Внутренний туризм в Украине

В яких ви були. Фото, враження, досвід...
В которых вы были. Фото, впечатления, опыт...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 02 жовтня 2021, 14:36 Класно зняли, аж сам туди захотів
Ты знаешь внутреннюю черновицкую кухню.
Скажи, почему город так слабо раскручен в туристическом плане?
Это же по украинским меркам как бы так сказать, "малый Львов".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 05 жовтня 2021, 11:59
mischko писав: 02 жовтня 2021, 14:36 Класно зняли, аж сам туди захотів
Ты знаешь внутреннюю черновицкую кухню.
Скажи, почему город так слабо раскручен в туристическом плане?
Это же по украинским меркам как бы так сказать, "малый Львов".
Тому що в Чернівцях це нікому не потрібно. Це місто базарників, яким туристичний рейтинг пофігу, вони знають, що з Молдови і Рівного до них і так приїдуть за товаром, навіть з Києва за весільними сукнями їдуть.
Хоча у відео є й зворотні приклади: Обнова, Меридіан-Черновіц і т.д. - але міська влада до того не дуже причетна.

Ще одна велика проблема Чернівців - війна кланів. Колишні регіонали непогано збереглися через високу підтримку Московського патріархату (історично так склалося, що його в Чернівецькій області дуже багато і він там впливовий). В результаті замість розвитку є постійна боротьба, коли вже не першого мера через міськраду з тушками усувають за нелегітимною процедурою і поки йдуть суди встигають оформити тендери дружнім структурам. Тут не до розвитку, для розвитку повинна бути єдність, я із заздрістю дивлюся на Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, а Чернівці більше схожі на Ужгород - потенціал величезний, але його не вдається реалізувати.

Може інші більше напишуть, я вже 11 років в Чернівцях не живу, воно для мене новини в Фейсбуці, хоча й від інсайдерів.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 жовтня 2021, 12:07 Може інші більше напишуть, я вже 11 років в Чернівцях не живу, воно для мене новини в Фейсбуці, хоча й від інсайдерів.
Я був у Чернівцях у 2017 році. Місто сподобалось. Здавалось, що в історичній частині навіть більш доглянуте, ніж Львів. Фасади акуратні, вилизані, як у "шенгені". Після Хмеля (міста-спального району) ніби опинився на іншій планеті. Посидів у чотирьох ресторанах. Зайшов до Університету, де мені одногрупник мого батька, а зараз заступник декана одного з факультетів, влаштував міні-екскурсію. З негативного можу відмітити хіба що занадто велику кількість бродячих собак в центрі міста.
Востаннє редагувалось 05 жовтня 2021, 12:47 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення mischko »

Собаки, стара ЗПС аеропорту, тупиковість залізничного сполучення - все це має негативний вплив на туристичну привабливість.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 жовтня 2021, 12:37 тупиковість залізничного сполучення
І ще неелектрифікована ділянка від Хмельницького до Чернівців. Поїзд з дизельним тепловозом досить повільно об'їдждає пагорби, і дорога триває 6,5 годин. Це багато. Але графік поїзда Київ-Чернівці, який курсує через Хмельницький, досить непоганий для одноденної подорожі.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення mischko »

Так, там все навколо не електрифіковане, а ще друзі скаржаться, що важко купити квитки - не вистачає місць для задоволення існуючого попиту.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення alex.s »

mischko писав: 05 жовтня 2021, 12:37 Собаки, стара ЗПС аеропорту, тупиковість залізничного сполучення - все це має негативний вплив на туристичну привабливість.
Сложность доезда на авто из Киева, в сравнении со Львовом. Разве что, если очень хотеть или в паре с Каменец-Подольским ехать.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 05 жовтня 2021, 15:19 А сейчас в Черновцах даже найти приличную по европейским меркам гостиницу очень тяжело, хотя бы одну.
В аналогичных по населению и культурному наследию городах ЕС какой-нибудь Ибис или Бест Вестерн можно найти, иногда даже не один.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 жовтня 2021, 12:07 я із заздрістю дивлюся на Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, а Чернівці більше схожі на Ужгород - потенціал величезний, але його не вдається реалізувати.
В Хмелі немає нічого такого, чому чернівчанам можна заздрити. Хіба що окрім Макдональдса.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення mischko »

Автостанція ще, кількість поїздів
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 жовтня 2021, 21:29 Автостанція ще, кількість поїздів
Ти маєш на увазі дизайн головного автовокзалу?
Кількість поїздів - так, але у нас немає діючого аеропорту. Також не проглядається якихось перспектив з відновлення його роботи.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення popTAB »

Bagach писав: 05 жовтня 2021, 21:25
mischko писав: 05 жовтня 2021, 12:07 я із заздрістю дивлюся на Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, а Чернівці більше схожі на Ужгород - потенціал величезний, але його не вдається реалізувати.
В Хмелі немає нічого такого, чому чернівчанам можна заздрити. Хіба що окрім Макдональдса.
Проскурів наче ж штучний облцентр. Просто підрівнювали в лінію Вінниця-Тернопіль-Львів, а Кам'янець туди не вписувпвся
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

popTAB писав: 05 жовтня 2021, 21:38 Проскурів наче ж штучний облцентр. Просто підрівнювали в лінію Вінниця-Тернопіль-Львів, а Кам'янець туди не вписувпвся
Це і виражається в майже відсутньому історичному центрі. Що могло бути сто років тому в повітовому містечку, окрім центральної вулиці з дво-, триповерховими будинками і купи сільських хатів навколо. На рубежі XIX-XX століть Чернівці були мегаполісом порівняно з Проскуровом.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 05 жовтня 2021, 21:43на рубежі XIX-XX століть Чернівці були мегаполісом порівняно з Проскуровом.
87тис в 1910р.

https://easternwestern.livejournal.com/29727.html
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 05 жовтня 2021, 21:57
Bagach писав: 05 жовтня 2021, 21:43на рубежі XIX-XX століть Чернівці були мегаполісом порівняно з Проскуровом.
87тис в 1910р.

https://easternwestern.livejournal.com/29727.html
А в Проскурове тогда тысяч 15 было.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Rel »

В Харькове появился очередной парк и новая вечерняя туристическая локация. Все мои знакомые уже побывали, и я тоже не выдержал и посетил, пока не выходные и на вход не придётся стоять в таких огромных очередях.
Ну, что сказать, круто, я ожидал что-то типа световой инсталляции или чего-то небольшого, а там весь парк такой. Фото и даже видео не передают атмосферы и звуков (разные в разных частях парка), но в общих чертах понятно. А выпадет снег - будет ещё красивее. У фэнтэзи-парка даже есть собственный логотип.

Больше фото здесь - https://redpost.com.ua/photo/1237217-fa ... -park-foto

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зображення
Зображення
Зображення



Yaroslav_31
Airbus A318
Повідомлень: 60
З нами з: 23 жовтня 2019, 22:02
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Yaroslav_31 »

Rel писав: 22 жовтня 2021, 05:33 В Харькове появился очередной парк и новая вечерняя туристическая локация. Все мои знакомые уже побывали, и я тоже не выдержал и посетил, пока не выходные и на вход не придётся стоять в таких огромных очередях.
Ну, что сказать, круто, я ожидал что-то типа световой инсталляции или чего-то небольшого, а там весь парк такой. Фото и даже видео не передают атмосферы и звуков (разные в разных частях парка), но в общих чертах понятно. А выпадет снег - будет ещё красивее. У фэнтэзи-парка даже есть собственный логотип.

дуже гарно, а в Києві щось подібне є?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення grzegorz »

Відвідаю матч в Києві в вівторок, закінчення біля 00:00, потяг назад в 6 ранку, де в цей часовий проміжок можна спокійно посидіти недалеко від вокзалу чи стадіону? Кав'ярня /паб/і т д не важливо, основне, щоб було спокійне місце і без маргіналів.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення alex.s »

grzegorz писав: 31 жовтня 2021, 15:40 Відвідаю матч в Києві в вівторок, закінчення біля 00:00, потяг назад в 6 ранку, де в цей часовий проміжок можна спокійно посидіти недалеко від вокзалу чи стадіону? Кав'ярня /паб/і т д не важливо, основне, щоб було спокійне місце і без маргіналів.
https://underwonder.com.ua/
Warchunn
Airbus A318
Повідомлень: 94
З нами з: 13 січня 2013, 22:49
Контактна інформація:

Re: Внутренний туризм в Украине

Повідомлення Warchunn »

grzegorz писав: 31 жовтня 2021, 15:40 Відвідаю матч в Києві в вівторок, закінчення біля 00:00, потяг назад в 6 ранку, де в цей часовий проміжок можна спокійно посидіти недалеко від вокзалу чи стадіону? Кав'ярня /паб/і т д не важливо, основне, щоб було спокійне місце і без маргіналів.
Портер на Жилянской - до вокзала рукой подать.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей