідомлень: 162
З нами з: 21 квітня 2009, 01:50
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Dima »

это сообщение было от меня. не знаю почему запостилось как гость :) Админы, удалите плиз :)

Я в основном на полеты не жалуюсь, но если прийдется выбрать самые неприятные рейсы, то это были с а/к United: отмена рейсов, задержки, неуважение к пассажирам до и во время полета. Были неприятные моменты с KLM/Air Fraince/Delta/Austrian, но это мелочи. Тем более, эти проблемы были решенны быстро и качественно.
А то что Delta не предоставляет бесплатную еду, то это не проблема Mногие пассажиры и так не ели ту еду (на внутренних рейсах). На международных рейсах кормят 2 раза, как и в любой другой а/к. А за $8 можна купить ОЧЕНЬ качественный сендвич. Даже на 2 нормальныx людей (20-40 лет, среднего телослажения) нормально хватит. А вообще не понимаю, что это за истерика с бесплатной едой, ее и так уже лет 5-6 нету практически нигде на внутренних рейсах, тем более в Америке.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення AlexK »

Flieger писав:
viro писав:Вот я же говорил, что в Дельте платная еда. А ктото мне не верил. Можно про платнуюю еду на Дельте поподробнее?
Напитки там бесплатные. Меню и цены зависят от продолжительности и направления полета:

Вот пример с их сайта и меню на рейсы в западном направлении (дистанция до 1500 миль) :


Westbound Flights

Fruit & Cheese Plate $6
A delectable assortment of Aged Cheddar, Havarti, and Smoked Fontina. Paired with juicy Green Grapes, Pecan halves, dried Apricots, and served with Crackers.

Mile-High Turkey Sliders $8
Three Multi-Grain Slider Buns filled with Boar’s Head® Ovengold® Turkey, Romaine Lettuce, sliced Roma Tomatoes, and Turkey Bacon. Served with Jalapeño Ranch on the side.

* Fruit and Caramel $3.50
Wedges of fresh Braeburn and Granny Smith Apples, with Red Grapes and a Caramel Dipping Sauce.

Сегодня ночью летел Дельтой Лос-Анджелес - Цинцинатти - Вашингтон. Перед посадкой в LAX у гейта крутили записанное объявдение, что "будем рады предложить вам чудесную еду за деньги". В боротовом журнале Дельты про эту чудесную еду ни слова--только какие-то снеки (с ценами). Бортпроводники вообще ни слова не говорили, что есть какая-то еда. После вылета всем (бесплатно) раздали арахис\претцелы (как и было 10 лет назад, когда последний раз летал в США внутренними рейсами) и соки, воду (причём, рейс на А320, но тележки не было, а носили воду в пластиковых стаканах на подносах как в сов. Аэрофлоте). Рейс из Цинцинатти был на Делте Коннкшн (Comair)--тележка была с бесплатным печеньем, водой, колой, соками.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення de-bugger »

Dima писав:А вообще не понимаю, что это за истерика с бесплатной едой,...
Ну, это не истерика, это Классиками еще подмечено:
[quote="Илья Ильф, Евгений Петров. "Двенадцать стульев", Глава "Муза дальних странствий",1927 год."]
Пассажир очень много ест. Простые смертные по ночам не едят, но пассажир ест и ночью. Ест он жареного цыпленка, который для него дорог, крутые яйца, вредные для желудка, и маслины. Когда поезд прорезает стрелку, на полках бряцают многочисленные чайники и подпрыгивают завернутые в газетные кульки цыплята, лишенные ножек, с корнем вырванных пассажирами. [/quote] :!:
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення E-145 »

Днеправиа "порадовал" рейсом из KBP в LWO. Разносили бесплатные конфетки (вначале и концеполета) и минералку, как показалось мне трехденвной открытости бутылки (ну не знаю, как по другому это написать). Сок не рискнул брать, уж минералка то такое, можно попить, сцепя зубы, а сок не рискнул. ЗА 45 минут полета в туалет так и не попал -очередь (это при количестве пассажиров в 20!!! человек). Может напитки были со слабительным?
Гість

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Гість »

При совершении перелета с авиакомпанией 16 июня 2010года по маршруту Анталья-Киев рейс № 7W3202 было утеряно одно место багажа в котором находились все вещи жены и дочерей. До настоящего момента(февраль 2011) багаж так и не найден, компенсация не выплачена! Про извинения состороны работников компании вообще молчу! Так что сами решайте -летать с ними или нет!
Valera

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Valera »

Хотел тут было написать свой нехороший отзыв об авиакомпании Авианова, но о мертвецах говорят либо хорошо, либо ничего не говорят... Хотя мне их жаль всё равно Авианова банкрот
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення E-145 »

Valera писав:Хотел тут было написать свой нехороший отзыв об авиакомпании Авианова, но о мертвецах говорят либо хорошо, либо ничего не говорят... Хотя мне их жаль всё равно Авианова банкрот
дык, вроде же, официально 9-го умереть собрались....
Valera

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Valera »

Они уже давно умерли, да только не хотели этого понять (признать). А на 9-е число назначено прощание с покойником, за что им честь и хвала, что хоть частично обязанности свои выполнят
Аватар користувача
Andrey123
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 10 листопада 2011, 15:27
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення Andrey123 »

Дельта - ужасная авиакомпания !!!!
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення E-145 »

Andrey123 писав:Дельта - ужасная авиакомпания !!!!
обоснуйте, если не сложно
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Антирейтинг авиакомпаний

Повідомлення AQS »

Вот небольшой личный рейтинг авиакомпаний
По життю досить часто приходиться пересуватись літаками. Для себе склав особистий рейтинг авіакомпаній за наступними критеріями: сервіс (робота стюардеси, розваги на борту итд), іжа під час перельоту, якість літака зручність крісел, робота пілота (взліт/посадка).
Ось таким в мене вийшов рейтинг:
1. Emirates (ОАЕ) Москва-Дубай-Москва (В777-300ER) - хоча на даний момент ця авіакомпанія має лише 4*, я би сміливо ставив 5*. По перше летів новенькими літаками до 3-х років. Салон дуже гарного пісчано-пастельного кольору, одразу попадаешь в колорит Еміратів. Летів вночі і коли в салоні виключають світло, автоматично включається легка підсвітка у вигляді зоряного неба - це треба бачити. Дуже привітливі стюардеси, яких було 17 на борту, кожна з яких розмовляла англійською, арабською та ще однією додатковою мовою!!! (Сервіс). Їжа чудова, приносять меню як в ресторані - робиш вибір. Дуже гарна розважальна система. Все продумано до деталей. Пілоти в основному британці - все на висоті. Авіакомпанія не входить до жодного альянсу. Программа накоплення миль Skywards - одна із найдовше діючих. Є досить багато варіантів, як можна використати зароблені милі: звичайно перельоти Emirates, готелі, оренда авто, а також дуже гарний онлайн магазин. Дуже гарні ціни на квитки.
2.Hainan Airlines (Китай) Гуанчжоу-Пекін (В737-800), Пекін-Москва (А330-300). Перед польотом думав, що це посередня китайська авіакомпанія, але помилився. Hainan Airlines входить в саму вищу лігу 5-ти зіркових авіакомпаній світу разом з Asiana (Пд. Корея), Cathay Pacific (Гонконг), Kingfisher (Індія), Malaysia airlines (Малайзія), Qatar airways (Катар), Singapore airlines (Сингапур). В моєму рейтингу вона йде на 3-му місці через ряд проблем з реєстрацією на сайті для зарахування миль, а також через те що спочатку потрібно зареєструватись в системі, а потім літати і накопичувати милі (в інших авіакомпаніях все рівно). В мене через це згоріло приблизно 5000миль…Все інше на висоті: флот новий до 3-х років. Дуже привітливі стюардеси-китаянки, які розмовляли російською. Гарні салони літаків, в яскравому червоному кольорі. Дуже модернова система розваг – ще краще ніж в Emirates. Їжа по системі а ля карте, як в ресторані подається меню. Якщо ви під час їжі спали, вам на крісло наклеять помітку, що ви не їли. Коли прокинетесь, будьте впевнені, вас нагодують. Гарні пілоти, посадки – супер, одні з найкращих. Добра цінова політика (ціна/якість)
3.Turkish (Туреччина) Гонконг-Стамбул (А340-300), Київ-Стамбул-Київ 3 рази (В737-800 ) Стамбул-Ізмір-Стамбул (В737-700, А320), Львів-Стамбул-Львів (А319). Ця авіакомпанія має як в світі тверду 4, так і в мене в рейтингу. В цьому році Turkish отримала від Skytrax дуже важливу винагороду - Авіакомпанія номер 1 в Европі - так ви не очулись не Lufthansa, AirFranceKLM, British, а саме турки. Ця авіакомпанія запам'яталась мені смачними стравами (кормлять дійсно дуже не погано). Також відносно новий флот. Добрі пілоти, які в складних умовах віртуозно саджали літаки. Гарні салони літаків. Добра розважальна система, але не дотягує до Еміратів. Turkish входить до Star Alliance, программа накоплення миль називається Miles&Smiles -не сама вигідна в Star Alliance. Одного разу була неприємна ситуація: не зарахували багато миль партнерської авіакомпанії, намагаюсь дану программу не поповнювати, а змінити на іншу в Star Alliance. Добра цінова політика (ціна/якість)
4.Lufthansa(Німеччина) Мюнхен-Київ-Мюнхен. Вае186. В світі вона 4*. В моєму рейтингу також. Нажаль не літав на дальні рейси, тому багато чого не можу сказати. Але те, що було дуже сподобалося. Потрібна перевірка дальномагістрального сервісу на А380 та В747
5. Air France (Франція). Київ-Париж (А319), Париж-Гуанчжоу-Париж (А340-300), Париж-Київ (А318). В світі вона 4*, але в мене трохи нижче і є за що. По-перше загубили багаж. По-друге відмінили рейс і через це я повинен був ще добу знаходитись в Гуанчжоу (хоча й розмістили в 5*готелі Pullman). По-третє не внесли мене в список пасажирів і мені з боєм прийшлось пробиватись в літак. Пілоти саджають літак якось незграбно, завжди з підскоком. Система розваг на борту посередня. Дуже гарно кормлять . Флот не дуже новий 10-15 років. Не вигідна система накопичення миль в Sky Team альянсі. Зараз значно подорожчали квитки.
6.Wizzair Україна. Київ-Анталія-Київ (А320) - наразі найкраща в Україні
7Alitalia (Італія) - Київ-Мілан, Афіни-Мілан (А319), Київ-Рим, Рим-Мілан, Мілан-Київ (А320), Мілан-Афіни (MD88). Типова тризіркова авіакомпанія. В мене в рейтингу була би вище, якщо би на борту повноцінно годували, а так лише сандвіч, чи кекс. Пілоти трохи незграбно сідають. Зручні крісла, особливо в А319. Вигідна система накопичення миль MigleMiglia, якою скористався і безкоштовно летів на рейсі Київ-Рим-Мілан. При цьому саджали на кращі місця в літаку. Входить до альянсу Sky Team. Ціни на квитки більш менш виправдані. Потрібна перевірка дальномагістрального сервісу на В777
8.Aeroflot (Росія) – Мюнхен-Москва-Мюнхен (В737-300), Москва-Київ-Москва , Владівосток-Київ (Ту-154), Москва-Владівосток (Іл-62), Київ-Москва (А321). Вважаю, що зараз авіакомпанія змінилась в кращу сторону. Входить до альянсу Sky Team. Ціни на квитки більш менш виправдані. Сервіс - ок. Потрібна перевірка дальномагістрального сервісу на В767 та А330
9. Air China (Китай) – Москва-Пекін-Гуанчжоу (В777-200). За Skytrax 3*, в мене також 3*. Чесно кажучи, очікував більше. Флот 10-12 річний. Стюардеси не посміхаються. Відсутня бортова система розваг. Їжа посередня. Салон та крісла не виразні. Пілоти відрізняються від оцінки «дуже погано» до «дуже добре». При посадці в Пекіні все йшло добре допоки на фінальних метрах літак не потягнуло вліво і він добряче сів спочатку на одне ліве колесо, а потім почав швидко рухатись до трави. Все б нічого, якщо би не було включена камера на носі літака і все транслювалось на екрани. Всі ці зміщення були не тільки відчутні організмом, але й ще доповнювались візуальним рядом. Видовище не з приємних. Входить до Star Alliance. Ціни на квитки більш менш нормальні.
10. China Southern(Китай) – Бангкок-Гуанчжоу (В737-700), Гуанчжоу-Пекін (А300), Гуанчжоу-Шанхай-Гуанчжоу, Санья-Гуанчжоу (В757-200), Гуанчжоу-Санья (А321). Типовий середнячок. Три зірки як в мене, так і в світі. Жодних яскравих, чи негативних емоцій. Просто авіакомпанія. Не зручний сайт. Не зручна система накопичення та використання миль Sky Pearl. – входить до альянсу Sky Team. Ціни на квитки більш менш нормальні.
11.Maу – Амстердам, Барселона, Хельсінки, Мілан, Агадір, Анталія, Хургада, Шарм (13 перельотів) – як для України – ок..
12. Finnair – Хельсінки-Гуанчжоу (MD-11). Напевне важко судити по авіакомпанії за один переліт, але він тривав 10 годин. По-перше, даний тип літака мені не подобається. Був 17-річний MD-11, досить шумний, без системи розваг на борту. По-друге, стюардеси як мумії без емоцій, до того ж забули нагодувати, прийшлось бігати доказувати, що не їв – досить принизливо. Їжа ніяка. Стільці не зручні як для дальніх перельотів. На посадці в Гуанчжоу літак приземлився на ліву сторону, майже повністю знесло на край смуги. Не приємні відчуття.
13. Donbassaero – Донецьк-Київ (А320) в принципі важко щось казати. За один рейс не розкриєш роботу авіакомпанії. Їжа була не смачною, стільці не дуже зручними, стюардеси втомлені. Зате пілоти гарно злетіли та сіли. Ціна – не виправдано дорого.
14 Utair Ukraine (В737-400) Київ-Хургада-Київ, майже 16 річний літак, незручні пошарпані сидіння, непривітливі стюардеси, кондиціонер що капає на голову…
15. Aerosvit – Київ-Анталія (В737-400), Київ-Бангкок, Пекін-Київ (В767-300ER) – Ікарус у повітрі…No service, no seats, no food.
16.Umair – Київ-Хургада (А320), Хургада-Київ (DC9) – no comments….
17. Transaero (Росія) Москва-Пхукет (В747-400), Пхукет-Москва (В777-200), Москва-Київ (В737-500). Ця авіакомпанія просто жах. За свої гроші вас вважають телепнем і ви повинні кланятись і бути вдячними, що вас взагалі везуть. У мене в В747-400 було повністю зламане та не закріплене до літака сидіння. Я попросив пересісти , але бортпровідник повідомив, що з кріслом нічого страшного, так і повинно бути, і, що 9 годин перельоту це не довго, можна й так пролетіти…. 10 раз просиш води, стюардеса зі скорченою пикою приходить і кричить – «самі візьміть». Після такого ви розумієте, що про ніякі подушки, про ніякі навушники навіть не слід згадувати. Ніяких систем розваг на борту. Недостача стюардес. Місця мало. Купили преміум-економ, посадили в звичайний економ. Після прильоту в Москві написали в офісі компанії скаргу, так все допікло….
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей