Iberia (IB) отзывы/відгуки

Відповісти
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Iberia (IB) отзывы/відгуки

Повідомлення Hoaxer »

Lisboa-Madrid-São Paulo (ret)
купував квитки та чекінив товариша, який їздив додому в Бразилію на 2 тижні. Квиток коштував 800 євро (придбано за місяць до поїздки, можна було купити й дешевше та він тягнув до останнього). При розрахунку карткою проблем не було. Електронний чекін здивув на сайті своє назвою (automatic checkin). В решті-решт з невідомих причин в Лісабоні видали інший посадковий талон на Мадрид-Сан Пауло (без пояснень), а товариш це помітив вже в літаку, і був приємно здивований, бо замість місця в економ-класі отримав у бізнес (чи 1й? я точно не знаю, як він там називається, але салон був поділений, здається, на 3 частини, його посадили в 1й, завтра ще уточню) :) З Лісабона летів на А319, в Мадриді пересів на А340-300 (який до речі починає свій політ в Барселоні, потім підбирає паксів в Мадриді, а вже звідти вже летить до Сан-Пауло). На моє прохання навіть зробив деякі фотки їдла (на шляху туди). На шляху назад літак вилетів із запізненням, в результаті 1-годинна стиковка в Мадриді була пропущена, і в Лісабон він повернувся на 3 години пізніше запланованного. З Бразилії в якості подарунка віз 4 пляшки вина (захованих в багажі) - при перевірці витягли дві пляшки, дві - залишили.
Вкладення
А319 на відрізку Лісабон-Мадрид
А319 на відрізку Лісабон-Мадрид
А340-300 Мадрид-Сан Пауло
А340-300 Мадрид-Сан Пауло
P1010025.JPG
P1010026.JPG
керування кріслом (з масажем)
керування кріслом (з масажем)
тв)
тв)
витягнувши ноги)
витягнувши ноги)
пульт ДК
пульт ДК
хамон, сир, ковбаса. праворуч в кадр не влізла склянка з кубиками льоду
хамон, сир, ковбаса. праворуч в кадр не влізла склянка з кубиками льоду
як ніколи не літаючого таким класом - здивували металеві столові прибори:)
як ніколи не літаючого таким класом - здивували металеві столові прибори:)
фруктовий салат
фруктовий салат
P1010042.JPG
гармидер у сусідів)
гармидер у сусідів)
недалеко від Сан-Пауло
недалеко від Сан-Пауло
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей