Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення AlexK »

Пару месяцев не заглядывл на сайт Алиталии, и вот в пятницу пришлось... они его передизайнили... мама дорогая... Первый раз вижу сайт "приличной" а/к, где нужно потратить время, чтоб найти, где же там можно купить билет. Сплошые заглавные буквы выглядят сплошным частоколом - воспринимать инфу очень сложно. Ну и самое неприятное - попытался купить билет по ими же предложенной цене: страница оплаты долго перегружалась, полуил смс о снятии денег, а потом мейл о том, что билет выписать не удалось-позвоните в коллцентр! Позвонил. Девушка говорила по-русски с акцентом и странными фразами объяснила, что т.к. обратный перелёт был на КЛМ, они не подтвердили тариф, поэтому деньги заморозились, но не снялись! Какое счастье! Сказала, что они "освободятся" через 24 часа. Прошло уже намного больше, а деньги не "освобождены". С такой дурацкой системой я ещё не сталкивался.
BEOWULF
Airbus A319
Повідомлень: 182
З нами з: 22 березня 2012, 21:16
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення BEOWULF »

И не освободятся).
У меня дважды повторялась ситуация - при бронировании блокируется сумма на карте. Через пару дней эта же сумма с карты списывается, но отдельно за каждый билет, а не общей суммой за все билеты. При этом блокированная сумма не освобождается. Наверное, можно связаться и с АК, но мне было проще позвонить в банк, они снимали такую бронь.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення AlexK »

BEOWULF писав:И не освободятся).
У меня дважды повторялась ситуация - при бронировании блокируется сумма на карте. Через пару дней эта же сумма с карты списывается, но отдельно за каждый билет, а не общей суммой за все билеты. При этом блокированная сумма не освобождается. Наверное, можно связаться и с АК, но мне было проще позвонить в банк, они снимали такую бронь.
Начал переписку с ними через Фейсбук - очень оперативно отреагировали на мой пост-наезд на их странице, написали личное сообщение и обещали разобраться. Посмотрим.
123
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 09 березня 2013, 09:52
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення 123 »

AlexK писав:Пару месяцев не заглядывл на сайт Алиталии, и вот в пятницу пришлось... они его передизайнили... мама дорогая...
Что самое интересное, если выбрать страну покупки билета "Франция", отображается страница со старым довольно классическим для авиакомпаний дизаном.
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення Юрко-81 »

Випала цього літа нагода скористатися послугами цієї компанії. Враження неоднозначні.

Отже, за порядком.
Політ складався з двох сегментів: Варшава (WAW) - Рим (FCO) та Рим (FCO) - Чикаго (ORD) з перервою на ніч у Римі.
Перша частина на Airbus 319, друга на A 330.
Виліт з Варшави 12:50, приліт - близько третьої. Літак у досить нормальному стані, не новий, потерті підлокотники, але терпимо. У кожного персональний екран, на якому щоправда була лише інформація про політ. Висадка в Римі автобусами.

До вечора ще залишалося доволі часу, тому спланував собі мінівізит у Рим. Власне він вдався досить добре. Від терміналу у центр міста ходить шаттл-бас, який за орієнтовно 45 хв. довезе Вас фактично до Ватикану. Подорож у дві сторони - 11 євро.
На все мав 3 години. За цей час встиг відвідати собор Св. Петра і пробігтися по навколишніх вуличках, з'їсти шматок піцци та купити пару сувенірів.
Хто має довгий лейовер в Римі, раджу скористатися. Але він, очевидно має бути хоча б 5-6 год.
Увечері повернувся в аеропорт. В принципі, якщо бути відпочившим і здоровим (я таким не був), то можна спробувати і цілу ніч побродити по Риму. Повернення вийшло досить нервовим, оскільки автобус, який мав прибути о 20:45, приїхав десь о 21:15, коли я вже майже втратив надію на нього і матюкав себе, що купив раундтріп квиток.
Очікування в терміналі - ще те задоволення. Дизайнери крісел постаралися на славу - незручні металічні лавки (в Варшаві такі самі, до речі), холодні настільки, що відчутно навіть через штани. Як помітив, досвідченіші економні мандрівники возять з собою спальні мішки - дуже добра ідея :) Таких як я, очікуючих, виявилося в терміналі немало. Вдалося знайти відносно зручне крісло, одне з небагатьох, у якого метал був покритий пластиком і можна було сидіти.
Назагал, досить брудний Термінал 3 FCO, не сподобався :(

Зранку виліт на Чикаго. Був досить здивований, коли виявилося, що посадка в доволі немалий літак - за допомогою автобусів. Правда пройшло все доволі оперативно.
Борт "вбитий". В кріслі переді мною, за столиком, оббивка відвалювалася. Екрани загальні, в не надто хорошому стані.
Далі - стандартно. Їжа - так собі, на середньому рівні. Фотки їжі - у відповідному розділі: http://www.avianews.com/forum/viewtopic ... 358#p65358

Зворотня подорож вийшла з пригодами. Власне Аліталією я не полетів. Виїжджаючи з дому вже бачив, що рейс запізнюється на 30 хв., коли приїхав на летовище, виявилося, що вже на 45 хв., по факту він полетів десь з 1.5 год. запізненням.
Підійшовши на чек-ін, представник авіакомпанії сказав, що виліт затримується, а пересадка у Римі всього 1.5 години. Запропонував на мій вибір або летіти або обмін на вечірній (у той день ЛОТ мав 2 рейси ORD-WAW) прямий рейс LOT-івський рейс до Варшави. Прикинувши, що багаж цілком ймовірно може залишитися в Римі, а сидіти у Варшаві і чекати його мені зовсім не хотілося, погодився пересісти на ЛОТ, який відправлявся через 6 годин. Представник Аліталіа передзвонив колезі з ЛОТ, вияснив, що місця є, правда з якимсь апгрейдом у межах економічного класу.
Мені видали папірчик з інформацією про рерутінг і я поїхав ще на 3 години додому. І це була, в принципі, помилка. Треба було зразу піти на стійки ЛОТу, який займався чекіном першого рейсу і або пройти чек-ін або принаймні перевірити чи все ОК.
Натомість я поїхав додому і повернуся вже десь біля 7-ї вечора (виліт десь був районі 10:00 вечора). А коли підійшла моя черга на чек-ін виявилося, що мій квиток був представником Аліталія зарезервований, а не підтверджений. Відповідно, поляки відправили мене до Аліталії розбиратися оскільки вільних місць у них немає (тут вони поступили десь трохи непорядно, бо я просив передзвонити і запитатися чи є ще хтось на їхніх стійках, мене запевнили, що є :evil: ). Звісно там нікого не було, бо рейс в обід - був єдиним їхнім рейсом і до 9 вечора ніхто там не сидів.
Почали телефонувати. Служба підтримки Аліталії, відфутболила до агента (Експедія). Стало очевидно, що я вже нікуди не полечу. :cry:
Повернувся до поляків, щоб вони хоч написали щось на тому квитку, що немає місць, щоб наступного дня можна було щось пояснювати представникам Аліталії. І тут мені пофартило.
Виявилося, що декілька пасажирів не з'явилися і є вільні місця і ЛОТ мене посадив на свій рейс. :klass: :plane:

Пізніше напишу про враження від ЛОТівського Дрімлайнера у відповідній гілці.

Неозброєним оком видно, що компанія пережила серйозну кризу і сервіс відповідний, але це була найдешевша цінова пропозиція на той момент, тому як то кажуть: дешева риба - дешева юшка. Рим дуже гарний і навіть на 3 години в нього заскочити варто, вже подумую про повноцінну подорож хоча б на 3-4 дні.
Насамкінець - трохи фоток.
Вкладення
ЛОТівський Дрімлайнер у Варшаві
ЛОТівський Дрімлайнер у Варшаві
Система розваг на А319
Система розваг на А319
Варшавські споттери
Варшавські споттери
Перед посадкою в Фюмічіно
Перед посадкою в Фюмічіно
Розклад Шатл-басу від зупинки біля Ватикану
Розклад Шатл-басу від зупинки біля Ватикану
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення Юрко-81 »

Щось фотки важко вантажаться, завтра продовжу
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення Olek »

Юрко-81, проблема только в медленной загрузке фотографий? Или выдает какие-то ошибки?
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення Юрко-81 »

Багато і зразу, помилка сервера, по одній - все ок, але забирає багато часу.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення Olek »

Видимо, проблема в размерности фотографий, т.к. пакетом тяжелые фотографии обрабатывать не получается. Если ужать фотографии по ширине до 1000 пикселей?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення AlexK »

Alitalia летом переделала свой сайт - это просто визуальная пытка какая-то. Пытаюсь зачекиниться онлайн на рейс завтра утром. Ничего не проходит. Более того, по номеру брони выдаёт сообщение, что на мой обратный рейс (который вообще будет на KLM) регистрироваться ещё рано. Звоню в киевский офис, говорю, что лечу утром из Киева в Рим и не могу зачекиниться ни по номеру брони, ни по номеру билета. Говорят: "давайте мы сейчас всё проверим". Проверили. "У вас всё в порядке, просто у нас их Киева нет онлайн-регистрации".
На "старом" сайте, если мне не изменяет память, на видном месте был список городов, откуда она есть. Теперь списка нет, и и онлайн чекин так и не родился. Алиталия в своём стиле. Жду печеньку в 6 утра.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення XII »

Юрко-81 писав:До вечора ще залишалося доволі часу, тому спланував собі мінівізит у Рим. Власне він вдався досить добре. Від терміналу у центр міста ходить шаттл-бас, який за орієнтовно 45 хв. довезе Вас фактично до Ватикану
Мы тоже так катались, когда у нас была пяти- или шестичасовая пересадка в Риме, только выбрали ехать не на шатле, а на поезде, и не в Ватикан, а в район Колизея.
Кстати, от Рима у меня прямо противоположные впечатления остались :)
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення Юрко-81 »

Мы тоже так катались, когда у нас была пяти- или шестичасовая пересадка в Риме, только выбрали ехать не на шатле, а на поезде, и не в Ватикан, а в район Колизея.
На станцію Терміні чи є ще якісь варіанти?
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Alitalia (AZ) отзывы/відгуки

Повідомлення XII »

Да, Leonardo Express
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей