Візи та все про них...

Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення dubno »

До Юля13

Власне, з приводу мароканської візи... Тобто для тур. поїздки достатньо роздруківки раянівської і роздруківка з готеля? Чи з готелю має бути факс або лист з печаткою?
Ви отримали візу чи просто штамп v консульстві v Sevilla? :smile:
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Іспанський шенген

Повідомлення Taras »

Підкажіть будь ласка, наскільки прискіпливо ставляться у іспанському посольстві до документу який підтверджує бронювання житла ? На сайті у них висить наступна вимога
Бронювання готелю чи іншого житла, оформлений на фірмовому бланку (з ідентифікаційним кодом NIF або CIF), підписаний компетентною особою, із зазначенням повної адреси і контактних даних місця проживання в Іспанії.
Роздруківка емейлу від системи бронювання готелів де вказано шо готель повністю оплачений підійде?
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Іспанський шенген

Повідомлення Собакевич »

Роздруківка емейлу від системи бронювання готелів де вказано шо готель повністю оплачений підійде?
Нет, нужно подтверждение от самого отеля - факс или скан. До недавних пор они вообще его оригинал требовали с мокрой печатью.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Іспанський шенген

Повідомлення Hoaxer »

я колись у 2006 таке робив, 2 факси в мене було - все одно відмовили, бо хотіли хабара. Як зараз це працює - не знаю... Єдиний вихід - знаходити телефонні номери хостелів (або дооовго чекати відовідей емейлів), та телефонувати туди і вмовляти їх робити це. Раджу робити португальску візу (там лише роздруківка з hostelworld або іншого сайта), шансів набагато більше. Звідси потягом до Мадриду, або ІзіДжет або Вуелінг 40 туди назад до Барселони, до Мадриду я взагалі за 9 Євро якось брав, подруга - за 6 :)
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Іспанський шенген

Повідомлення de-bugger »

Taras, у Вас же в соседнем топике (Ryanair) была идея ехать с чешской шегенской визой... Концепция поменялась?
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Іспанський шенген

Повідомлення Taras »

de-bugger писав:Taras, у Вас же в соседнем топике (Ryanair) была идея ехать с чешской шегенской визой... Концепция поменялась?
так, бо щойно купив квитки Львів-Барселона-Львів від люфтганзи (102 євро), відповідно з чеською візою вже не проскочиш
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Собакевич »

я колись у 2006 таке робив, 2 факси в мене було - все одно відмовили, бо хотіли хабара.
Теперь они стали добрее. То ли из-а смены консула, то ли кризис прижал.

Тарас, бронируете на букинге или ему подобных отели, пишете им, чтобы прислали подтверждения со своими кодами, подписями, печатями и вашими фамилиями. Не знаю, как там испанцы, а с поляками я в свое время намучился с этими подтверждениями - никак не понимали, что от них хотят. Поэтому я текст сам составил, а их попросил только подписать, поставить свой штампик и отправить мне.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Іспанський шенген

Повідомлення el ucranio »

Taras писав:Підкажіть будь ласка, наскільки прискіпливо ставляться у іспанському посольстві до документу який підтверджує бронювання житла ? На сайті у них висить наступна вимога
Бронювання готелю чи іншого житла, оформлений на фірмовому бланку (з ідентифікаційним кодом NIF або CIF), підписаний компетентною особою, із зазначенням повної адреси і контактних даних місця проживання в Іспанії.
Роздруківка емейлу від системи бронювання готелів де вказано шо готель повністю оплачений підійде?
Минулого року робили туристичні візи в Іспанію. Враховуючи вимогу на сайті посольства, вирішили не ризикувати, а надати підтвердження на фірмовому бланку - забронювати на системі бронювання отелів (букінг.ком), а потім подзвонити в готель та попросити прислати підтвердження на фірмовому бланку з СІФ/НІФ.
Перша спроба була невдалою - забронював, але при спілкуванні з персоналом готелю, ті відмовилися надавати будь-яке інше підтвердження - у вас повинно бути підтвердження з букінг.ком. Скасував бронювання (потім вони з мене скачали вартість однієї ночі і після "разборок" повернули, але це вже інша історія).
Далі - вибрали інший готель, але не бронювали, а просто подзвонили в їхню службу бронювання. При спілкуванні з ними ціна виявилась аналогічною з букінг.ком, але, так як я бронював вже напряму, то прислали на е-мейл стандартне підтвердження на фірмовому бланку. Після кількох додаткових дзвінків, вдалося отримати від них по факсу таке ж підтвердження, але з написаним від руки СІФом. Підпису я так і не добився. Довелося самому поставити закарлючку. :smile: Питань від посольства не було.
Рекомендую паралельно спілкуватися з кількома готелями, бо іспанці - люди не дуже обов*язкові - обіцяють, але не поспішають запам*ятовувати свої обіцянки :grin:
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Собакевич »

Після кількох додаткових дзвінків, вдалося отримати від них по факсу таке ж підтвердження, але з написаним від руки СІФом.
А на каком языке было это подтверждение? Неспособность консуляриев читать английский серьезно суживает пространство для маневра.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

В прошлом году коллеги так звонили в гостиницу в Барселоне раз 5, пока им прислали, причём каждый раз отвечали, что всё поняли и "сейчас пришлют".
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення el ucranio »

Собакевич писав:
Після кількох додаткових дзвінків, вдалося отримати від них по факсу таке ж підтвердження, але з написаним від руки СІФом.
А на каком языке было это подтверждение? Неспособность консуляриев читать английский серьезно суживает пространство для маневра.
Фінальний варіант був іспанською. Якщо кол-центр не десь в Індії, а саме в Іспанії, то, думаю, це не проблема, щоб вони прислали підтвердження іспанською мовою.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

el ucranio писав:
Собакевич писав:
Після кількох додаткових дзвінків, вдалося отримати від них по факсу таке ж підтвердження, але з написаним від руки СІФом.
А на каком языке было это подтверждение? Неспособность консуляриев читать английский серьезно суживает пространство для маневра.
Фінальний варіант був іспанською. Якщо кол-центр не десь в Індії, а саме в Іспанії, то, думаю, це не проблема, щоб вони прислали підтвердження іспанською мовою.
ви ще не забувайте, що з Барселони каталонською можуть прислати, і хто зна наскільки совковий консул сидіть в Києві, який скаже "нє панімаю" :) тому що насправді коли все з доками ок, фінальне рішення приймає людина, якій суто, може просто не сподобатись ваше обличчя на фотці, яку клеїте в анкету. Якщо там консул як наші "власть імущіє" - то тоді зрозуміло який там відсоток відмов. Але наскільки мені відомо у минулому році там усіх під чисту звільнили (а когось відкликали до Мадриду:)), і тому, в принципі, стало краще
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Taras »

читаю останні відгуки людей які отримали іспанський шенген - пишуть шо їх зобовязали зявитися в посольстві після повернення в Україну. повний ідіотизм
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Собакевич »

Интересно, если виза получена в каком-нибудь региональном ВЦ вроде одесского или львовского, туристам тоже предлагают предъявиться пред светлы очи киевского наместника?
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

повний дибілізм, треба на них кудись скаргу накатати
1. це суперечить візовому кодексу, який тепер є дійсним і який уніфікує процедури видачі віз категорії С
2. який взагалі сенс цього? якщо людина потім захоче поїхати в Іспанію - вони побачять це по минулій візі. Якщо в іншу країну - також побачать використану візу
в мене один знайомий працював помічником консула в посольстві Іспанії в одній з європейських країн, спитаю чи залишилось в нього якісь зв*язки які могли б пролити світло на проблему.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Собакевич »

Ну, объяснений тут может быть несколько.
Например, единая система паспортного и пограничного контроля Шенгена - не такая уж и единая, и до испанского, итальянского и греческого консульства еще не дотянулась. Поэтому консульские работники работают по-старинке и ведут бумажный учет потенциальных невозвращенцев.

Или консулярии не доверяют собственным пограничникам, которые, по их мнению, способны выпустить одного человека по паспорту другого.
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Taras »

Hoaxer писав:повний дибілізм, треба на них кудись скаргу накатати
1. це суперечить візовому кодексу, який тепер є дійсним і який уніфікує процедури видачі віз категорії С
2. який взагалі сенс цього? якщо людина потім захоче поїхати в Іспанію - вони побачять це по минулій візі. Якщо в іншу країну - також побачать використану візу
в мене один знайомий працював помічником консула в посольстві Іспанії в одній з європейських країн, спитаю чи залишилось в нього якісь зв*язки які могли б пролити світло на проблему.
тільки "тєлєгу" нема куди катати:) Європейці бояться українських заробітчан і байдуже ставляться до проблем українских туристів.
поки вирішив, шо якшо матиму проблеми з візою - т наступні рази відпочиватиму собі з задоволеням в Турції, а на екскурсії їздитиму до Грузії і матиму в одному місці цю зажрану Європу з її бюрократами
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

єдиної бази ніколи і не було. максимум що вони бачать коли перевіряють візу на в*їзді чи її номер не стоїть у блеклісті:) те саме, підозрюю, бачать і наші прикордонники в Борисполі
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Taras »

Hoaxer
є сайт у португальского посольства? цікаво який там перелік документів.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

Taras писав:Hoaxer
є сайт у португальского посольства? цікаво який там перелік документів.
є сайт підрозділу міністерства закордонних справ, на якому хостят сторінки консульств. Але все про візи в т.ч. перелік документів і запис на візу робиться через одну сторінку загальну для всіх країн (на ній же можна скачати перелік документів укр. мовою):
http://www.secomunidades.pt/vistos/inde ... &Itemid=14

а знайти сторінку саме консульства в Києві можна через головну сторінку мзс (там мапа, обирай країну і місто консульского посту) http://www.secomunidades.pt ( ось прямий лінк http://www.secomunidades.pt/web/kiev )

єдиний їх великий мінус - 90% інфи (окрім запису на візу та переліку документів) - португальскою
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей