Рим

В яких ви були. Фото, враження, досвід...
В которых вы были. Фото, впечатления, опыт...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Рим

Повідомлення Bagach »

Сборная Украины остановилась в четырехзвездочном (!!!) отеле Parco dei Principi.
Скромность украшает, наверное. :)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Рим

Повідомлення Rel »

Чтобы на пятизвёздочный заработать нужно как минимум в полуфинал выйти.

А тема про город, футбол или отели?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Bagach »

Rel писав: 01 липня 2021, 10:36 А тема про город, футбол или отели?
Про город. Решил не создавать отдельно темы городов и отелей. Пусть будет 2 в 1.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Bagach »

Rel писав: 01 липня 2021, 10:36 Чтобы на пятизвёздочный заработать нужно как минимум в полуфинал выйти.
В сборной вероятно не ожидали, что пройдут аж в 1/4 финала. Поэтому наверняка отель бронировали в последний момент. А к тому времени все большие "пятерки" вероятно были заняты.

Или может там другие схемы бронирования. Отель наверняка был законтрактирован под учасника четвертьфинала. Но реально как-то скромно выглядят 4 звезды.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Рим

Повідомлення Rel »

Они столько зарабатывают разве?
syxiv_dan
A380
Повідомлень: 1207
З нами з: 04 серпня 2017, 03:29
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення syxiv_dan »

Ну, за вихід в 1/4 16млн євро вже заробили
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Рим

Повідомлення Rel »

А, за это платят? Я не знал. Думал, они кормятся от спонсоров.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 01 липня 2021, 11:40 А, за это платят? Я не знал. Думал, они кормятся от спонсоров.
От спонсоров кормится УЕФА. А потом передает часть денег командам. Как вы могли подумать, что такие деньжищи пойдут командам на прямую без кармана УЕФА? :)
Аватар користувача
Monarh
Airbus A319
Повідомлень: 146
З нами з: 04 березня 2012, 22:17
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Monarh »

Немного утреннего фото с Рима.
Вкладення
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення asu »

У п'ятницю Рим виглядав досить порожнім, але вже в суботу почали з'являтись натовпи туристів. І якщо вранці серед футбольних фанів у місті була відчутна перевага українців, то після обіду почалась справжня англійська навала. Не знаю, чи реально УЄФА анульовувало квитки англійцям, але зрештою на матчі їх було не менше за українців.
При цьому всьому футбольні фани становлять відчутну меншість туристів. Живемо в чималенькому готелі, і на сніданку у 100% заповненому ресторані переважно чути італійську мову.
Вчора з'явились черги до найпопулярніших пам'яток. Біля Треві такий натовп, що важко підійти і зробити нормальні фото.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення asu »

З негативних моментів, у порівнянні з минулими вфдвідинами значно збільшилась кількість бомжів та просто стрьомних типочків азійської та африканської зовнішності.
Темношкірі повії та драгділери навіть не ховаються у райогі Терміні.
Одним словом, суцільний Бангладеш. Якщо хтось опікується безпекою та естетикою, то я б в Рим не радив їхати.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення asu »

Sentry писав: 01 липня 2021, 11:49 От спонсоров кормится УЕФА. А потом передает часть денег командам. Как вы могли подумать, что такие деньжищи пойдут командам на прямую без кармана УЕФА? :)
Насправді, сума в 16 млн - це дійсно те, що отримає федерація футболу України, президент якої вже дав коментар щодо цих грошей, який зводиться до того, що тренерський штаб збірної дуже дорого обходиться для ФФУ, тому кошти від УЄФА підуть на покриття видатків пов'язаних зі штабом.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Bagach »

У меня в Риме невозвратная бронь в отеле Baglioni Regina на начало сентября, которую я сделал еще в октябре 2019 года.
Вот думаю, что делать с ней. То ли испытывать "итальянский транзит", то ли надеяться что можно будет отменить. Для броней до 30 июня LHW позволяли это сделать, а если отель вертел носом, то компенсировали бы баллами. Посмотрим, продлят ли эту акцию.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення immie »

Bagach писав: 04 липня 2021, 10:41 У меня в Риме невозвратная бронь в отеле Baglioni Regina на начало сентября, которую я сделал еще в октябре 2019 года.
Вот думаю, что делать с ней. То ли испытывать "итальянский транзит", то ли надеяться что можно будет отменить. Для броней до 30 июня LHW позволяли это сделать, а если отель вертел носом, то компенсировали бы баллами. Посмотрим, продлят ли эту акцию.
До вересня ще можуть з'явитися штами епсилон, дзета ітп, а може й Італія візьме приклад з інших країн ЄС і буде пускати українців без значних обмежень, так, що вже не залишиться аргументів про залізні, бронзові, паперові завіси .
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Bagach »

immie писав: 04 липня 2021, 12:32 До вересня ще можуть з'явитися штами епсилон, дзета ітп, а може й Італія візьме приклад з інших країн ЄС і буде пускати українців без значних обмежень, так, що вже не залишиться аргументів про залізні, бронзові, паперові завіси .
Вот я тоже думаю над этими двумя крайностями. Но больше склоняюсь к тому, чтобы запросить баллы для использования их там, куда проще будет поехать.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення immie »

Залежить більше від Вашого бажання. Мій колега поїхав на вчорашній футбол, бо дуже хотілося. Це була перша його поїздка по той бік завіси (ОАЕ та Туреччину не рахуємо). Тобто як каже котенятко Гав, якщо дуже хочеться, то можна.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Sirko Production »

asu писав: 04 липня 2021, 10:33 З негативних моментів, у порівнянні з минулими вфдвідинами значно збільшилась кількість бомжів та просто стрьомних типочків азійської та африканської зовнішності.
Темношкірі повії та драгділери навіть не ховаються у райогі Терміні.
Одним словом, суцільний Бангладеш. Якщо хтось опікується безпекою та естетикою, то я б в Рим не радив їхати.
Варто зауважити що район Терміні завжди був таким як Ви описали - тобто - все стабільно. Сам ніколи не бронюю в ньому житло і просто не гуляю там, адже це типу місцевого гетто для кольорових-емігрантів-та інших непевних персон.
А якщо спуститись всього лиш на пару сотень метрів в центр(від базиліки Санта-Марія-Маджоре), там вже все прекрасно(як на мене).
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Bagach »

А улица Виа Венето в нормальном районе находится? У меня там забронирован отель.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Sirko Production »

Якщо Вас цікавить питання в контексті розташування готелю де маєте бронювання, то готель знаходить поруч з районом Терміні, АЛЕ, локація непогана так як це вже майже центр(в моєму розумінні) тому що поруч з готелем знаходиться вілла Боргезе з шикарним парком, Іспанські сходи та інші туристичні локації, і відповідно рівень безпеки там нормальний.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Рим

Повідомлення Bagach »

Возможно буду в Риме транзитом в начале ноября. Времени будет мало, ведь надо вписаться в 36 часов. Прилетаю около 5 вечера, улетаю на следующий день около 3 часов дня. Выходит, что в первый день смогу увидеть город в только темное время суток, что меня не сильно привлекает. Придется во второй день встать пораньше, позавтракать и успеть посмотреть достопримечательности до выезда из отеля в аэропорт около полудня. Наверное придется арендовать автомобиль с водителем (такси или трансфер) на 3-4 часа, и проехаться на нем, останавливаясь возле интересующих меня мест. Какие достопримечательности посоветуете посмотреть таким оригинальным способом? Жить планирую на улице Via Veneto.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей