Скандинавские города

В яких ви були. Фото, враження, досвід...
В которых вы были. Фото, впечатления, опыт...
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Скандинавские города

Повідомлення Rel »

Це й остановило. Автобус до міста дорожче за літак. Не завжди зручний розклад.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Скандинавские города

Повідомлення Igoresha »

В Стокгольме аэропорты далеко от города - что Арланда, что Скавста.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Скандинавские города

Повідомлення makor »

mischko писав: 17 червня 2021, 11:45 Цікава ідея. Але лоукости ж літають в якісь зажоп'я там. Звідти і дорого "доїжжєти" і часу пропаде багато. А так то в Стокгольмі на різдвяні свята дуже дорого житло. Я жив на кораблі в каюті, зате з бонуса була безкоштовна покатушка раз в скількись там днів по затоці.
ну всякие Бергены и Ставангеры рядом. Но сомневаюсь что в сезон выйдет дешевле чем переночевать в хостеле всеравно
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Скандинавские города

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 17 червня 2021, 11:27 На рахунок скандинавських міст, щоб цілком не оффтопити. У мене була така ідея, може, хто пробував? Ночувати в Гданську, летіти до Скандинавії на весь день і назад лоукостом. Знову ночувати в Гданську і летіти на лоукості до наступного міста.
Может сработать для маленьких гордов, которые на один день. Но, имхо, это не про Скандинавию. Там или крупный Стокгольм, или природа. Берген, Трондхейм или Тромсо, которые могли бы быть городами на день, есть смысл смотреть только с красотами рядом. А это уже машина и на 2-4 дня.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Скандинавские города

Повідомлення Sirko Production »

Sentry писав: 17 червня 2021, 12:04 Берген, Трондхейм или Тромсо, которые могли бы быть городами на день
Був у кожному з цих міст, і на кожне з них день, на мою суб'єктивну думку, це багато. Хіба Берген, та й то з натяжкою.
І взагалі, Скандинавія, особисто для мене це - природа, природа і ще раз природа! Бажання повернутись саме в якесь місто не маю, а от заради природи - так.
Sentry писав: 17 червня 2021, 12:04 А это уже машина и на 2-4 дня.
Знову ж таки, виключно власний досвід, літав взимку в Тромсе, 3-4 дні +2 ноги + 2 трекінгові палиці +2 снігоступи і наплічник, і це було фантастично.
Звісно що розумію, на авто обсяги побаченого були б більші, але, насолодитись і відчути все можна тільки пішки, знову ж таки на мою думку)
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Скандинавские города

Повідомлення Sentry »

На машине или пешком, но это никак не стыкуется с форматом прилететь утром, улететь вечером :)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей