El Al (LY) відгуки/отзывы

Відповісти

Оцініть авіакомпанію

1
0
Немає голосів
2
0
Немає голосів
3
0
Немає голосів
4
0
Немає голосів
5
1
50%
6
0
Немає голосів
7
0
Немає голосів
8
0
Немає голосів
9
1
50%
10
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

El Al (LY) відгуки/отзывы

Повідомлення Rainbow »

Ось і випробував ще одну компанію.
Зразу сказжу що летів з групою паломників, тому квитки купував не сам. Оцінити покупку квитка на сайті не можу. На онлан реєстрацію теж часу не було зовсім. Схема була така: прибіг в хату, зібрав саме необхідне і в аеропорт.
І так виліт з Києва 1го травня рейсом LY652 о 23.15 з терміналу Д. Рэстрація розпочалась десь о 20.15. Як відомо перед реєстрацією з кожним пасажиром співробітники служби безпеки проводять інтерв'ю. Питання дитячі, на зразок "З якою метою їздили у Туреччину". 5 хв інтервю і на багаж клеять ленточку, а в паспорт листок. Кажуть зберігати до посадки. Дальше рєстрація. Здивувало що місця у 53му ряді. Спочатку подумав що на рейсі буде Боінг 767, але потім відкрив ноут і на флайтрадарі побачив що летить 4X-EKM. Термінал D у Борисполі ввечері пустий. На диво кафешки працювали. Посадка через засклений вихід 11. Перед посадкою всіх вигнали з цього виходу і за 5 хв до посадки почали пропускати. На сині талончики ніхто увагу не звертав. Коли зайшов у літак, ситуація з рядами стала зрозуміла. Там нумерація починаєть з 25. Бізнес клас відсутній взагалі. Бортпровідники вітались на івриті. Одня бортпровідниця була російськомовна. Вік ботпровідників від ~25 до ~50років. Не часто можна побачити такий контраст. Сидіння з тканини. Салон хорошому стані. Відстані між кріслами не те що б мала, але і не дуже комфортна. Загрузка 100%. Вільних місць не було замічено. Десь в 23.15 літак був відстикований від телетпрапа. Взлетіли десь через 15 хв. Цікавий у них ролик безпеки у вигляді мультфільма. Транслювався на івриті та англійській. Зразу ж роздають воду. Якщо треба видають ще. Годували сендвічем з смаженим гарбузом, так як для всієї групи буда замовлена пістна їжа. Із напитків вода, томатний і апельсиновий сік. Мені дуже сподабалась їжа. Хоча б тому що сендвіч був не сухий. Начинки не економили. На моніяторах показували якийсь фільм. Мені дико хотілось спати, то ж повечерявши - до люлі. Капітан виходив на зв'язок один раз. Говорив на івриті і англійською. Як тільки но почались трішки качелі, зназу ж вмиками табло "пристебнути ремені". Хоча траска була дуже слабенька. Ще один цікавий момент замітив, що всі команди капітан давав на івриті. По розкладу прибули в Тель-Авів. Погранконтороль заняв не більше 3хв.
Назад летів LY651 8го травня. Час відправлення в 18.15. Першим ділом інтерв'ю прдеставником служби безпеки. Тих хто англійської не знає, показують текст на російській і простяь підтвердити що все описане вище виконуєте. Поскільки я англійською розмовляв, то спитали чи немаю в багажі небезпечних предметів (ака ножі, зброя) і чи не приймав подарунків від незнайомих людей. Потім дуже багато часу займає перевірка багажу. У мене в багажі не спобалась книжка. Після того як її показав, сказали йти дальше. Реєстрація на 10 стійок, але все рухається надзвичайно швидко. У мене був трішки важкуватий багаж (23,7 кг.) Ніхто на це уваги не звернув. Більше того багаж моєї супутниці зачекінили на мене. В результаті на мене було блиько 40 кг. багажу. :grin: Поганконтонтроль здивував вдруге тим шо не поставили жодної відмітки в паспорті. А потім ще й виявилось що погранець їхній українською розмовляє .:) Контроль авіабезпеки проходить надзвичайно швидкою. Тут вже немає параноїхдальної перевірки чи не терорист. Більше того є один нюанс. На борт можна брати рідини (воду, соки, вино і т.д). Посадка розпочалась вчасно. На цей раз був старикан Boeing 767 4X-EAE. Не зважаючи на те що борту вже більше 22 років, салон в хорошому стані. Відстань між сидіннями в економі достатньо велика. Тут нема на що жалітись. Телетрап відстикували десь на 10 хв пізніше. Капітан пояснив це великий трафіком. Але не вспіли відштовхати літак, як з одним пасажиром сталась надзвичайна ситуація. Зразу ж запитали чи є на борту лікарі. Судячи по реакції публики, таких не знайшлось. Через хв 15 літак знову пристикували до трапу. Пасажирку зняли з рейсу. Також зняли її багаж. Це зайняло що найменше 45 хв. То ж вилетіли більш ніж годинним запізненням. Як тільки відстикували від трапу, після ролика безпеки почали роздавати воду. При тому двіччі, так як відстиковувались два рази. Цього разу був багато більший вирів їжі. Пропонували сендвіч з куркою або тунцем. Я вибрав з куркою. (фото буде пізніше). Все таки на курятині не економили. Дуже багато було м'яса. Все свіже. З напитків були томатний і апельсиновий сок і вино по бажанню. Потім на вибір чай або кофе. Під час польоту на монітора траслювали кіно. Саундтреки були на івриті та англійською. На решти каналах музика. У Бориспіль прилетіли в 23.40. Погранконтроль пройшли надзвичайно швидко. Таможня зробили вид що нікого не бачить, нікого не чіпляли.
От така подорож.
Якщо загалом оціняти, то експіріенс позитивний. 9 з 10. Бортпровідники ввічливі, чуть що прибігають миттєво. Їжа шикарна. Поки кращої не було замічено.
Що не спободалось, так це параноїдальні первірки зі сторони спецслужб. Із-за чого черги, і треба бути в аеропорту на 1 годину раніше.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей