Візи та все про них...

Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 20:18
Відмову в США точно не памятаю, але це було трохи очікувано, так як оф доходів не було ( були не оф нормальні відносно, але без підтвердження)
Без образ, але предмета не знаєте. Офіційні доходи і папірці про них взагалі нікого не цікавлять.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

По США: я про те, що фінансово історія тупо виглядала, так як я тоді різною халтурою займався на різних форумах ( навіть не біржах) - групи в соц мережах вів, накручував коменти і т д. Зараз смішно, а тоді студентом був ( згадав що навіть не 5, а 6-8р тому подавались) , за міс нормально капало в сумі. Але як це візовому офіцеру поясниш? :)

По іншому : різні тривалості подорожей . Від 3х днів до місяця. Камбоджу з її 5 міс не рахую, виняток ковідний. Вік - 26.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ахах, все ясно.

Як це баче візовий офіцер: молода людина може працювати віддалено, і це видно з того, що зависає місяцями у мексиках/Камбоджа 5міс - ОМГ!
Ніщо з батьківщиною її не пов'язує.

Ви - не турист.
НМСД ні віза США, ні віза Канади найближчі 5-10 років вам не світить.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Інгурі мав на увазі працювати на місці на канадського дядю отримуючи за це гроші на рахунок ФОПа. Чув за таке з візами США: мене, ще одного ІТшника і одну фотомодель з Амстердама поставили на процесінг. Це лише ті, про кого я дізнався через знайомих-знайомих. Процесінг - це не відмова, але все ж таки.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Inguri писав: 15 жовтня 2021, 20:44 Ахах, все ясно.

Як це баче візовий офіцер: молода людина може працювати віддалено, і це видно з того, що зависає місяцями у мексиках/Камбоджа 5міс - ОМГ!
Ніщо з батьківщиною її не пов'язує.

Ви - не турист.
НМСД ні віза США, ні віза Канади найближчі 5-10 років вам не світить.
Молодих айтішніків в Україні зараз тисячі, з візами в США чи Канаду теж не один - два. З іншого боку, фінансового змісту залишатись в Канаді теж нема.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Inguri писав: 15 жовтня 2021, 20:44 працювати віддалено, і це видно з того, що зависає місяцями у мексиках/Камбоджа 5міс
получил визу США прямо сразу на другой странице после 3 или 4 месячной зимовки в Таиланде.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

То що, правило отримання візи - відсутність правил?
Ви ж самі розумієте, що один фактор ні про що не говорить, все оцінюється в комплексі.
В мене брат приніс папірець з доходом у 5 тис/грн/міс - отримав візу Канади. Це про щось говорить?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 20:49
Inguri писав: 15 жовтня 2021, 20:44 Ахах, все ясно.

Як це баче візовий офіцер: молода людина може працювати віддалено, і це видно з того, що зависає місяцями у мексиках/Камбоджа 5міс - ОМГ!
Ніщо з батьківщиною її не пов'язує.

Ви - не турист.
НМСД ні віза США, ні віза Канади найближчі 5-10 років вам не світить.
Молодих айтішніків в Україні зараз тисячі, з візами в США чи Канаду теж не один - два. З іншого боку, фінансового змісту залишатись в Канаді теж нема.
По-перше, з якими візами? Ви точно знаєте типи їх віз? Судячи з того, як ви відповіли на питання про тривалість подорожей за рік, ви не приділяюте увагу деталям.
По-друге, ми/ви не знаємо інших їхніх плюсів і мінусів.
По-третє, візовому офіцеру ліньки рахувати, чи вигідно вам, чи не вигідно лишатися в Канаді. Це ви маєте це показати. З тієї інфи, що ви розказали, якби я був офіцером, то - вигідно: у 26 років опинитися в Канаді, де є потужна діаспора, з затребуваною професію, яка дозволяла працювати по всьому світі.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Inguri писав: 15 жовтня 2021, 21:09
grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 20:49
Inguri писав: 15 жовтня 2021, 20:44 Ахах, все ясно.

Як це баче візовий офіцер: молода людина може працювати віддалено, і це видно з того, що зависає місяцями у мексиках/Камбоджа 5міс - ОМГ!
Ніщо з батьківщиною її не пов'язує.

Ви - не турист.
НМСД ні віза США, ні віза Канади найближчі 5-10 років вам не світить.
Молодих айтішніків в Україні зараз тисячі, з візами в США чи Канаду теж не один - два. З іншого боку, фінансового змісту залишатись в Канаді теж нема.
По-перше, з якими візами? Ви точно знаєте типи їх віз? Судячи з того, як ви відповіли на питання про тривалість подорожей за рік, ви не приділяюте увагу деталям.
По-друге, ми/ви не знаємо інших їхніх плюсів і мінусів.
По-третє, візовому офіцеру ліньки рахувати, чи вигідно вам, чи не вигідно лишатися в Канаді. Це ви маєте це показати. З тієї інфи, що ви розказали, якби я був офіцером, то - вигідно: у 26 років опинитися в Канаді, де є потужна діаспора, з затребуваною професію, яка дозволяла працювати по всьому світі.

Не розумію, що не ок з моєю відповіддю про тривалість : в Кувейті пт-нд був, Кубі 9 днів, Індія та Індонезія біля 20 днів в кожній, тривалість поїздок завжди дуже різна :)

По візах айтішніків і подібним спеціалістам - за всіх говорити не буду, але особисто не одного знаю саме з тур візами.

Навіть будучи на місці офіцера, не бачу змісту вважати потенційним мігрантом тим, хто фінансово лише програє при нелегальній еміграції.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

Inguri писав: 15 жовтня 2021, 20:59 То що, правило отримання візи - відсутність правил?
Ви ж самі розумієте, що один фактор ні про що не говорить, все оцінюється в комплексі.
В мене брат приніс папірець з доходом у 5 тис/грн/міс - отримав візу Канади. Це про щось говорить?
так вы сами написали что айтишник который был 5 месяцев во Вьетнаме - значит ОМГ. Но нет в этом ничего плохого, в комплексе оценивается.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Поясню - якщо сумарно за рік ви проводите (умовно) більше 2 місяців за кордоном, то що вас тримає в Україні?

У них, можливо, інший бекграунд. Диявол криється у деталях.

Ще раз - це ви знаєте. Офіцер не знає, ви ж йому нюансів вашої роботи, ФОПа, порівняльного аналізу CA/Ua не повідомляли? Навіть якщо повідомляли, йому ліньки/нема коли/він не зобов'язаний зрозуміти чому вам в голодранській UA краще, ніж у високорозвинутій CA.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

makor писав: 15 жовтня 2021, 21:34
Inguri писав: 15 жовтня 2021, 20:59 То що, правило отримання візи - відсутність правил?
Ви ж самі розумієте, що один фактор ні про що не говорить, все оцінюється в комплексі.
В мене брат приніс папірець з доходом у 5 тис/грн/міс - отримав візу Канади. Це про щось говорить?
так вы сами написали что айтишник который был 5 месяцев во Вьетнаме - значит ОМГ. Но нет в этом ничего плохого, в комплексе оценивается.
Я написав молодий айтішнік. Комплекс? Комплекс.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

А вік на що впливає? Якщо це не самотня дама? Чому в 20-30р я залишусь в Канаді ( на думку офіцера), а в 50 ні?
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nix »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 19:55 Спробували податись на візу в Канаду, хотіли їхати на Новий Рік - відмова.

I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.


В носі я мав залишатись в Канаді, хотіли лише виключно НР там відмітити ( планували поїздку на 9 днів, квитків не купували, план розписав по днях, бюджет заявив і документально підтвердив дуже ок як на такий період).

По документах теж ніби все ОК - виписка з ФОП рахунку з солідними сумами за останні півроку, тревел хісторі ( 2 проштамп паспорти, 50+ країн з різними Чилі і т.д), ФОП реєстрація, свідоцтво про одруження. Аналогічно і в дружини все, крім доходу, але все одно не копійки + в обох залишок на рахунку теж пристойний. Все або на англ мові, або з перекладом. З негативного бекграунду лише відмова в США візі +- 5р тому.

На 99% був впевнений у успіху, і тут на тобі. За півроку-рік подамось ще раз, тим паче біометрія вже оплачена і діє 10 років, питання тільки - що могло не сподобатись їм? Звісно, CAIPS замовлю як тільки вернусь в Україну, зараз немає змоги щось друкнути і засканувати. Але якщо місцеві експерти можуть тикнути пальцем, де я провтикав щось - welcome.

Можливо, треба було указати, що ми чіповані, чи навряд чи це допомогло б?

Странно. Получил канадскую визу 2 недели назад до конца паспорта (2028 год).
Тоже 50+ стран (3 паспорта), в том числе Чили (3 дня), Бразилия (3 недели), Мексика (3 месяца) + просроченный голландский, испанский и польский внж по учебе.
Только законченный универ с IT специальностью, но без работы, с солидным остатком на счету в банке (в анкете по поводу доступных средств на поездку указывал 20000 CAD).
Билет не покупал, просто скинул скрин; даже детальный план поездки не скидывал – написал что планирую в ноябре быть 6-8 дней в Торонто или Ванкувере (в зависимости от цены билетов) – посмотреть город и природу рядом.
Тоже был отказ в визе США в 2016 (тогда travel history почти не было).
То что вакцина написал в записке, приложил даже сертификат вакцинации.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

Вакцинація - good point. Я про це вже пізніше подумав.
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nix »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 21:51 Вакцинація - good point. Я про це вже пізніше подумав.
но ведь причина отказа другая. вряд ли из-за вакцины
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ну й ще прідірки:
- Новий рік у Канаді? Нетипова подорож. Трохи насторожує
- у 18 років подаватися на візу США? Гм...
- у 18 років тревел хісторі ОК? З батьками подорожував? Гм...
- за 5 років десятки(20?30?...50?) країн? Ви ведучий Орел і Решка? А, айтішнік...

І ще питання:
- а який маршрут в Канаді?
- який бюджет заявили?
- родичі зарубєжом?
- чи були ще якісь відмови у візах?
- діти є?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 21:47 А вік на що впливає? Якщо це не самотня дама? Чому в 20-30р я залишусь в Канаді ( на думку офіцера), а в 50 ні?
Та невже це теж треба пояснювати? Ви старі дерева пересаджували?
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Візи та все про них...

Повідомлення grzegorz »

nix, згідний , що причина трохи інша.

Inguri, не розумію, що не ок з НР в Канаді? :) віза в США - помилка молодості, не спорю.

Маршрут: Торонто - Калгарі ( Банфф) - Монреаль /Ванкувер - Торонто.

На мандрівку заявив 7к дол ( звісно, що і половину з того я б не тратив, але не впустили б вони бекпекера). Ну і на рахунку та сума з запасом була.

Родичі всі тут, відмова лише в США, вдома лише кіт чекає.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

grzegorz писав: 15 жовтня 2021, 21:51 Вакцинація - good point. Я про це вже пізніше подумав.
Абсолютно ні до чого. Це так само, як задекларувати, що не везтимете вибухівку в багажі.
В обох випадках вас не пустять на літак.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: denya24 і 20 гостей