Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Оцените авиакомпанию

1
60
12%
2
15
3%
3
23
5%
4
9
2%
5
32
7%
6
26
5%
7
61
12%
8
53
11%
9
52
11%
10
160
33%
 
Всього голосів: 491
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення marik154m »

:sos: Хотів би поділитися досвідом, і запитати пораду в форумчан як краще поставитися до даного питання:
В Четвер, 13 Вересня, мав квиток з Івано-Франквіська (PS80) до Лондона (PS112). Сам переліт виявися дуже цікавим на другому секторі, бо був повний літак паломників, дуже цікаві люди в поведінці, але мова не про те.
По приїзду до дому, в П'ятницю, я відкрив чемодан, і як виявилося в мене з чемодану пропала бутилка горілки - РАДА, яку віз на презент) Знаю хтось зараз подумає що алкоголь вбиває, але суть не в тому :oops: )) обідно що її звідти забрали. До речі єдина річ яку забрали, враховуючи на те що там були ще дві бутилки по 0.5 якогось Карпатського пойла.
Ваші ставки, де бутилка? І хто її позичив? :?: :fishnew:
Завтра як звільнюся хочу подзвонити в авіакомпанію. Чи вартує напрягатися?
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Oleksii »

Тут больше вопрос к службам АП Ивано-Франковска и Борисполя. АК багаж не загружает.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Olek »

Вы покинули зону контроля. Потому в следующий раз проверяйте вещи после получения рядом с багажной каруселью, и если что-то пропало, пишите заявление, не отходя от кассы.
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення marik154m »

Oleksii писав: 16 вересня 2018, 23:06 Тут больше вопрос к службам АП Ивано-Франковска и Борисполя. АК багаж не загружает.
Тобто авіакомпанія яка бере мій оплачений багаж, не відповідає за те що в мене там щось витягнули? Я ж договір (чи як то правильніше виразитися) складав з МАУ, а не індивідуально зі всіма службами які цей переліт супроводжують...
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення marik154m »

Olek писав: 16 вересня 2018, 23:17 Вы покинули зону контроля. Потому в следующий раз проверяйте вещи после получения рядом с багажной каруселью, и если что-то пропало, пишите заявление, не отходя от кассы.
Тепер знатиму, літаю цим маршрутом досить регулярно, не було ще таких випадків.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Olek »

marik154m писав: 17 вересня 2018, 00:13
Oleksii писав: 16 вересня 2018, 23:06 Тут больше вопрос к службам АП Ивано-Франковска и Борисполя. АК багаж не загружает.
Тобто авіакомпанія яка бере мій оплачений багаж, не відповідає за те що в мене там щось витягнули? Я ж договір (чи як то правильніше виразитися) складав з МАУ, а не індивідуально зі всіма службами які цей переліт супроводжують...
Если вы не зафиксировали пропажу до выхода из зоны прилета, то авиакомпания за это не отвечает. Если зафиксировали, то отвечает и выплачивает компенсацию именно авиакомпания.
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Oleksii »

marik154m писав: 17 вересня 2018, 00:13 Тобто авіакомпанія яка бере мій оплачений багаж, не відповідає за те що в мене там щось витягнули? Я ж договір (чи як то правильніше виразитися) складав з МАУ, а не індивідуально зі всіма службами які цей переліт супроводжують...
Вопрос в том, что хотя АК и отвечает за сохранность багажа, на самом деле к Вашему багажу она даже не касается. Процессы приёма, погрузки в АП вылета и разгрузки в АП прилёта - это деятельность наземных служб.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Olek »

Еще одно сообщение в теме по поводу языка - его автор уходит в бан на 1 неделю.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Igoresha »

marik154m писав: 16 вересня 2018, 22:23 :sos: Хотів би поділитися досвідом, і запитати пораду в форумчан як краще поставитися до даного питання:
В Четвер, 13 Вересня, мав квиток з Івано-Франквіська (PS80) до Лондона (PS112). Сам переліт виявися дуже цікавим на другому секторі, бо був повний літак паломників, дуже цікаві люди в поведінці, але мова не про те.
По приїзду до дому, в П'ятницю, я відкрив чемодан, і як виявилося в мене з чемодану пропала бутилка горілки - РАДА, яку віз на презент) Знаю хтось зараз подумає що алкоголь вбиває, але суть не в тому :oops: )) обідно що її звідти забрали. До речі єдина річ яку забрали, враховуючи на те що там були ще дві бутилки по 0.5 якогось Карпатського пойла.
Ваші ставки, де бутилка? І хто її позичив? :?: :fishnew:
Завтра як звільнюся хочу подзвонити в авіакомпанію. Чи вартує напрягатися?
Кек, вам скорее всего все равно нельзя было везти больше 1 л крепких напитков :grin:
Ну а если серьезно, то у меня когда-то в Риге при транзите вытащили 5 пачек сигарет, а 5 оставили (хоть и это выше предела ввоза). Так что всякое бывает
marik154m
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 18 травня 2013, 02:08
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення marik154m »

Igoresha писав: 20 вересня 2018, 14:54
marik154m писав: 16 вересня 2018, 22:23 :sos: Хотів би поділитися досвідом, і запитати пораду в форумчан як краще поставитися до даного питання:
В Четвер, 13 Вересня, мав квиток з Івано-Франквіська (PS80) до Лондона (PS112). Сам переліт виявися дуже цікавим на другому секторі, бо був повний літак паломників, дуже цікаві люди в поведінці, але мова не про те.
По приїзду до дому, в П'ятницю, я відкрив чемодан, і як виявилося в мене з чемодану пропала бутилка горілки - РАДА, яку віз на презент) Знаю хтось зараз подумає що алкоголь вбиває, але суть не в тому :oops: )) обідно що її звідти забрали. До речі єдина річ яку забрали, враховуючи на те що там були ще дві бутилки по 0.5 якогось Карпатського пойла.
Ваші ставки, де бутилка? І хто її позичив? :?: :fishnew:
Завтра як звільнюся хочу подзвонити в авіакомпанію. Чи вартує напрягатися?
Кек, вам скорее всего все равно нельзя было везти больше 1 л крепких напитков :grin:
Ну а если серьезно, то у меня когда-то в Риге при транзите вытащили 5 пачек сигарет, а 5 оставили (хоть и это выше предела ввоза). Так что всякое бывает
3 літри можна. Ну то вже таке, досвід)
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Igoresha »

Вроде литр только
Alcoholic drinks
You can bring in:

4 litres of still wine and
16 litres of beer
You can also bring:

a total of 1 litre of spirits over 22 % vol. or 1 litre of undenatured alcohol (ethyl alcohol) of 80% vol. (or over) or 2 litres of fortified or sparkling wine
https://europa.eu/youreurope/citizens/t ... dex_en.htm
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення converj »

Два вопроса:
- Где можно оплатить стыковку в 2 часа?
- МАУ, зачем вы поставили в Коппенгагене не украиноязычный персонал?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 25 вересня 2018, 17:25 Тут свіжа зрада у ФБ: https://www.facebook.com/groups/govarta ... 993253416/
Подача конечно :facepalm:

Но по сути МАУ в обоих ситуациях хорошо зафакапились. Ну нельзя менять расписание регулярного рейса за 2 дня до вылета. Я даже не представляю, какие могут быть для этого причины, разве что экстренное закрытие одного из аэропортов, но такого ведь не было. Ну и хендлинг овербукинга. Логично в такой сиутации сначала искать добровольцев, ну или пересаживать пассажиров по лоу кост тарифу, а не того, кто купил билеты за 2 недели до вылета, вероятно, не по самому дешевому тарифу. Хотя, с учетом загрузки Копенгагена могло как раз оказаться, что билет был не по высокому тарифу.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення popTAB »

З весни буде прямий CPH, почитаємо відгуки про Візз від цієї пані :))
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 25 вересня 2018, 17:52
Подача конечно :facepalm:

Но по сути МАУ в обоих ситуациях хорошо зафакапились.
Мене більше всього дратує оце от "монополіст".
МАУ зі Львова в Копенгаген з однією пересадкою - монополіст, ага.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення mischko »

popTAB писав: 25 вересня 2018, 17:56 З весни буде прямий CPH, почитаємо відгуки про Візз від цієї пані :))
для неї може виявитися шоком, що на рейсах Візз не лише на стійці ніхто не розмовляє українською, але й на борту літака теж!
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення manjeroke »

:duel:
mischko писав: 25 вересня 2018, 18:00
popTAB писав: 25 вересня 2018, 17:56 З весни буде прямий CPH, почитаємо відгуки про Візз від цієї пані :))
для неї може виявитися шоком, що на рейсах Візз не лише на стійці ніхто не розмовляє українською, але й на борту літака теж!
позорят Венгрию! Как это никто не знает язык главной сверхдержавы Европы?
МАУ конечно с косяками, но пассажиры как всегда любой косяк МАУ переплюнут болтовней
Vitos0603
Airbus A320
Повідомлень: 345
З нами з: 11 серпня 2013, 23:14
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення Vitos0603 »

Знаю цю пані особисто. Від неї ще й не таке можна чекати...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Международные авиалинии Украины (МАУ) - отзывы

Повідомлення manjeroke »

Vitos0603 писав: 25 вересня 2018, 19:13 Знаю цю пані особисто. Від неї ще й не таке можна чекати...
от 99% пассажиров МАУ можно всего ожидать, каждый же себя специалистом считает и знает как правильно. Учитывая что 999 из 1000 таких постов наполнены полным бредом я заранее на стороне АК, пока не увижу что человек критикует по делу и не несет бред вдогонку.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей