Візи та все про них...

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 20 квітня 2018, 14:38 Bagach, судя по Вашей заинтересованности в перелетах в бизнес классе в других темах, проблем с доходом для посещения любой страны мира у Вас быть не должно.
Я человек со средним уровнем доходов. Но у меня весьма своеобразный взгляд на путешествия. Я лучше поеду на 2 дня в Монако, чем за те же деньги на 14 дней в Турцию или Египет. Поэтому и озадачился тем, что посольства развитых стран могут принять меня за нищего и бортануть.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 14:52
Sentry писав: 20 квітня 2018, 14:38 Bagach, судя по Вашей заинтересованности в перелетах в бизнес классе в других темах, проблем с доходом для посещения любой страны мира у Вас быть не должно.
Я человек со средним уровнем доходов. Но у меня весьма своеобразный взгляд на путешествия. Я лучше поеду на 2 дня в Монако, чем за те же деньги на 14 дней в Турцию или Египет. Поэтому и озадачился тем, что посольства развитых стран могут принять меня за нищего и бортануть.
2 дня в Монако - це зрозуміло, але 2-3 днів Нью-Йорку? Пояснити це буде важко.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 квітня 2018, 14:55
Bagach писав: 20 квітня 2018, 14:52
Sentry писав: 20 квітня 2018, 14:38 Bagach, судя по Вашей заинтересованности в перелетах в бизнес классе в других темах, проблем с доходом для посещения любой страны мира у Вас быть не должно.
Я человек со средним уровнем доходов. Но у меня весьма своеобразный взгляд на путешествия. Я лучше поеду на 2 дня в Монако, чем за те же деньги на 14 дней в Турцию или Египет. Поэтому и озадачился тем, что посольства развитых стран могут принять меня за нищего и бортануть.
2 дня в Монако - це зрозуміло, але 2-3 днів Нью-Йорку? Пояснити це буде важко.
Ціни в Монако та Нью-Йорку на одному рівні. В Нью-Йорк дорожчий переліт.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 20 квітня 2018, 14:38
Inguri писав: 20 квітня 2018, 14:20 В Японію вже не треба запрошення.
А що зпростили з Канадою?
https://day.kyiv.ua/uk/news/081117-kana ... ukrayinciv
Непогане, але й невелике спрощення, стосується тільки тих, у кого проблемний офіційний дохід. А купа іншої макулатури, та ще й з перекладом, лишається.
Хоча відома історія з анестезіологом додає оптимізму.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Багач, а ви літали сегменти 10+ годин?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 14:57 Ціни в Монако та Нью-Йорку на одному рівні. В Нью-Йорк дорожчий переліт.
і дорожчий, і довший, і з візою заморочуватися треба. Тому у консула виникне питання - людина з достатком настільки сильно не цінує свій час, що витрачає півдня на візову заявку, півдня на співбесіду, летить в Нью-Йорк 9 годин, стоїть півтори години в черзі на іміграційний контроль, щоб в результаті провести там 2-3 дні? Та в нього шаблон лусне.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 20 квітня 2018, 14:59 Непогане, але й невелике спрощення, стосується тільки тих, у кого проблемний офіційний дохід. А купа іншої макулатури, та ще й з перекладом, лишається.
Хоча відома історія з анестезіологом додає оптимізму.
з перекладом? Я подавався онлайн, нічого перекладати не треба було.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 20 квітня 2018, 15:00 Багач, а ви літали сегменти 10+ годин?
Ні. А коли полечу, то візьму як мінімум бізнес клас.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 15:02
Inguri писав: 20 квітня 2018, 15:00 Багач, а ви літали сегменти 10+ годин?
Ні. А коли полечу, то візьму як мінімум бізнес клас.
Як мінімум? Тобто, і перший клас не виключається?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 15:02
Inguri писав: 20 квітня 2018, 15:00 Багач, а ви літали сегменти 10+ годин?
Ні. А коли полечу, то візьму як мінімум бізнес клас.
Ну, если как минимум, то проблем с уровнем дохода у Вас быть не должно. Серьезно. А вот то, что у визового офицера может шаблон треснуть, так это 100%. Я вижу проблему именно с той стороны, что план поездки будет выглядеть неадекватно для обычного человека и вызовет очень много вопросов.

Так что летите лучше в Гонконг. И виза не нужна, и билеты в бизнес и первый недавно были по хорошей цене. И город интересный. А еще лучше взять опен джо и совместить Гонконг с Сингапуром, так чтобы визу в Сингапур не получать.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

mischko писав: 20 квітня 2018, 15:01з перекладом? Я подавався онлайн, нічого перекладати не треба було.
Розкажіть будь ласка докладніше. В переліку документів або на сайті посольтва, точно не пам'ятаю, вказано, що всі документи повинні бути перекладені англійською або французькою і завірені.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

mischko писав: 20 квітня 2018, 15:00
Bagach писав: 20 квітня 2018, 14:57 Ціни в Монако та Нью-Йорку на одному рівні. В Нью-Йорк дорожчий переліт.
і дорожчий, і довший, і з візою заморочуватися треба. Тому у консула виникне питання - людина з достатком настільки сильно не цінує свій час, що витрачає півдня на візову заявку, півдня на співбесіду, летить в Нью-Йорк 9 годин, стоїть півтори години в черзі на іміграційний контроль, щоб в результаті провести там 2-3 дні? Та в нього шаблон лусне.
Я вже писав про свій незвичнй погляд на подорожі. Для мене 2-3 дні це навіть багато. Більшість моїх подорожей по містам - 1-2 дні. За 2-3 дні взявши в оренду автомобіль можна досить добре роздивитись місто.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 20 квітня 2018, 15:01
Inguri писав: 20 квітня 2018, 14:59 Непогане, але й невелике спрощення, стосується тільки тих, у кого проблемний офіційний дохід. А купа іншої макулатури, та ще й з перекладом, лишається.
Хоча відома історія з анестезіологом додає оптимізму.
з перекладом? Я подавався онлайн, нічого перекладати не треба було.
Може, у вас доки вже зразу були англійською? І ви подаватися як гр.України?

Бо, принаймі, пару місяців назад, була вимога про переклад.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ну, якщо летіти саме в Монако, то не факт, що переліт в Нью-Йорк буде дорожче :-))))
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 20 квітня 2018, 15:06
Bagach писав: 20 квітня 2018, 15:02
Inguri писав: 20 квітня 2018, 15:00 Багач, а ви літали сегменти 10+ годин?
Ні. А коли полечу, то візьму як мінімум бізнес клас.
Ну, если как минимум, то проблем с уровнем дохода у Вас быть не должно. Серьезно. А вот то, что у визового офицера может шаблон треснуть, так это 100%. Я вижу проблему именно с той стороны, что план поездки будет выглядеть неадекватно для обычного человека и вызовет очень много вопросов.

Так что летите лучше в Гонконг. И виза не нужна, и билеты в бизнес и первый недавно были по хорошей цене. И город интересный. А еще лучше взять опен джо и совместить Гонконг с Сингапуром, так чтобы визу в Сингапур не получать.
Меня даже родственники подкалывают в связи с этим. Говорят: ты путешествуешь как президент: 1 день по городам в Украине, 2 дня/1 ночь дня по Европе.
Ну что поделаешь, если я успеваю все посмотреть за короткий промежуток времени.

Ну а план поездки у меня стандартный:
1-й день: прилет-трансфер-обед-покататься по городу с остановкой в интересных местах-ужин;
2-й день: завтрак-покататься по городу с остановкой в интересных местах-обед-трансфер-вылет.

Извиняюсь за оффтоп.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2018, 15:19 користувачем Bagach, всього редагувалось 4 разів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

devmind писав: 20 квітня 2018, 15:07
mischko писав: 20 квітня 2018, 15:01з перекладом? Я подавався онлайн, нічого перекладати не треба було.
Розкажіть будь ласка докладніше. В переліку документів або на сайті посольтва, точно не пам'ятаю, вказано, що всі документи повинні бути перекладені англійською або французькою і завірені.
Хоча якщо подумати, може в мене там ніяких неангломовних паперів і не було, бо контракт у мене двома мовами укладений: голландською і англійською. Не пам'ятаю, чи треба там було показувати зарплатні чеки, от вони якраз лише голландською.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Bagach писав: 20 квітня 2018, 15:08 Я вже писав про свій незвичнй погляд на подорожі. Для мене 2-3 дні це навіть багато. Більшість моїх подорожей по містам - 1-2 дні. За 2-3 дні взявши в оренду автомобіль можна досить добре роздивитись місто.
Коли вам дадуть візу США і Канади, моя порада - не беріть машину для Нью-Йорку і Торонто. Це тільки сповільнить темп дослідження цих міст. Там громадським транспортом в рази швидше, я серйозно.
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

Щодо перекладів для канадської візи.
Kyiv Visa office instructions – Visit [IMM 5872] - http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/f ... M5872E.pdf
You must include a certified translation with any document that is not in English or French.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

manjeroke писав: 20 квітня 2018, 11:56
Bagach писав: 20 квітня 2018, 11:52 А в найближчі 5-10 років може бути прогрес у спрощенні візового режиму з Великобританією, США, Канадою, Австралією, Японією, Південною Кореєю?
ЮК возможно в ближайшее время. С Японией только упростили значительно, можно мульт на 5 лет получить. Остальные без шансов, разве что политическое решение в Канаде, но ооочень теоретически.
аваков во время олимпиады писал что с южной кореей все договорено и вот-вот будет безвиз
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 20 квітня 2018, 15:11 Ну, якщо летіти саме в Монако, то не факт, що переліт в Нью-Йорк буде дорожче :-))))
До оренди бізнес-джета я ще не доріс ;-)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей