Харків

В яких ви були. Фото, враження, досвід...
В которых вы были. Фото, впечатления, опыт...
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Харків

Повідомлення Bagach »

Як правило маршрут іноземних туристів по Україні проходить по трикутнику "Київ-Львів-Одеса". Любителі внтурішнього туризму ще полюбляють Чернівці та Івано-Франківськ.
Мої знайомі зі Східної України, які захоплюються урбаністикою, обурюються, чому Харків так недооцінений серед туристів. Приводять у приклад пристойні зразки архітектури міста: модерн, неокласицизм, конструктивізм, широкі проспекти, великі площі.
А від себе запитаю: чи варто з туристичною метою їхати у Харків?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення denya24 »

Як харків'янин, відповім: звісно, Харків вартий уваги. Я б рекомендував приїхати сюди на вихідні, подивитись є на що, з ресторанною сферою теж все досить добре, на будь-який смак і гаманець. Є пристойні отелі. Не слід очікувати побачити у Харкові якусь стару архітектуру, як у центрі Львова, або багатоповерхові свічки, яких набудували у Києві. Тут фішка скоріше у поєднані пам'ятників конструктивізму, великій кількості парків та скверів та досить непогано налагодженій сфері розваг. Думаю, що Вам сподобається, сумувати точно не доведеться, і побачите дещо геть інакше, ніж Київ, Львів та Одеса. Різниця відчувається :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення mischko »

Є ось цей відомий харківський екскурсовод і краєзнавець, всі його дуже рекомендують, кажуть, навіть "корінним" варто сходити на його екскурсії містом.

https://www.facebook.com/ekskursii.max.rozenfeld/

Щоб ти мав уявлення, який у нього стиль:


Говорят, что архитектура — это музыка в камне. Музыка бывает разной: бывает Моцарт, Штраус, джаз. Госпром — это джаз в бетоне, а мы в Харькове любим джаз.
https://project.weekend.today/harkov_rozenfeld
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення artml »

denya24 писав: 12 червня 2020, 15:10Не слід очікувати побачити у Харкові якусь стару архітектуру
:shock:

Ну тобто є ж ціла Гончарівка-Залопань-Москалівка, є залишки старого міста на Подолі, є купа українського модерну в Нагірному районі та поруч.

А якщо розтягнути визначення «старої архітектури» до, наприклад, 20х років минулого сторіччя то можна хоч на Баварію чи в Салтівське Селище їхати і знаходити там красу.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення denya24 »

artml писав: 12 червня 2020, 21:40
denya24 писав: 12 червня 2020, 15:10Не слід очікувати побачити у Харкові якусь стару архітектуру
:shock:

Ну тобто є ж ціла Гончарівка-Залопань-Москалівка, є залишки старого міста на Подолі, є купа українського модерну в Нагірному районі та поруч.

А якщо розтягнути визначення «старої архітектури» до, наприклад, 20х років минулого сторіччя то можна хоч на Баварію чи в Салтівське Селище їхати і знаходити там красу.
Не розумію, що дивного? Яка там архітектура, руїни? Про який Поділ ви кажете, про вул. Кузнєчну з бараками? Не було в Харкові красивої архітектури на моїй пам'яті, подібної до європейскої (барокко, ренесанс), залишилося хіба на вул. Дарвіна щось цікаве в історичному центрі.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення artml »

@Bagach, отут люди склали доволі цікаві маршрути: https://unexploredcity.com/tours/har-kov?filter=2 Я б додав іще кілька місць (типу цього чи навіть цього), але для вікенду і того вистачить з головою.


denya24 писав: 12 червня 2020, 23:34Яка там архітектура, руїни?
Яка вже є. Харків не Мілан, УАМ не бароко — але ж люди подорожують в тому числі й заради різноманіття вражень. В Харкові збереглося багато пам'яток архітектури, хоч вони й занедбані та подекуди спотворені.

Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення mischko »

artml писав: 13 червня 2020, 00:40 Яка вже є. Харків не Мілан, УАМ не бароко — але ж люди подорожують в тому числі й заради різноманіття вражень. В Харкові збереглося багато пам'яток архітектури, хоч вони й занедбані та подекуди спотворені.
в Чернівцях такого багацько, та й ближче з Хмельницька.

Мій улюблений будинок в Харкові - червоний на розі Ярослава Мудрого і Чернишевського:

https://goo.gl/maps/PnQ7Jbj7Gn9UnoCZA

Нічого про нього не знаю, але дуже класний.
sashkin

Re: Харків

Повідомлення sashkin »

mischko писав: 13 червня 2020, 01:36
Мій улюблений будинок в Харкові - червоний на розі Ярослава Мудрого і Чернишевського:

https://goo.gl/maps/PnQ7Jbj7Gn9UnoCZA

Нічого про нього не знаю, але дуже класний.
Классная надстройка на крыше :mrgreen:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення mischko »

sashkin писав: 13 червня 2020, 02:00 Классная надстройка на крыше :mrgreen:
в такі часи живемо. Люди нищать красу металопластиковими вікнами, дешевим ремонтом, отакими "удосконаленнями". Це все відголоски радянського зубожіння.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Bagach »

sashkin писав: 13 червня 2020, 02:00 Классная надстройка на крыше
Еще не самый плохой вариант. :grin:

artml писав: 13 червня 2020, 00:40 УАМ не бароко
Модерн (у всіх його варіаціях) - мій улюблений архітектурний стиль.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Bagach »

Смотрю варианты слива миль M&M. Среди отелей Харькова выдает только "Чичиков". С виду новодел под старину. Расположение центровое. Харьковачане, подскажите, что за птица этот отельчик?
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Shummi_1925 »

Хороший отель))) Там останавливались команды которые приезжали на игру с Шахтером) Я думаю Вам это важно)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Bagach »

Shummi_1925 писав: 14 жовтня 2020, 14:59 Хороший отель))) Там останавливались команды которые приезжали на игру с Шахтером) Я думаю Вам это важно)
Значит отель авторитетный. :)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Харків

Повідомлення Rel »

Дико видеть Харьков написанный на украинском, конечно.
Нам на работе пару раз покупали экскурсии с Максимом Розенфельдом. Потом я узнал, что это у нас лучший экскурсовод, он даже по Берлину водит. В общем, интересные истории рассказывает, если интересует именно Харьков, а не отель подороже.
Короче, есть карантинный вариант побывать у него на экскурсии, ещё и бесплатно - серия Харьковскийх историй, уже 15 выпусков. Ссылка на плэйлист.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення converj »

Rel писав: 14 жовтня 2020, 15:39 Дико видеть Харьков написанный на украинском, конечно.
Почему? )
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Krakowite »

>Дико видеть Харьков написанный на украинском, конечно.

Rel хотів написати "незвично"
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Dr. K »

Rel писав: 14 жовтня 2020, 15:39 Дико видеть Харьков написанный на украинском, конечно.
бо ти сам дикун
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Dr. K »

Bagach писав: 14 жовтня 2020, 13:42 Смотрю варианты слива миль M&M. Среди отелей Харькова выдает только "Чичиков". С виду новодел под старину. Расположение центровое. Харьковачане, подскажите, что за птица этот отельчик?
Нормальний готель, у самісінькому центрі. Ресторан при ньому теж гарний
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення Igor.hal »

Dr. K писав: 14 жовтня 2020, 21:06
Rel писав: 14 жовтня 2020, 15:39 Дико видеть Харьков написанный на украинском, конечно.
бо ти сам дикун
Тот случай, когда повторяющиеся сообщения в тему )))
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Харків

Повідомлення North_West »

Bagach писав: 14 жовтня 2020, 13:42 Смотрю варианты слива миль M&M. Среди отелей Харькова выдает только "Чичиков". С виду новодел под старину. Расположение центровое. Харьковачане, подскажите, что за птица этот отельчик?
Не харьковчанин, но останавливался в том отеле 2 раза.
Всё на уровне, персонал вышколенный, завтраки неплохие и расположение просто отличное.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей